Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.318842, vloženo 09.07.2008 22:24:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nucená instalace ICQ 6??
Mám laický dotaz, mohl by mi, prosím, někdo fundovaný poradit? Včera jsem si po delší době chtěla pustit ICQ, ale psalo mi to, že musím nainstalovat novou verzi - ICQ 6, jinak nebudu moci spustit ICQ a pokračovat. Někdo mi ale říkal, že ICQ 6 verze není dobrá, že je nepřehledná atd.

Dá se ta nucená instalace nějak obejít?? Když dám storno, okamžitě mi to vypne celé ICQ a když ho chci znova spustit, už se tam hned cpe ta nová instalace:-((

Takže, dá se to nějak udělat, abych to nemusela instalovat? Nebo v této fázi už fakt musím?

Díky za případnou pomoc/radu.
 kikiwhite Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.07.2008 11:29:05
tež mě přinutili nainstalovat icq 6, vubec se v tom nevyznam a těžce uvažuju že si stahnu qip
 PrincessOfEternity Žena19 Kategorie
10.07.2008 21:07:34
Heh, já měl šestku kdysi, ale pak jsem jí odinstaloval, protože mě prostě neskutečně sr.la ... teď jsem se teda uráčil, že si jí (musim) nainstalovat znova - ale furt mi píše, že je chyba XY a že instalation terminated ... ať jdou do háje, no fakt.
 Komo Muž25 Kategorie
10.07.2008 15:39:22
kikiwhite: vis, co cloveka na tom nejvic irituje, ze je to tady po milionte a ze v tom tvem prispevku neni videt ani kousek snahy o to, pomoci si ze zacatku sama ... Vzdyt staci zadat do Googlu vhodna slova a problem je vyresen a nemusim s tim otravovat jine.
Smajlík  Copavim Muž31 Kategorie
10.07.2008 14:29:39
kikiwhite: zapomněl jsem dodat, že když hlasuju PRO vyřazení, v naprosté většině případů to rovnou označím jako nezajímavé, takže mi případné následné nářky uniknou. Vzkaz v profilu byl tedy dobrý tah.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
10.07.2008 14:11:38
kikiwhite: když se tady vyskytne problém s PC, kadeřnické otázky, hledání písniček a skupin atd, dávám hlas PRO automaticky. Někdy při tom i zodpovím otázku, jako tady - s klientem sim-im jsem měl v souvislosti se změnami v ICQ protokolu problém naposledy před cca rokem. Tohle opravdu není odborný server, i když chápu, že svou neznalost nebo neschopnost přečíst si návod k nástroji který používá může někdo vnímat jako šílený problém a být z toho smutný. Nic to ale nemění na faktu, že tady je laická veřejnost a přijít sem s takovým dotazem a dělat z něj otázku života a smrti je lehce hysterické.

> Různé věci okolo PC se tu řešily vždy (a je jich tu stále dost a myslím, že oprávněně) a doufám, že řešit budou.
Já doufám, že ne.

> zvlášť laikům jako jsem v tomto já a mnozí jiní, kteří fakt nevědí, kde je nějaké jiné fórum na toto.
Na tohle jsem odpověděl v předchozí reakci - to není problém Zpovědnice, že nenavštěvuješ jiné servery, nebo používáš programy v jejichž nabídce nedovedeš najít položku `Nápověda`. To co tady obhajuješ je prachsprosté šetření Tvého času na úkor jiných. Nic víc.

> Já bych se hanbou propadla, kdybych měla někomu smazat takovýto nevinný slušný dotaz, jen abych si dokázala, jak jsem dobrá a jak vlastně "chráním" Zpovědnici.
Nic jsem nesmazal, jen jsem vyjádřil svůj názor - až (pokud) se nás sejde takových pět, nic smazáno nebude - jen se tento balast přestane zobrazovat na stránce pokud si návštěvník nezapne filtr `zobrazovat i vyřazené` a Ty dostaneš na chvíli automatický výchovný ban, aby sis to pamatovala pro příště.

> Máš to tedy nějak specifikované, co se podle Tebe sem ještě smí psát a co už by bylo lepší někde na special stránkách?? To by mě hodně zajímalo:-)
Hledej v historii diskuzí, na tuto otázku jsem už odpovídal a ne jednou.

> Vím, že jsme se trochu rozjela, ale tohle "důzležité" hlasování PRO mě vždycky vytočí.
Byla bys radši, kdybych Ti sem nenapsal jakého bezproblémového ICQ klienta používám, fláknul sem PRO a nevysvětlil proč?

> Já i když jsem měla hlasovací právo jsme skro nikdy nehlasovala, přijde mi to takové přitrapnělé, zvlášť u slušných dotazů..(snad jen dotazy typu "písnička - lala la lááá, pomozte najít" bych mazala)..ale každého věc..
Tvoje věc. Písnička a `heeeelp pliiiis, neumím s programem na mém PC` jsou v mých očích totožné - tady to podle mě nemá co dělat.

Na zbytek reagovat nebudu, taky se občas vytočím a prokládám argumenty vztekem.
Smajlík  Odpočinek Muž52 Kategorie
10.07.2008 13:48:26
Odpočinek - teda promiň, ale nepotřebuješ mokrý hadr ne hlavu?:-) (myšleno v nadsázce). Různé věci okolo PC se tu řešily vždy (a je jich tu stále dost a myslím, že oprávněně) a doufám, že řešit budou. Dle mě to nikoho neobtěžuje (kromě tebe tedy), vždy mi zde někdo poradil a dle mě je přesně toto (mimo jiné pochopitelně) účel sekce dotazy a vzkazy. Sakra tak Zp má pomáhat a tyhle věci lidel dost pomáhají, zvlášť laikům jako jsem v tomto já a mnozí jiní, kteří fakt nevědí, kde je nějaké jiné fórum na toto. Jsi teda pěkně netolerantní avpastně v tomto i sobecký (neb Ti nedochází, že jiní lidé, třeba nemají takový přehled) a pocit vlastní důležitosi je u Tebe asi priorota, že?

Já bych se hanbou propadla, kdybych měla někomu smazat takovýto nevinný slušný dotaz, jen abych si dokázala, jak jsem dobrá a jak vlastně "chráním" Zpovědnici. Často tady píšeš o nadhledu, který údajně máš..no myslím, že k tomu Ti dost chybí, jinak bys takový nevinný dotaz vůbec neřešil...

Napsat, že v sekci dotazy se musíš něčím brodit, je skutečně velmi úsměvné, když je zde tak cca 15 dotazů denně:-)

A ještě mě napadá otázka - proč se tím tedy brodíš? Podle názvu je snad vše jasné, ne? Top jsou takové nejapné výmluvy pro hlasování PRO u nevulgárních a "neblbých" věcí..

A navíc, co by sis tedy představoval za témata v této sekci?Popdle tvé filozofie by se to mohlo napsat o všem, že to sem nepatří a že by se Zpovědnice mohla pak stát tím a tím a to že ty nechceš a že by se tedy vlastně VŠE mělo řešit ne najaké specializovaném serveru pro tu danou oblast, které se dotaz týká.. Takže by se tato sekce vlastně mohla klidně zavřít, ne? Je úplně zbytečná..vždycky se můžu zeptat jinde..

Máš to tedy nějak specifikované, co se podle Tebe sem ještě smí psát a co už by bylo lepší někde na special stránkách?? To by mě hodně zajímalo:-)

Takže hlavně, že chráníš Zp před takovými živly jak jsem já, budiˇž Ti to započítáno k dobru. Přeji příjemné další navyšování vlastní důležitosti dalším hlasováním PRO.

Vím, že jsme se trochu rozjela, ale tohle "důzležité" hlasování PRO mě vždycky vytočí. Já i když jsem měla hlasovací právo jsme skro nikdy nehlasovala, přijde mi to takové přitrapnělé, zvlášť u slušných dotazů..(snad jen dotazy typu "písnička - lala la lááá, pomozte najít" bych mazala)..ale každého věc..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
10.07.2008 13:12:38
Pouzij www.meebo.com a mas klid:-D Moznosti jsou jen
-naistalovat odporny icq6
-pouzit jinyho (alternativniho -> zakazanyho:D klienta (Miranda, Trillian, QIP..)
-pouzit webovyho klienta (mnou zminovany www.meebo.com)
-vykaslat se na icq;-)
 Dreamingfish Muž99 Kategorie
10.07.2008 12:41:12
Tvůj nepřítel: já blbeček dal PRO, protože bych nerad, kdyby se ze Zpovědnice stal server pro uživatelskou podporu všech možných programů. Tím se tady fakt brodit nechci, na to jsou jiné servery, chaty, IRC atd, možností je mraky. Ptát se na to tady jen proto že je sem někdo zvyklý chodit mi přijde jako stupidní a obtěžující chování.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
10.07.2008 10:22:56
Mam ICQ 6 a problem nevidim, na to sem tam zvatlani, poslani toho, ci onoho to staci ...
 Mitro Muž57 Kategorie
10.07.2008 08:41:05
Jo mam stejnej problém, sem na to koukala jak vyoraná myš a pěkně mě to naštvalo! Tak sem si nainstalovala tu šestku a je to teda pěkně blbý, se v tom teprv rozkoukávám... asi si stáhnu ten qip
Smajlík  bílá paní
10.07.2008 08:38:55
http://www.stahuj.centrum.cz/komunikace/ instant_messengers/icq/qip-2005a-build/? g[hledano]=qip&g[up]=Build+8070

z kus qip
jinak tohle se tu v posledních dnech, kdy s tím měl problém téměř každý, řešilo hodněkrát
 topik Muž Kategorie
10.07.2008 08:10:21
viz Egyptiläinen

Jinak ICQ6 je to nejhorší na světě! Radši bych umřel, než abych to musel používat.


Jinak co se týče tohoto vzkazu, tak je to DOTAZ a je zařazený DOBŘE!
Tak proč sakra ty blbečkové dávají PRO?
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
09.07.2008 23:57:05
Mně to nenutilo u jedné hodně staré verze, myslím z roku 2005, ale nejsem si jistá...ale je otázka jestli je ještě dostupná ke stáhnutí
 BlackRainbow Žena24 Kategorie
09.07.2008 23:07:08
ICQ zablokovalo nějakou verzi protokolu, který zprostředkovával přenos dat neoficiálním klientům a starším verzím ICQ. Takže ano, buď přejdi na QIP 8070, popř. na Mirandu, pokud nechceš používat ICQ 6. Jiná možnost není.
 McGruderová Žena21 Kategorie
09.07.2008 23:04:04
bilej tygr - takže to takhle nutilo vlastně každýho? Takže se to nedá obejít?:-(
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
09.07.2008 22:51:36
Taky mě to naštvalo. Pár dní jsem byl bez něj, pak jsem to odklliknul... na tom novým třeba jsem ještě nepřišel na to, jak poznám, kdo je vůbec online... jedině, když zapnu "zobrazovat jen online" - ale aby byli poskládaní pěkně nad čárou nebo aspoň nějak oddělení, to jsem tam nikde neobjevil...
Asi mě teda taky čeká Miranda nebo Skype.
Smajlík  bilej tygr Muž73 Kategorie
09.07.2008 22:41:20
já používám sim-im
 Odpočinek Muž52 Kategorie
09.07.2008 22:28:44
MYslím, že musíš. Já už ho mám, mám aji Mirandu a u té asi skončím. Pěkne mě to naštvalo a vytočilo, držím smutek.
Smajlík  Rainbow Star Žena20 Kategorie
09.07.2008 22:26:24
No, buď zkusit ICQ6 nebo nainstalovat QIP či Mirandu. :o)
 Egyptiläinen Muž32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2