Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.322755, vloženo 29.07.2008 10:44:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chutná vám cigareta a vše kolem ní?
Mě moc ...Můžu kouřit od rána do půnoci. Prostě nonstop...Já mylsím že dát si cigáro,je lepší než mít sex s ženou,ačkoli jsem nidky sex s ženou ni s mužem neměl. Prostě když natahujete ten jemný dým s Vicerojsky do svých plic,a potom jako ploutvičku vyfouknete,je to jako být v jiné dymenzi. Navíc to zvyšuje moju obratnost ve fylozifeckéch otázákéch,.;*)
 Salamandergothit Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.07.2008 20:07:31
Jen u kafe nebo piva, jinak ne.
 tlustytrpaslik Muž Kategorie
29.07.2008 17:50:28
Nechápu, jak ti může bejt dobře z takových sraček....Nejlepší cigára jsou asi Camelky za 68, ale marlbora jsou marlbora
 maky
29.07.2008 17:45:25
Fuj... :-) stačí pomyslet na šedivějící uschlou pleť kuřaček, co znám, a je mi blivno. Mnohem radši sex
Smajlík  zuzííínka16 Žena19 Kategorie
29.07.2008 17:15:43
Když je opravdu chuť,tak mít cigaretu je prostě...euforie :) Ale se sexem se to přece nedá srovnávat!
 PavPav23 Žena Kategorie
29.07.2008 16:07:57
No když jsem kouřila,tak mi to asi chutnalo..já ani nevím..každopádně je to hnus..
A že je cigareta lepší než sex?To ani náhodou:o)
 Jilly Žena24 Kategorie
29.07.2008 15:29:08
jo, souhlasim, často jsou cigára dobrý, často jsou taky ale na hovno. A pro mě ty "dobrý" cigára nevyvážej to špatný co sebou nesou.
 Kluk nekluk Muž22 Kategorie
29.07.2008 14:19:28
Ani ne.. Dělala jsem to jen ze zvyku..
 velkej diblík Žena17 Kategorie
29.07.2008 14:16:28
Já do toho nikdy naštěstí nespadl.
Smajlík  Florimond Muž28 Kategorie
29.07.2008 13:39:46
Bohužel chutná, nicméně má vůle je dost silná na to, abych nekouřila skoro vůbec.
Preferuju zdravé kouření;)
 Anaya Žena22 Kategorie
29.07.2008 13:37:33
Červený Lucky Strike a Vodní dýmka jsou best. Vicerojsky dym je na stejný úrovni sračky jako Moon.
A než sex to určitě neni lepší!
Smajlík  Dr Benway Muž20 Kategorie
29.07.2008 13:33:57
je to sračka
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
29.07.2008 13:28:33
krátký stařenky jsou naprostá lahoda, vychutnávat si tu chuť....
Smajlík  Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
29.07.2008 12:37:08
nechutná.. neuvěřitelně mi vadí kouř z cigaret a bezohlednost kuřáků..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
29.07.2008 12:19:31
je mi 15 kourim ale sex je lepsi:D
Smajlík  hhh196547
29.07.2008 11:43:42
Kouřim sice více let, než sexuji, ale pokud bych se jednoho chtěla vzdát, tak rozhodně cigaret!!!!!!až mě to nebude v důchodu bavit, třeba zas otočim:-D
 El chupito pequeňo Žena25 Kategorie
29.07.2008 11:42:13
nikdy jsem nebyla kuřákem,nikdy s ejim nestanu-tudíž mi cigarety vadí i ten humusáckej smrad z toho.
 vimnepovim Žena17 Kategorie
29.07.2008 11:41:12
jak to můžeš porovnávat s něčím, co jsi nezažil??
nechutná
 puuuuf Žena19 Kategorie
29.07.2008 11:19:12
A kolik ti je let? Dost mi udivuje že ve svém věku už víš že cígo je lepší než sex. Jinak já jsem kouřila kdysi dávno ale vůbec mi to nechutnalo, a navíc hrozí rakovina plic si ničíš zdraví.
Smajlík  Mýval18 Žena20 Kategorie
29.07.2008 11:12:32
Chutna mi jen jednou za cas, kdyz se nekde vic poveselim. Ale hned druhy den me to stve, protoze to v puse citim jeste dva dny.
 pacalaloca Žena19 Kategorie
29.07.2008 11:11:24
vicerojsky ? párkrát jsem je kouřil-tfujtajxl :-)))
Smajlík  rozvrzanysodobar
29.07.2008 11:07:57
kourim.. ale sex je lepsi :D
 zuluzuk Žena26 Kategorie
29.07.2008 11:03:38
Tvůj nepřítel: TO záleží na lokaci že ! Třeba v Sudánu,budeš žumpy hledat marně,zato tam najdeš mnoho muslimů,kteří jsou naprosto černí,a kouří camelky..
Smajlík  Salamandergothit Muž Kategorie
29.07.2008 11:00:21
Všechno kolem ni? Takže když kolem cigarety bude žumpa a hnůj tak...?
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
29.07.2008 10:56:34
Až poběžíš do vyšších pater a plíce ti budou viset z krku a ty nebudeš moct popadnout dech, ono tě ta "dymenze" přejde. Nebo že by demence? Teď si nejsem zcela jist.
 howgh Muž Kategorie
29.07.2008 10:56:30
Fuj!!!!
 Hate Maker Muž18 Kategorie
29.07.2008 10:55:47
No nic moc mě to nechutná. A dokonce mi vadí když někdo vedle mně kouří.
 Minnie Driver Žena22 Kategorie
29.07.2008 10:55:24
Cigára nepodporuju a pokud mi někdo vyloženě nečoudí do ksichtu nemám s tím problém a v dnešní společnosti je třeba se tenhle značně rozšířený zlozvyk naučit tolerovat.
Každopáně pokud se to týká pokouřeníčka všeobecně, vodní dýmka je to pravé pro mě. Vodnice je můj způsob relaxu, chutná mi a baví mě vyfukovat ten hustej kouř.:)
Co se týče PKD...pánský kožený doutník..není to mojí zálibou a radši bych si vybrala to cigáro, ale není to zas tak hrozné :)
Smajlík  Erzébeth Žena18 Kategorie
29.07.2008 10:51:18
Není to o chuti, je to o zvyku... Taky si v práci občas dám, ale to je na nervy. Jinak tu chuť nevnímám, závislá nejsem a je mi fajn
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
29.07.2008 10:49:52
Nechutná mi to.
Ale tvá "dymenze a fylozifeckéch" stojí za to.
Smajlík  Gianella Žena Kategorie
29.07.2008 10:49:52
Chuti, v poslednom case dokonca viac ako obycajne.
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
29.07.2008 10:48:37
chutná, ale ne nějaká sračka za 50 korun
 striptwist Žena22 Kategorie
29.07.2008 10:44:59
cigareta mi nechutná
 Khetti Žena Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk