Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.318036, vloženo 06.07.2008 11:33:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Oblíbenost nejen na ZP
Byť se to zdá neuvěřitelné, měla jsem jednu ze svých přemýšlivých chvilek. Chtěla bych s vámi prodiskutovat téma oblíbenost, ať se to týká zpovědnice nebo běžného reálného života.

Často jsou tady ankety, kdo je vám sympatický, koho máte nejradši, koho považujete za kamaráda a sousty dalších vlezdoprdelských nesmyslů, které odstartují roztomilé děkovačky do profilů a plamínkový ohňostroj. Už delší dobu přemýšlím nad tím, jak to někteří lidé dělají, že je mají všichni rádi resp nad tím, proč mě má ráda jen určitá úzká sorta lidí - jak tady, tak jinde. Lidé, kteří jsou všeobecně oblíbení jsou povětšinou ti co takzvaně "neurazí, nenadchnou", mají většinové názory, nejsou to extrémisti, prostě se pohybují v určité "normální" rovině, která je většině lidí sympatická. Tady to přesně vystihuje všeříkající index důvěry. Všimli jste si toho, že ti "hodní" ho mají hodně vysoký, zatímco ti "zlí" se nezřídka pohybují v minusových hodnotách?

Dlouho jsem dumala nad tím, jak se zalíbit všem, ale přišla jsem na to, že je pro mě osobně lepší být neoblíbená a zatracovaná, než být hodnou holčičkou, která mluví jak podle příručky slušné, hodné a chytré holky. Určitě vás napadá jedna zpovědicová fráze: "Závidíš!", ale ne, není to tak. Spíš je mi nanic z toho, že jsem přišla na to, z čeho ta všeobecná oblíbenost vlastně pramení. Je to jako s hudbou - střední proud - znáte to....Líbí se většině, ale je to hroznej shit.

Vlastně jsem nenadhodila žádnou otázku, ale přesto, zkuste se vyjádřit.
Možná, miniotázka na závěr....
Chcete být oblíbení? Toužíte po tom, aby vás bralo co nejvíc lidí nebo je vám to šumák?
 Mravenci polepsovna E-MAIL:   Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.07.2008 05:11:10
ja to rikam furt ze nejsem zadnej extremista .... tak to koukej o me rozhlasovat co to pujde
 Svejk Muž Kategorie
07.07.2008 00:50:19
myslim že si to docela vystihla, a taky myslim, že je evidentní, kam patřim- a sem tam naprosto spokojen
Smajlík  mwmwm Muž24 Kategorie
06.07.2008 20:15:25
Asi by mi vadilo, kdybych si najednou uvědomila, že patřim do toho "středního proudu"... Nejsem bůhvíjakej extrém, ale taky jsem nikdy nebyla přímo součástí nějaký skupiny, spíš se tak pohybuju mezi všema spektrama a vyhovuje mi to:) Ale přiznávám, že bych asi neměla na to, hodně vyčuhovat z davu. Vzhledově jo, ale chováním ne.
 Lady Light Žena20 Kategorie
06.07.2008 20:07:58
Záleží mi na tom, jak mě okolí vnímá, ale snahou být oblíbená bych to asi nenazvala.
Jinak co se týká plamínků, vybavila se mi jedna věc a to když do jedné zpovědi týkající se zdraví pár uživatelů napsalo blbost (byl to ten případ, kdy někdo musí za každou cenu něco napsat, i když o tom ví prd), neskousla jsem to a poslala každému dynamit s vysvětlením. Reakce byly hodně zajímavé a hodně odlišné. Doporučuju zkusit to někdy. Třem "nesluníčkovým" to bylo jedno - buď nereagovaly, nebo mi nadaly do krav nebo řekly aha (byly to všechno holky). Jedna "sluníčková" uživatelka s velmi vysokým indexem důvěry obdržela ode mě svůj vůbec první dynamit a obratem mi poslala svůj, což mě dost pobavilo. Nicméně byla slušná, uznala chybu, záleželo jí na indexu, tak jsem jí ho odebrala. Poslední uživatelka ta mě dostala. Ta nemá vysoký index, ale strašlivě se o něj snaží, protože absolutně nepřiznala svoji chybu, začala argumentovat tím, že jsem blbá a zapomněla jsem kdesi napsat ve větě čárku a podobné "argumenty". Prej je učitelka. Chtěla jsem jí ho taky odebrat, protože pokud někomu na indexu záleží, nehodlám mu to kazit, ale z ní se vyklubal tak nepříjemný vlezlý a namyšlený člověk, že jsem jí ho nechala (s vysvětlením). Tak mi ho poslala taky.
Podle mě být oblíbený na zpovědnici nestojí moc úsilí, stačí naťukat ve správnou chvíli správná písmenka a muckovací smajlíky.
 vesalia Žena27 Kategorie
06.07.2008 19:07:15
K otázce: Nechtěl bych zůstat sám, což znamená, že není potřeba mít nějaký široký okruh lidí, který mi budou vlézat do prdele, ale pár (2-3) Lidi, se kterými si člověk rozumí a je s nimi schopen hovořit o čemkoliv bez tabuizace .... všechno co je navíc jen ubírá sil (což ovšem neznamená, že člověk s oblíbenosti nevyleze pocity štěstí a sebevědomím až do nebe :-) pád ho stejně čeká)


Cose týče oblíbenosti na základě dobra a zla, nelze to posoudit, tak jak zde uvádíš. Jistě jsou různé typy lidí, kteří produkují „zlé názory“ ale jsou i příjemci (jako například ty) kterým zrovna toto imponuje ...
Pojem: „většina“ svým způsobem neexistuje. většina je vlastně jen velmi drobné procento lidí, kteří skutečně nemají svůj názor a chovají se stádně ....
Uznej sama, že za ovce považuješ pomalu všechny, se kterými se neznáš a jen pár dementů, se kterými si měla tu čest skutečně „hovořit“
 Carthaginis Muž20 Kategorie
06.07.2008 18:43:25
Stačí mi, že mám svůj okruh přátel a známých, kteří mě mají rádi. Nepotřebuju se zavděčit každýmu, vím, že na to ani nemám - jsem trochu introvert, velký obecenstvo mi vadí.
 McGruderová Žena21 Kategorie
06.07.2008 18:05:55
Jo chtela bych bejt oblibena mezi lidma ktery mi prijdou fajn, proste mit pocit ze nekam patrim do nejaky ty spolecnosti. Ale vim ze pri my povaze se tohle nestane a hrat si na neco taky nehodlam. Tak holt mam z toho cas od casu depku ale uz sem zvykla.
 Sarah
06.07.2008 17:36:47
Reznik - pravda pravda:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
06.07.2008 16:40:48
Rozhodně nepatřim mezi příliš oblíbený jedince a "střední proud". Aspoň teda v reálnym životě. Jak je to tady na zpovědnici nevim, ale nezaznamenal jsem, že bych někoho vysloveně vytáčel, nebo naopak někomu imponoval. Spíš předpokládám že většina zdejšího osazenstva nemá o mojí existenci potuchu a jsem jim vitacit. Co se týče toho reálnýho života, tak dřív mi to bylo celkem jedno. Ale teď už bych spíš chtěl bejt členem "středního proudu", bo to jsou podle mýho mínění bezkonflitní lidi, který tim životem tak nějak samovolně v klidu proplouvaj a maj ho jednodušší a snažší.
 punker Muž38 Kategorie
06.07.2008 16:16:28
Je mi celkem jedno, jestli mě ostatní budou mít v oblibě nebo ne. Konkrétně tady na zpovědnici chodím většinou pro zábavu a když mě něco zaujme, přihodím názor. Jestli se někomu líbí nebo ne... - to už není můj problém. V životě k tomu přistupuju stejně - když se mi něco líbí, pochválím, když nelíbí, tak zkritizuju (minimálně tam, kde se mě to týká, zase svoje názory neprosazuju za každou cenu tam, kde o ně ani nikdo nestojí). Nevím, proč bych se měla omezovat ostatními lidmi, dělám to, co si myslím, že je správné. Buď mě ostatní berou nebo ne, nemám potřebu být zadobře s každým.
Smajlík  Lilli
06.07.2008 16:06:44
ani tady ani v reálu moc oblíbená nejsem. ani mi to moc nevadí, víc by mi vadilo, kdybych nedokázala vyjádřit svůj názor a jen mlčela a tupě zírala
Smajlík  suplex Žena Kategorie
06.07.2008 16:06:26
od Rez-ni-ka-proc?
 limonysal
06.07.2008 15:55:11
Dělalo by mi dobře, kdyby mě lidi obdivovali, což se těžko dá spojit s všeobecnou oblibou... na tu kašlu. Zalíbit se všem, to snad ani nejde. A když to nejde, nebudu to ani zkoušet, protože bych pak nejspíš vypadala jako impotentní kašpar. Navíc by mě to nebavilo, a to platí tady i v reálném životě. A pokud jsou moje názory a projev průměrné, nejsem si toho vědoma, takže se s tím těžko dá něco udělat.

Zástupci "středního proudu" mi navadí, víc se mi ale zamlouvá ten nestandardní zbytek, ti kteří se něčím vymykají. Ty dělím na chytré a blbé...

Jinak má pravdu "od Rez-ni-ka".
 nota brevis Žena Kategorie
06.07.2008 15:37:58
ty jo ty si měla fakt přemýšlivou chvilku.. jo je to tak, bych řekl i já.
Chcete být oblíbení?
né já chci bejt slavnej jako Koogi, kdo ví má respekt, kdo neví, tápe a tak to je dobře.
Toužíte po tom, aby vás bralo co nejvíc lidí nebo je vám to šumák?
je mi to šumavák
připomělo mi to debatu na téma, neni možný nikomu neublížit..
 dítě matrixu
06.07.2008 15:36:36
nejpodstatnejsi je, aby si clovek o sobe myslel ze nejak vybocuje, je vyjimecny. kazdy argument ktery nas utvrzuje v nasi vyjimecnosti je dobry.
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
06.07.2008 15:05:16
Samozřejmě souhlas, já jsem asi něco podobného jako Ty:-) , rozhodně nejsem střední proud a taky dost lidí tady a pochopitelně i v běžném životě dokážu vytočit:-)
Někdy si myslím, že je to dobře, v některých konkrétních případech si tím nejsem až tak úplně jista a ptám se sama sebe, jestli jsem jednala správně...ale určitě vím jednu věc stejně jako Ty - že nikdy nebudu ten člověk, co se zavděčí a bude líbit všem, musela bych zapírat sama sebe a to také nechci...

A jestli chci být vyloženě oblíbená? Tak kdo by nechtěl?:-) Otázkou ale je, co by proto musel člověk obětovat a jestli to vůbec jde, být mezi všemi oblíben..mně osobně bude stačit když budu mít svůj okruh lidí, kteří mě budou mít rádi (a já je poch.) a se kterými si budeme rozumět..Být oblíbená u všech je dle mě dle mě skoro utopie a i kdybych se o to chtěla snažit, nestálo by mi to \"úsilí\& quot; za to..protože pro mě by to úsilí BYLO:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
06.07.2008 15:01:29
Jahody, Funny : Hm, to je taky docela namyšlený, myslet si, že nemůžete bejt nikomu lhostejný...
Smajlík  Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 14:47:46
A uplně největší chrabrost je to samozřejmě od drsoňů, co tu maj ke všemu tvrdej postoj, vyhraněnej názor, žádná maska, ale nikdo odtud je nikdy neviděl, na srazu nikdy nebyli ani nebudou, bezpečně se schovávaj za monitorem, to si potom zaslouží obdiv takový hrdinství, holt žádní přizdisráči toto.
Smajlík  DIRT Muž28 Kategorie
06.07.2008 14:26:00
Funnyeyes: Mám to hodně podobně.. Lidi mě maj buď rádi, nebo mě nesnáší:-D.. jsem taková extrémní povaha:-).. Koukám, ež máme společného víc než jen jména..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
06.07.2008 14:18:30
V běžném životě mne lidé kolem mne buďto mají rádi, anebo upřímně nenávidí. Nic mezi tím není, nejspíš proto, že řeknu to, co si myslím, neprovádím anální turistiku a nedávám toho o sobě moc vědět.

Tady už jsem si tak nějak zvykla na to, že tu jsem a kdybych nebyla, nikomu chybět nebudu. Myslím, že je tu pár lidí, co by mi přáli to nejhorší a nenávidí mne, protože jsem si dovolila se narodit, ale snad je tu i pár lidí, co mne jakž takž snesou.

Netoužím být oblíbená ani zatracovaná
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
06.07.2008 13:56:10
Já si tu v prvé řadě přilétám na toto zpovědnicové pole,aby jsem si zarelaxoval..to ostatní nějako nežeru..i když několik lidí tu mám rád.....
Smajlík  Ruprechtíček Elfský Muž23 Kategorie
06.07.2008 13:55:55
jezevec neoblíbený-->> Jsem tu skoro rok, a nikoho jsem si nevšiml...
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
06.07.2008 13:54:57
sooooul - pitka znamená to stejné co kunda, ale ve významu píča. To slovo sedí na tebe jako ušité.

Mravenci polepsovna - díky za ty sympatie. Jsou jak víš, oboustranné .) My lidé s kvalitními geny už tak nějak od přírody k sobě cítíme přirozenou náklonnost.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
06.07.2008 13:51:19
Mravenci polepsovna - nemyslim, ze to musi byt nutne vyjimky. Znam takovych lidi hodne.
 pacalaloca Žena19 Kategorie
06.07.2008 13:51:08
Podle mě je to bejkárna, protože třeba já mám index taky docela vysokej a že bych se tady snažila vystupovat jako tele bez názoru, co nikoho neurazí a má všechny rádo, to určitě ne.

A dej si na mě bacha, nejsem žádnej střední proud, ty ďouro.
:)
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
06.07.2008 13:45:11
ono zalezi jak kde, tady ve zpovednici mi to je jedno, ale v realnem zivote je lepsi nekdy byt oblibeny, protoze z toho kolikrat je spoustu vyhod, no i kdyz, kdyz nad tim tak premyslim, ja jsem nikdy moc oblibena nebyla, jen u tech, s kym jsem si rozumnela a tim, ze jsem jaka jsem, jsem stejne u casti lidi k oblibenosti dospela, aniz bych ze sebe delala buh vi co a to mi staci :)
 Muchomurkaaa Žena23 Kategorie
06.07.2008 13:43:55
Tvůj nepřítel: uvádět nikoho nebudu. Ti bystřejší odhalí falešené vtěrky sami a těm blbějším nebudu brát iluze. :))
 jezevec neoblíbený
06.07.2008 13:43:39
pacalaloca : Po tisícáté první....nejde o to CO, ale JAK. Fakt zbožňuju, jak mě tady poučujete o výjimkách...

Nepřítel: Když už, tak důvěryhodný :) Nemyslím si, že jsi důvěryhodný, ptž řídit se tvými radami, tak skončím v kriminálu. Jo a přes držku tu lidi obrazně dostat můžou, by ses divil, jak!

jezevec : konečně někdo myslící

Btw všimla jsem si, i tady v téhle diskuzi, že většina těch, o kterých mám důvod si myslet, že to jsou šedé vlezprdelky, jsou ženy...
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 13:36:35
Smějící se Jack : Hm, já ale nechápu, proč bych tady měla psát něco, co je jasné a zřejmé a nikomu to nepomůže.

digi : Když jsi napsala, že si protiřečím, měla jsi napsat v čem, abch ti to případně mohla vyvrátit. Ono, nemusím tebe ani nikoho jinýho sledovat jak nějakej špión, to je nesmysl. Stejně jako je blbost, abych tvůj či jakýkoli jiný nick zcela filtrovala. Prostě je přirozené, že když si tady čtu názory ostatních, nechají ve mně nějakou stopu, nějaký úsudek. Prosím, nechme si to dokazování, kdo má koho víc u prdele, je to dětiské:) Ty sis na mě taky udělala názor podle pár písmenek...takže tady někdo pije víno a káže vodu, že? Hezkou neděli :) Ne, prostě na diskuze s tebou není konstruktivní :-P
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 13:34:08
jezevec mnoha tváří-->> Vážně? uvedeš konkretní případy? (Ptám se jednak proto, protože mě to zajímá, a hlavně protože - protože ty jsi takový ten typ, co se s nikým nesere, a klidně vykecá všechno, nebo ne?)
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
06.07.2008 13:33:51
Spíš mám pocit, že arogantní lidé tady racionalizují svoji neoblíbenost jako doklad nějaké "známky kvality".
Smajlík  ctrl dell
06.07.2008 13:32:39
Tvůj nepřítel: to ošklivé se samozřejmě nepíše veřejně, ale po icq a dalšími neveřejnými kanály, naivko. :)
Smajlík  jezevec mnoha tváří Muž30 Kategorie
06.07.2008 13:32:37
Je mi to šumák. Ono totiž neexistuje nic takového jako stádo a několik hrdinů stojících vztyčeně proti němu :-) Stačí vzít v potaz lidskou individualitu, člověk není ve všech ohledech jenom stádní nebo vždycky jenom protistádní. Pokud je, tak je to obvykle jen póza a ten člověk se záměrně snaží mít takové názory a působit tak, aby byl buď nepovšimnut ve stádě nebo stál proti, v podstatě není schopen si vytvořit samostatně svůj názor aniž by si říkal : "ježišmarjá, hlavně abych s tím nebyl stádní" nebo "ježišmarjá, hlavně abych s tím nevyčníval".
 Unknown Human Being Muž27 Kategorie
06.07.2008 13:29:44
Ten tvůj "střední" proud bych tak neodsuzovala. To ze clovek svymi nazory nevybocuje z "normalu", jeste neznamena, ze je nudny, prizdisrac, bez nazoru atd.. Proste je takovy a chova se tak. Proc by mel byt nutne horsi nez ten, ktery ma extremnejsi nazory? Kazdy je nejaky.
Nemluvim o tech, kteri meni svuj nazor, aby se zalibili ostatnim. Mluvim o tech, co takovy nazor opravdu maji.
 pacalaloca Žena19 Kategorie
06.07.2008 13:28:05
jezevec mnoha tváří-->> Ne naopak, je přirozené (Ano PŘIROZENÉ) že tu jsou lidi otevření... velmi otevření, protože tu 1) nemohou dostat na držku a za 2) se nikomu nedívají do očí. Takže jsou naopak přirozeně velmi upřímní a je tu vidět, kdo koho nemá rád a kdo koho má rád. Ještě jsem neviděl, že by někdo někomu psal do profilu jak ho "lafuje" a potom někde jinde psal, že je to trapnej debil. A vlastně to ani nejde, z principu otevřeného internetového webu, kde si všichni můžou přečíst všechno (A díky bohu, že i vzkazník je veřejný)
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
06.07.2008 13:25:35
Mravenci polepsovna-->>
Neškodní jsou tu úplně všichni.
Index důvěry nemám takový jaký mám, protože bych lezl všem do prdele, ale protože jsme skutečně důvěrný člověk víš (A to nemachruji, jenom konstatuji fakta :-) To je tím, že mi věci jako "Morálka" nic neříkají, a proto se se mnou dá mluvit o všem, a já otevřeně řeším i to, co je pro většinu lidí tabu a absolutně něco hrozného.) A myslím, že na internetovým serveru, kde lidi klidně napíší i to, co by osobně nikdy neřekli - nemají lidi ani potřebu z psychologického hlediska někomu líst do zadku, takže bych řekl, že index mají vysoko ti opravdu důvěrní lidi.

A reaguji hlavně na to, že prostě nemá logiku nikoho kritizovat - na to jsi napsala, že jsi původně kritizovat nechtěla - ok to mi jako odpověď stačí. Teď nereaguji na tvoji kritiku určité skupiny, ale na tvoje rozhřešení :-)

(Ps, nic neřeším, jenom se bavím, k tomu zp slouží)
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
06.07.2008 13:23:25
Timhle je zpovědnici typická, plno lidí si tu hraje na miloušký lidišky, chovaj se jak přizdisráčský vtěrky a chválí si fotešky, aby je měl alespoň někdo rád a pak se pomlouvaj za zádama. :)
Smajlík  jezevec mnoha tváří Muž30 Kategorie
06.07.2008 13:18:23
Tvůj nepřítel : Máš 145 :) Tak když se tě to netýká, neřeš to, ne? Říkám, jsi neškodný a lidi bavíš. Jistěže index důvěry v závratných výšinách není bezvýhradním znakem vlezdoprdelství, to bych si fakt netroufla tvrdit. Já bych tě nerozebírala, všichni víme, co jsi zač. Osobně tvůj humor povětšinou nemusím, páč mi přijde trapný a okoukaný, ale někdy zaperlíš, to musím uznat.
Smajlík  Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 13:18:14
Naprosto souhlasím s příspěvkem od Tvého nepřítele. Nevím, co je špatnýho na názorech, který vysoce korelují s názory většiny. Důležitý je to, jestli svým názorům ten dotyčný skutečně věří. Pokud ne, je to prachobyčejnej pokrytec a zaslouží zadupat do země. Každej má právo vyjádřit svůj názor a nemělo by záležet na tom, jestli je to názor dalších stamiliónů lidí nebo ne. Věřím, že třeba vjoo je rovná holka a myslí to upřímně. Stejně tak Blackshield nebo Memphis. Čůrák není ten, kdo má jiný názory, ale ten, kdo nemá žádný a říká jen to, co je zrovna pro něj nejvýhodnější. O takovýho člověka bych si neotřel ani hovno z ruky.
Jinou kategorií jsou omezenci a psychopati, kteří nedokážou nic jinýho než naprosto nesmyslně urážet a vytvářet absolutně zcestný úvahy a teorie. Těch se tu taky pár vyskytuje (např. Sosarian), páč to je prostě internet a má k němu přístup skoro každej.
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
06.07.2008 13:13:52
Osobně si myslím, že jsem mezi lidmi celkem oblíbená.. Na první pohled veselá holka se smyslem pro humor, co nezkazí žádnou sandu.. S tím kým opravdu jsem je to už trochu těžší.. Jinak nemám potřebu lézt lidem do řitě a tak se chovám, jak uznám za vhodné.. Je těžké zalíbit se všem a já se o to ani nesnažím.. Je pro mě důležité hlavně to, aby mě měli rádi lidi na kterých mi doopravdy záleží..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
06.07.2008 13:13:25
Mravenci polepsovna : hrozně si protiřečíš. Píšeš, jak já na tebe působím a že bych s tím měla jít do kaki dírky. Víš, je mi úplně fuk, jak já na tebe působím, ale brát si na paškál někoho, kdo tu je mnohonásobně více než ty, je hloupé (ano, myslím tím vjoo) .Nebudu se tu s tebou hádat, i když ty sama jsi to tak začala. Oblíbenost ti vskutku nikdo nepotvrdí, protože v reálu na tebe nikdo nevyřvává, jak moc jsi oblíbená a že ty jsi ta, pro kterou ostatní dýchají (nebo ano?). Proto ti většina lidí odpovídá tím, jak jsou na tom na ZP.

Ještě jednou říkám, že mě je úplně jedno, co si o mě myslíš, pro tebe jsem prostinká. Pokud tak soudíš dle jedné mé odpovědi, je to poněkud dosti směšné. Pokud ale máš na mysli i jiná má písmenka, netušila jsem, že tě tak zajímám (opravdu to tak na mě působí) protože říct o někom něco takového a přitom ho znát velmi symbolicky, na mně zanechává dojem, že opravdu nemáš takhle při neděli nic jiného na práci.
Tímto končím tuto velenesmyslnou debatu. S dalšími nejapnými připomínkami se mi klidně ozvi do profajlu.
Smajlík  digigirl Žena18 Kategorie
06.07.2008 13:10:55
Mravenci polepsovna-->> No to tedy naopak, podle toho co píšeš jsem tedy nejlepší představa uživatele, který se chová tak, jak píšeš. Mám totiž odlišné názory od většiny, na fake reaguji vulgárním nebo černým humorem, nejsem ani trochu moralista a snažím se být občas vtipný. A podle toho bych tedy měl mít index v záporu, jak to že ho mám 135? (tedy myslím, že mám tolik)

A to ještě ber na vědomí, že jsem napůl provokatér.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
06.07.2008 13:07:36
sooooul-->> Naivní nejsem, optimista taky moc ne - jsem spíše realita. Reagoval jsem spíše na to, že nechápu logiku těchto diskuzí, které někoho kritizují. Když si totiž vezmu úplně všechny diskuze, které se zaměřují na chování jednoho uživatele zp nebo celé nějaké skupinky. Vyplývá z toho logicky, že všichni jsme ubozí, všichni jsme trapní, všichni to děláme za hloupým záměrem, jako je získání plamínku a vysokého indexu, všichni jsme debilové a pod.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
06.07.2008 13:07:17
Tvůj nepřítel : Tahle diskuze původně vůbec neměla být až takhle kritická, ale okolnosti holt přispěly tomu, že taková je, co už. Už asi po tísícáté tady řeknu, že není důležité CO děláš, ale JAK to děláš, aneb když dva dělají totéž, není to vždyc totéž. Sand to chápeš. Myslím, že zdejšímu osazenstvu by prospělo víc smyslu pro humor a víc nadhledu. Ano, všichni říkaj, jak to maj tady na háku a přitom se čertí kvůli každý pravopisný chybě, každý fake zpovědi....Uznávám, že nadhled a soudnost občas chybí i mně, některý věci si moc beru, ale jinak si myslím, že narozdíl od většiny zdejších tady nemelu z cesty. Co se týče tebe a tvého indexu - víš, jsi celkem neškodný a bavíš :)
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 13:03:56
Tvůj nepřítel -nenech si tvuj optimismus,zdravou naivitu a viru v dobro od tech sektaru sebrat.

no a protoze je dnes naaadherne a ja se citim fajnky tak preji ostatnim krasny pohodovy den.
 sooooul
06.07.2008 13:00:18
Stačili by mi 3 lidi, kteří chápou co píšu .. na názory ubožáků, kteří nesnesou natvrdo vyřčenou pravdu či úvahy a vysírají se do nicku a plamínek dají jen sobě podobným kašlu .. že je někdo \"oblíbený\ " znamená, že má většinové názory a že je buď hlupák nebo srab nebo totální pokrytec. Ani s jedněmi nechci mít nic společného ..

Jinak vynález plamínků a dynamitů a tolerování prdelolezectví na profilech a degradací adminů na údržbáře namísto osvícených guru, kteří by dalis erveru tvář .. to všechno považuji za věci, které z toho udělali žumpu, kde je sice hodně lidí .. hodně klikanců, sídlí tu obstarší sekta, exhibuje pár tvořivějších lidí a hrnou se sem nudící se 14tky .. ale prostě to nemá úroveň ani žádnou integritu ani není jasné, co že je vlastně cílem .. myslím, že plamínky tomu daly poslední ťafku ..
Smajlík  Depressissta
06.07.2008 12:56:06
Oblíbená jsem jak kde, jak u koho :) Ale popravdě mi záleží hlavně na lidech, který mám ráda já, resp. si jich spíš kvůli něčemu vážím... :) Takže různý plamínky, indexy důvěry a spol. Na netu neřeším vůbec a v reálným životě mi ke štěstí stačí, že mám pár lidí, na který se můžu spolehnout. Nepotřebuju mít kolem sebe kupu rádoby kamarádů, kteří zdrhnou při prvních problémech...
A tak nějak jsem vyrostla z toho snažit se pomoct každýmu za každou cenu, protože spousta lidí neumí oplácet stejnou mincí...
 Tulda Žena21 Kategorie
06.07.2008 12:55:26
Myslím, že tato diskuze je jedna z těch diskuzí, která kritizuje určitou skupinku lidí. Nemohu si pomoct, ale nechápu tohle to...

Nesmím lichotit, nesmím psát, že tu někoho obdivuji, nesmím se chovat vesele - jinak mě všichni obviní z toho, že to dělám jenom proto abych měl index důvěry 6000 a milión plamínků důvěry. Nesmím být optimistický ve zpovědích, jinak jsem hnedka ten naivní neumpřímnej, co neumí pomoct. Nesmím mluvit o sobě, jinak jsem narcis, co chce, aby mu všichni záviděli (viz bezkřídlý anděl). Nesmím mít moc ostrý názory, jinak jsem hnedka ten zlej provokatér, který se tu baví tím, že tu vznikne flamewar a pod. Kdyby se naprogramoval robot, který by se měl proměnit na "Dokonalého" na základě všech diskuzí, co tady pokritizovali určitou skupinku, pro které je charakteristické nějaké chování tak nevím nevím jestli by se při té proměně nevybouchl.

Dokonale to vystihuji ve své diskuzi: 314166
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
06.07.2008 12:46:45
digigirl : Je mi opravdu líto, jestli to tak na tebe působí, ale já se nesnažím být cool, nesnažím se za každou cenu psát naštorc na linkovanej papír, snažím se objevit podstatu oblíbenosti a jenom říkám, jak mi to připadá. A zatím lidé, jejichž názory považuju za zřetelebráníhodné (to je hrozná složenina, co?) mi potvrdili to, co jsem tady nadhodila. Ty si o mě můžeš myslet toto, já zase o tobě, že zrovna tvoje názory jsou převzaté. Že se snaží poradit všem? Ach, nechtěj mě rozesmát. Ona je grafomanka, co přispívá úplně všude naprosto nepatřičnýma kecama...a toho jsem si všimla nejen já. Mnohdy nepíše k tématu, často napíše "Nevím"....to je mi záslužný. Ty na mě působíš dojmem, že znáš všechny nejlíp, já si ale myslím, že bys s těma svýma hypotézama měla jít...ehm..do patřičných míst. Víš, proč se tady hádám? Ptž nejvíc ze všeho mě dokáže vytočit lidksá blbost, asi tak.
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 12:42:37
Polepšovna: Však to taky nebylo ve zlém. A stejně si myslím, že jsem se podělil už hodněkrát :D Nikdy jsem nepochopil, k čemu je to dobré, přece jen lidi, kteří jsou mi sympatičtí, to vědí. A abych psal nicky jen podle toho, že někde napsaly něco rozumného, nebo že mají volný plamínek, to fakt ne. Na druhou stranu nemám rád to přizdiosráčství, kdy drtivá většina napíše, že nesympatické psát nebude. Jen aby se náhodou nikdo nedozvěděl, že i sluníčkoví lidičkové někoho nemusí :)
Do jednoho pytle s Wolfim bych se nehodil, ale z globálního pohledu asi stojíme na jedné straně barikády.
 Blackshield Muž26 Kategorie
06.07.2008 12:38:08
jak to tady tak pozoruji, tak jsi tuto "diskuzi" založila za účelem toho, aby ses tu mohla s každým hádat a prosazovat své rádoby *kůl* názory týkající-se toho, jak moc se (chceš) odlišovat od ostatních a jak jsou všichni blbci a hlupáci, když ti napíší to, že tak *kůl* zase být nepotřebují.

Zastávám se vjoo, z její strany to přetvářka není a i kdyby, je úctyhodné, že se snaží poradit všem.. což by se o jiných říci nedalo
 digigirl Žena18 Kategorie
06.07.2008 12:36:28
"odstartují roztomilé děkovačky do profilů a plamínkový ohňostroj."

- Tomu říkám originální věta, z tebe bude ještě spisovatel :-)

Mám docela velký index důvěry, i když se tu docela často hádám s různými lidmi a mám docela extrémní názory...

No ale je mi to naprosto lhostejné, jak se na mě lidi dívají.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
06.07.2008 12:36:08
Blackshield : To, žes ty tu "Ameriku" už objevil, neznamená, že ji objevili všichni. Kór, když sis ji nechal pro sebe:D Vidíš, většinou je to obráceně, lidi píšou jen ty, co maj rádi...zajímavý...Btw ty jsi další vzorek typu Wolfi a spol.
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 12:32:08
Wolfi Lippert-ajajaj! co znamena slovo "pitka" lol

v dnesni dobe maji vetsi uspech ve vsech oblastech lidi s dobrou empatii(eq),se schpnosti lidi nenasilne presvedcit a s tzv. skrytou manipulaci.je dobry si lidi kolem sebe udrzet,nikdy nevis kdy je budes potrebovat..s asocialnimi a soliterskymi sklony dnes ve vetsine profesich velkou diru do sveta neudelas.i presto ze mam dobrou empatii a komunikovat dokazu i s mravenecnikem,tak myslim na sebe a svoje nazory.
tady na netu s vetsim poctem asocialu budes mit s timto nazorem velky uspech.
 sooooul
06.07.2008 12:32:00
Zrovna zpovědnice je mi úplně fuk. Ale jestli budu zobecňovat, zajímají mě konkrétní lidé. Všeobecná oblíbenost je mi celkem fuk. Ono jakkoliv se seberealizovat na mínění ostatních je podle mě to nejhorší..
 Kepep Fezoj Muž22 Kategorie
06.07.2008 12:29:19
To jsi tedy objevila Ameriku. Akorát jsi zapomněla ještě na jeden typ, totiž ližprdelky, co se neustále vtírají do profilů, chovají se sluníčkově, nikdy nezaujmou vyhraněný názor a píší obecné plky typu držím ti palečky.
Proto taky v těch dle tebe vlezdoprdelských anketách píšu jenom ty, co nemám rád :)
 Blackshield Muž26 Kategorie
06.07.2008 12:26:17
Nemyslím si,že bych byla nějak extrémně hodná..snažím se být prostě upřímná a psát tu podle toho,co si myslím i když občas mám jiný názor než většina..
V reálném životě moc oblíbená nejsem,ale lidi často soudí dřív než poznají..snažím se si najít kamarádky(holky),ale poslední dobou mi to vážně příjde nemožné..
Mám kamarády jen kluky a občas mi chybí,povídání si s nějakou kamarádkou třeba o ženských problémech..ale co nadělám..
Ani vlastně nechápu,jaký je důvod toho,že mě většina lidí nemá ráda už od pohledu..
Jestli budu nebo nebudu na zpovědnici oblíbená je mi celkem jedno,tahle stránka přece není o oblíbenosti uživatelů..
viz digigirl
 Jilly Žena24 Kategorie
06.07.2008 12:23:04
Mravenci polepsovna: Jsem sama sebou a jestli se moje názory někomu líbí, tak fajn, to vždycky potěší.
 vjoo Žena Kategorie
06.07.2008 12:18:11
Wolfi Lippert- samozrejme ze se citis naprosto vporadku az na to,zes fascinovan vrazdenim,tyranim lidi a lidsky jsi empaticky asi jako kamen. Nic proti, tohle byl jen priklad,ktery kdosi napsal niz. Jinak bych te nevytahovala.Malokomu muze pripadat sypaticky clovek s hodne negativnimi osobnimi povahovymi rysy. Na ty lide reaguji citlive. Way how to survive.
 limon y sal.
06.07.2008 12:16:28
Pro mě je důležité aby mě měli rádi ti, které mám ráda já, a já byla oblíbená těmi, u kterých to já považuju za podstatné. Ostatní jsou mi u prdele
Smajlík  Tachymetra Žena21 Kategorie
06.07.2008 12:16:15
vjoo : Ale tady vůbec nejde o rozčilování, víš? Jde o to, že tady prezentuješ názory, kterými se každýmu zavděčíš. Nevím, jestli by bylo lepší, kdybys to dělala schválně, nebo to, kdybys je doopravdy měla. Obojí mi přijde příšerný. A že proti mě argumentuješ věkem a zkušenostma? Promiň, ale *smích*. Že argumentuješ nadhledem? Eh, spousta lidí to tady s nadhledem bere, ale chodí sem konfrontovat své názory s ostatními, takže se do nějaké diskuze logicky pouští. Omračovat čím? Inteligencí? Aha, teď jsi mě odzbrojila úplně :D Tak hlavně se teď se mnou nepouštěj do hádky, ať si nepokazíš svou mírumilovnou image a stojíš si za svým názorem, nemělo by to cenu :)

limon y sal. : Mně je třeba Wolfi sympatický...myslím, že různý abnormální sklony mají všichni, ale ne všichni maj tu odvahu a potřebu je ventilovat. Mně na tom nic hroznýho nepřijde, a myslím, že většina ženských tady ho nemá ráda proto, že ví, že on má pravdu, ale ony si to prostě nechtěj přiznat. Jak tady říkal Memphis, šlápnutí na kuří oko...
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 12:12:42
limon y sal. - proč bych měl být chorý? ... Řekne to jedna pitka (jáááá) a ostatní idioti se toho hned chytí. Já jsem duševně naprosto v pořádku.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
06.07.2008 12:05:53
Mravenci polepsovna: Ne a víš proč? Protože v reálu jsem naprosto mimo dav, nesnáším stádní efekt. Ale tady.. pch.. Za to, abych se rozčilovala, mi tady nikdo nestojí. S těmi, co jsou fajn, se bavím, ty, které nemusím ignoruju. Nemám potřebu dokazovat svou jedinečnosti tím, že se budu zuřivě hádat s polovinou zp a omračovat je svou inteligencí. Na to už jsem hoodně jinde, víš?

Ty očividně ne, ale nic si z toho nedělej. Chce to pár let navíc, pár let zkušeností, života..
Smajlík  vjoo Žena Kategorie
06.07.2008 12:05:53
nerekla bych,ze oblibeni jsou prumerni. rekla bych,ze at uz tady nebo jinde jsou oblibeni hlavne lide vstricni, emptisti, vreli, co dobre funguji se svym okolim, jsou vyrovnani a lidsti opravdu pratelsti nevyuzivavi hodni. (Samozrejme ze tady je to jeste funguje klasicke ,,skupinkovani,, asocialnich lidi, co se internetove spoji dohromady a posle si plaminky.)Ale jinak jsou sympatie urcite o kvalitach toho cloveka. Wolfi neni neoblibeny protoze ma jine nazory,tech tady ma vic lidi. je neoblibeny protoze je chory a ma sadisticke sklony, navic izolovany, myslim,ze si na pratelstvi moc nepotrpi. Coz lide vyciti i pres slova atp,podobne je na tom Sosarian tak by se dalo pokracovat.
 limon y sal.
06.07.2008 12:01:21
Mravenci polepsovna: to jsou všichni nejlepší kamarádi, kteří se stejně všichni navzájem pomlouvají, čekají až se ten druhej otočí zádama a při sebemenší blbosti může byt z nej kamaráda člověk se kterým by už dosmrti nepromluvili:) prostě takovej divnej svět pokrytectví, přetvářky, umělýho kamarádství, pozlátka a falše.to fakt nemusím.
ty říkáš že to je politickým přesvědčením ale to je právě ono.... důvod je totiž ten, že bohužel málo lidí dokáže uznat člověka se kterým nesouhlasí. já ne, já nepletu sféru lidskou a názorovou. je moc lidí, se kterejma nesouhlasím a dřív bysme se zabili než bysme se shodli, ale to přece nemá nic společnýho s mým názorem na něho jako na člověka, případně kolegy, ne? s jednom člověkem jsme byly pravý opaky, jak kamoši jsme spolu tři hodiny v kuse vykládali a bavili se o všem možným. tady jsem se s jednim člověkem nikdy neshodl ale nebudu přece říkat že je hajzl kvůli jinýmu názoru, ne? tak jsem mu kdysi dal onen plamínek. další člověk tady taky, neshodli jsme se vůbec nikdy ale je to člověk se kterým se můžu myslim kamošským způsobem pobavit. rozdílný názory nejsou důvodem k zavržení, což tady narozdíl ode mě moc lidí nechápe a nejen tady.
a ty plusový body jsem myslel k těm hrám na kamarády, že je z toho majívzájemně
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
06.07.2008 11:56:40
Mravenci polepsovna:ale já si zakládám na tom,aby moje postoje nebyli většinové.
Rád si taky dělám srandu z lidí.
A Taky zjišťuju,že většina lidí na zpovědnici humor a smysl pro něj naprosto postrádá.
Smajlík  suvurov Muž30 Kategorie
06.07.2008 11:56:01
Rainbow Star : Aha, takže podstata oblíbenosti tkví pouze v tom nebýt sobec, abych tak shrnula to, cos napsala...Podle mých zkušeností jsou ale právě ti průměrní nejoblíbenější. A nebo potom takový ty kokety, oblíbený hlavně u opačnýho pohlaví, ale to je podle mě ještě větší humus, flirtovat s každým, kdo nosí kalhoty, fuj!


vjoo : Ty ses v mé diskuzi nepoznala?
Smajlík  Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 11:53:17
Mravenci polepsovna: njn, každej jsme nějakej
 digigirl Žena18 Kategorie
06.07.2008 11:52:15
Mam to u piče...
 BI0T0X Muž26 Kategorie
06.07.2008 11:51:56
Je mi to jedno, ale jasně - lepší oblíbená než aby mě všichni nesnášeli. To by mě dost deptalo, nemám na tohle povahu.
 vjoo Žena Kategorie
06.07.2008 11:51:54
suvurov : Ty a Wolfi jste zářnými příklady toho, o čem píšu! Jako myslím ten protiklad k oblíbeným. Jen tím, že vaše názory a postoje nejsou většinové.

Memphis *je vůl* : Jo, dobrej tip, to s tím líbkem :) Tam jsou všichni "nejlepčí kamaláti" a "supr lidiškové"! U tebe je to dané hlavně tvým politickým smýšlením, co si budem povídat :D jen jsem nepochopila, proč ty plusový body...
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 11:48:50
Jo, chci být oblíbená. Aspoň mezi svými kamarády.
Ale není to podle mě v tom, být průměrná. Takových lidí si totiž ostatní nevšimnou a neudělají si na ně názor - přehlíží je. Ničím jim neutkví v paměti, nemůžou o nich říct nic špatného, ale zase nijak moc nic dobrého, jen jooo... ten je fajn. Jinak pusto prázdno.
Aby byl ček oblíbený, tak se musí výrazně projevovat, být tak nějak se sebou srovnaný a jít si za svým. Taky hlavně kamarádský a schopná komunikovat s kýmkolil, prostě být bezprostřední. Když ten druhý má pocit, že se o něho ta osoba zajímá, tak ji bude mít rád.
 Rainbow Star Žena20 Kategorie
06.07.2008 11:45:43
takže jsem zapomněl to nějak shrnout:D prostě ti kteří se účastní téhle slizké hry mají plusový body:)
to jsou ale jen ty plusový.
naopak já třeba je sice nesbírám ptz by to bylo pod mou úroveň, ale občas ještě někomu šlápnu na kuří oko, což někteří lidi narozdíl ode mě nesnesou.
pokud ale budu mět říct něco ke tvé situaci, je to tim seš vůči lidem agresivní a povýšená, plus další věci o kterejch určitě víš:)
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
06.07.2008 11:42:17
Oblíbenost je dobrá pro politiky ... Nejsem tady asi moc oblíbený kvůli svým postojům, které dnešní feminizmem otrávená, přihřátá a nemocná multikulti společnost - lůza považuje za špatné, ale to je mi jedno. Ještě jsem neklesnul tak hluboko abych se staral o nějaké ,,indexy důvěry´´ :)
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
06.07.2008 11:42:11
digigirl : Nene, já dala zpovědnici jen jako příklad, přece jen je to prostředí, které nás všechny tak nějak spojuje a my si můžeme pod charakteristikami, který jsem napsala, představit konkrétní lidi. Myslela jsem oblíbenost celkově, ale o tobě už vím, že jsi prostinká, takže chápu, žes to nepochopila;)

Rockwell : Já nejsem stratég :D
Smajlík  Mravenci polepsovna Žena Kategorie
06.07.2008 11:41:59
Jsem takoví jaký jsem, jestli jsem u někoho oblíbený nebo neoblíbený, to je jeho problém,ne můj.
Já se kvuli tomu měnit nehodlám.
 malej a velkej Muž30 Kategorie
06.07.2008 11:40:29
Máš pravdu kundo.
Mě tady taky lidi nemaj rádi.Ale zatím v žádné anketě nikdo o mě nenapsal.
Smajlík  suvurov Muž30 Kategorie
06.07.2008 11:40:13
nejoblíbenější jsou barbie a metrouši, kteří po sobě lezou nebo se teplí s kymkoliv kdo je k tomu aspoň trošku ochotnej. potom vidíš že mají na libimseti u každýho napsaný že je to nejlepší kamoš nebo nejlepší kamoška, zlatíčko pro který by udělali všechno a já nevim co ještě a klidně se ani v životě neviděli:)
takoví lidi to pak mají nadehnaný tady takovejmahle nesmyslama;)
u mě to bude trošku složitější a u tebe bych řekl že to je ještě trošku jinak;-)
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
06.07.2008 11:40:04
Já bych chtěl být milován.
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
06.07.2008 11:39:13
Víceméně máš pravdu, pokud mluvíš ve všeobecně uznávanym mainstreamu, považuje se to všeobecně za správný. A to sice z toho důvodu, že to většina lidí považuje za správný, za pravdu. V tomhle případě se totiž tisíckrát omílaná a tisícema sdílená lež (považovaná za pravdu) stává pravdou. A nejenom na zpovědnici. Ty to ale musíš umět efektivně využít. Bejt svoje ve chvíli, kdy víš, že to na lidi pozitivně zapůsobí, a naopak bejt učebnicová vzorná slušná chytrá slečna v momentě kdy cítíš, že by tě projevení vlastního postoje mezi ostatníma potopilo ;-)
 Rockwell Muž21 Kategorie
06.07.2008 11:39:04
Je mi to šumák, jsem tu kvůli tomu, abych si zkrátila dlouhou chvíli a abych "hříšníkům" dala svůj názor, jako jedno ze zrníček do mlýnku.. nějaká virtuální oblíbenost je mi fuk..
 digigirl Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk