Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.335312, vloženo 30.09.2008 22:31:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevadí Vám, že pes SMRDÍ?
Když už teda dneska jdeme do pejskařů:-), tak jsem se chtěla zeptat na něco, co mě napadá vždy, když si hladím nějakého psa, kterého se výjimečně nebojím (moc jich ale není, neb se většiny se bojím). Ano, jde o smrad.

Ještě jsem nepotkala psa, který by nesmrděl! Někteří smrdí míň, jiní víc a někteří příšerně! (výjimku možná tvoří úplně malá štěňátka, což jsou vlastně ještě miminka) Když si tedy nějakého psa hladím delší dobu, vždy mi pak smrdí ruka. Neříkejte, že jste tohle nikdy neřešili.

A proto se ptám: Pejskaři, Vám nevadí, že Váš miláček je většinou (pokud není bezprostředně po vykoupání, ale mám dojem, že babiččin pes smrděl již asi tak hodinu po koupeli znovu) za smraďocha? Nebo to již necítíte a berete to jako normálku?

Kolikrát jsem byla "nucena" pohladit si psa např. svých kamarádů, tak jako ze slušnosti (radost mi to kvůli strachu moc nedělá) a vždy mi přišlo, že ten smrad je tak výrazný, že by té kamarádce mělo být snad až trapně, že "nabízí" ke hlazení takového smraďocha:-) a že já bych na jejím místě měla potřebu to nějak okomentovat, aby okolí vidělo, že to vím... ale pejskaři jakoby snad neměli čichové buňky a hrdě přihlížejí tomu, jak dotyčný hladič pak nenápadně čichá k rukám a přemýšlí, kde by se umyl:-)

A ještě se ptám - nevadí Vám mít takového smraďocha v bytě, ba co víc, spát s ním třeba v posteli? Vždyť každé místo, kde Váš miláček zalehne nebo zasedne, musí být pak cítit, ne? Nebo už to nevnímáte?

I to je důvod, proč mám radši kočky - ty naopak nesmrdí nikdy, smrdí maximálmě místo, kde vykonávají potřebu (to se ale častýn čištěním dá snadno řešit), ale samotná kočka nikdy. Už proto mi přijde logičtější mazlit se s kočkou, než se zavánějícm čoklíkem:-)

Tak jak to je?
 kikiwhite Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.08.2014 23:34:13
A teprve teď jsem si všimla, jak jsou tyto příspěvky staré, takže můj názor je zbytečný :D
 Je mi to jedno
18.08.2014 23:28:15
Máme psa a je to smraďoch, i když ho koupeme. A vůbec nám to nevadí a jestli to někomu vadí, tak ať ho nehladí a k nám domů neleze ;) Dřív jsme měli psa a ten takhle nesmrděl, opravdu je to pes od psa, přítelův pes nesmrdí a to ho téměř nekoupe, sestra má fenku a ta také není cítit (jak již někdo napsal, fenky smrdí míň). Ale prosím netvrďte mi, že toulavé kočky nesmrdí. Párkrát jsem si hladila kočku na ulici a páchla pokaždé. A kamarádka měla kočky, co žily převážně venku a smrděly všechny. Takže Váš názor (kikiwhite) se nedá podle mě brát za objektivní, vzhledem k tomu, že jste spíše na kočky než na psi. Já mám ráda všechny zvířata a logicky každé má svůj vlastní pach, tak jako lidé. Ale jestli se tu chcete lidi dohadovat, je to samozřejmě vaše věc ;)
Smajlík  Je mi to jedno
24.08.2012 00:41:13
Někteří lidé smrděj daleko víc, než psi!
Smajlík  Brambora
29.04.2010 08:13:28
Ach jo taková diskuze o hovně, ještě že debilové u nás nevymeli, mám se čím bavit, když spím se svým psem v naší smradlavý posteli a je mi fakt fajn, púrotože pes mi dodává energi a já mu jí vracím a víte co, mě smrděj lidi co si o sobě moc myslej a taky to nikomu nevnucuju jakej že je to smrad a ten smrad z toho lidkyho hnusu se tahne od rohu k rohu a je to smrad kterej nesmejes jen nejakym samponkem kikinko a víš co ty smrdíš že všech nejvíc. Tak si umej duši smraďochu
Smajlík  Deltakill
18.11.2009 08:24:04
Všichni majitelé miláčka si myslí, že právě ten jejich krásně voní - často však je opak pravdou a když jim to někdo řekne, tak se jich to dotkne a začnou si hledat tisíc důvodů, proč ho nekoupou častěji. Bohužel nedokážou pochopit, že ne každý je zvyklý na psí smrad - a o těchto lidech pak říkají, že nemají rádi psy a kdo nemá rád psy, je špatný člověk...
 Tony
10.06.2009 14:24:39
BTW. Incu koupu jednou za půl roku (tak jak se to má) a můžu skutečně zabořit nos do její (velmi dlouhé a husté) strsti a nasát a jediné co cítím jsou možná tak ty zbytky kondicionéru a to velmi dlouho po koupání. Už jsem teda zažila psy kteří páchli ale to je skutečně jen důkaz toho že jim něco schází.

Inca se mnou spí v posteli, dokonce se mnou sdílí polštář. Chodí na gauč, všude, leží mi na rameni, na klíně a nikdy tady nic nesmrdí.
 karo
10.06.2009 13:57:00
Zdravý pes nesmrdí. Když někdo svého psa krmí nějlevnějším krmivem nebo těstovinami tak není stoprocentně zrdavý a smrdí. Já svojí Incu (trpasličí špic) krmím Royal Canin a nesmrdí vůbec. Když se vykoupe voní jako kondicionér tak měsíc. Nikdy jí srst nesmrdí.

A co se týče těch koček. Kočky smrdí! V životě jsem nebyla v bytě kde byly kočky aniž by to tam páchlo.

O pejska je třeba se starat.
 karo
14.12.2008 21:42:44
A co do piči
Smajlík  hgj
02.10.2008 07:47:50
Nath - někoho naštvat je jedna věc a přát někomu smrt věc druhá, jestli každému, kdo tě naštve, navíc takovou kravinou, přeješ smrt, máš asi dost vážný psychický problém..

Naštvala jsem tady určitě dost lidí i jinými věcmi, ale smrt mi většinou nepřejí jako ty, to tak na světě chodí, že se lidi naštvávají, ale tak nějak se kvůli tomu běžně nezabíjejí, všimn i si:-)....no, ale když máš pocit, že je to tak správně, jen směle do toho..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
02.10.2008 07:39:21
Koukám, že tvé účely někoho naštvat přesně fungují - pak se ale nediv, že ti přeju to udušení kočkolitem......
 Nath
01.10.2008 23:10:56
No obecně psi asi trochu smrdí, ale moji psi mi vždy nádherně voněli (šlo o krátkosrsté jezevčíky, ti jediní podle mě nesmrdí) a takovej rozespalej vyhřátej pes a hlavně packy, když jsou čistý... jedna z nejhezčích vůní.
 happiness Žena29 Kategorie
01.10.2008 20:08:41
Všem co říkají, že smrad je subjektivní: No, když například popelářům už ani nepřijde, že popelnice smrdí, tak to přesto neznamená, že nesmrdí :-)- i smrad se dá objektivizovat a neudržovaný pes (srst) smrdí hůř než popelnice..

Dobytku, takže když třeba tobě bude vonět hovno, přesto to neznamená, že smrad z hovna je subjektivní..hovno prpstě smrdí většině lidem..a neudržovaný pes ( a je jich hodně ) smrdí šíleně, kdežto srst kočky je jen maximálně nějak cítit, tedy dle Tebe..takže nemůžeš srovnávat hovno a dejme tomu pach gumy, ano obojí je "nějak" cítit..jenže jedno je smrad na několik metrů (neudržovaný pes) a jedno je jen malý řekněme charakteristický pach srsti (kočka), který je cítit, jen když zaboříme nos do kočičí srsti..

A že je to subjektivní jsou kecy..kecy na obranu oněch smraďochů:-).. říkat si můžete co chcete o nějakém typickém pochu a bla bla, co vlastně ani není pachem, ale nic to nemění na tom, že Váš miláček je šílený smraďoch:-) , ale chápu, že máš potřebu to nějak vnitřně obhajovat, já bych to taky dělala, kdybych měla doma takového smraďocha (mám tedy králíka, ale jen kvůli dceři, jinak bych ho nechtěla)..to bych taky říkala, že třeba i plast páchne (stejně jako pes:-))

BTW, nehádám se, že udržovaný pes může smrdět míň..

Nath - "ze začátku ses snažila být taková hodná, abys neurazila nikoho, a najednou takový ostrý slova proti psům....."

Tys mě pobavil/a:-)), mrkni se prosím na mé diskuze a zjistíš , že toto je spíš takové pohlazení - už jsem o psech a pejskařích a vůbec i o jiných věcech (třeba o kuřácích) psala nesrovnatelně drsnější věci a účel to často mělo někoho naštvat..:-) tohle byla jen taková srandička..
Navíc jsem si nevšimla, že bych nějakému pejskaři přála smrt udušením jako ty mně..zatímco ty jsi nadávala na kočky, ještě jsi mi popřála smrt, děkuji, moc hezké:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
01.10.2008 19:45:49
jezevec voňavý-->> Veverka (hlodavec) třeba nesmrdí vůbec (jak kožich, tak jejich moč) což zpochybnuje tvoje tvrzení na 100%.
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
01.10.2008 15:03:04
Dobra myslenka. Mam to stejne, kazdy pes mi smrdi, at uz z pusy, nebo srst. Fuj. Nemam to rada.
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
01.10.2008 14:14:52
Člověk, který je zvyklý žít se psem, takový pach snad ani nevnímá...
Mně snad ještě žádný pes nesmrděl. (A to zatím nejsem pejskař.)
 Anaya Žena22 Kategorie
01.10.2008 13:01:44
No zjišťuju, že mi poslední doboiu začínají psi rovněž smrdět. A to i ti normálně udržovaní, ne nějací podvraťáci s promoklou srstí.

Jezevec: Kecy.
 Jiffy Muž23 Kategorie
01.10.2008 13:00:32
Čich je ze všech smyslů nejpřizpůsobivější, trvalý podněty prostě vyruší.

