Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.323902, vloženo 03.08.2008 20:29:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
rodina? ani nie
ahojte...
bludia mi hlavou myslienka a tak mi napada,nemusite odpovedat ak je vam to osobne...,..: kolki z vas ste vyrastali v neuplnych rodinach pripadne sa vasi rozviedli? aki ste boli stari? utrpeli ste tym psychicky alebo sa vam ulavilo? ake su vztahy?

dik za odpovede..
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.08.2008 16:14:02
ja som z uplnej, sice dost sibnutej, ale som rada
Smajlík  GAIAmesiah Žena28 Kategorie
05.08.2008 13:56:10
Ja... mam rozvedenych rodicov a dost ma to ovplyvnilo, zranilo. No hlavne je odpustit tatovi, mame a v mojom pripade (citila som sa vinna) aj sebe - uz som odpustila. Pomaly sa z toho dostavam..:)
Smajlík  Elisabeth18 Žena Kategorie
05.08.2008 08:18:17
Ja som tiež z úplnej...
 LaurihoGirl Žena23 Kategorie
04.08.2008 11:24:08
ja som z uplnej rodiny....ale obcas by mi vobec ebadilo kebyze z takej nie som, lebo vsteko ma svoje vyhopdy aj nevyhody....
 007girl Žena Kategorie
04.08.2008 08:32:09
Úplna?No,asi hej..
 Bloody flower Žena31 Kategorie
04.08.2008 08:14:27
Až do cca 18 v úplnej, potom neúplnej. Škrípalo to však dosť dlho, tak... nebolo to ružové obdobie.. Po tom šoku prišla úľava, bo napätie opadlo. A vzťahy sa časom zlepšili.
 ramen Muž96 Kategorie
04.08.2008 07:28:47
vyrastala som v úplnej rodine,no môj syn zažil rozchod svojich rodičov.. ale si myslím,že mu je dobre-je poslušný,miluje nás,učí sa na samé jednotky a vraví,že je šťastný.. :-)
 bellapekna Žena33 Kategorie
04.08.2008 06:24:04
ja som uplny a kompletny:-D....... a som rad;)
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
04.08.2008 00:34:52
..ja by som lepšiu rodinu, ako mám asi nikdy nenašla..a je úplná...vdakabohu..

®
Smajlík  --->L-u-c-i-n-q-a<-- Žena25 Kategorie
03.08.2008 22:39:35
ja som z uplnej,ale pravdupovediac, chcela by som zit len s mamou a sestrou...tie dva roky co sme zili bez otca boli super....
Smajlík  sisa500 Žena Kategorie
03.08.2008 22:01:09
Ja som z úplne idilickej rodinky..
...moja mama je raz rozvedená, môj otec tiež a potom sa našli ...zobrali..a splodili mňa a sú spolu spokojní až do dnes.. Brat z prvého manželstva mojej mamy je rozvedený už dva krát a sestra iba raz... a ja?? Jedína z rodiny som sa nevidala hned po 20-ke..
 GrandeKatka Žena25 Kategorie
03.08.2008 21:36:51
no tak zatial vyrastam v uplnej rodine...ale ani trochu sa to na uplu rodinu nepodoba..viac ludi sa ma uz spytalo ci su moji rodicia rozvedeni...ale niesu...uz tri roky sa chcu rozviest ale nakoniec sa nerozvedu..vztahy su totalne na nic..vlastne to niesu ani vztahy...a psychicky trpim vzdy ked pride moj ''uzasny'' otec domov ozraty ako palka..ked mi nadava aj ked som mu nic nespravila, vrieska na mna ako je*nuty kvoli nicomu, tak vtedy psychicky trpim...snazim sa na to zvyknut ale to sa neda lebo oco vzdy spravi nejaku chu*ovinu a mna to neskutocne serie..
Smajlík  6weronika6 Žena27 Kategorie
03.08.2008 21:35:45
ja som z uplnej ...
 borgirka Žena19 Kategorie
03.08.2008 21:15:24
Som z úplnej, vzornej, harmonickej rodinky a nesmierne si to vážim.
Jáááááj, kukám, že ty si sa pýtal LEN na neúplné.... No nič, nechám to tu, nech sa tu okrem nešťastia mihne aj radosť, ako včera ktosi poznamenal, že jej tu je málo :)
 allyYags Žena35 Kategorie
03.08.2008 21:01:12
No tak ja vyrastám v neúplnej rodine... Mamka mi zomrela keď som mala 9 rokov.... No neviem či som psychicky utrpela mám pocit že som okey:D.... a vzťahy v rodine sú dosť na nič by som povedala...ale ta čo už...
 4simka43012 Žena22 Kategorie
03.08.2008 20:58:22
Nastastie...ja som z uplnej..:)
 Dagger Žena20 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk