Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Nevála sa vám tam niekde jedna zbytočná pečienka? Kúpil by som . Tá moja už má dosť.
|
|
|
inak nadpis "ja a môj polmesiac" vo mne evokuje všelijaké prestavy
|
|
|
Tak to mozme skocit na nejake spovednicove pivko,Praha je vazne pekne mesto a je tu strasne vela slovakov a som si isty ze ich tu bude este viac:)) Tak vela stastia na tej karlovke
|
|
|
Gratulujem..obdivujem tvoju volu. Jasa neviem rozhybat ani k tomu aby som si vyopytala poznamky bo som chora :/
|
|
|
Jeej, super! Len tak ďalej! Drž sa..:)
|
|
|
tak potom je super! len tak dalej;)
|
|
|
Držím ti palce, ať to zvládneš.
|
|
|
Super, tak nech sa aj naďalej darí ;-)
|
|
|
Heh, tak prajem veľa šťastia aj naďalej :)
|
|
|
a len tak mimochodom....ten nadpis mi pride, ako keby si tu siel pisat o svojej jednej polke na zadku:DDDDDDDD celkom faiiin :DDDD
|
|
|
Som v Prahe na Karlovke na 3.lekarskej:)
|
|
|
nie, ze si budes casti tiel kradnut domov
|
|
|
Kde presne si...? inak pekný deň aj tebe... to je dobre čítať, že veci idú dobre :D
|
|
|
prajem veľa šťastia z tlačenia anatómie do hlavy. Neboj, do konca školy ti tie vedomosti budú liezť aj z uší :D
|
|
|