Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
ja som z uplnej, sice dost sibnutej, ale som rada
|
|
|
Ja... mam rozvedenych rodicov a dost ma to ovplyvnilo, zranilo. No hlavne je odpustit tatovi, mame a v mojom pripade (citila som sa vinna) aj sebe - uz som odpustila. Pomaly sa z toho dostavam..:)
|
|
|
Ja som tiež z úplnej...
|
|
|
ja som z uplnej rodiny....ale obcas by mi vobec ebadilo kebyze z takej nie som, lebo vsteko ma svoje vyhopdy aj nevyhody....
|
|
|
Úplna?No,asi hej..
|
|
|
Až do cca 18 v úplnej, potom neúplnej. Škrípalo to však dosť dlho, tak... nebolo to ružové obdobie.. Po tom šoku prišla úľava, bo napätie opadlo. A vzťahy sa časom zlepšili.
|
|
|
vyrastala som v úplnej rodine,no môj syn zažil rozchod svojich rodičov.. ale si myslím,že mu je dobre-je poslušný,miluje nás,učí sa na samé jednotky a vraví,že je šťastný.. :-)
|
|
|
ja som uplny a kompletny:-D....... a som rad;)
|
|
|
..ja by som lepšiu rodinu, ako mám asi nikdy nenašla..a je úplná...vdakabohu.. ®
|
|
|
ja som z uplnej,ale pravdupovediac, chcela by som zit len s mamou a sestrou...tie dva roky co sme zili bez otca boli super....
|
|
|
Ja som z úplne idilickej rodinky.. ...moja mama je raz rozvedená, môj otec tiež a potom sa našli ...zobrali..a splodili mňa a sú spolu spokojní až do dnes.. Brat z prvého manželstva mojej mamy je rozvedený už dva krát a sestra iba raz... a ja?? Jedína z rodiny som sa nevidala hned po 20-ke..
|
|
|
no tak zatial vyrastam v uplnej rodine...ale ani trochu sa to na uplu rodinu nepodoba..viac ludi sa ma uz spytalo ci su moji rodicia rozvedeni...ale niesu...uz tri roky sa chcu rozviest ale nakoniec sa nerozvedu..vztahy su totalne na nic..vlastne to niesu ani vztahy...a psychicky trpim vzdy ked pride moj ''uzasny'' otec domov ozraty ako palka..ked mi nadava aj ked som mu nic nespravila, vrieska na mna ako je*nuty kvoli nicomu, tak vtedy psychicky trpim...snazim sa na to zvyknut ale to sa neda lebo oco vzdy spravi nejaku chu*ovinu a mna to neskutocne serie..
|
|
|
ja som z uplnej ...
|
|
|
Som z úplnej, vzornej, harmonickej rodinky a nesmierne si to vážim. Jáááááj, kukám, že ty si sa pýtal LEN na neúplné.... No nič, nechám to tu, nech sa tu okrem nešťastia mihne aj radosť, ako včera ktosi poznamenal, že jej tu je málo :)
|
|
|
No tak ja vyrastám v neúplnej rodine... Mamka mi zomrela keď som mala 9 rokov.... No neviem či som psychicky utrpela mám pocit že som okey:D.... a vzťahy v rodine sú dosť na nič by som povedala...ale ta čo už...
|
|
|
Nastastie...ja som z uplnej..:)
|
|
|