Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.333938, vloženo 22.09.2008 16:43:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
ahojte a vsetkym vdaka:)
hned na uvod by som rad podotkol ze toto je lucenie.. takze komu to lezie krkom nemusi pokracovat:)

Zajtra odchadzam do blizkej a spriaznenej zemi zvanej cesicko a budem konecne byvat aspon v niakom meste;)
No hlavne pisem lebo sa chcem podakovat za to ze to tu funguje..admini a ti ktorych sa to tyka..dik

stalym ludom zo spovedky:),ludom ktorY mi poslali plamienok;) ale aj nestalym navstevnikom ktory pekne prispievali.

Neviem kedy tu budem najblizsie tak sa vsetci majte a berte to tu vazne:D :D ;)


Aha a este dakujem za to ze mi toto tu pomohlo prekonat tazkeho polroka zivota..
Vidime sa o par rokov u mna na pohovke;)
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.09.2008 17:11:20
No ale očúvaj. Veď Ty sa iste niekde sám seba pripustíš k PC, tak nemusíš sa lúčiť, ako keby Ťa šli zatvoriť dakde... :oP :D:D No ale ak inak nedáš, tak aspoň palce Ti budem držať, nech sa darí, či už na škole alebo v živote. :)
Smajlík  ramen Muž96 Kategorie
24.09.2008 02:07:21
tak nech sa Ti v tej skole dari:-)...a nezabudaj,ze aj v cechach poznaju nieco take ako je net:-))
 sisterlike Žena30 Kategorie
23.09.2008 16:48:54
dovi dopo =) good luck
Smajlík  Sk@l@ Muž27 Kategorie
22.09.2008 21:52:43
Drz sa Davidko :) prajem ti len to dobre..skus sa este dakedy ozvat
Smajlík  Tuulikki Žena23 Kategorie
22.09.2008 20:46:34
Škodaaa..budeš tu chýbať..:(Tak sa maj pekne a drž sa..:)A hlavne sa tu raz za čas ukáž, keď budeš mať čas..:)
Smajlík  Barbarita Žena Kategorie
22.09.2008 20:40:17
maj sa good luck:))
Smajlík  sarah454 Žena18 Kategorie
22.09.2008 19:49:15
Tak sa maj a hlavne drž sa v novej škole:)
Smajlík  era1 Žena39 Kategorie
22.09.2008 19:46:10
Jóó, pane doktore, držte se! :D:D:D

(Inak, strašne nerada som takáto odporná, keď tam ešte ani nie si, ale dostať sa na VŠ ešte neznamená aj dokončiť ju. Zvlášť nie takú ťažkú, akú si si vybral ty. Držím ti palce a prajem všetko dobré pri štúdiu. Ale nerada by som sa s tebo stretla v pozícii na gauči. Radšej niekde na káve :D)
 allyYags Žena35 Kategorie
22.09.2008 19:38:58
Snáď sa čoskoro opäť vidíme... veľa šťastia v reálnom živote... :)

MASAMUNE
Smajlík  Sepher Sephiroth Muž33 Kategorie
22.09.2008 19:26:46
drz sa
Smajlík  Udo Muž33 Kategorie
22.09.2008 19:03:23
Hadam len nejdes studovat ortodoxnu psychoanalyzu:D alebo mame seci pozvanie do tvojej obyvacky? no tak ja verim ze sa k netu dostanes dostatocne casto. Drz sa:)
 yuanko Muž29 Kategorie
22.09.2008 17:56:15
Tak snad sa tu stretneme ,ja sa nachadzam momentalne v Prahe a tak skoro neplanujem odist:)))

Cesko je tiez krasna zem
Smajlík  majsterko Muž37 Kategorie
22.09.2008 17:07:33
Tak drž sa a občas napíše nejaké to rozhreško, keď budeš mať čas .... ahoj


;-)
Smajlík  LuckaSKF Žena18 Kategorie
22.09.2008 17:01:24
tak drzim palce na ceste zivotom:)
Smajlík  007girl Žena Kategorie
22.09.2008 16:58:15
jeeej z teba bude cvokár? ech.. no, ja už mám objednanú liečbu inde, ale keď náhodou budeš mať príliš pokojný život, môžem ti prísť čas od času trochu nervy ponaťahovať :D
 wyctorya Žena Kategorie
22.09.2008 16:51:05
Tak sa maj pekne a veľa šťastia.. a občas sem ešte zavítaj..
Smajlík  Sphynxs Žena Kategorie
22.09.2008 16:49:39
skoda:(:( tak sa drz a nech ti vide vsetko po com tuzis:-D
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
22.09.2008 16:48:08
:( Fúha.. tak nech sa ti teda darí... a hádam sa tu niekedy zastavíš...
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
22.09.2008 16:47:10
Tak sa maj pekne a drž sa taam :)
Smajlík  From the inside Žena19 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk