Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.320787, vloženo 19.07.2008 12:55:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
PŘITAŽLIVOST a její změny (anketa?)
Je to vlastně taková trochu anketa, ač je nemám moc ráda. Takže na co se ptám:

1) Poznali jste někdy někoho, kdo Vás během prvních pár setkání nijak zvlášť nezaujal, nepřitahoval, nelíbil se Vám (ne že by byl vyložene ošklivý, ale prostě Vám nic neříkal), ale jak jste ho začali postupně poznávat, začal se Vám líbit jak psychicky, tak i fyzicky, čím dál víc, až jste spolu začali chodit a v této fázi už Vám připadá/al přitažlivý a sexy VELMI?:-)

2) A naopak, poznali jste někoho, kdo Vás dlouhou dobu přitahoval jak fyzicky tak i psychicky, ale když jste ho poznali blíže, vyloženě se Vám něčím zhnusil, že byste si chození s ním už neuměli vůbec představit?

3) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče přitažlivosti? Zkuste to napsat v pořadí podle důležitosti a moc nekecejte:-)..dejme tomu, že toho člověka neznáte moc dlouho, takže nemůžete napsat, jak je vnitřně kvalitní a takové ty řeči ... takže, co Vás na člověku, kterého ale naznáte do hloubky, přitahuje?

4) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče odpudivosti? Jsou lidé, o kterých prostě víte, že byste s nimi jen těžko mohli něco mít (ač jsou třeba fajn), takže co Vás odpuzuje (jak fyzicky, tak psychicky), do té míry, že víte, že nějaký vztah absolutně nepřichází v úvahu?

Každý bod rozeberte dle libosti:-)

 kikiwhite Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.07.2008 17:38:03
1) nevzpomínám si
2) zhnusení je silné slovo, ale kvůli určitým skutečnostem mě zalíbení přešlo (vícekrát)
3) vzhled, inteligence
4) fyzicky - nadváha, chlap může být sebevíc fajn, ale pokud je oplácaný, tak si nedovedu představit intimní sblížení s ním (rozumově vím, že to je povrchní kriterium, ale stejně ten odpor dokážu těžko ovlivnit)
psychicky - když je tupý a primitivní
 Vlora ŽenaKategorie
21.07.2008 22:33:14
1) k chození to nedospělo, ale jo, stalo
2) to se mi stává běžně :) a většinou se mi začne hnusit ta vlastnost, která mě zpočátku přitahovala
3) přitahuje - že je vidět že přemýšlí než otevře pusu, když dokáže téma rozpitvat do hloubky, zranitelnost a pocit že mu můžu něco dát (nebo ještě lépe - že mě potřebuje), pevné názory - nejlépe jiné než má většina
4) odpuzuje - asi ošklivý hlas, akné, špinavé zuby.. psychicky určitě namyšlenost, přehnané sebevědomí
Smajlík  shirley Žena27 Kategorie
19.07.2008 20:50:16
1) Ano, momentálně jsme se viděli rok po rozchodu, já se znova zamilovala a hořce toho lituji...

2) Ano, prvních deset minut jsem z něj byla unešená, strašně mě přitahoval, ale jakmile promluvil, bylo všecko pryč. Jeho vyjadřovací schopnosti se zastavily v době ledové

3) Oči, výraz ve tváři, humor, ohleduplnost, inteligence...

4) Psychicky: kurevník, násilník, šovinistické prase, egoista
Fyzicky: když smrdí, nedbá o sebe, když je moc malý nebo extrémně tlustý (nejhůře obojí) a v neposlední řadě (šokující zjištění, ale při vzpomínce na poslední zkušenosti se mi zvedá žaludek) křivé a zkažené zuby. To abych měla strach, že mi při líbání uhnije jazyk, ble
 Funnyeyes Žena88 Kategorie
19.07.2008 20:39:33
1) Ano, stane se mi, že je pro mě člověk přitažlivější, až když ho blíž poznám. Ale není to rapidní změna, jako že odpudivý mi začne připadat přitažlivý.

2) Ne, to se mi nestalo. Leda že někdo byl přitažlivý na fotkách a v reálu pak už ne :-)

3) Je to jeho vůně, asi taková ta chemie. Charisma taky udělá hodně.
Z ostatních věcí jsou to oči (tmavé), vlasy (dlouhé nebo alespoň delší), postava (ne rachitický ani obézní, a větší než já)

4) Tak samozřejmě pokud mi nevoní, nebo dokonce smrdí, to jsem zažila... skvělý kluk a nějakou dobu jsem se snažila, ale prostě to nešlo.
Světlé oči, šedé nebo modré, mě vyloženě odpuzují.
Taky mě dost odpudí mastné vlasy, nebo krátké vlasy (účes typu ježek nebo několik milimetrů) Ale to jsou právě ty věci, které se po čase mohou změnit.
A jak jsem psala v minulém bodě, neměl by být menší než já, rachitický ani obézní :-)
 Mimovesmir Žena32 Kategorie
19.07.2008 17:16:07
1) ANO
2) ANO
3) Úsměv, pohled, smysl pro humor, postava
4) hloupost, namyšlenost a vzhled samozřejmě
 aisa17 Žena18 Kategorie
19.07.2008 16:01:43
1) Poznali jste někdy někoho, kdo Vás během prvních pár setkání nijak zvlášť nezaujal, nepřitahoval, nelíbil se Vám (ne že by byl vyložene ošklivý, ale prostě Vám nic neříkal), ale jak jste ho začali postupně poznávat, začal se Vám líbit jak psychicky, tak i fyzicky, čím dál víc, až jste spolu začali chodit a v této fázi už Vám připadá/al přitažlivý a sexy VELMI?:-) -stalo, ale dlouho nevydrželo..

2) A naopak, poznali jste někoho, kdo Vás dlouhou dobu přitahoval jak fyzicky tak i psychicky, ale když jste ho poznali blíže, vyloženě se Vám něčím zhnusil, že byste si chození s ním už neuměli vůbec představit? -ne

3) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče přitažlivosti? Zkuste to napsat v pořadí podle důležitosti a moc nekecejte:-)..dejme tomu, že toho člověka neznáte moc dlouho, takže nemůžete napsat, jak je vnitřně kvalitní a takové ty řeči ... takže, co Vás na člověku, kterého ale naznáte do hloubky, přitahuje? - tak nejvíce mi asi říká celkově obličej-pohledy, mimika..a k tomu musí pasovat celkově postava, myslím, že mě nejvíce vždy ovlivní celý dojem, co z toho člověka na mě vyzařuje;)

4) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče odpudivosti? Jsou lidé, o kterých prostě víte, že byste s nimi jen těžko mohli něco mít (ač jsou třeba fajn), takže co Vás odpuzuje (jak fyzicky, tak psychicky), do té míry, že víte, že nějaký vztah absolutně nepřichází v úvahu? -jak u koho, vzhled-prostě se mi nelíbí, bývají to většinou takoví ti "slizouni", ale i třeba normální lidi, jen mi prostě nepadli do oka a i ta vlastnost je pokaždé jiná, co mě "odpudí", může to být i v zásadě dobrá vlastnost, která je vyhrocená(třeba přehnané sebevědomí) ..nedokážu konkrétně říct..zkušenosti mám nejednoznačné;)
 katschi Žena22 Kategorie
19.07.2008 16:01:24
1) Ano, tohle se mi stalo víckrát.
2) Ano
3) Charisma, tajemnost.. dá se to těžko popsat, musí z něj něco "vyzařovat", většinou ani nevím, co mě na něm upoutalo, asi celkově musí být zajímavý typ.
4) Chování.. když se chová namyšleně, nevyzrále, hloupě, trapně.. fyzicky mě neodpuzuje nic konkrétního, snad jen, že mám radši, když je chlap o něco vyšší než já, menší typy se mi nelíbí.
 Only hope Žena28 Kategorie
19.07.2008 15:43:06
1. Ano
2. Ano
3. Charisma, vzhled, inteligence... Všechny tři jsou důležitý.
4. Nenávidím lemply.
 Aenigma Žena28 Kategorie
19.07.2008 15:08:38
1,2 - stalo se mi obojí

3 - těžko posoudit, povahově mne musí oslovit, zaujmout (prostě ať není leklá ryba...) a vzhledem se musí líbit...

