Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
život je pre každého jedinečný
|
|
|
inaksie problemy nemate?
|
|
|
Istý vzťah by sa mal vyvinúť. Najlepšie pozitívny. Ale mal by mať pevné hranice.
|
|
|
Nebola..
|
|
|
Onéééé... nechcem byť provokatér, ale... odkedy spotová cena zlata rastie na marketoch, tak.. už sa pomaly i platine vyrovná. :D:D Tož, asi mi je načim stihnúť zodpovedať nastolenú otázku diskusie, kým platina nebude stáť asi ako kovové drievko z umelej hmoty (Made in China)... :oP Táááákže... ja nie že "verím", ale viem, že by sa nemal vyvinúť...! Je pravda, priznávam, moja istota pramení z pozorovania iba jedného jediného vzťahu, vzniknuvšieho i krachnuvšieho na pracovisku, avšak obaja zúčastnení sa priam modlili, aby dostali - jeden, či druhá - čo najskôr padáka, len nech ich peklo na Zemi skončí. Ty woe! Si predstavte tie iskry, plamene, megatunové nálože, čo medzi nimi vybuchovali, keď sa dennodenne museli vidieť, stretať, prehodiť slovko-dve... Miestami tie ich pohľady, že on už-už vytiahne kindžal a ona mu vyškriabe oči a kopne do... značne citlivého miesta mužskej populácie. Keby niekto nechápal, tak do toho, čo vám čoskoro budú visieť na vianočnom stromčeku. A nie, nie sú to salónky! Myslel som "gule"... Aaaanyway. Podstata je, že vzťahy, ktoré začínajú a končia na tom istom mieste sú tzv. rizikové. Z medicínskeho hľadiska. Zvyšujú totiž riziko civilizačných chorôb, menovite infarktu. Možno niekto z vás mal možnosť vidieť pokojný rozpad vzťahu a zúčastnené strany neboli "na nože", no... Skôr uverím, že mi Zubná Víla nechá za zub pod vankúšom majlant, akože sa vzťahy korektne rozpadnú. Resumé (ak sa vám nechcelo čítať to všetko vyššie uvedené, mohli ste preskočiť rovno sem a o nič by ste neprišli): Takýto vzťah som síce nemal, no mal som možnosť ho pozorovať (z bezpečných zákopov) a neskončil sa dobre... Reklama: 1 z 1 ramenov podobné čosi neodporúča! :P
|
|
|
nie,nemusi to tak byt platinovym pravidlom by som tu nazval fakt,ze pred akymkolvek vztahom je treba byt si vedomy toho,ze ak sa to pokasle,bude to fest,ale fest blbe
|
|
|
bola som v takej situácii a keď to medzi nami skončilo som sa trápila dosť dlho..
|
|
|
..jaj keby ste keketiny neriesili :-D
|
|
|
Lol, jednu časť som videla :DDD
|
|
|
Nebola som v takom vzťahu a určite v začiatkoch rozchodu to má každý ťažké, kým sa dokážu dať znova do normálu, aby sa dokázali akceptovať.
|
|
|
chalani aj vy to kukate?
|
|
|
Barneeeeeey je najlepší!!!!!
|
|
|
je to z How I met your mother a je preto platinove lebo je este dolezite ako zlate..:)
|
|
|
este sa mi take nestalo.....
|
|
|
dave11 - ok, ok, povedala som len príklad, lebo som nevedela čo chceš vlastne počuť :o) no ja s tým nemám skúsenosti, ale myslím, že keď sa tí dvaja rozišli v dobrom, tak v pohode okolo seba môžu prejsť, veď život sa nekončí ich vzťahom, preto, že sa rozišli neodídu do cudziny :o)
|
|
|
a ešte... "platinove pravidlo" znamená, že je to pravidlo vzťahujúce sa k platine, pravidlo pomenovné podľa niekoho kto sa volá Platin, Plati, Platina... alebo to je otázka "platí nové pravidlo?" bo fakt neviem
|
|
|
usmej sa-ale nee nejde o nikoho konkretneho:) ani o mna.. a ide mi o tom ze ked sa potom rozidete tak sa stale musite stikat a je to divne no ale tie odpovede ze co je potom som chcel citat od vas..
|
|
|
btw, spomenul som si, že taký prípad je aj medzi spolužiakmi nie? no a v našej škole chodia spolu spolužiaci veľmi často. no a keď sa rozídu tak sa nič strašné nestane. možno len preto, že sú mladí neviem..
|
|
|
je to spolužiačka a je zadaná? taký prípad si myslel napr? alebo prečo by sa "nesmel" vyvinúť ten vzťah? neviem presne o čo ti ide :o)
|
|
|
bohovie
|
|
|
|