A představ si, jak musíme psům asi smrdět my a jak nás milujou.
 Muž který nebyl Muž25 Kategorie
01.10.2008 12:49:17
kikiwhite - ouu.. teď jsem četla Tvoje reakce.. skutečně ses někak zasekla.. Ty píšeš že si hladíš cizí kočky na ulici - které přenášejí nejvíc nemocí a štítíš se psů kamarádů ? Maličko úlet..nemyslíš? Kamarád si pohladil potulnou kočku, sáhnul si pak asi za hodinku do oka a o to oka přišel - oslepl si představ, tak buď ráda, že ještě nemáš svrab a máš obě oči. Kočka páchne stejně jako každé zvíře. Každý má specifický pach a jak tu někdo psal, lidem se hnusí pach toho, co nemá rád. Já nesnáším nemocnice a nemůže do nich vkročit, z toho pachu tam bych se poblila... Kočka sice chodí na kočkolit, ale je to bohužel tak, jak psal Švejk.
 Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
01.10.2008 12:33:04
Mně nesmrdí ani kočky ani psi. Jen mě děsí, jak tu někteří píšou, že koupou své psy třeba co 3 týdny. Nám to kdysi veterinář zakázal, psa prý stačí koupat 2x ročně, moc koupelí mu škodí...
 Zmrzlina Žena22 Kategorie
01.10.2008 12:21:02
No, někteří psi smrdí úděsně, ale já jsem se o psy vždycky dobře starala a mají krátkou srst.. někdy, když potřebuje vykoupat, je cítit pach podobný neumytým vlasům.. Ono všechno smrdí.. smrdí i papoušek a Ty lidem jedí třeba z úst..
Pes mi v posteli nespí, nechodí na gauč, má svoje místo, je čistej, vykoupanej, má péči, nikdo si ho nehladí a byt mi fakt nesmrdí. Jsem úzkostlivě čistotná. Kočku bych doma nesnesla.. To bych Ti přála ten smrad z kočičího hajzlu, kočka smrdí mnohem víc než čistej pes.. (v normální rodině), hlodavci, z toho pachu bych se poblila a rybičky.. to je taky smrad.. Tvoji přátelé se o psy asi moc nestarají.. věř, že nejsem typ člověka, co by snesl doma něco páchnoucího a nebo špinavého...
 Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
01.10.2008 11:04:55
já mam pocit že psi smrdí ze všech zvířat nejmíň... navíc můj pes je koupán dostatečně často, takže nemám pocit že by mě ani ostatním smrděl... spíš je krásně voňavoučká :)
 striptwist Žena22 Kategorie
01.10.2008 10:33:12
Naši psi nikdy nesmrděli, mě naopak přišlo, že krásně voní. A některý možná jsou trochu cejtit, ale nepřijde mi to jako nějakej hroznej smrad. Každýmu halt smrdí něco jinýho.
 Sarah
01.10.2008 10:10:51
Normálního čistého psa nijak záporně nevnímám. Daleko horší je smrad z lidí, koček a různých domácích syslů. Tak, a vedou fretky.
 nota brevis Žena Kategorie
01.10.2008 08:51:57
Každému voní to co má rád a smrdí to co ne snáší. To je základní rozdíl mezi vůní a smradem jako takovým. Pro to někomu voní psi nebo koňský pot a smrdí člověk. I když se chudák denně koupe a patlá na sebe drahou chemii a ničí si tak zdraví. Kosmetické firmy často používají agresivní reklamu. Říkají nám že jsme hnusná prasata poznamenaná pachem a my si pak jdeme od nich koupit parfém. Podobně fungují i jiné smysly. Dokud vedle nás bydleli naši nejlepší kamarádi a pes v noci štěkal tak jsme jen otevřeli oči, řekli že nás dobře hlídá a spali dál. Pak se přestěhovali a po každé když štěkal pes nových sousedů jsme vylítli a nadávali že by ta bestie potřebovala teplou troubu a česnekové knoflíky. Psa si dneska lidi pořizují často místo dětí a někdy se přímo vyžívají v potížích všeho druhu které jim působí.
 MrSally
01.10.2008 08:32:46
Každý tvor má svůj specifický pach, kočka, pes, myš, tuleň:) To, že tobě kočka nesmrdí neznamená, že nemá žádný pach, kteří jiní cítí a stejně tak je to se psem. Pro někoho neutrální, pro někoho smrad, pro někoho vůně.
A k tvému dotazu. Ne, můj pes mi nesmrdí, ani z tlamy mu netáhne, je to zdravé zvíře, o které je dobře postaráno. Spíš mi vadí návštěvy, které nejsou schopné otevřít pusu a říct, že jim blízkost psa není příjemná a raději budou hrdinsky snášet psí radost, povinně ho pohladí a pak budou hledat možnost, kde se rychle umýt.
Smajlík  šachovnice Žena34 Kategorie
01.10.2008 07:47:16
kikiwhite: ty ses nám nějak rozohnila, ze začátku ses snažila být taková hodná, abys neurazila nikoho, a najednou takový ostrý slova proti psům..... Řeknu ti to tak, že mám psa, který se sám meje každý den, mazlím se s ním, spí se mnou v posteli a nedám na něj dopustit a ano, smrdí mu z tlamy nebo mu smrdí kožich, pokud zmokne, ale je můj a nevadí mi to. Třeba na kočku bych v životě nešáhla, protože kočka je přenašeč spousty nemocí a problémů. Kočky jsou nejodpornější zvířata na světě, normálně bych to nenapsala, ale řekla sis o to sama. Pokud jsi hnusná ty, nediv se, že na tebe budou hnusný ostatní. Pa a zadus se kočkolitem.
 Nath
01.10.2008 07:39:46
Pes mi nesmrdi, proste kazdy zivocich ma svuj "zapach" i ty nejak smrdis, nekomu to prijde OK, nekomu jinemu ne.

Jo pes mi smrdi kdyz se vyvali v hovne, to pak jo ;-D naposledy jsem ji za to schvalne shodil do vody. :-P

Jinak fenky smrdi min. ;-D

Jinak nas pes nesmi dal nez do predsine a netusim co by delal s nama v posteli, takze asi tak. V zime psa nekoupeme vubec, koupani by narusilo jeho srst a byla by mu zima.
Smajlík  ChladnokrevnyVrah
01.10.2008 07:32:58
Vadí mi to. I když srst je ještě celkem v pohodě, u některých je cítit jen minimálně. Vadí mi, když čichá ke každému ho... atd. a pak všechny kolem olizuje.

Ovšem i kočka může být cítit, záleží hodně na stravě. Bohužel třeba náš kocour, když otevře tlamu, tak je to teda dost výrazné (jenže v jeho případě je to asi dáno tím, že měl kdysi zdrátovanou čelist a zřejmě se mu tam někde více usazují zbytky jídla)
 Charles Muž49 Kategorie
01.10.2008 00:54:09
Někdo to vnímá citlivě a někomu to přijde neutrálně. Jinak i kočky vydávaj svůj pach. Podobně to je i u lidí nebo dalších zvířat.
 a-k-x Muž36 Kategorie
01.10.2008 00:41:46
smrdi kazdy zvire. ale srst byla nic oproti tomu kdyz si nas pes usral nebo zivnul (to vychazelo oboje dost podobne)
 od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
01.10.2008 00:08:54
kikiwhite: Ty seš jak zaseknutá gramofonová deska. Kolikrát ti mam opakovat, že každýmu holt smrdí něco jinýho? Dokážeš pochopit, že pro někoho (např. pro mě) je pach ze psa (nemyslim psa, kterej celej život neviděl vanu) takovej neutrální? To samý pach z kočky. Tohle je čistě subjektivní názor. Objektivní názor je, že pes i kočka je nějak cejtit. A pokud se jedná o to, z jakýho zvířete je v bytě větší smrad, tak si troufám tvrdit, že jednoznačně z koček, protože v tom bytě serou. A splachovací kočičí záchod sem eště neviděl.
 dobytek Muž25 Kategorie
01.10.2008 00:03:33
kikiwhite: no ale ten byt smrdi cely tim kocicim hajzlem ona ta kocka samozrejme ma packy od toho kockolitu a vleze ti nejen do postele ale i na jidelni stul prejde talire ... tak ty svoje chcanky a srani rozsiri po celem byte a kockomil to samozrejme sezere
 Svejk Muž Kategorie
30.09.2008 23:57:14
dobytek - dobře, kočičí srst je cítit dle tebe - OK, ale psí srst není cítit, ta SMRDÍ a to dost výrazně, o tom tady celou dobu mluvím..a neříkej, že kočka a pes smrdí stejně, to je prostě blbost..pes, zvlášť nevykoupaný nebo starý, smrdí prostě šíleně..nevykoupaná kočka (třeba celý živoy) nesmrdí..

A že kočkám smrdí hovna? No jasně, tobě přece taky smrdí, tak je spláchneš a je to..a to stejné uděláš s těmi kočičími..navíc, kočkám smrdí jen záchod, ale ten smraďoch pes se ti pohybuje po celém bytě, na gauči apod..a kočičí h..jsem na gauči ještě necítila:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.09.2008 23:53:53
ja psy nemama rada protoze slintaj a samozdrejme i smrdej,me to proste vadi.mam rada kocky.
Smajlík  fragola123
30.09.2008 23:48:55
kikiwhite: Sama píšeš "nevadí Vám mít takového smraďocha v bytě?", takže se nejedná jenom o mazlení.
Nejsem odborník na kočičí záchody. Nevim, co je na nich tak vychytanýho. Ale ty hovna prostě smrděj. Že se ten smrad přebije nějakym pičifukem, to neznamená, že to nesmrdí.
A nepodsouvej mi něco, co sem nenapsal. Já nenapsal, že kočičí srst smrdí. Píšu, že je nějak cejtit a přirovnal bych to k srsti psa. Když šáhnu na kočku a pak si čuchnu k ruce, tak to z ruky taky cejtim. Mimochodem já pěstuju doma už asi 15 let okrasný ptactvo a ani u nich bych si netroufnul říct, že jejich peří neni vůbec cejtit, přestože se koupou snad 10× denně. A tvrdit to u kočky, to je fakt úlet.
Smajlík  dobytek Muž25 Kategorie
30.09.2008 23:39:31
dobytek - viz rozhřešení Svejkovi níže o kočičích záchodech, nechce se mi to znova psát..

A psala jsem o mazlení s kočkami kontra mazlení se psy..ne o tom, co bych chtěla doma..ani kočičí záchod v koupelně není rozhodně ideální..

