Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.335273, vloženo 30.09.2008 20:17:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
napadlo vas???
Caw decka, tak me napada, napadlo vas nekdy jaky by to bylo chodit s nekym jinym nez svym soucasnym klukem??? Na jedny parbe sem trochu koketovala s jednim kamosem a pak sem na nej celej dalsi den myslela a fantazirovala jaky by to bylo snim chodit. Sem divna nebo se vam taky neco podobnyho stalo???
 KiKi92 Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.10.2008 15:33:36
V 16 se mi stalo to samé. Ale po dvacítce už ani náhodou. Tak vydrž, to přejde.
Smajlík  realita2008 Žena Kategorie
01.10.2008 14:28:42
Nikoho nemám.A když jsem měla (a bylo to na déle), nepředstavovala jsem si
 Funnyeyes Žena88 Kategorie
01.10.2008 11:07:03
jo napadlo... a stálo by to za hovno !
 striptwist Žena22 Kategorie
30.09.2008 21:13:26
Stalo.
 Zuzitka Žena22 Kategorie
30.09.2008 20:53:33
No, když jsem ještě byla teenager a dělala kraviny...

Ne, nenapadlo. To je zas diskuze jak sviňa.
Smajlík  Anaya Žena22 Kategorie
30.09.2008 20:49:08
Napadlo mě, proč jsou dnes všichni tak vypatlaní, že řeší jenom debilní vztahy.

Jinak, pokud není na celým širým pro tebe jenom jeden, tak ho asi nemiluješ a chodíš s ním, protože tvoje pubertální prostředí tě k tomu nutí (jelikož je to hrozně IN)
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
30.09.2008 20:44:37
aNo, Ne, Ne :-****

Ale vazne. Nejsi divna. Jen mlada. City, hormony, brrr..... Ti s tim drzim palce ;-)



A se MmuSim poChlUBiT. mam novou emOTaStIcku sE spOustOu eMOZiLizEteK =** pAk Mi PíÍ&#19 5;­sni
 alien-krysař Muž Kategorie
30.09.2008 20:40:38
To ne, i když se v delším vztahu už začínám docela nudit, pořád jsem spokojená a jinýho bych opravdu nechtěla. Ale je fakt, že flirtuju ráda, dělá mi hrozně dobře, jak se ten machýrek snaží, objednává panáky a pak chce něco víc a já hodim andělský úsměv "ó promiň, ale já jsem věrná" :D Ne, nemyslete si o mně, že jsem nějaká potvora, tohle já dělám jen takovejm idiotkům.. Slovo machýrek bylo na místě
Smajlík  Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
30.09.2008 20:37:36
No, když jsem se o prázdninách sešla s Bradem Pittem, tak mě to napadlo.
 *luccka* Žena26 Kategorie
30.09.2008 20:28:55
Ano, napadá...
 dum-du-dum Žena26 Kategorie
30.09.2008 20:26:22
No... kdyz nam to prestalo jit s byvalym klukem, obcas jsem na to myslela. V soucasnem vztahu jsem zatim nemela duvod.
 Írime Aranel Žena20 Kategorie
30.09.2008 20:21:52
často myslím na to jak se dělám do jiné
 kopr Muž10 Kategorie
30.09.2008 20:18:51
Zatím naštěstí ne.
Smajlík  Khetti Žena Kategorie
30.09.2008 20:18:35
Jsi divná...
 Jiffy Muž23 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk