Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.337009, vloženo 10.10.2008 17:41:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
ja a moj polmesiac
ahojte vsetci:)
tak aby tu nebolo tak mrtvo tak si dovolim sa s vami podelit o moje zazitky za posledne dva tyzdne:)

nastupil som do skoly a hned nas zacali nicit literaturou a kvantami vedomosti ktore ked budem vediet budem fakt dobry. Mali sme aj zopar praktik a uz aj z anatomie samozrejme, ktore su zatial najzaujmavejsie.. A dnes som si konecne dokoncil prve skusanie z hornej koncatiny. Z velkych kosti som zial dostal C lebo som sa rozklepal ale z karpalnych a metakarpalnych(zapastne a zaprstne) som dostal Acko;).

A ludia su tu vazne skveli a je tu strasne mrte slovakov. Aj v Tescu aj bille aj na uliciach a v skole,v nemocnici-vsade:)

Tak majte pekny den a ucte sa a pracujte;)

Vas
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.10.2008 14:38:06
Nevála sa vám tam niekde jedna zbytočná pečienka? Kúpil by som . Tá moja už má dosť.
 ochlasta
10.10.2008 23:33:38
inak nadpis "ja a môj polmesiac" vo mne evokuje všelijaké prestavy
 Pater Hovado Muž Kategorie
10.10.2008 22:34:31
Tak to mozme skocit na nejake spovednicove pivko,Praha je vazne pekne mesto a je tu strasne vela slovakov a som si isty ze ich tu bude este viac:))

Tak vela stastia na tej karlovke
Smajlík  majsterko Muž37 Kategorie
10.10.2008 21:37:28
Gratulujem..obdivujem tvoju volu. Jasa neviem rozhybat ani k tomu aby som si vyopytala poznamky bo som chora :/
Smajlík  Tuulikki Žena23 Kategorie
10.10.2008 20:10:13
Jeej, super! Len tak ďalej!
Drž sa..:)
Smajlík  Barbarita Žena Kategorie
10.10.2008 18:45:36
tak potom je super!
len tak dalej;)
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
10.10.2008 18:35:27
Držím ti palce, ať to zvládneš.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
10.10.2008 18:20:49
Super, tak nech sa aj naďalej darí


;-)
Smajlík  LuckaSKF Žena18 Kategorie
10.10.2008 18:13:08
Heh, tak prajem veľa šťastia aj naďalej :)
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
10.10.2008 17:58:30
a len tak mimochodom....ten nadpis mi pride, ako keby si tu siel pisat o svojej jednej polke na zadku:DDDDDDDD celkom faiiin :DDDD
Smajlík  GAIAmesiah Žena28 Kategorie
10.10.2008 17:58:23
Som v Prahe na Karlovke na 3.lekarskej:)
Smajlík  dave11 Muž Kategorie
10.10.2008 17:50:12
nie, ze si budes casti tiel kradnut domov
Smajlík  GAIAmesiah Žena28 Kategorie
10.10.2008 17:48:08
Kde presne si...?
inak pekný deň aj tebe... to je dobre čítať, že veci idú dobre :D
Smajlík  wyctorya Žena Kategorie
10.10.2008 17:48:08
prajem veľa šťastia z tlačenia anatómie do hlavy. Neboj, do konca školy ti tie vedomosti budú liezť aj z uší :D
Smajlík  Pater Hovado Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk