Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.350287, vloženo 12.12.2008 15:59:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
vyhodnotenie:)
ahojte:)
hned na uvod by som rad podotkol ze to mozme pracovne nazyvat mala haluz lebo takto maly subor nazyvat statistikou by bolo trosku urazlive pre nu samu..:)
Dalej len poviem ze vam dakujem,tym ktori ste sa zapojili a ze ste mi to niekory pekne skoplikovali(asi o minutu),ze Pater,Shalya ked ste pisali viac krat;)
a posledna vec ze som prilis prekvapeny vysledkami takze "nepresnost vysledkou moze byt sposobena zlou konstelaciou hviezd vo vesmire alebo nepresnym meranim.. ale skor to prve;) )

od
6:00-8:00 5% uzivatelov sa prihlasilo
8:00-10:00 5%
10:00-12:00 10%
12:00-14:00 35%
14:00-16:00 15%
16:00-18:00 20%
18:00-20:00 5%
20:00-22:00 15%
22:00-6:00 0%


komentare a otazky autora: ludia co vy robite ze v case obeda vas sem prislo najviac? ziadna skola,praca,kruzky? a preco po desiatej uz nic? to nepridete domov po desiatej? alebo vtedy uz nechodite na spovednicu? a ak ste nahodou pocitali tie percenta tak,su spravne:) lebo aktyx sa prihlasil tri krat:)

no verim ze mi odpoviete na otazky a dakujem za spolupracu
pekny vecer..

Vas

 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.12.2008 18:07:30
No tak po desiatej je tu väčšinou moja ségra a aj keď je pc voľný, tak by som tu bola zriedkakedy, lebo pracovné dni ma tak vyťažujú (vstávanie o pol 6), že už asi spím.
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
13.12.2008 14:37:44
tak ja sem chodim priblizne kazdu hodinu skontrolovat situaciu takze som ti to mohla este aj viac stazit :-)))

Ja som to vravela, ze sneh pride.. Ja som posielala letecky, to je spolahlive :-)
Smajlík  *shalya*
13.12.2008 12:43:02
ja som sa prihlásil 3 krát, len som to napísal len raz...
 Pater Hovado Muž Kategorie
12.12.2008 23:46:39
isar-odpoved najdes hore..
a ak sem chodis tak si sa asi vcera nezapisala ale chystam este nieco vacsie aj s odchodmi tak mozno potom..
 dave11 Muž Kategorie
12.12.2008 23:20:44
súčet percent je 110, neviem čo to má znamenať?
a prečo nijaké percento nemáš prihlásené po 22:00 ? To myslím na seba, lebo ja sem chodím hlavne tak neskoro; myslím, že tu niesom sama... a ak, som tu asi ako nula :)
Smajlík  Isar Žena75 Kategorie
12.12.2008 22:19:47
Ja som zase nočný vtáák !!
!
!
!
!
Smajlík  pedrinho Muž Kategorie
12.12.2008 20:00:42
ja sa prihlásim, keď prídem z vonka a odhlásim, keď idem preč od počítača.
 jedowka Žena30 Kategorie
12.12.2008 19:21:07
súhlasím s ramenom.
:-)
 bellapekna Žena33 Kategorie
12.12.2008 18:28:06
Ja bych rád nadviazal na wyctoryino "nene, my v robote chodíme na net, kým sa šéf nekuká :D". Súhlasím!! :D Keďže ja živnostník - sám sebe som si šéfom, to znamená, vždy sem doleziem, keď sa nekukám. :D:D
Smajlík  ramen Muž96 Kategorie
12.12.2008 18:10:51
mne je to fuk:-D
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
12.12.2008 17:44:11
yuanko - však jeden, však tu pod sebou máš odkaz 24 hours checkin :D
 wyctorya Žena Kategorie
12.12.2008 17:24:10
aha, no pekne, a kolko dni si to sledoval?
 yuanko Muž29 Kategorie
12.12.2008 17:21:50
yuanko-to by urcite bolo ale to by sa potom prilis blizilo k dokonalosti:)
ale ved keby ste mali guraz sa do toho pustit tak povedzte.. iba by sa napisalo pri prichode a odchode.:)

a robil som to podla poctu prichodzich v danom casu ku vsetkym prichodzim
 dave11 Muž Kategorie
12.12.2008 17:09:45
ja chodim k spovednici jest:D. inak neni cas:DD. A to jak si robil? nejak som nepochopil odkial mas tie percenta...

Inak este by mozno bolo zaujimave, ze ako dlho tu potom aktivne zostanu sledovat:)
 yuanko Muž29 Kategorie
12.12.2008 16:59:20
nene, my v robote chodíme na net, kým sa šéf nekuká :D
 wyctorya Žena Kategorie
12.12.2008 16:46:11
alebo je to pre to ze viacery chodia viac krat za den a ked uz raz napisali tak nebudu aj vecer po tom...ale ja by som tiez nepovedala ze vecer tak malo...
 007girl Žena Kategorie
12.12.2008 16:23:38
a dufam, ze si ten sneh neposielal postou, lebo ti su schopni, ho niekde po ceste stratit
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
12.12.2008 16:22:40
ja som sa vcera celkovo prihlasil 6-7 krat, len som uz potom nevypisoval : ))

ja nerobim dokopy nic :)) v robote mam cas na net od obeda, ked pridem domov povinnosti takmer ziadne alebo len zanedbatelne a robim co pride, vecer poctivo pozeram panelak, skladam puzzle a idem spat hlboko v noci :)) a potom este aj rano, pred odchodom z domu sa stiham niekedy prihlasit
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
12.12.2008 16:17:23
hm, no mne sa nejak nezdá, že až 35 percent je tu v čase obeda, ja tiež niekedy prídem v tom čase, keď mám v škole nejakú hodinu v pc učebni, ale tu niet čo robiť, žiadne spovede, skôr by som povedala, že sa to rozbehne až po tej 14tej ...18:00 až 20:00 - 5% s tým súhlasím, ale aj po 22hej je tu doosť ľudí, tou tvojou štatistikou sa to nedá presne povedať, aj keď zaujímavo si to vymyslel ;o) ale napr. aj ja, som ti tam nenapísala hneď nato, ako som sa prihlásila a tiež mi odpadli nejaké hodiny, tak som bola doma skôr, ha :D ...tu máš len naozaj cca odhad - môj názor :o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
12.12.2008 16:01:25
sneh uz prisiel z nemecka do Prahy.. poslal som ho dalej na vychod;)
Smajlík  dave11 Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk