Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
123
|
|
|
CCC
|
|
|
hmm darček? ja by som celá veľký pekný dom s bazééénm ...
|
|
|
Ja mam plno vyhliadnutych veciciek takze je toho dost xD nemam nic take co by som chcela...a vlastne hej...letenku na Slovensko ale jednosmernu xD cize by som neprisla spat....toto je to najviac co xcem x))
|
|
|
den straveny s Michaelom Schumacherom :D nenarocny darcek ;)
|
|
|
svetovy mier?:-D
|
|
|
Svaty pokoj !!! možno aby moje kombo vážilo menej kg :-D A hlavne aby v piatok buduci bolo pekne počasie :-D alebo budem svina a napisem ze si zelam aby nikto nedostal to co tu napisal? :-DDD ale ne :-DDD
|
|
|
čo nám chceš kúpiť tie veci čo chceme?:):)
|
|
|
snubny prsten
|
|
|
Uplne najviac by ma potesilo, keby mi niekto da nieco, co som by the way spomenul ze by som strasne chcel, a uz by som aj zabudol ze take nieco existuje a on by mi to dal. To by ma potesilo absolutne najviac.
|
|
|
pre mna nic materilane nemusi byt.....mozno daka malickost, ale nex je ten darcek dvany z lasky...alebo z priatelstva...nie len preto aby som uz bola ticho, alebo aby ma xcel niekto uplatiti alebo podobne...jednoducho darcek od srdca....
|
|
|
už dávnejšie som videla jedny krásne topánky v meste.. tak tie by som si prijala.. :-))
|
|
|
Ja by som si priala nejakú kvalitnú zrkadlovku(to je taký lepší foťak). (:
|
|
|
Momentálne taký papier, na ktorom sa píše, že ofociálne môžem pred menom používať tri písmená M, g a r.
|
|
|
To je jedno, nech je to z lásky..:-) Potešili by ma dve stretká..ony vedia o koho sa jedná..:-)
|
|
|
mna by najvac potesilo Evo VII :)) ale realne, je to jedno, ked je to myslene uprimne
|
|
|
Chtěl jsem nový počítač a už ho mám.
|
|
|