Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.321678, vloženo 23.07.2008 20:34:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ideálny darček
Len tak ma zaujíma aký darček by ste si priali?...proste čo by vás najvjac potešilo :)
 4simka43012 Žena16 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2009 00:22:17
123
 Zenový mistr Pi-Tcha MužKategorie
26.11.2009 00:21:06
CCC
 Zenový mistr Pi-Tcha MužKategorie
03.08.2008 14:42:37
hmm darček? ja by som celá veľký pekný dom s bazééénm ...
Smajlík  MirušiQ173 Žena16 Kategorie
24.07.2008 18:23:50
Ja mam plno vyhliadnutych veciciek takze je toho dost xD nemam nic take co by som chcela...a vlastne hej...letenku na Slovensko ale jednosmernu xD cize by som neprisla spat....toto je to najviac co xcem x))
Smajlík  sisa500 Žena Kategorie
24.07.2008 11:49:32
den straveny s Michaelom Schumacherom
:D
nenarocny darcek
;)
Smajlík  HeidiHalloween Žena19 Kategorie
24.07.2008 11:24:11
svetovy mier?:-D
Smajlík  neviem ci poradim Muž17 Kategorie
24.07.2008 11:10:55
Svaty pokoj !!!
možno aby moje kombo vážilo menej kg :-D
A hlavne aby v piatok buduci bolo pekne počasie :-D
alebo budem svina a napisem ze si zelam aby nikto nedostal to co tu napisal? :-DDD
ale ne :-DDD
 killo Muž Kategorie
24.07.2008 10:52:45
čo nám chceš kúpiť tie veci čo chceme?:):)
 KeAdqa Žena17 Kategorie
24.07.2008 07:34:26
snubny prsten
Smajlík  GAIAmesiah Žena28 Kategorie
23.07.2008 23:28:05
Uplne najviac by ma potesilo, keby mi niekto da nieco, co som by the way spomenul ze by som strasne chcel, a uz by som aj zabudol ze take nieco existuje a on by mi to dal. To by ma potesilo absolutne najviac.
 yuanko Muž29 Kategorie
23.07.2008 21:58:40
pre mna nic materilane nemusi byt.....mozno daka malickost, ale nex je ten darcek dvany z lasky...alebo z priatelstva...nie len preto aby som uz bola ticho, alebo aby ma xcel niekto uplatiti alebo podobne...jednoducho darcek od srdca....
Smajlík  007girl Žena Kategorie
23.07.2008 21:17:12
už dávnejšie som videla jedny krásne topánky v meste.. tak tie by som si prijala.. :-))
Smajlík  bellapekna Žena33 Kategorie
23.07.2008 21:09:39
Ja by som si priala nejakú kvalitnú zrkadlovku(to je taký lepší foťak).
(:
Smajlík  ivqua Žena19 Kategorie
23.07.2008 21:05:15
Momentálne taký papier, na ktorom sa píše, že ofociálne môžem pred menom používať tri písmená M, g a r.
 allyYags Žena35 Kategorie
23.07.2008 20:42:42
To je jedno, nech je to z lásky..:-)
Potešili by ma dve stretká..ony vedia o koho sa jedná..:-)
Smajlík  Barbarita Žena Kategorie
23.07.2008 20:40:28
mna by najvac potesilo Evo VII :))

ale realne, je to jedno, ked je to myslene uprimne
Smajlík  aktyX Muž31 Kategorie
23.07.2008 20:38:02
Chtěl jsem nový počítač a už ho mám.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk