Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
noo... ja som bola u psychologicky a robila som rozne testy co mi vyslo ze som indigo... zacala som sa o to zaujimat a naozaj tomu velmi verim,a citim ze indigo naozaj som mam 13 a vsetkym tymto duchovnym veciam verim.a ten kto neveri ...co robi vobec na takychto strankach.a este nie co v apkalypsu roku 2012 verim a verim aj v to ze to suvisi s indigo a indigo sa presunu do novej 4D dimenzie myslite si ze som blazon ale ja si to iste myslim o vas!!!!
|
megusik |
|
|
tak na toto mozem povedat len jedno CH*U*J*O*V*I*N*A... ze chudatka zazracne decka su hyperaktivne...hovno su prezrate rychlo stravitelnymi sacharidami ktore im dodavaju obrovsku energiu. a urcite to ze zacinaju neskoro hovorit je znakom telepatie.to iste wed to vidim denne ty mali caparti len kazdym rokom odementievaju - ti co videli film Indiocracy vedia :D:D
|
teak |
|
|
Mas moj respekt.....aj ja tomu verim.....ale informacii o tom je velmi malo:(
|
|
|
radio jerevan: Ty pises o vyhode pri POZNAVANI a POCHOPENI?? Precitaj si po sebe svoj prispevok, jedine co z toho mas je, ze sest rokov zbieras informacie o niecom s cim si nijak neprisla do styku a nemas s tym ziadnu skusenost, iba tomu VERIS! Ty pises o pochopeni? Ty netrpis ziadnym pochopeniem problemu, ziadny vhladom, ziadnymi argumentami, v celom tvojom siahodlhom clanku nie je poriadnny argument! len same presviedcanie o tom ze by sme mali aj my uverit. Aj na normalnu vec ako su nadane deti so vsetkymi ich specifikami a citlivostou temy pozeras cez prizmu viery, nie realneho pochopenia psychiky a odlisneho fungovania tychto deti. Jedine co z tvojho pristupu vyplyva je, ze kazdeho kto nebude suhlasit urazis a obvinis, pretoze ty iba veris, a nemas ziadne dokazy ani argumenty ktorymi by si mohla presvedcit oponenta, nic na co by si sa mohla odkazat, okrem clankov, ktore absolutne nekriticky povazujes za pravdive (keby si len vedela kolko bludov a kacic, novinarskych zamernych neprensosti sa vyskytuje dokonca aj v odbornejsich casopisoch!! Ake vselico pachaju rodicia na svojich detoch koli slave ci peniazom!). Nehovorim ze viera nie je dolezita, ale ty robis opacnu chybu, extremne a neopatrne presadzujes vieru. Laskavo aspon neobvinuj tych par ludi ktori MYSLIA skepticky z toho, ze nemaju pochopenie iba preto, ze sa im clanok kde sa udajne decko odkazuje na BOHA nezda relevantny tak ako tebe. Keby sa stretli tvarou v tvar takemu dietatu, alebo dostali za ulohu vyriesit prakticky problem postavnia takych deti v spolocnosti, vyriesili by ho lepsie so svojim pristupom nez ty s tvojim zbyotcne mystifikujucim verim/neverim.
|
|
|
ušatý zajac mi prehovoril z duše
|
|
|
ale hovno, ako tak pozerám okolo seba ešte stále sa rodia drbnuté deti. to ze je niekto náahodou trochu mudrejši sa proste stáva. ja by som tomu nepripisoval nijake zazraky ze su to nejaky vyvoleni .
|
|
|
nie,nidc o tom neviem momentalne je mi to trocha luto,ale o chvilu uz budem oberat orechy a bude mi to jedno :)
|
|
|
Neviem, ci nejdem po funuse...neskoro. Ale neda mi nenapisat to, co viem. Trochu dost je mi luto, ze aj takuto vybornu temu mnohi viete pocastovat posmeskami, aroganciou a samozrejme spochybnovanim . Len preto si vam dovolim napisat aj aspon 3 mena takychto deti , ze,ktore su podla mna NESPOCHYBNITELNE a dokonca pridam aj jeden link, aby ste aspon trosicku viacej zapochybovali o ignoracii tohoto fenomenu... Niekto tomu hovori fenomen, zaujima sa o neho a zbiera informacie najma zo serioznych zdrojov (napr.CNN !) a Niekto sa dostatocne nevie poinformovat a potom,kedze je aj tak dost mudry prida sa na stranu tych, ktori hovoria o umelo vyrabanych senzaciach a zavadzani ludi a...bla,bla...a samozrejme , ako iak hned do toho namocia cirkev a veriacich a zosmisnuju a spochybnuju...no, presne robia to, co iba vedia. Nemam chut to rozoberat a verte mi, ze som vahala poriadne, ci ma vobec vyznam to tu pisat. Vopred ma boli, ked to poniektori tu zneuziju a obratia ako vzdy na az brutalne spochybnovanie a vysmech nosa medzi ocami ! Ale nech ! Ved som prezila aj horsie veci. A nakoniec su medzi nami aj taki, co skutocne hladaju a tym najma tato informacia patri ! Ozajstne Indigo je napr : Akiane Kramarik, narodila sa 09.07.1994 v Mount Moris, stat Illinois do ATEISTICKEJ !!!!!! rodiny litovskej zeny v domacnosti a anglickeho otca -dietetickeho manazera. Akiane nikdy od svojich rodicov nepocula o Bohu a NIKTO ju o Bohu ani neucil !!! Je ozajstne Indigo a ostane ticho ten, kto jej obrazy videl. Proste onemie od uzasu . Malovat zacala vo svojich 4 rokoch. Nechodi do skoly, ale je velmi vzdelana. Je samouk studujuci VLASTNYM HLBOKYM POSTREHOM (ten vyraz som si nevymyslela ja ). Sama o sebe povedala aj toto : Inspiraciu pre svoje obrazy beriem zo svojich vizii, snov, poznamok ludi, z prirody a od BOHA.Vo svojich snoch vidim vela krasnych veci a aj nebo... Akiana prejavuje vo svojej tvorbe\"Univerzalne ladenie realizmu a imagizmu \".) Kazdym obrazom sleduje to iste : Byt inspiraciou pre Dalsich a byt darom Bohu (toto povedala sama o svojich onbrazoch ). Na obraze pracuje sama 100 az 200 hodin. Jej kredo je \"smele srdce, opaqtrna mysel\" . Jej najvacsie prianie je \"ab y kazdy lubil Boha, Seba a vsetci Navzajom \" !!! Nie je krestanka, ale sama jasne a konkretne hovori o Bohu (tak len ostava dufat mi, ze na jej ucet si tu nikto nebude vylievat spinu a namiesto toho makne a najde si o nej viac informacii. A tak si zisti,ze je to velmi pekne urastene,stihle, zlatovlase dievcatko(vlasy ma az po pas), ktore hovori s jasnym zrakom, zretelne pozerajuc sa ludom do oci, suvisle a prijemnym tonom. Nie je na nej nic spochybnitelne .Pohybuje sa a vyzera ako normalne pekne, dievca- slecna. Okrem malovania pise poeziu, hraje na klaviri ,spieva a sklada hudbu, hovori niekolkymi jazykmi a je velmi scitana. Je uznavanou umelkynou a jej obraz (komu bude umoznene) mozete vidiet uz aj v Rime...inak kupte si ti co neverite letenku a hajde do U
|
|
|
Četla jsem o tom a připadá mi to jako ta největší hovadina na světě. A nejhorší je, když se k tomu upne nějaká slepičí mamina a svý dítě rozmazluje a vychovává v představě, že je neuvěřitelně vyjímečný.
|
|
|
Ja som sa s tým stretol, ako malé decko :D Sme chodili na také indiánske ihrisko sa hrať a volali sme ho slangovo Indigo :D Takže sme sa tak volali, keď sme sa tam hrali :D :D
|
|
|
Z pohľadu farby aury je fialovastá spirituálna a v čakrách je to tretie oko, teda rozšírené vnímanie. O štvrtej dimenzii nič neviem, bo podľa mňa časopriestor je štvordimenzný... :oP Aspoň teda ak chápeme čas čoby ďalšiu dimenziu. :D Však iste viete, Einsteinom naškrabaných pár teórií (všeobecná a špeciálna of relativity), čo ho urobili slávnym a my sa potom musíme tie trapošiny úporne učiť a odpovedať z nich na skúškach. :D:D V súčasnosti je už bežná fotografia aury (aj v našom meste ju robia, dokonca práve teraz pre danú firmu pracujem ako IT technik-externista :P), takže by nebol problém na počkanie zistiť, čo za farbu aury deťúrence majú. Avšak ja si osobne myslím, že deti sú vo všeobecnosti otvorenejšie svetu, spôsobilejšie širšie vnímať svoje okolie a vidieť rôzne "divné"veci než dospelí. A to v ktorejkoľvek dobre, nielen našej. Lenže následne nastúpi okolie, rodičia, škola, aby ich svojím ukazovaným príkladom zhumpľovali, všetko toto v nich potlačili a pekne z nich urobili súčasť spoločnosti, kde hlavné krédo je "držať hubu a krok a makať ako šraub". Ak sú indigové deti naozaj také sjuuuuprmegaextratuttibohovské, potom budú potrebovať značnú dávku rebélie a výdrže, aby ustáli všetky tlaky snahy o ich ohobľovanie do akceptovateľného priemeru. Ak neustanú, ich farba aury sa zmení na klasickú a tatam je ich výnimočnosť. :P Inými slovami, "kto chce cikať proti vetru, musí mať poooriadne plný močový mechúr!!" :D:D:D wyctorya: Z astronomického pohľadu ide o to, v ktorom súhvezdí sa nachádza Jarný bod (Slnko sa v ňom vyskytuje v čase jarnej rovnodennosti) a ten sa ešte momentálne nachádza v Rybách, ALE! Je tu taký malý problém, že súhvezdia sú úplne krix-kraxy, Arabi/Gréci/Číňania museli byť riadne naťatí, aby v nich videli to, čo v nich videli a ich hranice boli nakreslené ako sa to astronómom zľúbilo, teda takmer náhodne. Alebo... aby to na astromapách dobre vyzeralo, či čo... :D Teda je mieeerny problém určiť, kedy je Slnko ešte v tom súhvezdí alebo onom. A súhvezdia ako na truc ani nie sú presne 30° široké, ba priam absolútne nerovnomerné. Astrológovia si poradili tak, že si stanovili dni, kedy Slnko vstupuje a kedy vystupuje z daného súhvezdia, no vďaka pohybu Zeme (precesii a nutácii) aj keby to sedelo dnes, o 300 rokov už dávno nebude. Zosumarizovane, je veľký problém určiť, v ktorom veku sme, lebo astronomicky budeme v Rybách ešte riadne dlho, nie sme ani len v blízkosti hranice súhvezdí, ale ak si astrológovia povedia, že od zajtra sme vo Vodnárovi, tak holt, astronómovia majú smolu, načim im mapy prekresliť. :D:D
|
|
|
Hlupost.
|
|
|
to je staré... už sú aj kryštálové deti a ktovie čo kto vymyslí; ale prečo sa tu radíš? nefunguje ti google? poznám deti, ktorých rodičia tvrdia, že sú indigá... mne pripadajú normálne; priala by som si, aby bolo viec normálnych detí, lebo teraz sú premnožené hyperaktívne, nevychované, zopsuté nesprávnou výchovou, nevhodným stravovaním, životným prostredím a vzťahmi; na tom by sa malo viac popracovať; indigo, ak vôbec, nepotrebuje mimoriadnú starostlivosť, to skôr jeho rodič, aby sa o dieťa vedel postarať ako treba
|
|
|
Už som o tom počul. Ale, musíme počkať, až tie deti podrastú. Potom skôr zbadáme zmeny.
|
|
|
hej stretla,,pred 2rokmi..
|
|
|
Haah, tak konecne, prve "modre deti" na svete, uz vieme ako vplyva viagra, ovplyvnuje auru:DD Dave11, budem predpokladat ze ten janko ktoreho spominas som ja:D. Psychologia je v tomto ohlade veda. Nevyucuje sa nic co nie je aspon klinicky pozorovane (a hlavne neexistuju ziadne "charakterove typy", existuju LEN rozne opisi ktore nikdy nesedia zdaleka uplne). Navyse tento charakterovy typ sa dost podoba na enneagramovy typ cislo 4, takze aky neopisany:)? Zato ma naucili dost, aby som sa na "indigove deti" ktorych "Název "indigové" je odvozen z modré barvy, která převládá v jejich auře." (zdroj http://rodina-deti.doktorka.cz/indigove deti/) nepozeral ako na nejaky novy divotvorny jav, a uz vobec nie o nejakom stvrtom rozmere, ktory by sme beztak nemali ako zistit ze vidia, takze kazdy kto to tvrdi je bezocivy pravdunectiaci sarlatan, pripadne obet. To su vsetko veci, ktore su dobrou zivnou podou pre vieru a spekulantov a nepochybne sa najde dost sarlatanov ktori sa tym budu zapodievat a sirit bludy, lebo vravim, je to ako agar pre bakterie. Ja osobne som medzi charakteristikami "indigoveho dietata" v spominanom zdroji nenasiel nic nezvycajne, ani nic, na co by sa nedalo nahliadat z hladiska specifickej spolocenskej situacie, ktora nastala v "modernej" spolocnosti ako zivotneho prostredia deti tak v zmenach spravania rodicov (predpokladam ze indigove deti k nam tiez prisli zo zapadu, ze tam sa zacali rodit skor. Mozes si overit na nete, potom daj vediet:)). V kazdom smere, aj ohladne indigovych deti, sa da zahajit seriozny vyskum. Ten vsak nie je zaujimavy pretoze ziadny vyskum neprinesie "uzasne a uchvatne zistenia a nevysvetlitelne veci", iba vnesie viac svetla a poskytne dalsie vyskumne otazky. Samozrejme, moze sa stat, nakoniec evolucia tak funguje, ze prebehla z nejakeho dovodu masivnejsia mutacia a v pripade ze dojde k dostatocnemu poctu vhodnych skrizeni vznikne "nova rasa". Nebolo by to prvy krat, co rozne druhy Antropov a Homo (tj. ludi) vyhynuli v prospech tych dalsich. Spolocne mali to, ze nikdy sa to nedialo za pritomnosti nejakej nadprirodzenej schopnosti ci sily, takze nevidim dovod preco to teraz predpokladat. Lenze este aj to su dost nepravdepodobne spekulacie a hovorim, nic divne ani "indigove" na tom nevidim. Ramen sa rozumie do aury:) neviem ci vidi jej auru ale ak chces o tom viac info tak tam nech sa vyjadri trebars on, iste i isar bude mat co povedat. V kazdom pripade realne prejavy su uplne normalne, kazde dieta podla mna ma aspon sestdesiat percent opisovanych "symptomov". Sam poznam viacero jedincov (dospelych) na ktorych opis sedi, zaroven u tych par u ktorych poznam aj background nevidim nic extra. Mnohe tie vlastnosti su v populacii velmi rozsirene, obzvlast to ze si ludia myslia, alebo o sebe tvrdia rozne veci ktore tak vyzeraju:) ale to uz je ina tema...
|
|
|
Pamätám si rozruch okolo indigových detí cca 5 rokov dozadu (na SR to prišlo kus neskoro) teraz to už asi nikoho nesere... :D Vyučovať sa to predpokladám nebude... nakoľko je to hlavne hnutie new age (čo ma privádza k myšlienke, že ešte stále sa nevedia všetci astroľudia zhodnúť, či sme teraz v rybách a ešte v nich nejakých tých 600 rokov ostaneme, alebo sme už dosiahli vodnára, o ktorom new age hovorí a teda predpokladám, že naňho aj vzťahuje predpovede). A myslím, že kto bude hľadať a bude to chcieť nájsť, ten to nájde kde len bude chcieť. Veci a javy sa dajú pomenovať rôznymi menami a pomenúvanie implikuje určitú moc. Mutácia génov, vnímanie štyroch dimenzií - no ja ti neviem, ale také superstruny napríklad rátajú s desiatimi dimenziami a M-teória s jedenástimi, tak tie indigové decká musia ešte zamakať.... :P v každom prípade, sú to hypotézy. Ak by som sa prednedávnom narodila a bola indigová, čo by mi pomoholo vedieť, že som? Nestačí proste robiť a chápať podľa najlepšieho vedomia? Okrem toho mi to príde byť ako zbavovanie sa zodpovednosti, istá forma rezignácie, alibizmu, fatalizmu: deti to vyriešia, lebo sú múdre a my hlúpi. Zachránia nás pomenovania a vyčlenená "skupinka vyvolených", alebo skôr smer činov nás všetkých?
|
|
|
Či tomu verím? Ja už radšej neverím ničomu, ani dnešnému dátumu. Ale koniec sveta by bodol, aspoň by bol pokoj. Keby indigové deti boli také špeciálne, tak by sme o nich počúvali viac ako raz za rok, keď v televíznych novinách nemajú dosť správ a vyťahujú "šuflíkové" veci.
|
|
|
Slyšela jsem o tom, nevěřím tomu, je to výmysl. Rozšířilo se to proto, že lidi touží po senzaci a každý si chce tak v koutku duše myslet, že on je tím výjimečným.
|
|
|
ako sa može niekto omylom prihlásiť?????
|
offi |
|
|
Tak jsem googlil a charakteristiky "indigových dětí" mi přijdou nějak podezřele podobné charakteristikám prostě nadaných a inteligentních dětí.
|
|
|
rozumel som iba 1 vete:-D inak tym ze sa do obehu dostala sprava ze 21.12.2012 ma byt koniec sveta, tak sa objavilo nespocetne mnozstvo dalsich teorii, ktore si jednoducho vymysleli ludia ktory chcu urobit rozruch! ci verim tomu ze pride apokalypsa, verit nie, to by som bol blazon, ale dufam v to! a to mi staci, ked to pride tak to pride, a ty ktori maju prezit preziju!
|
|
|
|