Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Jee, Kyosakiho jsem taky cetl :-) takze az budu chtit zbohatnout, tak vim jak na to :-D
|
|
|
...a kolik ze ti je?
|
|
|
Jsi vcelku zajímavý. V nicku máš latinský název mloka, na obrázku zmiji a v textu svini... Nejsi na ty zvířátka trošku ulítlý?
|
|
|
co takhle vyrazit s kámošema někam ven, zapařit, chodit s nima hrát třeba beachvolejbal a přibrat nějaké kámošky, jet na vodu, vyrazit surfovat nebo na hory.... u sportu v přírodě sse bezvadně seznamuje. A poznáš tam hodně bezva lidí, kteří jsou do pohody, ale když se přihodí nepohoda, tak si s ní taky dokáží poradit ;) A bezva je se s těma lidma ještě začít bavit, udržovat kontakty, občas uspořádat třeba společnou grilovačku, zapojit úsměv, zhodnotit i svůj vzhled - holky rády oholené, aspoň lehce voňavé, čisté a upravené muže, se kterýma se člověk občas zasměje. A zkus se nepachtit hned za vztahem, to člověku pak hodně kouká z očí a odrazuje to. Bezva je jít na to přes kamarádství a pak třeba navrhnout schůzku, na které se nebudete nudit. Třeba squash, tenis nebo něco takového je fajn.
|
|
|
Tohle neí jen o vzhledu ale především o chování a příjemném vystupování. A i když si myslíš že jsi fajn kluk a dobrej kamarád tak ostatní si to myslet nemusí.
|
|
|
Změň oučes dvakrát a raž do společnosti.
|
|
|
mno vidíš, budou jí kopat holé hlavy a ty jí pak budeš moct ošetřovat, páč jsi kluk do nepohody... a budeš jí vozit na pohotovost, až se podřeže, páč si kluk do nepohody... to je pohoda, co? :D
|
|
|
Hele nedávno sem byla v hospodě a viděla chlapa ošklivýho jak noc.Objektivně,protože když už ti to řeknou o někom i chlapi tak je to fakt síla:) Takže ten chlap je sice děsně ošklivej,ale je si toho vědom,dělá si z toho srandu,prostě se bere.A berou ho i jiný.Je s nim sranda,je na pohodu a tim má plusový body.A už je ženatej,s ženskou ošklivou taky jako noc,ale bože co.Seznámil se s ní tak že ožralej v hospodě mu došly peníze a škemral o pivo a ona ho zachránila:) choď prostě víc mezi lidi a zkoušej to.Nemá cenu ze sebe dělat krasavce,když to nejde.Můžeš to zkusit,ale v konečnym důsledku bude lepší tak která tě veme takovýho jakej seš.Jak řikala laple někdo kdo tě pozná dýl.
|
|
|
Já jsem naprosto neobyčejný do pohody a také to nemám lehké. S jídlem roste chuť, ale ono je to tak asi správné. Každému co jeho jest... :o) Ale teď vážně. U chlapa je důležité sebevědomí, takže začni makat především na tom. Good Luck!
|
|
|
hibanana : Hele kámo EMO jsem byl..Víš,ale prostě víš.. Pořád na mě čuměli holé hlavy do mě kopali,tak už EMEM nejsem ..No..Asi od roku 2004...........no...
|
|
|
Co třeba změnit účes? Když si už oučes změnil? Ženský mají radši pohodu, takže jako kluk do nepohody máš téměř smůlu. Vyber si nějaké emo.
|
|
|
Na vzhledu záleží... Počkej si, kdo na tebe zbyde :))) Ne, to bylo dost drsný, ale víš co. Musí to být asi holka, co tě dlouho a dobře zná, aby si uvědomila tvé skvělé vlastnosti. Na první pohled ti to asi nefunguje, jak říkáš, tak zapoj své charisma...
|
|
|
|