Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Heheh, dave11 dostal "licence to kill", ako my tu neoficiálne voláme vodičský preukaz. :D No tak si ho uži a hlavne načim mať rozum na mieste a nerobiť šaškárny, oooki? :P ...kelu... budem musieť byť pri preliezaní zvodidiel a zábradlí opatrnejší vodteraz. Ale neeeee. :D
|
|
|
prajem veľa trpezlivosti v bratislavských zápchach ktoré tieto dni začali a vraj sú neriešiteľné; začiatočný vodič si aspon premyslí, ako bude šoférovať v čakaní na pohyb v štrúdli :)
|
|
|
tak vela stastia pri jazdeni....:) a dako vela ludi teraz robi autoskolu....:D az sa bojim....
|
|
|
nhoo tak teda gratulujem :-) witaj medzi vodicmi =) btw vela stastnych KM a hlavne bez nehod mimochodom na akom aute sa budes prevazat? :-) PS: poprosim aby si daval pozor na mojich kamaratov a kamaratky co studuju v BA, diky :)
|
|
|
super blahoželám a som rada, že nie som z BA :D ale nie .... srandujem :)
|
|
|
Tak gratulujem...
|
|
|
Gratulujem a ďakujeme za upozornenie... xD MASAMUNE
|
|
|
Hehe.. že mám šťastie, že nebývam v BA? :DDD Ale nie, jasné, že ti gratulujem :)
|
|
|
Aj ja uz by som chcelaaaaa:´(... ale inak gratulujem:)
|
|
|
tak vela vela km bez nehody;)
|
|
|
ty si ale dost velky chvalenkar....... ps: gratulujem.... dufam, ze na prvykrat lebo inaaaac.....
|
gaia |
|
|