Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
No tak po desiatej je tu väčšinou moja ségra a aj keď je pc voľný, tak by som tu bola zriedkakedy, lebo pracovné dni ma tak vyťažujú (vstávanie o pol 6), že už asi spím.
|
|
|
tak ja sem chodim priblizne kazdu hodinu skontrolovat situaciu takze som ti to mohla este aj viac stazit :-))) Ja som to vravela, ze sneh pride.. Ja som posielala letecky, to je spolahlive :-)
|
*shalya* |
|
|
ja som sa prihlásil 3 krát, len som to napísal len raz...
|
|
|
isar-odpoved najdes hore.. a ak sem chodis tak si sa asi vcera nezapisala ale chystam este nieco vacsie aj s odchodmi tak mozno potom..
|
|
|
súčet percent je 110, neviem čo to má znamenať? a prečo nijaké percento nemáš prihlásené po 22:00 ? To myslím na seba, lebo ja sem chodím hlavne tak neskoro; myslím, že tu niesom sama... a ak, som tu asi ako nula :)
|
|
|
Ja som zase nočný vtáák !! ! ! ! !
|
|
|
ja sa prihlásim, keď prídem z vonka a odhlásim, keď idem preč od počítača.
|
|
|
súhlasím s ramenom. :-)
|
|
|
Ja bych rád nadviazal na wyctoryino "nene, my v robote chodíme na net, kým sa šéf nekuká :D". Súhlasím!! :D Keďže ja živnostník - sám sebe som si šéfom, to znamená, vždy sem doleziem, keď sa nekukám. :D:D
|
|
|
mne je to fuk:-D
|
|
|
yuanko - však jeden, však tu pod sebou máš odkaz 24 hours checkin :D
|
|
|
aha, no pekne, a kolko dni si to sledoval?
|
|
|
yuanko-to by urcite bolo ale to by sa potom prilis blizilo k dokonalosti:) ale ved keby ste mali guraz sa do toho pustit tak povedzte.. iba by sa napisalo pri prichode a odchode.:) a robil som to podla poctu prichodzich v danom casu ku vsetkym prichodzim
|
|
|
ja chodim k spovednici jest:D. inak neni cas:DD. A to jak si robil? nejak som nepochopil odkial mas tie percenta... Inak este by mozno bolo zaujimave, ze ako dlho tu potom aktivne zostanu sledovat:)
|
|
|
nene, my v robote chodíme na net, kým sa šéf nekuká :D
|
|
|
alebo je to pre to ze viacery chodia viac krat za den a ked uz raz napisali tak nebudu aj vecer po tom...ale ja by som tiez nepovedala ze vecer tak malo...
|
|
|
a dufam, ze si ten sneh neposielal postou, lebo ti su schopni, ho niekde po ceste stratit
|
|
|
ja som sa vcera celkovo prihlasil 6-7 krat, len som uz potom nevypisoval : )) ja nerobim dokopy nic :)) v robote mam cas na net od obeda, ked pridem domov povinnosti takmer ziadne alebo len zanedbatelne a robim co pride, vecer poctivo pozeram panelak, skladam puzzle a idem spat hlboko v noci :)) a potom este aj rano, pred odchodom z domu sa stiham niekedy prihlasit
|
|
|
hm, no mne sa nejak nezdá, že až 35 percent je tu v čase obeda, ja tiež niekedy prídem v tom čase, keď mám v škole nejakú hodinu v pc učebni, ale tu niet čo robiť, žiadne spovede, skôr by som povedala, že sa to rozbehne až po tej 14tej ...18:00 až 20:00 - 5% s tým súhlasím, ale aj po 22hej je tu doosť ľudí, tou tvojou štatistikou sa to nedá presne povedať, aj keď zaujímavo si to vymyslel ;o) ale napr. aj ja, som ti tam nenapísala hneď nato, ako som sa prihlásila a tiež mi odpadli nejaké hodiny, tak som bola doma skôr, ha :D ...tu máš len naozaj cca odhad - môj názor :o)
|
|
|
sneh uz prisiel z nemecka do Prahy.. poslal som ho dalej na vychod;)
|
|
|