Kočičí srst nesmrdí, to je hovadina..já už taky měla v ruce xx koček..ze psů se mi z toho smradu až zvedá žaludek, je to šíleně výrazný zápach, kočka samotná je bez zápachu
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.09.2008 23:34:33
kikiwhite: Tak srst kočky je taky cejtit. Neřikám, že smrdí, ale jestli ti smrdí pes, tak nechápu, že ti nesmrdí kočka. Mně těch koček pod rukama prošlo taky dost. Jinak pokud píšeš v diskuzi, že od psa smrdí byt, tak co bys dělala s kočkou? Z toho kočičího sraní je puch jak od ropuch. To snad musí uznat každej.
 dobytek Muž25 Kategorie
30.09.2008 23:25:43
Researcher - já myslím, že to není tím...ten smrad mi fakt vadí.. a já ke psům nemám nechuť, já se jich jen bojím, neb mě kdysi napadli..

Jinak mě daleko víc štveou pejskaři a jejich často bezohledné chování než psi, ale to už se tu probíralo mockrát..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.09.2008 23:23:25
Svejk - nemáš pravdu, když si čichneš k jakékoliv kočce, NIKDY nesmrdí! Pečuje o srst a zkrátka nesmrdí. Nic si nenamlouvám, doma ji nemám a proto otupělá nejsem. Klidně si hladím cizí kočku na ulici a nikdy mi ruka nesmrdí. Ani toulavé kočku samy nesmrdí. Že smrdí její exkrementy (a ano, víc než psí) jsem zde psala již asi třikrát a o tom se s tebou nehádám, mluvím o kočce samtoné! Kolikrát to budu ještě psát..chjo..

A když k někomu přijdeš a cítíš kočky, cítíš opět jejch ZÁCHOD a NE tu kočku samou, a já mluvím o těle zvířete a ne o h...

Ale čuchni si někdy k samotné kočce a nemluv stále o zápachu v bytě z jejího chození na WC, NESMRDÍ zkrátka (její tělo), takže si ji můžeš krásně hladit a mazlit se s ní..a kočičí záchody? Ty jsou dnes už pěkně vychytané i s vůnemi..no, a když se někdo o kočku nestará a nemění podestýlku v záchodě, tak pak to poch. smrdí, ale to je stejné, jako by někdo nesplachoval, taky by to smrdělo..

BTW - nikdy jsem nezažila indoor (outdoor to nepotřebuje) kočku, která by se nenaučila na záchod a to jsme jich v době, když jsem ještě bydlela s rodiči, odchovali několik..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.09.2008 23:19:23
kikiwhite:
Pes, o kterého se někdo pořádně stará, nesmrdí. Je možné, že ten babiččin byl nemocný, proto páchl. Mohl mít plíseň nebo nějaký vnitřní problém.
Mokrý pes má svůj specifický pach, ale trvá to jen chvíli, než oschne.
Mně docela dost smrdí právě kočky, když začnou prskat, je to pro mě nesnesitelný puch.
Mám psa v posteli den co den, nesmrdí ani on, ani povlečení. Koupu ho jednou za 14 dní pořádně od hlavy k patě a po každé procházce mu umyju packy a bříško. Naštěstí to není prase, co by se válelo v bahně. Dává si sakra pozor, aby se neušpinil a já ho pořád očichávám, protože mi voní. Takže usínám s ksichtem zabořeným v jeho srsti :))
Smajlík  existence prapodivná Žena Kategorie
30.09.2008 23:12:50
kikiwhite: já se zase nemohu zbavit pocitu, že bys na těch psech vždycky něco našla, jenom proto, aby sis zdůvodnila svoji nechuť k nim
 Researcher Muž81 Kategorie
30.09.2008 23:11:12
zalezi dost na delce srsti na zdravotnim stavu a na tom jak se casto koupe ... treba ta moje nesmrdela dost dlouho ale ted kdyz se ji zhorsilo zdravi smrdi fakt dost ale kuli tomu ji samozrejme neutratim .... jinak to ze nesmrdi kocka si namlouvas protoze ji mas doma tak to necitis ses na jeji pach otupela stejne jako pejskari na sveho psa ..... jinak mnoho kocek ani nenaucis chodit na misto na hajzl coz muze byt pak problem kdyz uzvazis jak strasne kocka smrdi kdyz dela malou potrebu o velke radsi nemluvim protoze ten smrad je tak strasnej ze bych se nedivil kdyby se u nej vyvynula inteligence ... rovnez zrovna kocky maji snad nejvice parazitu ze vsech selem tudiz se clovek musi smirit s tim ze dostane toxoplazmozu a podobne dobroty ...
 Svejk Muž Kategorie
30.09.2008 23:08:16
kikiwhite: možná se v té vůni šamponu snažíš rozpoznat ten pach :)
 staronová Topaz Žena20 Kategorie
30.09.2008 23:00:51
Mě smrdí jen takoví ti potulní psi,co nikdy neviděli vodu ve spojení s koupáním..
Jinak ne..pes co o něj majitel pečuje vyčesává ho,koupe ho,tak určitě ne.
Ale kočky mi smrdí dost.Jeden chlap z ulice má asi 10 koček a jít kolem je fakt úžasný,hlavně když nějaká ke mě příjde a chce pohladit.Tak co bych pro ni neudělala,ale ruce si pak myju hodně dlouho..ale Ty máš asi kočku doma,že?On je má venku,jsou furt od něčeho špinavé a své výkaly asi nezahrabávaj moc hluboko..
 Jilly Žena24 Kategorie
30.09.2008 23:00:49
n1gg4w4rr10r - opradvu hodnotný příspěvek, děkuji:-)

Researcher - když mě přijde, že často ty psi smrděj už chvíli po vykoupání - viz bývalí babiččini psi..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.09.2008 22:58:24
Záleží na tom, jak často ho jeho majitel sprchuje.
 Researcher Muž81 Kategorie
30.09.2008 22:58:03
Máme psa i kočku :o) A mě zas přijde, že třeba kočičí žrádlo (kapsičky, konzervy) smrdí mnohem víc než psí :). Ale je pravda, že psy občas smrdí, hlavně jim táhne z huby. Ale už sem si tak nějak za těch 9 let, co ho máme, zvykla :o)
 jufonka Žena33 Kategorie
30.09.2008 22:54:54
IMHO smrdíš ty jako pes.
Smajlík  n1gg4w4rr10r Muž69 Kategorie
30.09.2008 22:49:55
jezevec voňavý - no jo, ale hlodavčí klec můžeš vyčistit a samotný hlodavec rovněž nesmrdí (stejně jako kočka) a když vybereš exkrementy každý den, není nic cítit..ale pes má ten svůj odér pořád..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
30.09.2008 22:46:36
Jee.. bude flame psi x kocky?:))))
Nemam rad smradlavy psy, pes v posteli taky neni muj sen. Urcite jsou kousky, ktery bych nepohladil, ale vetsinou mi nevadi. Jsem proste kocici typ:)))
 Dreamingfish Muž99 Kategorie
30.09.2008 22:46:26
Každej domácí mazlíček smrdí a posléze stejně smrdí i domácnost a jeho majitel, takže mu to ani nepřijde. Psí smrad mi nevadí, naopak nejodpornější smrad je z hlodavců.
Smajlík  jezevec voňavý
30.09.2008 22:40:23
O tom by se dalo polemizovat :D..tak jako někomu nevadí když musí přebalovat své dítě, tak majiteli psa nevadí pach jeho psa.
Mně osobně většinou psi voní, ale myslím si, že je to taky o tom, jak často majitelé toho psa koupou. Má příbuzná svého jorkšíra koupe asi 1x za 3 měsíce, a já toho svého asi 1x za 2 až 3 týdny.
Smajlík  staronová Topaz Žena20 Kategorie
30.09.2008 22:34:57
Jinak některý psi opravdu smrděj, ale to sou většinou takový, co se o ně majitelé vůbec nestarej.
 dobytek Muž25 Kategorie
30.09.2008 22:34:11
Pochop, že každýmu smrdí něco jinýho. Někomu třeba smrdí benzín, mně naopak voní. Někomu smrdí pes, mně to připadá takovej neutrální pach. Naopak mi třeba smrděj starý lidi a taky bych kvůli tomu babičku nevyhodil do popelnice.
Smajlík  dobytek Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč