Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.350392, vloženo 12.12.2008 23:10:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ideály z mládí :o)
Koho jste jako malý měli jako ideál? Myslim tak v období 1. stupně na základce..

Já jsem měla hrozně ráda Old Shaterhanda a Terence Hilla..

Divný, teď se mi blonďáci nelíbí :o) ale o těch dvou i teď řeknu, že za mlada to byli pěkný chlapi..

A jak vy?
 datlínek Žena22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.12.2008 13:41:08
Ja zboznovala Nicka Cartera z Backstreet boys.
Smajlík  Sichrhajcka Žena35 Kategorie
13.12.2008 13:35:53
Chesneyho Hawkese, Pera Gesslea, Rychlé šípy asi. a pak nevím, možná nějaké prince z pohádek. to na prvním stupni ZŠ. na druhém už to byl Patrick Swayze.
 Srdcová dáma Žena27 Kategorie
13.12.2008 12:30:18
hmmm ja som žrala Buda Spencera (prosto bol smiešny) a to auto z Knight Ridera :) jeeeeej a MacGyvera :D
 jedowka Žena30 Kategorie
13.12.2008 12:29:17
Ano, Old Shatterhand a jini dobraci
Smajlík  drvyvy vplyv Muž22 Kategorie
13.12.2008 12:16:40
Bostonský škrtič
Smajlík  Vážený pan Muž Kategorie
13.12.2008 10:18:09
Nějakej z Lunetic, myslim, Vašek jméno jeho : D Jo a pak ten, co hrál v telenovele Divoký anděl, Ivo se asi jmenoval : D
 novakovaaa Žena21 Kategorie
13.12.2008 10:14:22
Vinnetou, měla jsme i jeho obrázky, fotky, samozřejmě i Old Shaterhanda, ale indiány jsem měla radši:)...a pak, to byl ale spíš přelom školky/školy, jsem měla ráda seriál Randall a Hopkirk, z toho jsem byla úplně hotová, naši mě na něj nechávali koukat, dávali ho večer. A teď mi udělal strašnou radost přítel, ani jsem nevěděla, že začal Randall a Hopkirk vycházet na těch levných DVD za 49 kč, přijdu domu a tam DVD:)
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
13.12.2008 09:39:06
Když tak nad tím přemýšlím, nikdy jsem vlastně neměl ani nemám žádný ideál. Ne, nejsem se sebou spokojený, spoustu věcí bych na sobě změnil, ale nikdy jsem se nechtěl přiblížit někomu konkrétnímu.
 RVL-X Muž29 Kategorie
13.12.2008 09:34:16
Kelly Family asi...a pak Obi Wan Kenobi, ten mladej :-)
 Bellatrix Black Žena24 Kategorie
13.12.2008 08:44:26
Vinnetou, později Robin Hood :-))
 vjoo Žena43 Kategorie
13.12.2008 00:52:15
jako správný dítě své doby jsem žral šrarcenégra, vandáma, lungréna .) již jako malej špunt jsem měl jasno v tom, že nesnašim chucka .)
 hanebnik Muž28 Kategorie
13.12.2008 00:48:34
Princezna Leia! :-)))
Smajlík  Slintoidní chlupatec Žena26 Kategorie
13.12.2008 00:10:23
Honza Zeman

Gianella: Ivo Mathe byl ředitel Český televize.
Smajlík  dobytek Muž25 Kategorie
12.12.2008 23:57:34
Presne jak rika Smejici se Jack. Hltala jsem Foglara a strasne jsem si prala mit jednou vlastni druzinu v oddile. A to se mi myslim i splnilo. I kdyz se mi kazdy den nepovede vybarvit vsechna okenka v Modrem zivote.
 Írime Aranel Žena20 Kategorie
12.12.2008 23:49:04
Jako malá holčička jsem naprosto ukrutně zbožňovala toho blonďatýho z Kelly Family :-) Ani nevim, jak se jmenoval, ale byl mým idolem už v šesti letech.
 polomáčenka Žena20 Kategorie
12.12.2008 23:38:15
Tarzana
Smajlík  lealtad Žena Kategorie
12.12.2008 23:25:53
v tom věku jsem snad žádný ideály neměla, možná tak nějakou učitelku ze školy.
 lieb Žena26 Kategorie
12.12.2008 23:20:10
Nějakej Juan, Mathe, Yago a další vocasové z telenovel. ;)
Smajlík  Gianella Žena Kategorie
12.12.2008 23:18:33
vždycky jsem chtěl být chytrý jak Mirek Topolánek, krásný jako Alexandr Vondra a voňavý jak Ivánek Langrů, chjo :(
Smajlík  ddffdsdfsfd
12.12.2008 23:18:29
Rikitan, Mirek Dušín, Petr Solnar, Lubor Klement,...
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
12.12.2008 23:13:57
Neviem ci zrovna ideal to bol, ale Majkla Dzeksona som vtedy vazne mohla.
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
12.12.2008 23:12:55
Vinnetou :)
 OutsideLife Žena Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk