Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
fakt mi to chyba:) uz od januara minuleho roka:)
|
|
|
Chceš body, alebo ti to fakt chýba? :D
|
|
|
cipana, ta to dzenkuju
|
|
|
kok # 1 na vychodze su ludze a ne ludzia
|
|
|
ta dojebane to je, jak by vraveli ludzia na vychodze.
|
|
|
uz viackrat som to skusal, ale bezvysledne, tak som sa na to vykaslal
|
|
|
a chýba ti to?
|
|
|
Ahááááááááá No, pozri, už tomu budú dva roky čo som tu registrovaná a doteraz mi to nechýbalo :) Teraz to vidím prvý raz. :)
|
|
|
jaaaj aj podla mna e to zbytocne, ani nevadi ze to nefunguje
|
|
|
Je to uplne zbytocne:)..tie podkategorie myslim
|
|
|
ally:ked sa vratis na homepage tak mas pod napismi spovede,diksusia,tvorba,odkazy taky sedy pas a ked si kliknes na sipku v nom tak uvidis o com..:)
|
|
|
inak ja tiez netusim o com je rec.. ken ju iksplejn it pliz?
|
|
|
Uot? Ja neviem o čom točíš... To aj ja tu mám? :)
|
|
|
asi nejaky plan bol, ale nepodaril sa:-D
|
|
|
Nuž máš pravdu..neboj ak vyzistíme, odpovieme.
|
|
|
Jj, mne tiež vždy vypíše, že taká spoveď sa tu nenachádza...
|
|
|