Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.330122, vloženo 01.09.2008 22:44:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zaměstnání
Dobrý večer, jsem čerstvě zaměstnána jako kosmetička, mám ŽL, ale majitelce neplatím za pronajmutí křesla ani za materiál,nemáme mezi sebou smlouvu, ale dostávám pevnou měsíční mzdu + procenta z klientů. Chápu to zhruba tak že oficiálně jsem na Žl, ale ve skutečnosti mě vyplácí, zajímá mě jesi je tohle legální, a jakým způsobem se vede daňová evidence, jesi stačí si vést deník s příjmy, výplatami, nebo je třeba i něco jiného. Prosím kdo se vyzná v těchto oborech má k tomu co říct, ať poradí. Děkuji.
 Sherryll E-MAIL:   Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.09.2008 23:18:40
Správně by jsi jí měla na dohodnutou částku vystavit fakturu, kterou ti ona proplatí. Případně aspoň pokladní doklad...
Problematika je to vážně složitá, doporučuji ti taky zajít si na pracovní úřad a nechat si to vysvětlit.
Smajlík  REMovskej Muž41 Kategorie
01.09.2008 22:57:21
Hildegardee: dobře, budu si vést příjmy, ale v mém případě je to výplata kterou mi ona dá. Staší když si napíšu jen do nějakýho deníku kolik jsem jaký měsíc dostala výplatu? Nebo prostě potřebuju doklad nějaký?
 Sherryll Žena18 Kategorie
01.09.2008 22:49:29
Zavání to švarcsystémem, jinak podáváš normálně daňové přiznání - příjmy, výdaje nejspíš paušál. Ale pozor, smlouvu uzavřete, může se stát, že druhý den můžeš být na dlažbě. Bez křesla, bez materiálu, bez peněz. Pracovní vztah je v dnešní době záležitost složitá, rozhodně podepřít smlouvou a stanovit přesné a jsné podmínky.
 Hildegardee
01.09.2008 22:47:57
stačí ti myslím psát jenom příjmy a výdaje. No mě napadá jediné řešení proč ti to tak dělá aby za tebe nemusela platit sociální a zdravotní pojištění které si musíš platit sama když jsi na ŽL. Hele jinak si zajdi na pracovní úřad rádi ti tam se vším poradí. PS:vlastní zkušenost
 micahl88
01.09.2008 22:46:19
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč