Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.353318, vloženo 26.12.2008 22:24:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
parta
Máme v místě bydliště nějaký svůj okruh přátel, nějakou partu???
Co vás spojuje?
Kolik lidí tvoří, kolik holek/kluků.. a kolik párů?
Co spolu podnikáte?

Díky :o)
 datlínek Žena22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.12.2008 17:31:14
Máme v místě bydliště nějaký svůj okruh přátel, nějakou partu???
-ano

Co vás spojuje?
-asi nic..prostě to byla parta mého přítele a já se tam dotala tak,že jsem s ním začala chodit..nemám s nimi mnoho společného,co se týče zajmů..ale rozumíme si

Kolik lidí tvoří, kolik holek/kluků.. a kolik párů?
-Tak různě,cca 10-15..páry zatím dva,co vím..

Co spolu podnikáte?
-chodíme spolu do hospody,do kina,jezdíme na fesťáky,..
 Jilly Žena24 Kategorie
27.12.2008 13:09:52
Několik okruhů:
a) parta z gymplu - hodně společných akcí, hodně zážitků
b) parta z výšky - vidíme se skoro každý den ve škole, občas někam zajdem
c) parta z hospody - moji bývalí partneři a jejich přátelé. Posedíme, popijeme, zatančíme.
d) parta kolem přítele - přátelé mého partnera, tedy nyní i mí přátelé. Posezení, hraní her, společné dovolené a tak..
 Anaya Žena22 Kategorie
27.12.2008 12:04:25
Asi tři okruhy:
Ten první jsou lidi ze základky. Je nás tak půl na půl holky a kluci celkovej počet tak kolem 10, někdy víc, žádnej pár. Asi se čtyřma se vídám celkem pravidelně, s ostatníma většinou jen na nějakých akcích (narozeniny, slučák , zábava....)

Potom okruh ze střední. Tam sme spíš samý holky, vídáme se především ve škole a pak chodíme do kavárny, na bowling nebo cvičit, na zábavy atak. Je nás cca 10 až 15. Žádný pár.

A poslední je okruh od přítele. Tam jsme dvě holky a asi 15 kluků, když se sejdem všichni. Páry dva. Trávíme spolu hodně víkendy, jezdíme na zábavy, podnikáme různý akce a oslavy v naší chajdě. Byli jsme spolu i na dovči. S nima trávím prakticky nejvíc času a prázdniny.

Pak mám ještě spoustu známých., který když potkám, tak moc ráda pokecám a vidím je moc ráda, ale nijak víc se s nima nestýkám.
 LilyRejoice Žena21 Kategorie
27.12.2008 11:09:15
Máme v místě bydliště nějaký svůj okruh přátel, nějakou partu???
-2 okruhy.
Co vás spojuje?
-ten první spojuje především střední škola, dlouholetý kamarádství+polovičky mých drahých spolužákokamarádů. Druhý okruh spojuje hlavně podobný životní styl, vkus, názory.
Kolik lidí tvoří, kolik holek/kluků.. a kolik párů?
-musim to počítat? V prvním převahujou holky, v druhým kluci.
Co spolu podnikáte?
-s tím prvním hlavně srazy, různý akce, narozeniny, Vánoce, už i svatby:) a s tím, druhým hospody, akce, festivaly, výlety.
 ilustrace Žena33 Kategorie
27.12.2008 09:49:16
Máme v místě bydliště nějaký svůj okruh přátel, nějakou partu??? - ano, ale proč tři vykřičníky?
Co vás spojuje? - vzpomínky
Kolik lidí tvoří, kolik holek/kluků.. a kolik párů? - užší část tři kluci, dvě holky, širší se mi nechce počítat
Co spolu podnikáte? - hospody, akce (z přírody už jsme - oni! - vyrostli)
 vjoo Žena43 Kategorie
27.12.2008 09:34:51
Máme v místě bydliště nějaký svůj okruh přátel, nějakou partu??? - Ne
Co vás spojuje? - Nemám takže nic.
Kolik lidí tvoří, kolik holek/kluků.. a kolik párů? - viz 1
Co spolu podnikáte? - viz 1.Tudíž nic nikdy nikdy
Smajlík  paní Jahoda Žena67 Kategorie
27.12.2008 07:03:33
Cca 10 lidí, holky a kluci tak napůl (jeden pár se tam rýsuje, ale zatím to tají), chodívali jsme spolu do skauta a teď zas vedeme nový malý skauťátka. :) Krom pořádání akcí pro děti si organizujeme samozřejmě akce i sami pro sebe...
 lealtad Žena Kategorie
27.12.2008 01:27:40
9 lidí
3 holky a 6 kluků
2 páry
podnikáme všechno možný
 Lucianna Žena99 Kategorie
27.12.2008 01:08:01
Ne.
Neřikám, že by se tu pár lidí věkově ke mně nenašlo, ale nejsem hulič...
 novakovaaa Žena21 Kategorie
27.12.2008 00:59:34
Ne
 xZdenish Muž27 Kategorie
27.12.2008 00:27:59
Jinak je tam vic kluku, semtam nejaka holka..pary mi nejsou zadny znamy :-)
 Airilka Žena18 Kategorie
27.12.2008 00:27:13
spojil nas sport..volejbal..teda v mym pripade, ja sek nim dostala prave pres volejbal, oni se znaj uz ze skoly a parlidi tak nejak pribylo..taky treba pres ty sporty :-)

Spojuje nas volejbal, spolecni pratele, nektery spolecny akce, jedno mesto.. cast z nich śoucasna (vysoka) skola..
Sportujem, jdem na pivko.. :-)
 Airilka Žena18 Kategorie
27.12.2008 00:04:38
jo, kámoše
Smajlík  kostelnimyska Žena20 Kategorie
27.12.2008 00:00:15
tak parta...já s moonkem se scházíme s jednim párem a vždycky jdeme na pizzu, nebo jedem na výlet...no a ve škole se občas sejdem a učíme se spolu pěkně po favácku:)
Smajlík  ROCKer Forever Muž23 Kategorie
26.12.2008 23:43:24
Máme v místě bydliště nějaký svůj okruh přátel, nějakou partu???
- jo, máme

Co vás spojuje?
- společná minulost (školka, škola) a znalost místních lidí i poměrů, sourozenci, kteří nás kolikrát i seznamují, setkání na společných akcích...

Kolik lidí tvoří, kolik holek/kluků.. a kolik párů?
- to se nedá říct jednoznačně. ta parta je velmi široká a otevřená. řádově to může být až několik desítek osob a nejen místních vlastně. chodili jsme na druhý stupeň většinou do školy do vedlejší vesnice, takže i odtamtud nebo prostě z blízkého okolí

Co spolu podnikáte?
- narozeninové party, dovolené, procházky po venku, setkání u piva nebo vínka, taneční a jiné zábavní akce, lyžovačky, chaty...


Díky :o)

není zač
 Srdcová dáma Žena27 Kategorie
26.12.2008 23:34:30
Máme v místě bydliště nějaký svůj okruh přátel, nějakou partu???
- v místě bydliště ne, ale v okolních vesnicích ano
Co vás spojuje?
- známe se od školky a jsme prostě skvělí kamarádi ;-)
Kolik lidí tvoří, kolik holek/kluků.. a kolik párů?
- jeden kluk a šest holek i se mnou, pár ani jeden
Co spolu podnikáte?
- teď už moc ne... ale dřív všechno možný, flákání se, srazení se jen tak na pokec, sportovní akce apod.
 Moonek Žena28 Kategorie
26.12.2008 23:33:22
nekdy mam pocit, ze nase ctvrt je takova vesnice, vsichni se tu zname a drby se siri jak blazen. nejvic kamaradu mam ze zakladky a na to se pak nabalili jejich sourozenci, partneri, kamaradi,..
 chce-se-mi-spat Žena25 Kategorie
26.12.2008 23:24:22
HOlčičí Sedma...už dva roky..nejlepší akce..nejlepší lidi..nejvíc! Miluju vás holky!
Smajlík  vbfby
26.12.2008 23:11:06
Měla jsem takovou mini partu
Rozpadla se
Nepotřebuji partu, stačí mi pár blízkých přátel a ty zatím mám.
 jsem negeniální
26.12.2008 22:59:14
no to snad každý ne.... ?!
 proste poi Muž25 Kategorie
26.12.2008 22:44:05
No, tak když chodíme na zábavy, tak už se sejdeme jako parta. Dřív to takhle nebývalo, to až později jsme se všichni dali takhle dohromady.
Minule se nás sešlo kolem 15ti. To jsou pak nejlepší zábavy.
Smajlík  lisseta Žena24 Kategorie
26.12.2008 22:40:18
Mám.
Společné zážitky a sympatie.
Docela dost.
Kalíme a zevlujem.
 n1gg4w4rr10r Muž69 Kategorie
26.12.2008 22:40:17
mám asi tak dvě tři "party"....no, spíš okruhy přátel...
co nás spojuje? někdy škola, někdy společné zájmy, někdy společní přátelé ...:o)
počty se svým způsobem mění, stejně tak jako páry....
většinou se podnikají nějaké akce.
 *NeN* Žena25 Kategorie
26.12.2008 22:38:00
Ano, každý pátek se scházíme 7 - 20 lidí.
 laple Žena99 Kategorie
26.12.2008 22:30:00
Asi 8 kluků. Pijem.
 Vladimír Čert Muž21 Kategorie
26.12.2008 22:27:15
Party nevedu, spíš se zapojuju do osudem vzniklých skupin lidí, například ve třídě.. .)
Smajlík  spaisee Muž36 Kategorie
26.12.2008 22:25:29
ne vsechny sem snedl
 Sosarian Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk