Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.334307, vloženo 24.09.2008 19:28:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Anketáři na ZP - moc nechápu..
Všichni dobře víme, že v sekci diskuze jsou tolerovány i různé ankety, více či méně nejapné, a některé řekla bych až debilní:-). Ale to není předmětem této diskuze, neboť i já jsem jich pár (ale zdůrazňuji, že jen PÁR!!) napsala:-), nevyžívám se v tom. Jsou ale jedinci, kteří sem hází nějaké ankety o ČEMKOLI velmi často a jiné diskuze snad ani nepíší.

A mě by zajímalo, když někdo napíše ankteu typu : "jak vypadá Vaše kabelka?", tak jestli ho OPRAVDU zajímá, jak vypadají kabelky dejme tomu 80 holek (možná i chlapů:-)) ze Zp a jestli ty popisy typu: "ta moje je taková malá černá se zipem na boku" vůbec čte. Protože co je zajímavého na mnohdy neumělém popisu 8O kabelek?

Vzpomínám si, že zde byla jednou anketa, která mě zaujala svou nudností, když se měly číst odpovědi. Byla to anketa: "Jak vypadá Vaše peněženka?" U takového tématu by mě opravdu VELMI zajímalo, jestli autor opravdu se zájmem četl popisy všech peneženek:-). Přispívající uživatelé ty popisy nečetli dle mě skoro jistě - jen přidali svou trošku do mlýna, protože co si budeme namlouvat, odpovědět na takovouto otázkau není příliš intelektuálně náročné, tak proč tam něco nežbleptnout:-). Motiv odpovídajících tedy chápu, každý napíše něco rád o osobě, to je normální:-), navíc když je to tak snadné a má pocit, že to někdo bude číst:-).

Otázkou do diskuze ale je, proč autor/ka píše takovéto dle mě dosti nudné ankety, jejichž opovědi uživatelé dle mě vůbec nečtou (nebo jen minimálně), a kde jen odpovídají? Buďto je daná věc opravdu enormně zajímá a nebo si tak zkrátka dělají pomyslené body k dobru - aktivita, oblíbenost, střed pozornosti (že někdo opdovídá na MOU anketu)...atd...prostě hlavně nemlčet a radši sem hodit něco naprosto nenáročného, co je napsáno za 3 minuty a tím se udržovat v podvědomí. Ano, i tento motiv je logický.

Já osobně se přikláním ke druhému motivu nebo alespoň motivu podobnému, neboť něvěřím, že někoho zajímá, jaké má 80 lidí peněženky:-)

Řadím sem i ankety, kdy dotyčný napíše asi 15 bodů spolu nesouvisejících a dotyčný pak odpoví třeba - A) ano, B) zelenou C) 3 rohlíky....atd., takže se to ani nedá číst bez neustálého vracení se k zadání a to už pak vůbec nechápu ten účel:-). A opět by mě zajímalo, jestli to někdo čte, pokud téma opravdu není zajímavé.

P.s. nedávno jsem sem v noci dala řekněme anketu, jaké lidé dělají překlepy, protože mě opravdu zajímalo, jestli jsem sama takový trotl, že jich dělám tolik a některé se pravidělně opakují, takže tenhle motiv chápu, ale ty případy výše popsány nikoliv..

Takže jak anketáře vidíte Vy?

Jsem odvážná - rozházet si to se všemi anketáři:-)), i když ti rozumní to možná vemou taktéž roumně:-)
 kikiwhite Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.09.2008 21:58:39
Většinou ignoruju, nezajímá mě to, ty otázky jsou někdy strašně pitomé. Zajímalo by mě, odkud ten trend anket na ZP přišel, dřív to tady nebylo. Možná z blogísků, tam kolují podobné slabomyslné dotazníčky - "kdy sis naposledy holila nohy?" nebo "jaká barva tě vystihuje?" a podobné perly.
 Vlora ŽenaKategorie
25.09.2008 16:18:12
Čemu tahle diskuze pomůže ?
Smajlík  Copavimprobihajici
25.09.2008 15:50:20
kristusek-->> Odkaz na co? Vidím to, že nemají, protože to opakuji pořád dokola, a důkaz nedají žádný.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
25.09.2008 15:47:00
Tvůj nepřítel - jak víš, že nemají? Dej odkaz!
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
25.09.2008 15:28:02
Koukám, že 99% ANTIanketářů argumentuje naprostými nesmyslnými domněnkami typu "jde o pozornost" nebo "jde o zvýšení ega!" a podobný hovadiny, který ničím nemáte podložený.
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
25.09.2008 14:28:59
No, zlatý peněženky proti například 334196, to bylo třeba fakt úchylný téma.
Kde jsou ty časy, kdy sem chodili jen samí hezcí a chytří lidé a řešili jen holení a prstění...
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
25.09.2008 13:04:06
kikiwhite: Co ty víš, třeba se někomu mohla rozpadnout x let stará peněženka a takhle se rychlou formou dověděl, co vše je na trhu; přece jen je to pohodlnější, než obíhat krámy, nehledě na to, že v malém městě neseženeš skoro nic. Uznávám ovšem, že tvá verze o nudě a debilní otázce je pravděpodobnější :)
 Blackshield Muž26 Kategorie
25.09.2008 02:05:37
kikiwhite: Pche. Pojď se raději ty učit deseti. Bude to přínosnější.
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
25.09.2008 02:03:40
Heb dä Latz - no, protože v psaní dvěma prsty nemáš praxi, to chce cvik!
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
25.09.2008 01:39:52
kikiwhite: Máš pravdu, jsem podvodnice s falešnou lítostí. Tak abych dokázala hloubku svého pokání, napsala jsem toto celé dvěma prsty. No, málem jsem z toho vyrostla... Nemohla bych tu trávit tolik času, opravdu ne...
Smajlík  Heb dä Latz Žena71 Kategorie
25.09.2008 01:35:07
Heb dä Latz - stále se kaješ? To je hezké, ale určitě pořád trapně píšeš všemi deseti..

:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
25.09.2008 01:24:15
Ale je fakt, že se jich často účastním. No, když tu nikdo nepředloží nic lepšího...
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
25.09.2008 01:10:54
Blackshield - ano, ptát se co bylo k obědu či k večeři stále stojí na vrchlu pomyslného žebříčku debility anket, s tím naprosto souhlasím. Také jsem to již několikrát použila jako i ironický příklad, když jsem měla nějaké narážky právě na tento "anketový žánr":-)

Ještě k těm peněženkám - to jako když si někdo vybírá peneženku, tak mu pomůže, že lidi které nezná, mají takovou nebo makovou nebo nosí peníze po kapsách? To mi hlava nebere, peneženku si přece vybírám, abych uspokojila SVÉ potřeby. Čili oddůvodnění takovéto diskuze neberu, navíc mám dojem, že pisatelka tam psala něco o tom, že ji to jen tak zajímá, protže se zrovna dívala do peneženky, ne že si kupuje novou, takže je to pro mě stále nepochopitelné:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
25.09.2008 00:36:44
Už jsem tu několikrát psal, že vkládání anket o x nesouvisejících bodech je vrcholem demence a stále si za tím stojím. Nedovedu si předtavit zoufalost oné entity, která se potom opravdu zajímá o odpovědi; navíc od lidí, které nezná. To ten příklad o peněženkách je ještě relativně v pořádku, třeba si dotyčný/á chtěla jen pořídit novou a hledala inspiraci. Rozhodně je to lepší, než se ptát, co měl kdo k obědu.
 Blackshield Muž26 Kategorie
25.09.2008 00:16:23
Souhlasím s tebou a stále se kaji za metodu svého psaní na PC. Také takové hovadiny už nečtu, o ničem to nevypovídá.
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
24.09.2008 23:36:38
Nemám v zásadě nic proti anketám, pokud otázky nejdou příliš na tělo. Někdy žasnu, co všechno ty lidi zajímá. Pokud je anketa humorná nebo jinak zajímavá, tak se i přidám.
Smajlík  jan wat Muž Kategorie
24.09.2008 22:55:27
A na důkaz, že nekecám - je to 324246.
Smajlík  nota brevis Žena Kategorie
24.09.2008 22:45:43
Nevím, jak ostatní.... Ale když založím nějakou anketu já, vždycky to má nějaký důvod, chci se tím něco dozvědět a odpovědi čtu. Kdybych toužila po zvýšení pozornosti, připsání bodů za aktivitu atd., tak si přece založím profil.

Kdybych teoreticky založila diskuzi o tom, jak vypadá čí peněženka, asi by to bylo proto, že:
1. chci si koupit nějakou peněženku a zvažuju jakou
2. zajímá mě, jak se ke komu jeho peněženka hodí, jestli je to člověk, který dbá spíš na praktickou stránku věci, nebo mu jde spíš o vzhled atd.
3. zajímá mě, jak kdo pojme popis, jestli odpoví jedním slovem (např. velkou), nebo tam hodí tříodstavcový sloh včetně popisu, jak si ji kupoval
4. zajímá mě, jestli někdo používá ty malé nepraktické peněženky, kam se nic nevejde, nebo ty velké krámy, které zaberou místo v celé kabelce.
atd.

Podotýkám, že jsem nikdy podobnou anketu nezaložila, byl to jen příklad.
 Někdo mě zná.
24.09.2008 22:45:22
Tak devadesát procent anket nečtu, nemohu proto ani nic soudit o jejich autorech. A souhlasím s tebou, že většina z nich jsou píčoviny, v čele s těmi peněženkami. Zajímá mě taková anketa, která o lidech něco vypovídá... např. pamatuji anketu na téma "co nosíte v kabelce". Z toho se dá něco o člověku poznat, a tedy mě to zajímalo.

Za nejhorší pak považuji indiskrétní ankety typu "mejete se, holíte se, souložíte vestoje nebo vleže apod." Dokonce už jsem zde viděla cosi připomínající dotazník, mám dojem, že to začínalo otázkami na jméno, příjmení a věk... to jsem nevěřila vlastním očím, jak mohou být tazatelé pitomí a vlezlí.
 nota brevis Žena Kategorie
24.09.2008 22:39:29
kikiwhite- bud rada, pro tebe jako pro pedagoga je to dar, mozna i nutnost
 limon y sal.
24.09.2008 22:24:31
limony sal. - rozvláčná sice jsem (a nikdy jsem netvrdila opak, naopak, se kolikrát v diskuzích omlouvám za délku) ale zase tak šíleně dlouhé, aby to nešlo přečíst, to zase není, na to jsou tu jinačí experti:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 22:19:10
nad nesmylsnosti anket se pozastavuje kazdy (ale ten dany clovek k tomu ma duvod). Ty jsi zas hrozne rozvlacna, jestli nekdo precetl cely tvuj clanek, zalouzi medaili.
 limon y sal.
24.09.2008 22:08:46
Nad nesmyslností anket jsem se tu pozastavila už kdysi dávno (hlavně mě vždy překvapovaly takové ty typy, kdy se jedná o několik absolutně nesouvisejících otázek), bylo mi ale jasně naznačeno, že nemám právo kritizovat. V zásadě s tebou souhlasím.. nejspíš jde vážně o touhu ukázat se a mít pocit, že s dotyčným člověkem komunikuje hoooodně lidí.
 Vercuruitë Žena Kategorie
24.09.2008 21:40:01
Já mám ankety ráda a čtu všechny odpovědi, pokud ta anketa má zajímavý otázky.
Zrovna včera jsem udělala svou první anketu, protože jsem se docela nudila, to je pravda:-D Ale dala jsem tam otázky, co mě zajímaly.
 Terou-jsem-já Žena21 Kategorie
24.09.2008 21:26:57
Jednou sem tu četl diskuzi, kde bylo téma "ankety", ale vzhledem k registrovaným uživatelům. Vyplynulo z ní, že drtivá většina zakládajících nemá zájem o odpovědi neregistrovaných nicků, čili je zajímaj názory lidí, který aspoň trochu po netu znaj a chcou doplnit svoje "vědomosti" o nich. Čili je to jak píšeš, že každý o sobě napíše něco jednoduchýho, proč ne, když to nezabere spoustu času stačí jen zkopnout zadání a hodit odpověď. A tím doplnit autorovo "vzdělání". Jestli nevěříš založ takovouhle diskuzu pro anketáře :-)¨.
Když se na něco ptám, tak ne anketou, ale normálně a zajímaj mě názory všech. A jinak je dosti v módě tu psát u každé ankety do zadání slovo "anketa", takže neni nic jednoduššího než neotvírat, což docela dělám.
Ale, jo jinak s tebou musim vyjmečně souhlasit je to pořád do kola, ale to už ke zpověďce patří a patřit bude.
 vesničan Muž22 Kategorie
24.09.2008 21:23:46
Ankety nezakládám a ani je nečtu, jak říkáš, musela bych sjíždět pořád dolů a nahoru, protože cca polovina uživatelů vypíše jen odpovědi. A popravdě mě to většinou ani nezajímá, asi tak. Maximálně když je anketa zajímavá, tak si přečtu názory pár mně známých lidí...ale to je všechno.
 Gianella Žena18 Kategorie
24.09.2008 21:00:45
Taky by mne zajímalo, kolik lidí si všechny příspěvky v té které anketě přečte. Tipoval bych, že většinou ani autoři anket je nečtou, i když Tvůj nepřítel říká opak.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
24.09.2008 20:41:35
mliekarova dcera-->> Jak proboha??
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 20:40:37
Byl jsem pan Mobil-->>
No jo, musíš mít silnější vůli. Zkus si ji vytvořit autosugescí .-)

Lol ta holka měla fakt dobrej důvod....

To ale poznáš, když jsi středem. Kolikrát se o tobě mluví, jak moc frekventovaný provoz máš v profilu? Podívej se třeba na Aliena, kolik diskuzí tu o něm bylo? Kolikrát se tu o něm mluvilo?

A mluví se tu o anketářích? Mají hodně velkej provoz v profilu? To sami vidí, že je hned lidi zapomínají, jak anektka sjede mírně dolů.

Píše to tam třeba proto, aby si procvičil psaní na klávesnici, nebo zabil čas psaním nesouvislého textu. Ne protože by ho to zajímalo. Taky možnost (když tak nechcete přijmout možnost, že by to anketáře zajímalo)
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 20:39:29
Ankety hladkaju ego. V tom to bude.
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
24.09.2008 20:34:54
Tvůj nepřítel: Už jsem se asi tisíkrát rozhodl.., že tento příspěvek bude můj poslední zde.. a zase to porušuju.. :(

Takže.., myslím si.., že tady jsou lidi.., kterým jde o počet příspěvků.. a třeba 20 + je výhra.., nevím to jistě.., je to jen má doměnka.. (diskuze.., které tady byly 1 000 krát apod..) Nevím.., ale vím.., že jsem si jednou od tud psal s holkou.., která mi sama napsala.., že neotvírá diskuzi pro to.., aby se podívala na příspěvky.., ale proto., aby se jí vynulovalo počitadlo nepřečt. příspěvků.. (sarozřejmě šlo o její diskuzi..)

A tak to je i s tím středem pozornosti.., ne každý, se na to dívá jako Ty.., nebo já.., někdo si to takhle nepropojí a myslí si.., že se tím stane středem..

Nehážu anketáře do jednoho pytle.., i já sám jsem si jednou udělal anketu.., protože jsem si to chtěl zkusit.., ale mám na to podobný názor.., jako majitelka diskuze.., pochybuju.., že autor čte.., kdo má jakou kabelku.. a když to nečte.., tak proč to tam dával..?

Loučím se.. , jo.. a za to dialogové wokno bych Ti dal pěstičku.. :)
 Byl jsem pan Mobil
24.09.2008 20:27:34
kikiwhite-->> Nikdo? Vážně? mě se zdá naopak, že to tu píše skoro každej. Pozornost si získávají jenom ty ankety a to jenom u anketářů, nikoliv autoři.
Neudržují si nic, protože na to všichni zapomenou během několika minut.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 20:26:52
Treba ty penzenky jsem cetl, ale zrejme ne vsechny, protoze jsem se prave rozhodoval, kterou mam pouzivat. Ale cist ankety o nekolika otazkach po lidech, kteri otazku ani nezopakuji je opravdu zabavne.
 drvyvy vplyv Muž22 Kategorie
24.09.2008 20:25:56
Meggie-->> A ty si jedna z těch, co nečtou příspěvky u diskuzí :-)
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 20:25:33
Tvůj nepřítel - nikdo nepsal, že anketáři jsou ve středu dění na Zp, ale jistou pozornost svými anktami získívají a neříkej, že ne. Navíc jsem psala, že se těmito častými anketami spíše udržují v podvědomí ostatních uživatelů, je to to toiž nenáročné takto si udržovat jakousi "známost"..a to asi stačí..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 20:24:20
Takže předpokládám, že se bavíme o anketách typu - kde se ničeho pořádného nedobereme, které píší většinou puboši ve věku mezi 16 - 2Oti lety - někdy to je i přes dvacet, závisí na osobnosti.:) (Tvůj nepřítel)

Může to být zviditelnění, jak píšeš, může to být zabití času, nuda a nebo prostě chuť diskutovat o píčovině.

Nečtu je z prostýho důvodu, protože je to většinou sebeutvrzování vlastní osobnosti. Na to seru.:)
Smajlík  Meggie Žena26 Kategorie
24.09.2008 20:21:46
kikiwhite-->> No a? Však to nevadí, ne? Nebo člověka nesmí bavit to, co baví většinou 16-ti leté?
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 20:20:32
Byl jsem pan Mobil-->> Nikomu nevyhovuje tak malý počet příspěvků, a pokud někomu skutečně jde o to, mích jich 60 (i když o to nikomu nejde a jsou to jenom teorie) tak se bojím, že se jedná o naprostýho magora. Když se příspěvky točí kolem 150 už se přirozeně v člověku probudí vrozená soutěživost.

A středem pozornosti není. Otevřeš anketu, zkopíruješ nesouvislé body, a potom je pomocí ctrl + v vyplivneš do dialogovýho wokna, kde k němu dopíšeš svoje odpovědi. Kdežto provokatér, co napíše, že by vyvraždit rodinu všem adminům na zp ti bude odpovídat na všechny tvé příspěvky (hádka) a tak si zapamatuješ jeho nick, tedy pokud si dlouhodobě píšete, a když tě hodně nasere tak už na něj nezapomeneš. A potom se dá mluvit o dostatečné pozornosti.

Nemyslím, že anketářům jde o pozornost, když je evidentní, že se na to musí nemorální provokací (jak je všem na zp známo)
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 20:18:12
Ale koukám, že většinou ty ankety stejně baví tak věkovou kategorii 16+, nic ve zlém:-) Teda kromě Vjoo a ta píše, že jen některé:-)

A poch. kromě Nepřítele:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 20:16:33
Tvůj nepřítel: To.., že nejsou středem pozornosti.., neznamená.., že si to nemyslí.. A šedesát příspěvků., je možná nevyhovující pro Tebe.., pro jiné to možná vyhovující je..
Smajlík  Byl jsem pan Mobil
24.09.2008 20:11:20
Tak zrovna tu anketu o peněženkách jsem si přečetla celou, právě proto, že to nebyly odpovědi stylem a) ano, b) ne, c) zelenou
Smajlík  Milé děvče Žena22 Kategorie
24.09.2008 20:08:28
Byl jsem pan Mobil-->> Středem pozornosti nejsou a počet příspěvků u anket je standartě 60 (nevyhovující)
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 20:07:26
Pisatelé to baví/jsou rádi středem pozornosti/sledují počet příspěvku.. (ne to.., co v nich je)../nebo je to fakt zajímá..

Přispivatelé si zvyšují body za aktivitu/nebo přispívají jen tak z nudy../nebo se chlubí..
Smajlík  Byl jsem pan Mobil
24.09.2008 20:06:49
kikiwhite: Jo takhle...tak to myslim, že se Ti lidé nudí a často svůj námět považují za vtipný.
Smajlík  allloe Žena31 Kategorie
24.09.2008 20:05:30
kikiwhite-->> Anketě se dostane dostatek pozornosti u anektářských závisláků, ale nicméně upadá ihned po vypsání do zapomenutí, nebo nějaký čas potom... Autor ankety však pozornost na sebe nestrhne ani trošinku. Jenom málokterý přispívající do ankety si pamatuje nick autora, bere anketu jako jednu z mnoha anket, které jsou prostě od někoho z internetu, nic víc.

A pokud někdo chce pozornost, chce ji pro sebe. Proto je anketa poměrně nevhodný způsob. Lepší je napsat "U které rasy je potřeba genocida?" to se potom všem vryje do mozku nick autora takové diskuze.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 20:02:20
Tvůj nepřítel - Ba ne, i anketami si pozornost získává, udržuje se v podvědomí a ankety jsou opravdu navíc dosti myšlenkově nenáročné a proto mívají vysoký počet ropzhřešení..

Každý chce určitou dávku pozornosti, mě taky baví zakládat diskuze (asi jako všechny, co to dělají:-) ), ale že bych někdy, až nebudu mít moc času (jako třeba v tomto obodbí), se zde udržovala tématy typu - co jste měli k obědu?, tak to ne e, to radši budu zasunutá v pozadí:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 19:59:35
kikiwhite-->> Motiv: Zabití času. (Nesouvislým textem)
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 19:58:14
Všem - jenže diskuze není primárně o tom, jestli Vás baví odpovídat do anket, to nesporně baví, to je vidět podle reakcí:-), spíš mě zajímá, co si myslíte o motivu píšícího ankteáře - myslíte si, že motiv znát popisy 80 peneženek převyšuje nad motivem získání pozornosi nenáročným tématem? Já si to tedy rozhodně nemyslím.. viz Unrealik
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 19:57:30
Unrealik-->> Pozornost? Ta se nezískává anektami a to jak u zakladatelů, tak u přispívajících. Pokud někdo chce pozornost, tak založí diskuzi na téma \"Pražáci jsou chytřejší než Brňáci\" nebo \"Vyvraždil bych všechny lidi na invalidním vozíku!\"
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 19:57:12
1.protoze se vsadi o nejvetsi pocet rozhreseni.

2.dela si z mistnich pozadi

3.chce byt obliben, viditelny a skutecne mu TO nedochazi...
 Jezinka
24.09.2008 19:55:32
kikiwhite-->> No já bych byl pro, aby se ankety z diskuzí dávaly do vzkazů, protože mi to taky nepřijde diskutabilní. Jinak na zabíjení nudy tímto ujetým způsobem nevidím nic špatnýho.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 19:54:22
Tipl bych, že se nudí a potřebují pozornost.
 Unrealik Muž40 Kategorie
24.09.2008 19:52:21
Nepřítel - ano, to máš pravdu, právě proto mě ty anktey tak štvou, přijde mi to u některých (uznávám, že ne u všech, nekteré ujdou) jako vrchol nudy:-), jeden čas jich tu byla jak nasr.., nevím co je na anketách typu - jaký máte koberec - "diskuzoidního"...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 19:48:46
Já si anketky docela ráda přečtu i odpovim - i když u delších anket ani nepočítám s tím, že by to po mně někdo četl - párkrát jsem si tam i nějaké otázky změnila na "myslíte, že to po Vás někdo čte? ne"
A témata zajímají každého jiná, mě by popis peněženky některých uživatelů docela zajímal.
Souhlasím, že ankety nejsou příliš intelektuálně náročné...a tedy dobré pro odreagování:-)
 allloe Žena31 Kategorie
24.09.2008 19:43:37
kikiwhite-->> Stejně si myslím, že hlavním smyslem celé zp je pobavit se, a ne kdo co čte a nečte.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 19:41:08
Tvůj nepřítel -
"No já ze zkušenosti vím, že zdejší mamrdi nečtou příspěvky ani u vyvíjejícíse diskuze, a napíše něco, co už pod nimi je 100% probrané"

Ano, přesně tak a proto by mě skutečně překvapilo, kdyby četli právě ankety, když něčtou ani diskuze, kde je to docela podstatné..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 19:40:17
kikiwhite-->> To mi nevadí, dělám totiž ve svém poměrně neobvyklém životě hodně věcí, o kterých vím, že je dělám sám.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 19:38:33
Nepřítel - ano, ptám se i na tohle, ale taky mě zajímá, jestli Vám teda nevadí ten pocit, že to celé budete číst spíš jen Vy, ti ostatní moc ne..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 19:38:23
kikiwhite-->> No já ze zkušenosti vím, že zdejší mamrdi nečtou příspěvky ani u vyvíjejícíse diskuze, a napíše něco, co už pod nimi je 100% probrané.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 19:36:43
STK - tak to je opravdu zajímavé, to by mě fakt nenapadlo, že by to někoho bavilo číst:-), když kolikrát se lidi přiznávají že nečtou celou diskuzi o něčem řekneme zajímavém (myslím opravdu diskuzi), kde se ona diskuze nějakým směrem vyvíjí a je právě důležité číst názory ostatních, abych mohl aktuálně přispět.
Tak právě tady u těch anket bych řekla, že to už tuplem nebudou číst, když to není pro jejich odpověď vůbec důležité.
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 19:34:15
Podle mě je baví vymýšlet ankety. A odpovídat na ně.
Já si čtu i odpovědi - tam, kde mě zajímají.
 vjoo Žena Kategorie
24.09.2008 19:33:33
kikiwhite-->> Jistě... Na to se ptáš, ne? Jinak u jiných anket čtu odpovědi jenom u známých uživatelů.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.09.2008 19:32:35
Mně to prostě baví. Myslím, že všechno nemusí mít vysvětlení nebo dokonce důvod.
 všechno je jinak Žena32 Kategorie
24.09.2008 19:32:22
Nepřítel - máš na mysli, když tu anketu píšeš Ty sám, že?:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
24.09.2008 19:31:43
Mno abych se přiznal, mě ty ankety zajímají...já sám jsem tedy snad žádnou takovouhle anketu nikdy neudělal, ale když se tu objeví, tak přispěji a skutečně si přečtu popis třeba 80ti peněženek :) Už jsem se i párkrát inspiroval tím, co, kde a jak tu mají různí lidé :)
 STK Muž24 Kategorie
24.09.2008 19:31:08
Mě to fakt zajímá (aspoň u některých uživatelů) a odpovědi vždy čtu všechny.
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2