Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
V 16 se mi stalo to samé. Ale po dvacítce už ani náhodou. Tak vydrž, to přejde.
|
|
|
Nikoho nemám.A když jsem měla (a bylo to na déle), nepředstavovala jsem si
|
|
|
jo napadlo... a stálo by to za hovno !
|
|
|
Stalo.
|
|
|
No, když jsem ještě byla teenager a dělala kraviny... Ne, nenapadlo. To je zas diskuze jak sviňa.
|
|
|
Napadlo mě, proč jsou dnes všichni tak vypatlaní, že řeší jenom debilní vztahy. Jinak, pokud není na celým širým pro tebe jenom jeden, tak ho asi nemiluješ a chodíš s ním, protože tvoje pubertální prostředí tě k tomu nutí (jelikož je to hrozně IN)
|
|
|
aNo, Ne, Ne :-**** Ale vazne. Nejsi divna. Jen mlada. City, hormony, brrr..... Ti s tim drzim palce ;-) A se MmuSim poChlUBiT. mam novou emOTaStIcku sE spOustOu eMOZiLizEteK =** pAk Mi PÃÍ 5;sni
|
|
|
To ne, i když se v delším vztahu už začínám docela nudit, pořád jsem spokojená a jinýho bych opravdu nechtěla. Ale je fakt, že flirtuju ráda, dělá mi hrozně dobře, jak se ten machýrek snaží, objednává panáky a pak chce něco víc a já hodim andělský úsměv "ó promiň, ale já jsem věrná" :D Ne, nemyslete si o mně, že jsem nějaká potvora, tohle já dělám jen takovejm idiotkům.. Slovo machýrek bylo na místě
|
|
|
No, když jsem se o prázdninách sešla s Bradem Pittem, tak mě to napadlo.
|
|
|
Ano, napadá...
|
|
|
No... kdyz nam to prestalo jit s byvalym klukem, obcas jsem na to myslela. V soucasnem vztahu jsem zatim nemela duvod.
|
|
|
často myslím na to jak se dělám do jiné
|
|
|
Zatím naštěstí ne.
|
|
|
Jsi divná...
|
|
|
|