Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
asi tak ako killo, inak celkovo som na tom so vzťahmi asi tak ako on... nejako som zanevrel na ženy :D ... každopádne, ak máš stereotyp vo vzťahu, vyskúšaj niečo nové.. je veľa miest kam môžte ísť a veľa vecí, ktoré môžte vyskúšať
|
|
|
Málokedy plánujeme dopredu, záleží od situácie:)) Ked si zmyslíme že sa vyberieme na výlet, tak sa ide. Oživiť vzťah sa dá rôznymi spôsobmi..ja neviem napr. ten výlet či spoločná práca v hocičom.
|
|
|
Nemám partnerku, tým pádom nemusím riešiť takéto sračky a môžem svoje ja zamerať na konkrétne questy, ktoré musím riešiť. Keď som mal partnerku vždy ma riešenie programu maximálne otravovalo lebo som naňho nemal čas...
|
|
|
Skuste ist na kulturu do divadla, alebo tak, sak vam davaju kadejake kulturne poukazy:) chyba ze to plati aj na kino. Ja som sa teraz vratil z cajovne, a v podstate program nechavam na priatelku kedze ona je ta akcnejsia, a sme obaja spokojni:) Pokial ide o stereotyp, tak ked by to malo byt stereotypne, tak to radsej sa stretnem s kamosom a na rande idem az ked mam dojem ze ma to bude zaujimat. Mozno sa jednoducho spolu nudite lebo nemate vlastne zivoty, len vztah a ste preto spolu prilis.
|
|
|
bellapekna - niee ja nemám stereotyp:)... to som sa len tak všeobecne pýtala :)
|
|
|
my tiez dako neplanujeme...len si dakam sadneme alebo co..a teraz ked je odomna daleko..a vidime sa lenm cez vikned tak si uzivame kazdu volnu chvilku...a je jedno ze kde sme...
|
|
|
A tak my sme dnes pozerali filmy..Keďže vonku pršalo..ale ako kedy, niekedy sme u nás a len tak sa vyvalujeme, niekedy ideme do kina, na pizzu..alebo von sa prejsť..s kamošmi..:)
|
|
|
máš 16 a už máš stereotyp? no,ja mám na dnes naplánovaný romantický večer.. musíme nahradiť víkend,lebo drahý ide na služobku.. :-))
|
|
|
Podla nalady...ked sme akcni, tak ideme von medzi ludi, na pivo, do kina, na koncert. V poslednom case sme papuciari, donesiem nejake fajne filmy, objedname pizzu, otvorime flasu vina a valame sa po gauci:D
|
|
|
Rodina mojho priatela ma chatku pri Myjave, uz sme tam v lete stravili 2 predlzene vikendy... a tam je to skratka vzdy ine ako tu v BA...takze ked si chceme naplanovat nieco extraordinarnejsie, tak premyslame, cez ktory vikend vypadneme:) A inak plany sa u nas rodia pomerne rychlo - dnes zistme ze v Hlave je jazz, tak ideme este dnes vecer na jazz. Alebo si to naplanujeme dopredu. Podla okolnosti :) A co sa tyka iniciativy, on je pomerne dost, co som rada, ale v priemere je to celkom vyrovnane :)
|
|
|
bezte pobit par romov...a sorry to ste robili vcera:-D
|
|
|
my ani moc neplanujeme..... a ked aj cosi naplanujeme, tak je prd z toho..... o program sa starame fifty fifty....... dnes ideme varit a vegetiiiit.... kedze prsi, asi nepome s hafikom moc na dlho............... a samozrejme asi bude aj techtle mechtle:DDDDDDDDD
|
|
|