4 - je jich tu už přede mnou vyjmenováno dost :) když pominu základní návyky (hygiena atp. co by měl zvládat každý rozumný člověk) tak mne odrazuje dost namyšlenost..
 faidros Muž30 Kategorie
19.07.2008 14:48:57
1) ano, poznala. Jednoho. Přítele. :)

2) chlapa ne. Ale párkrát se mi tohle stalo u přítelkyň kamarádů - jsem z nich nadšená, neustále všem vykládám, jak jsou sympatický a pak se mi u některých z nich stane, že se mi chováním tak zhnusí, že úplně obrátim.

3) to, jakým stylem mluví. Zaujme mě styl řeči.

4) viz výše, když mi nesedí to, jakým stylem se vyjadřuje. A vzhledově nevim, protože většinou se ani nedostanu do kontaktu s lidma, co mi nějakým stylem vzhledově nesednou, takže vzhled v tu chvíli tak podstatnou roli nehrahe. Mluvim jak o chlapech, tak o ženách.
 ilustrace Žena33 Kategorie
19.07.2008 14:33:54
1) Poznali jste někdy někoho, kdo Vás během prvních pár setkání nijak zvlášť nezaujal, nepřitahoval, nelíbil se Vám (ne že by byl vyložene ošklivý, ale prostě Vám nic neříkal), ale jak jste ho začali postupně poznávat, začal se Vám líbit jak psychicky, tak i fyzicky, čím dál víc, až jste spolu začali chodit a v této fázi už Vám připadá/al přitažlivý a sexy VELMI?:-)
Snad neexistuje člověk, který by mě přitahoval už od prvního okamžiku. Vždycky to přijde až postupně s tím, jak ho poznávám.

2) A naopak, poznali jste někoho, kdo Vás dlouhou dobu přitahoval jak fyzicky tak i psychicky, ale když jste ho poznali blíže, vyloženě se Vám něčím zhnusil, že byste si chození s ním už neuměli vůbec představit?
Ano, více takových lidí. Hlavně z okruhu mých kamarádů.

3) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče přitažlivosti? Zkuste to napsat v pořadí podle důležitosti a moc nekecejte:-)..dejme tomu, že toho člověka neznáte moc dlouho, takže nemůžete napsat, jak je vnitřně kvalitní a takové ty řeči ... takže, co Vás na člověku, kterého ale naznáte do hloubky, přitahuje?
Přitahuje mě obyčejný vzhled bez jakýchkoli výstřelek. Tj. žádné megasvaly, náušnice, tetování, dlouhé vlasy, výstřední kousky oblečení. I přílišná krása je spíš na škodu, nemám ráda takové ty typické hezounky. Přílišná ošklivost je ale taky na škodu. Pokud někdo žádné výstřelky nemá, je velká pravděpodobnost, že pro mě bude později přitažlivý.
A z psychického hlediska mě naopak přitahuje originalita. Např. když sedí u stolu, kde všichni pijí pivo, a sám má před sebou sodovku. Když má SVÉ názory, svůj zposob života a své cíle, kterých chce dosáhnout. Když vidím, že v životě nepřemýšlí jen o tom, co si dá k večeři a kdy půjde s kamarády zachlastat... Když se s ním při prvním rozhovoru dostanu dál než k tématům \"jak se máš\", \"co děláš\" a \"co tě baví\"....

4) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče odpudivosti? Jsou lidé, o kterých prostě víte, že byste s nimi jen těžko mohli něco mít (ač jsou třeba fajn), takže co Vás odpuzuje (jak fyzicky, tak psychicky), do té míry, že víte, že nějaký vztah absolutně nepřichází v úvahu?
Jak už jsem psala, z fyzického hlediska jsou to jakékoli výstřelky. Dále tělesné nedostatky (ulomený zub), poďobaná pleť, 120 kg. Nedostatek osobní hygieny. A zaprasené oblečení s dírami, nejlépe ještě z roku raz dva.
A z psychického hlediska mi strašně vadí chlast, fet a cigarety. Dále pak namachrovaní sebevědomí týpci. A pak lidi, ze kterých vyzařuje negativní smýšlení.
 Někdo mě zná.
19.07.2008 14:13:47
1) Ano
2) Ano
3) očička (nejčastěji hnědá), ve kterých je taková ta živost, jiskra a i když toho člověka moc neznám, i po prvním promluvení se pozná, co z něho vyzařuje
4) je to hnusný, ale je to hloupost, špatný vyjadřování (např., když používá taková ta slova jako: byl tam typ a typka...), když mluví moc sprostě, je moc sebevědomej, píše špatnou gramatikou (i/y), na vzhledu asi to, když se o sebe nestará (jak po kosmetické stránce - moc nevoní, tak po oblečení - když střídá po týdnu dvoje oblečení, které je ještě celé "ošuntělé")
 Toggi Žena26 Kategorie
19.07.2008 14:11:54
1)
Vždycky. Než se mi začne nějaká holka líbit, tak to trvá dlouho. Eště dýl než se zamiluju, protože sem prostě proti tomu tak trochu imunní :)

2)
když se mi zalíbí nějaká modelka (fyzicky) tak stačí aby promluvila a sem vyléčenej.

3)
Sympatická, přirozeně hezká, nikdy ne modelka, rozumná, chápavá, chytrá, nesobecká, vtipná, přemýšlivá, vysoká, tak akorát živená.

4) odpuzuje mě nedospělost, pubertální projevy, příliš nalíčená, machrující, povyšující se, příliš parfému, sekýrující, když se chová jinak pouze se mnou a jinak před ostatníma (to asi každá, ale když je to hodně výrazně).
 RVL-X Muž29 Kategorie
19.07.2008 13:50:21
1) Poznali jste někdy někoho, kdo Vás během prvních pár setkání nijak zvlášť nezaujal, nepřitahoval, nelíbil se Vám (ne že by byl vyložene ošklivý, ale prostě Vám nic neříkal), ale jak jste ho začali postupně poznávat, začal se Vám líbit jak psychicky, tak i fyzicky, čím dál víc, až jste spolu začali chodit a v této fázi už Vám připadá/al přitažlivý a sexy VELMI?:-)
-ano, kdyz jsem ho poznala, tak ne nijak zvlast nepritahoval, nic nenasvedcovalo tomu,ze se z nas stane par. Ale hodne me zaujal uz vlastne na prvni schuzce tim jaky je. Hodne inteligentni clovek s preheldem,galanstnosti, vyrovnanosti a hlavne nadsenim do sve prace....Bylo mi s nim hrozne prijemne a pak se to prehouplo do lasky
2) A naopak, poznali jste někoho, kdo Vás dlouhou dobu přitahoval jak fyzicky tak i psychicky, ale když jste ho poznali blíže, vyloženě se Vám něčím zhnusil, že byste si chození s ním už neuměli vůbec představit?
-ano, dosla jsem na jednu oslavu a kamarad mi predstavil znameho, naprosto MUJ typ, totalne. nadherny kluk-vysoky, vypracovany, naherne rysy tvare a krane modre oci. Bohuzel krome toho vzhledu na nem nebylo nic, vubec nic, co by zaujalo. Byly jsme spolu mesic

3) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče přitažlivosti? Zkuste to napsat v pořadí podle důležitosti a moc nekecejte:-)..dejme tomu, že toho člověka neznáte moc dlouho, takže nemůžete napsat, jak je vnitřně kvalitní a takové ty řeči ... takže, co Vás na člověku, kterého ale naznáte do hloubky, přitahuje?
-co dela a jak moc to ma rad, miluji nadseni do prace. Jak se chova-jestli vystuje vyrovnane, nemachruje, je svuj a je s nim prijemne. Vzhledove si oblibim cokoliv a casem si to i zamiluji. Nehrahje to roli, ale ad nize
4) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče odpudivosti? Jsou lidé, o kterých prostě víte, že byste s nimi jen těžko mohli něco mít (ač jsou třeba fajn), takže co Vás odpuzuje (jak fyzicky, tak psychicky), do té míry, že víte, že nějaký vztah absolutně nepřichází v úvahu?
-to mi vadi zanedbanost, kdyz se o sebe nestara. To inteligentni clovek nedela, takze zkazene zuby, pach z ust, zanedbany vzhled, spinave ruce....a co me hodne odradi jsou oci, pokud z nich citim nejkou krivost/uchylnost/divnost-...
 limon
19.07.2008 13:42:39
1) Jj u chlapa jde přece o něco jinýho než o krásu.

2) Těch bylo strašně moc.Až se sama divim.

3) Obličej, postava(ne jako vypracovaná,ale větší než já,široký ramena,nemam ráda tintítka,ani mi nevadí bříško atd.),Smysl pro humor,IQ, jak se chová ke mně, jak se chová k dalším holkám a lidem vůbec, jak se s nim dá povídat, jestli je schopnej a má nějaký cíle a jestli ho můžu obdivovat.

4) To se někdy stane třeba jen tak že se Vám někdo zhnusí.Pak je to vzhled. Další jsou povahový typy co nemusim. Pak IQ. Looseři.
 Minnie Driver Žena22 Kategorie
19.07.2008 13:35:48
1) ano stalo, akorát to bohužel skončilo těsně před fází "a potom jste spolu začali chodit.."

2) ano

3) Pohled, úsměv, to, jak vyslovuje moje jméno

4) Těžko říct .... stejně to většinou poznám buď v nouzové nebo trapné situaci. Jestli z toho dokáže elegantně vybruslit, zasmát se tomu, nebo se v tom naopak ještě "vyválí"....
 anizdalekanearwen Žena21 Kategorie
19.07.2008 13:34:18
1) JJ, to znám ... první setkání jsme se viděli a celých osm hodin ignorovali, druhé setkání krom úvodního čau proběhlo ve stejném duchu ... třetí ... to byli možná tři společenské věty, pak jsme ale něco potřebovali domluvit a začali kecat po ICQ ... z čehož se stali hodiny každý den po večerech ... a zjistila jsem, že je hodně fajn a že je mi velice sympatický ... pak jsme se viděli a zjistila, že mě přitahuje ... následně jsme zjistili, že je to vzájemné ....

2) taky se stalo ... jeho povaha mi byla odporná

3) Nedávno jsem zjistila, že vlastně nikdo, kdo se ke mně dostal blíže, nebyl nikdo o kom bych řekla, že je prostě hezký ... všichni byli pro mě něčím zajímaví a něčím mě zaujali a přitahovali ... co to bylo .. to nevím .... prostě mi imponovali, vyhovovali myšlením a názory ... zaujali a rozhodně mi nebyli fyzicky odporní

4) Fyzicky - když tam není něco, co by mě táhlo ... jinak obézní se mi nelíbí ... malýho míšu přežiju, ale ... stejně jako mě nepřitahují muži menší než já ...
psychicky .. typ já já já já .... egoisti, arogantní zmetci, lidi schopní jít přes mrtvoly, ... je toho moc
 NewStart Žena23 Kategorie
19.07.2008 13:31:27
1., 2. ne
Mám dobrý odhad na lidi, první dojem stačí, takže tohle opravdu nehrozí.
3., 4. charisma, celkový dojem
 vjoo Žena Kategorie
19.07.2008 13:21:07
1) ano, jednoho takovýho jsem poznala, ale než jsem došla do fáze, kdy mi připadal sexy a přitažlivej, trvalo to tři roky

2) to se mi stávalo tak v patnácti, šestnácti, kdy jsem se chlapů ještě bála

3) celkovej vzhled, hodně koukám na vlasy, obličej, postavu, smích a vyjadřování

4) jednoznačně mě odpudí tlustej kluk, namyšlenej frajer, růžový trička nebo košile, jakejkoli "drsnej" styl a takový ty kluci, říkám jim lesní muži, co vypadaj jako aktivisti greenpeace (většinou zarostlý s dlouhejma vlasama... )
 zuzííínka16 Žena19 Kategorie
19.07.2008 13:19:18
1) Ano a tohle bývá většinou to nejkrásnější, když Tě nějaký chlap extra nepřitahuje, ale pak si s ním povídáš, vidíš ho podruhý, všimneš si, že má hezký očí, vidíš ho potřetí, začne se Ti líbit úsměv...
2) Ano, nejhorší je zjistit, že chlap je maminčin puclíček, co si sice hraje na dospěláka, ale řešení některých situací odpovídá 15 letému smradovi.
3) Pohyby a držení těla, vůně, oči, vlasy, rty..
4) Nízká inteligence, smrad, špinavé oblečení, když se chová jako neandrtálec...
 kalkur Žena26 Kategorie
19.07.2008 13:12:58
1) Poznal jsem jednu takovou, už jsem zde o ní psal, to, jaká je a že byla do mne zamilovaná, jsem zjistil, až když si našla jiného. Pozdě jsem bycha honil.
2) Po nástupu do nového zaměstnání jsem jednu takovou poznal. Obličej a postavu měla jako modelka, ale když na mne začla najíždět, ukázalo se, že bych si s ní neměl o čem povídat.
3) Vzhled, postava a to, jaká opravdu je. Není to pořadí, důležité je je vše.
4) Asi když je holka hodně primitivní (viz bod 2).
 Researcher Muž81 Kategorie
19.07.2008 13:08:48
1) Poznali jste někdy někoho, kdo Vás během prvních pár setkání nijak zvlášť nezaujal, nepřitahoval, nelíbil se Vám (ne že by byl vyložene ošklivý, ale prostě Vám nic neříkal), ale jak jste ho začali postupně poznávat, začal se Vám líbit jak psychicky, tak i fyzicky, čím dál víc, až jste spolu začali chodit a v této fázi už Vám připadá/al přitažlivý a sexy VELMI?:-)

ne

2) A naopak, poznali jste někoho, kdo Vás dlouhou dobu přitahoval jak fyzicky tak i psychicky, ale když jste ho poznali blíže, vyloženě se Vám něčím zhnusil, že byste si chození s ním už neuměli vůbec představit?

ne

3) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče přitažlivosti? Zkuste to napsat v pořadí podle důležitosti a moc nekecejte:-)..dejme tomu, že toho člověka neznáte moc dlouho, takže nemůžete napsat, jak je vnitřně kvalitní a takové ty řeči ... takže, co Vás na člověku, kterého ale naznáte do hloubky, přitahuje?

osobní kouzlo, to se nedá popsat

4) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče odpudivosti? Jsou lidé, o kterých prostě víte, že byste s nimi jen těžko mohli něco mít (ač jsou třeba fajn), takže co Vás odpuzuje (jak fyzicky, tak psychicky), do té míry, že víte, že nějaký vztah absolutně nepřichází v úvahu?

smrad, drogy, cigarety, chlastání, lhaní, povrchnost, namyšlenost
 Bablowski Muž Kategorie
19.07.2008 13:08:37
tosiko: ty se asi z holkama naživo moc nebavíš, nebo jim dáš papír aby ti něco napsaly?
 Dalila
19.07.2008 13:07:15
1) ano

2) ano

3) když ho neznám tak to jak působí, co z něj vyzaruje a jaký má pohled.

4) špatná hygiena ... šilhání ...
 Dalila
19.07.2008 13:03:43
1) Poznali jste někdy někoho, kdo Vás během prvních pár setkání nijak zvlášť nezaujal, nepřitahoval, nelíbil se Vám (ne že by byl vyložene ošklivý, ale prostě Vám nic neříkal), ale jak jste ho začali postupně poznávat, začal se Vám líbit jak psychicky, tak i fyzicky, čím dál víc, až jste spolu začali chodit a v této fázi už Vám připadá/al přitažlivý a sexy VELMI?:-)
- ano, stalo se mi to... víceméně to byl můj přítel.. líbil se mi, ale nijak mě nepřitahoval... to přišlo až po setkání, ale poznávání trvalo dlouho, předlouho... cca rok a půl... pak přišla láska jako trám...

2) A naopak, poznali jste někoho, kdo Vás dlouhou dobu přitahoval jak fyzicky tak i psychicky, ale když jste ho poznali blíže, vyloženě se Vám něčím zhnusil, že byste si chození s ním už neuměli vůbec představit?
- ano, takových lidí bylo hodně moc... hodně kluků se mi líbilo a když jsem je poznala, někam jsme zašli.. fuj, neuměla jsem si ani představit, že by se mě to mělo dotknout...

3) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče přitažlivosti? Zkuste to napsat v pořadí podle důležitosti a moc nekecejte:-)..dejme tomu, že toho člověka neznáte moc dlouho, takže nemůžete napsat, jak je vnitřně kvalitní a takové ty řeči ... takže, co Vás na člověku, kterého ale naznáte do hloubky, přitahuje?
- já u mužů koukám na oči, úsměv, ruce , jak prsty, tak bicepsy, jsem na vypracované, ale ne hrany a taky zadek a celkově, jeho postava jako celek...

4) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče odpudivosti? Jsou lidé, o kterých prostě víte, že byste s nimi jen těžko mohli něco mít (ač jsou třeba fajn), takže co Vás odpuzuje (jak fyzicky, tak psychicky), do té míry, že víte, že nějaký vztah absolutně nepřichází v úvahu?
- psychicky asi nějaký depkaři a nebo zas moc drsňáci, jakýkoliv extrém - slaboši, chytráci apod., co se týčew vzhledu, odpuzuje mě akné na obličeji ve velké míře, zrzavé vlasy, průhledná pleť, větší břicho...
 Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
19.07.2008 13:03:02
1) Ano, bohužel.
2) Viz bod 1.
3) Způsob řeči a její tón, vystupování, vyjadřování, gestikulace, a nebudu popírat, že i vizáž.
4) Prakticky stejně jako v bodě 3, jenže - s jistotou to tvrdit taky nemohu. Jedna, která mi způsobila frakturu srdce, mě zpočátku vyloženě srala.
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
19.07.2008 13:02:15
1. ano

2. ano, mnohokrát; ve většině případů měla v hlavě s prominutím nasráno

3. musí mít příjemný obličej, mně nevadící postavu a hlavně jakési to fluidum, jiskru; blbě se to popisuje

4. ošklivost, hloupost, prázdnota; potom taky deset kurev koukajících z každého oka dotyčné :)
 Blackshield Muž26 Kategorie
19.07.2008 13:01:40
1) Poznali jste někdy někoho, kdo Vás během prvních pár setkání nijak zvlášť nezaujal, nepřitahoval, nelíbil se Vám (ne že by byl vyložene ošklivý, ale prostě Vám nic neříkal), ale jak jste ho začali postupně poznávat, začal se Vám líbit jak psychicky, tak i fyzicky, čím dál víc, až jste spolu začali chodit a v této fázi už Vám připadá/al přitažlivý a sexy VELMI?:-)
-Ano
2) A naopak, poznali jste někoho, kdo Vás dlouhou dobu přitahoval jak fyzicky tak i psychicky, ale když jste ho poznali blíže, vyloženě se Vám něčím zhnusil, že byste si chození s ním už neuměli vůbec představit?
-Ano
3) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče přitažlivosti? Zkuste to napsat v pořadí podle důležitosti a moc nekecejte:-)..dejme tomu, že toho člověka neznáte moc dlouho, takže nemůžete napsat, jak je vnitřně kvalitní a takové ty řeči ... takže, co Vás na člověku, kterého ale naznáte do hloubky, přitahuje?
-Taková ta vnitřní energie
4) Co pro Vás hraje největší roli, co se týče odpudivosti? Jsou lidé, o kterých prostě víte, že byste s nimi jen těžko mohli něco mít (ač jsou třeba fajn), takže co Vás odpuzuje (jak fyzicky, tak psychicky), do té míry, že víte, že nějaký vztah absolutně nepřichází v úvahu?
-Namyšlenost,povrchnost psanej projev(w místo v ,střídání velkých malých písmen,zbytečný zkratky atd....)
 tosiko Muž20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2