Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
No ale očúvaj. Veď Ty sa iste niekde sám seba pripustíš k PC, tak nemusíš sa lúčiť, ako keby Ťa šli zatvoriť dakde... :oP :D:D No ale ak inak nedáš, tak aspoň palce Ti budem držať, nech sa darí, či už na škole alebo v živote. :)
|
|
|
tak nech sa Ti v tej skole dari:-)...a nezabudaj,ze aj v cechach poznaju nieco take ako je net:-))
|
|
|
dovi dopo =) good luck
|
|
|
Drz sa Davidko :) prajem ti len to dobre..skus sa este dakedy ozvat
|
|
|
Škodaaa..budeš tu chýbať..:(Tak sa maj pekne a drž sa..:)A hlavne sa tu raz za čas ukáž, keď budeš mať čas..:)
|
|
|
maj sa good luck:))
|
|
|
Tak sa maj a hlavne drž sa v novej škole:)
|
|
|
Jóó, pane doktore, držte se! :D:D:D (Inak, strašne nerada som takáto odporná, keď tam ešte ani nie si, ale dostať sa na VŠ ešte neznamená aj dokončiť ju. Zvlášť nie takú ťažkú, akú si si vybral ty. Držím ti palce a prajem všetko dobré pri štúdiu. Ale nerada by som sa s tebo stretla v pozícii na gauči. Radšej niekde na káve :D)
|
|
|
Snáď sa čoskoro opäť vidíme... veľa šťastia v reálnom živote... :) MASAMUNE
|
|
|
drz sa
|
|
|
Hadam len nejdes studovat ortodoxnu psychoanalyzu:D alebo mame seci pozvanie do tvojej obyvacky? no tak ja verim ze sa k netu dostanes dostatocne casto. Drz sa:)
|
|
|
Tak snad sa tu stretneme ,ja sa nachadzam momentalne v Prahe a tak skoro neplanujem odist:))) Cesko je tiez krasna zem
|
|
|
Tak drž sa a občas napíše nejaké to rozhreško, keď budeš mať čas .... ahoj ;-)
|
|
|
tak drzim palce na ceste zivotom:)
|
|
|
jeeej z teba bude cvokár? ech.. no, ja už mám objednanú liečbu inde, ale keď náhodou budeš mať príliš pokojný život, môžem ti prísť čas od času trochu nervy ponaťahovať :D
|
|
|
Tak sa maj pekne a veľa šťastia.. a občas sem ešte zavítaj..
|
|
|
skoda:(:( tak sa drz a nech ti vide vsetko po com tuzis:-D
|
|
|
:( Fúha.. tak nech sa ti teda darí... a hádam sa tu niekedy zastavíš...
|
|
|
Tak sa maj pekne a drž sa taam :)
|
|
|