Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.319043, vloženo 10.07.2008 23:12:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dovolená v luxusním MEGAHOTELU?? ANO/NE
Na dovolenou se chystám s rodinou do Chorvatska, do hezkého malého hotýlku přímo na pláži, kde je krásná příroda a vypadá to i na solidní služby. Je to v malém letovisku na Makarské riviéře. Mám Chorvatsko hodně ráda hlavně kvůli nádherné přírodě, krásnému čistému moři a přírodním plážím..

Dnes jsem potkala kamarádku, kterou jsem dlouho neviděla a povídali jsme si mimojiné i o dovolené..byla unešená z právě absolvovaní dovolené na Turecké riviéře v pětihvězdičkovém ohromné hotelu (last minute zlevněný, ale přesto stále dost drahý zájezd), kde měli vše all inclusive, byla tam mega posilovna, megabazény, mega aquaparky, animační programy pro děti, všudě připravená lehátka, všude hory jídla a pití apod., že nemuseli celých 14 dní prakticky opustit hotel...bylo tam vše..

Přesvědčovala mě, že tohle by bylo určitě lepší, než to Chorvatsko, hlavně pro dítě, že to cenové nevychází tak draze, že to tam bylo úúúžasné atd. atd..

Nalistovala jsem si pro zajímavost dnes ty stránky s nabídkami těch vícehvězdičkových hotelů v Turecku..a můj dojem - ohormné hotely s taktéž ohromnou kapacitou lidí, většinou mnohapatrové, u nich ohormné luxusní bazény, všechno možné vyžití, v blízkosti většinou taková "umělá" pláž s tisíci lehátky či dřevěnými moly..

ALE to hlavní, pro mě asi nejdůležitější, tam vůbec ale naprosto vůbec nebylo! Ta malebnost (třeba jako v Chorvastku), krásné pobřeží, krásná příroda okolo hotelu, krásný výhled, krásná přírodní pláž atd.

Na stránkách CK byly na fotkách z těchto luxusních megahotelů hlavne jen VNITŘKY těch hotelů, bazény a různé atrakce, ale to hlavní - krásné moře a příroda, mořská atmosféra, romantika - jednoduše NULA - tedy aspoň pro mě (jen příklad, aby bylo jasné, o čem mluvím - http://www.cedok.cz/zajezdy/hotel.aspx?K OD_KATALOGU=KAMORE&KOD_TEMATU=
76_T UR&KOD_OBLASTI=TUR_ALA&KOD_HOTEL U=7598&ZALOZKA=2)

Neumím si představit dovolenou u moře strávenou hlavně na lehátku ve snobáckém kýčovitím hotelu a neméně kýčovotého bazénu, v různých aquaparcích, ale naprosto bez té krásné přímořské malebné atmosféry - snad rozumíte, o čem mluvím..tam bych snad ani neměla pocit, že jsem u moře..

Proč vlastně lidé jezdí k moři, když pak u toho moře vůbec nejsou a je jim často úplně šumák az hotelu nevytáhnou paty? To pak můžou jet úplně kamkoliv do vnitrozemí a rochňat se v bazénech někde tam..

Já tohle nechápu a proto pochopitelně jedu do svého oblíbeného Chorvatska, do malého hotýlku, kde si krásně užiju moře a vše okolo (beru si sebou i brusle:-) )a nebudu sedět v megatovárně (byť luxusní) na dovolenou.

Jak tohle máte Vy? Kdyby nešlo o peníze, tak spíš neromantický luxus v této továrně (vím, že to spousta lidí má rádo) nebo romantika a příroda v hezkém malém hotýlku např., kde si užijete vše, co k moři patří?

 kikiwhite Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.04.2009 12:17:46
My letos jedeme do Španělska. Vybrali jsme Tossa de Mar. Podle obrázků a zkušeností ostatních je to tam fakt hezký. Ráda se vykoupu s moři, ale celý den mě to taky nebaví. Myslím, že tam bude na co koukat. Byli jsme i v Loretu, ale tam je to na mě moc hlučný. Jinak dle mých zkušeností je Chorvatsko docela nuda. Možná jsme chytli blbý zájezd. Ale moře samé skály, takže koupání téměř nemožné a v okolí jen samé penziony. Takže nuda na entou.
 Lisa11
12.07.2008 16:57:03
Taková dovolená by mě taky nelákala. Já ani moc nemusím válení u moře, ale něco sportovnějšího. A tím sportem o dovolené nemyslím posilovnu v hotelu.
 Aenigma Žena28 Kategorie
12.07.2008 10:49:36
Teď jsem si přečetl příspěvek od Cocteau - má naprostou pravdu.
Chorvatsko a Řecko je v pohodě, Turecko už je horší. Např. v Tunisku se z hotelu nemůžeš takřka hnout. V hotelu jsi jako zákazník pán a bůh,protože jsou na tobě existenčně závislí a dobře vědí, že kdyby hotelu nebylo, mohli by tak akorát okopávat poušť. Pro lidi mimo hotel jsi pak nevěřící pes. Se všemi důsledky, např. před pár lety se stalo, že nějací místní čmoudi bodli na pláži do stehna asi 14 letou holku nožem, protože neměla o jejich pozornost zájem.
A v Egyptě ? Když se organizuje zájezd "Poznejte pyramidy" autobusy jezdí s armádním doprovodem... Před deseti lety se totiž odehrál snad největší masakr turistů, kdy v chrámu královny Hatšepsut teroristé postříleli asi 80 lidí.

V Chorvatsku sice před patnácti lety vyřezávali těhotným Srbkám zaživa plod z těla, ale to dělali jen mezi sebou, takže v poho :-)
 GLEXX
12.07.2008 10:40:24
Tyhle luxusní koncentráky se mi už přejedly. Sice to je pohodlné, že se člověk může jít najíst, kdy se mu zachce, ale - je to jako na nádraží, takže bordel, navíc české cestovky posílají klienty do horších pokojů (nad jídelnu, kuchyň, bar). Kravál až do 12, protože turisté se přeci chtěji "bavit" -

ano, to je pravda, dobrá polovina, když jde o all inclusive a nekvalitní chlast teče proudem,
hotelu je celou dobu pobytu permanentně v lihu a kolem 23. hodiny procházet chodbami nebo jet s někým ve výtahu, komu se zrovna udělalo špatně, je moc fajn zážitek :-)

Do bazénu stjeně nemůžu, špatně snáším chlór, takže už nikam do podobných zařízení nechci. Snad jen jako nouzovku, last minute na 10 dní, aby člověk nehnil pořád doma, ale skutečnou dovolenou, tu už bych takhle trávit nechtěl.
 GLEXX
11.07.2008 22:56:52
odula: tu Lednici chválím.. u nás je opravdu krásně.. tím u nás mám teda na mysli celý LVA.. spousta památek, zeleně a upe nejlepší jsou samo ty vinné cyklostezky :-D
Smajlík  InlineSkate
11.07.2008 18:59:59
No já si tu dovolenou za mega prachy asi nedovolím a když už jednou někdy někam pojedu, ráda si zaplatím trochu luxusu. Tím samozřejmě nechci říct, že mě megahotely, které jsou naplněné až postrop, lákaj. Má představa je něco mezi válením na pláži a chozením po památkách. Plus nějaké to rošťačení na tobogánech s naším dítkem. Prostě tak od všeho trochu.
 nezvratný osud Žena27 Kategorie
11.07.2008 15:38:51
Ach jo, to jsou zas názory. Když na to nemám, tak to bude určitě stát za prd. :)

Do Turecka nebo Egypta se obvykle jezdí za sluníčkem, mořem a válením u bazénu v době, kdy už se v Chorvatsku přes den nosí svetr. V zemích, kde neteče z kohoutku pitná voda považuju ubytování v 4 nebo 5* a allinclusive za nutnost, jinak bych si kromě obligátní sračky mohl přivézt i žloutenku nebo tyfus a v noci by po mě lezly štěnice. Zrovna tak si nedokážu představit jinou než uzavřenou hotelovou pláž, kde mě nebudu neustále otravovat domorodý obchodníci.
Smajlík  jezevec mnoha tváří Muž30 Kategorie
11.07.2008 14:54:55
kikiwhite: Ono to s finanční stránkou nemá moc společného, někteří bohatší lidi mají naprosto kýčovitý vkus, ale někdy je to i naopak. Nakonec, na tomhle ta běžná turistika funguje, chudí lidi by jí asi tak dobře neuživili.
To je jasný, že s ohledem na rodinu nemůžeš běhat po horách a dělat, co bys chtěla. Ale na normální výlet nebo procházku jo, a to v takovém Turecku (skoro) nemůžeš, jsou tam prostě zóny pro turisty, a pak to ostatní. V tom Chorvatsku to jde, můžeš kamkoli zajet autem, nebo pěšo, je tam bezpečno, což se o těch barbarských středomořských zemích říct nedá. Pro mě je důležité, aby mi byli sympatičtí ti lidi v té zemi, jinak se prostě necítím dobře. Než skousávat mentalitu nějakých Egypťanů nebo Tunisanů, to se radši projdu po Beskydech :-)
 Cocteau Muž99 Kategorie
11.07.2008 13:19:37
Já bych hlavně do Turecka (Tunisu, Egypta...) nikdy nejela, protože mi přijde, že tam nic není, takže by mi opravdu zbylo jen se válet na lehátku (což pro mě není). Ale jde o to, na co byc měla zrovna náladu...když už moře, tak bych klidně brala ten luxus. Ale radši mam dovolenou spíš poznávací nebo na horách a tam mi nějak na luxusu nezáleží, protože v tom hotelu jsem stejně minimáně. Luxus a moře si budu vychutnávat v důchodu:)
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
11.07.2008 11:52:15
Cocteau - Ahoj Coctíku! Hezky jsi to napsal:-)

Ta má kamarádka teda patří do dost bohaté vrstvy, mají peněz opravdu hodně, ale stejně ji taková dovolená uspokojila, ale já ji znám a vím, že tohle je přesně po ni, nemyslím to vůbec ve zlém. Já jsem byla vždycky úplně jiný typ a preferovala úplně jiný typ dovolených - vždycky především sportovně cestovací. Válení na pláži bylo to poslední po čem jsem toužila.

Tu válecí dovolenou teď již několikátým rokem absolvuji kvůli dceři a a by si užila moře. Ale stejně ještě vždy jedu na jednu dovolenou bez rodiny někam se cvičením, abych to válení vykompenzovala:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.07.2008 11:41:02
Kikinko, moje řeč. Ještě jsi zapomněla dodat, že opustit areál takového hotelu někde v Tunisku nebo Turecku je o držku, obzvlášť, když jsi blondýna :-) V hotelu všechno načančané, a kdybys vylezla ven, tak potkáš jenom místní sebranku a bordel, takže o nějakém výletě a svobodném cestování nemůže být řeč. Ty hotely jsou v podstatě takovým oploceným skanzenem západních mamlasů, kteří si říkají turisti, a kteří si namlouvají, že za těžké prachy prožívají nejlepší dny v roce tím, že se mezi stovkami dalších válejí na pláži, chlastají a cpou se, a žijí mezi několika betonovými zdmi a mají úžasný pocit blahobytu. Obzvlášť mnozí Češi, kteří poprvé schrastili několik desítek tisíc na dovolenou mají pocit satisfakce: Konečně dosáhli toho vrcholu materiálního blaha, když se můžou na dvou metrech čtverečních válet vedle pupkatých Němců a vypít tolik drinků, kolik se do nich vleze (no Máňo, přece to tu nenecháme, když je to zadara), a těšit se, až budou ukazovat sousedům u kafe hromady nudných fotek, které nafotili svým digitálem, který nedávno výhodně nakoupili ve slevě....

Brrrr, Kiki, příště už nestraš, prosím tě.
 Cocteau Muž99 Kategorie
11.07.2008 10:58:44
Lidi, já bych taky daleko radši jezdila po městech nebo po přírodě a cestovala, šíleně mě nebaví ležet na pláži a opékat se, ale mám malé dítě a s ním můžu těžko někde s krosnou cestovat, proto jsem mluvila o rodinné dovolené. Cestovací dovolená dvacetiletých je něco úplně jiného a byla by skoro ostuda, kdybyste se ve svých dvaceti, když ještě nemáte děti a rodiny, 14 dní váleli na pláži.

My jsme takhle dřív s manželem jezdili všude s kolama - do Anglie, na Korsiku a jednou i do Chorvatska - válení na pláži bylo vždy k večeru a zasloužené a v Anglii nebylo vůbec:-))
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.07.2008 10:58:31
dobytek: Dle mejch zkušeností naopak ty hotelový pláže jsou ty nejpřecpanější.
 Neve Žena96 Kategorie
11.07.2008 10:51:37
dobytek - to máš ale fakt blbou přestavu, byls tam někdy v poslední době? A taky hrozně záleží na tom, kam jedeš..


Blackshield - hele, to je vtipné, já byla před dvěma rokama taky v Živogošče, uvažovala jsem, že si vezzmu brusle, nakonec jsem si je ale nevzala..nicméně jsem tam žádnou moc trasu neviděla? Kde jste jezdili? Normálně po té silnici, po které se přijíždí do Živogoče?

Jinak v Živogošče je to hrozně hezké, že? Kde jste bydleli?

My teď jedeme do Drveniku, to je hned vedle, tam je nějaká silnička podél moře a pláže, tak uvidím, jaký tam bude povrch..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.07.2008 10:48:41
když tam byla na fotce ta vstupní hala.... ne, tohle fakt ne.
byt vypláclej týden ať už na písku nebo na kamení, smažit se tam s dalšíma možnostma minimálníma, to mě fakt neláká.

jako naprosto dokonalou dovolenou vidím to, když jsem jel loni na dovolenou s mladou pod stan. všechno jsme si obstarávalai, zařizovali, domlouvali se, živobyli v tom jen svým stanu, jezdili jsme po okolí, vždycky bez stresu se ráno naachystat, vyrazit, někam dojet, sednout si třeba v krumlově u hradu na kafe, projít se v krásným sprstředí, někde se stavit cestou něco pojest, k večeru se vrátit a jít si třeba někam sednout. perfektní dovolená
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
11.07.2008 09:58:18
věřim, že to má něco do sebe, ale já teda radši s krosnou na zádech projedu komplet celý Španělsko, spim pod širákem někde v horách, poznam spoustu místní lidí a kulturu :) nejni nad to si každý ráno dát čaj s jiným člověkem u něj na terase a poslouchat jeho povídání o životě a tááák.
 Tullamorka
11.07.2008 09:49:42
Málem mi z představy megadovolené vyskákaly pupínky. Věřím, že Tvé kamarádce se tam líbilo a tak asi netřeba jí to brát, jenže... Jsem holt ve vnímání a chápání trochu jinde, dovolená mých snů už je v dohlednu :-)
 Marek-lib Muž35 Kategorie
11.07.2008 09:16:59
puuuuf: Lloret je už moc velké město. Kousek odtamtud je Tossa de mar a to je naprosto o něčem jiném. Krásné, poměrně malé, přímořské městečko s jedinečnou architekturou a krásnou mořskou scenérií. Když někomu doporučit dovolenou ve Španělsku, tak rozhodně tam.
http://tinyurl.com/6zpdb9
 Jiffy Muž23 Kategorie
11.07.2008 09:13:29
na Makarské jsem byla vloni a moc se mi tam líbilo, právě kvůli zmíněné přírodě :)před pár lety jsem byla s rodiči na dovolené v Lloret de Mar, v jednom z nejrušnějších hotelů, protože se nacházel v centru města..už kvůli tomu klidu jsme později jezdili do Chorvatska..
 puuuuf Žena19 Kategorie
11.07.2008 08:39:26
Já zase nechápu, proč mají lidé potřebu trávit dovolenou u moře. Jednou za deset let, proč ne? Ale každý rok hromadně s plážovou výstrojí, pěnových žabkách a tunou opalovacího krému, to se mi hnusí.
 Jiffy Muž23 Kategorie
11.07.2008 08:15:00
K moři bych do něčeho takového, co popisuješ, určitě jet nechtěl. Na cestování po městech se ale luxusnějším hotelům nebráním...
 kili von prag Muž18 Kategorie
11.07.2008 08:11:12
Na dovolenou jezdím vícekrát za rok a na různá místa. Netrávím klasickou letní dovolenou u moře, ale k moři vyrážím třeba v únoru na 1 týden, jižněji, a to upřednostňuji luxus. Nechat se v únoru rozmazlovat sluncem, mořem a perfektním servisem je nejlepší lék na zimní depresi. Potom v létě pravidelně jezdím na týdenní pobyt v ČR se STOBem, tam mi vyhovuje i poněkud sparťanská forma ubytování (ačkoli letos to nemělo chybu). Když vyrazím za památkami (letos Řím), nepočítám s hotelem *****, ale stačí mi kumbálek se sprchou a záchodem někde v centru města, protože tam přijdu stejně jen přespat. Letos vyrazím ještě s mužem do Lednice na Moravě, a jsem šťastná, že jsem sehnala malý pokojíček přímo tam, protože mi to ušetří čas za přesuny. Budeme tam jen tři dny, půjčíme si kola, objedeme místní krásy a večer zajdeme do sklípku.
Za krásnou dovolenou považuji i návštěvu příbuzných na Oravě, a některé z mých služebních cest, díky jimž taky poznávám půvaby naší země. A pak mi stačí jen mít kde složit na noc hlavu a nehledat při tom toalety po chodbách.
 odula Žena58 Kategorie
11.07.2008 06:50:30
Spíš kolo a stan v české přírodě a nebo pronájem pokoje ve vesničce pod tatrama a výšlapy na hory.
Smajlík  Mimovesmir Žena32 Kategorie
11.07.2008 01:21:54
kikiwhite: No když se řekne Chorvatsko, tak si automaticky představim pláž, kde je větší nával než v 7 ráno v metru.
 dobytek Muž25 Kategorie
11.07.2008 01:18:11
Kikiwhite: No já se tam z bruslí vyléčil dost rychle, vydali jsme se s kámošem z tebou zmiňované Bašky do Makarske, ty dva kilometry to bylo fajn, jenže pak nastoupil hodně hrubý asfalt a nakonec nezbylo než zout brusle a v ponožkách šlapat po skalách a štěrku :) No ale v malém letovisku to půjde, já byl loni v Živogošče a tam byla cesta na brusle hodně dobrá až do nejbližšího městečka, na jehož jméno si teď za boha nevzpomenu a googlovat se mi nechce :) A hlavně se tam pořád necourali lidi a to ani v noci. Kteroužto výhodu by nejspíš na bruslích vyvážila absence osvětlení :)
 Blackshield Muž26 Kategorie
11.07.2008 00:56:20
Blackshield - Ale já nejedu přímo do Makarské , ale na Makarskou riviéru:-) - do Makarské bych nejela, je to moc velké..ale iluze mi nekaž, zkusím to, jestli to půjde a tady v tom městečku to nebude rozhodně přeplněné, je to malinké aje tam rovná silnce podél moře....vzi odpověď InlineSkate

Jinak, že Chorvatsko je předražené, vím:-(. I vím, že itálie je levnější, ale Chorvatsko je hezčí, mám k němu určitý vztah, byla jsem tam už mockrát..

dobytek - hele byla jsem v Chorvatsku několikrát a v letovscích, kde jsem byla, nikdy nebyla na pláži hlava na hlavě - právě proto, že jsou to malá letoviska.. tady je pláž přímo u toho hotelu - asi 20 m, sice je asi přístupná i pro jiné lidi, ale ty se plácnou zase před svůj hotýlek, předpokládám, protože ta pláž je dlouhá..
A k té zábavě - bar je tady na pláži taky, restaurace atd. taky, bazén tu není, ale nevím, v čem by měl být bazén zábavnější než moře:-), sand jen nějaké ty tobogány, ale tam by moje dcera stejně nevlezla, je ještě posera a bojí se docela vody, to teda nemá po mě:-(
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.07.2008 00:45:40
InlineSkate - Hele, já to nevím jistě, ale tam, kam jedeme je taková přímořská promenáda a vypadáa to i na rovnou silnici, tak to chci zkusit je to úplně dole u moře, tžeba to půjde - i kdyby to byl třeba jen kilomter nebo dva, můžu jzedit aspoň tam a zpátky..

A zase takový nesmysl ty inliny nejsou - třeba v Bašce vodě je asi 2 km dlouhá promenáda kolem té nejznámější pláže a tam se na bruslích jezdí...nená to moc dlouhé, ale aspoň něco a kolem moře...

Já ale do Bašky nejedu, tam se mi to zrovna moc nelíbí..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
11.07.2008 00:40:25
Kdybych už teda jel někam na dovolenou, tak bych radši jel do megahotelu, kde je pláž jen pro návštěvníky hotelu, takže tam neni 20 lidí na 1 metr čtvereční, když tě to nebaví na pláži, tak můžeš zajít do bazénu, pak si dát někde na baru drink, atd... Nějaký chození po památkách a podobně neni nic pro mě.

Jinak se vsadim, že až se vrátí Undra z wu-tang clan, tak ti tady napíše něco zábavnýho.
Smajlík  dobytek Muž25 Kategorie
11.07.2008 00:37:03
Fuj, nic pro mě. Jinak v Chorvatsku jsou drazí jako svině, to už levněji vyjde Itálie. nechci ti kazit iluze, ale v Makarske se na bruslích moc neprojedeš, na té jejich dlážděné promenádě přeplněné lidmi je to o hubu a jinak máš celé město na dost příkrém svahu.
 Blackshield Muž26 Kategorie
11.07.2008 00:04:33
kikiwhite: a kde se dá na Makarské projet na bruslích? :-) Já jen že kolem moře na těch cestách je šíleně lidí a městečko je také \"kopcovité\ "...
 InlineSkate
10.07.2008 23:58:51
Arrigo - no tak jasně, vy jste mladí a bez dětí, budeta spíš cestovat, to je pochopitelně o něčem úplně jiném, to bych pak jela kamkoliv, miluju cestování a prolézání čehokoliv.. Dřív jsem takhle s přítelem (nynějším manželem) jezdila pořád, nikdy jsme se neváleli u moře:-)
Já ale teď mluvila spíš o rodinné dovolené s menšími dětmi - to je něco jiného a v Turecku bez auta s malým děckem toho moc nenacestuješ..rozumíš jak to myslím?

To vaše je jiný případ, to bych jela taky hned a cestovala po Turecku:-). Tak ať se vám to vydaří..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
10.07.2008 23:54:12
Neve - já vím, jaí jsem to pochopila, že myslíš památky nebo přírodu a že tam moře je:-), to byla nadsázka..ale moře bez atmosféry - hezké přírodní pláže nebo nějak zajímavého popřeží pro mě není ono, tak jsem to myslela:-)

Proto jsem psala, že chci jet k moři a to je pro mě to hlavní a ne hotela a pak až teprve moře..

A s těmi absencemi procházek to úplně chápu, to bych se taky zvencla čučet jen na hotelu..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
10.07.2008 23:52:26
Zrovna zítra jedu s přítelkyní na lastminute do Turecka - jenže máme jen letenku a ubytování si sháníme na místě, většinou hostely atd. Ale to hlavní - nemusíš přece trčet na jednom místě a zrovna v Turecku je toho hodně k vidění i co se týče přírody.
 Arrigo Muž24 Kategorie
10.07.2008 23:49:58
kikiwhite: I u hotelu je moře. :o) Nebo já bych tam teda jinak ani nejela, kdyby nebyl u moře. Moře v tomhle směru ok, spíš bych jako větší vadu viděla absenci místní kultury a památek. Ty komplexy se většinou totiž stavěj tam, kde jinak nic neni. To mi na tom vadí. Ne moře.
 Neve Žena96 Kategorie
10.07.2008 23:46:53
Neve - "že se nemůžeš mimo hotelovej komplex jít nikam sama normálně projít. Buď tam nic neni, nebo tě někdo obtěžuje. Např. takovej Egypt, to jsou jen hotely uprostřed ničeho, kde nic tu nic"

A tohle přesně mi přišlo i v tom Turecku, že je to hotel zasazený v ničem..o tom právě píšu, že je to jen ten hotel a nic víc, ale já chci jet k moři, ne k hotelu:-))
 kikiwhite Žena37 Kategorie
10.07.2008 23:41:46
Mám ráda obě varianty. Záleží, na co máš náladu. Někdy prostě chci vstát a jít na tu bohatou luxusní snídani a nechat se celej den rozmazlovat. Jindy zas mám chuť jít se projít do města, do parku, podél pláže a hlavně mít klid a vyhnout se lidem.

Obojí má svoje. Mně teda akorát vadí v Tunisu a obzvlášť v Egyptě to, že se nemůžeš mimo hotelovej komplex jít nikam sama normálně projít. Buď tam nic neni, nebo tě někdo obtěžuje. Např. takovej Egypt, to jsou jen hotely uprostřed ničeho, kde nic tu nic - takovou dovolenou už bych nechtěla.
 Neve Žena96 Kategorie
10.07.2008 23:36:18
V tomhle ohledu jsem "skromná".. Mnohem lépe na mě působí malý hotýlek či vilka v tamním stylu.. Okolo spousta přírody a přímořské městečko, kde jsou ukotvené jachty.. Taky mám ráda Chorvatsko..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
10.07.2008 23:33:38
Tak k moři ani ne, nepatří mezi moje oblíbené destinace, ale zrovna si vybírám ubytování taky, kam vyrazím a rozhodně koukám na okolí a na to, jestli to není jenom ohvězdičkovaná králíkárna. Koukám na t, jakou mají pokoje atmosféru, jakou má celý hotel atmosféru a zda je umístěn v nějaké klidné lokalitě apod. Do těch "továren na dovolené" nebo jak ty obří hotely, kde je hlava na hlavě, nazvat by mě nikdo nedostal ani párem volů. Na druhou stranu jasně, určitý standard vybavení je přínosem, ale koukám na to až jako minimálně druhé kritérium.
 Unknown Human Being Muž27 Kategorie
10.07.2008 23:24:41
muuufloniiicek - pozor! -, já už jsem taky rozmazlená - musí to být dobrý hotel, o kterém já píšu - alespoň 3 hvězdy (ten náš, kam jedeme, je dost luxusní, má i malé fitness, ale má tu krásnou mořskou atmosféru), ALE malý, ne megatovárna, malebný, v krásné přírodě atd..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
10.07.2008 23:21:27
TruckerFH12 - no, to je právě to, o čem píšu...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
10.07.2008 23:21:05
Megahotely v lásce zrovna nemám, ale přiznám se, že při výběru ubytování už koukám, jak jsou pokoje zařízený a je pro mě podstatný být v pěkným prostředí. Hostelům a ubytovnám v tělocvičnách jsem už trochu odrostla.
 muuufloniiicek Žena Kategorie
10.07.2008 23:19:58
Romantika na pláži, rozhodně. Ale nesmí to bejt frekventovaný místo, když ti tam běhá parta ožralejch němců pod oknem, tak to máš snad lepší v tom hotelu
 zuzííínka16 Žena19 Kategorie
10.07.2008 23:16:27
Luxushotel ne, ani kdyby mě za to platili. Ale pomaličku přicházim na chuť takovým tim rodinným penzionkům s přívětivou atmosférou.
 TruckerFH12 Muž22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2