Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.314784, vloženo 21.06.2008 21:45:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
rozchod, definitivní, podpora II.
Tak a jsem tu znovu. Řeším tu naprosto banální věc, jako je rozchod, prostě to, co řeší každý. už je to den a dneska rána přišla k sobě. Zažila jsem neuvěřitelnou sérii bolesti a občas jsem už musela zapochybovat nad tím, jestli je v mých silách to zvládnout. Prostě mi chybí. Chybí mi láska a chybí mi on jako persona. Nemám v hlavě nic jiného, brouzdám tu po netu a snažím se využít uplně všechno, abych jenom malinko nemyslela. Snažím se najít zpět sama sebe, kam budu teď mířit ve svém novém životě, snažím se najít nové cesty k novým cílům, obklopit se novými lidmi... Ještě mě čeká jeden velký úkol - stěhování. Víte, určitě vám příjdu trapná tím, jak tu brečím nad rozlitým mlékem, ale je to zpovědnice a já se zpovídám z toho, co teď cítím. A to je zkrátka obrovská bolest a zoufalství. Nevěřila jsem, že láska je opravdu tak mocná. Rozešli jsme se s láskou, milujeme se, ale neklape nám to. Ted se připojil na icq. A já mám pocit, že nejsu silná na to, abych se podívala realitě do očí. Jak se začíná znovu? Jak se funguje na uplném začátku? Jak se zapomíná na vše vybudované a začíná se budovat znovu? Jak dlouho se hojí rány?
 Goodlife E-MAIL:   Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.06.2008 15:03:25
souhlasím s tupou žiletkou.
Jde to těžko na někoho zapomenout,JÁ tehdy když jsem se rozešla s přítelem nenáviděla celej svět,že to tak dopadlo,brečela jsem v posteli a i když jsem nechtěla vzpomínala jsem na ty hezký časy...už to bude rok a jsem v pohodě,ale nezapomnela jsem na něj jen ta bolest,zklamání přebolelo...Tenkrát jsem si říkala že ho už neuvidím,když jsem se s ním rozešla..(na Štědrý den se mi ozval,původně mi prý chtěl popřát hezký večer,ale dopadlo to tak ze jsme si povídali 2hod po telefonu)... teď toho nelituju,že jsem se s ním rozešla(prý i on nelituje),protože teď si rozumíme víc jak když jsme spolu chodili...nevídám se s ním sice pravidelně,ale když se domluvíme a setkáme se máme si toho hodně co říct!Tím vším Ti chci říct jen to,že někdy je lepší varianta rozchod i když to prvně bolí...po rozchodu by to mohlo být ještě lepší...až Tě to přebolí vše uvidíš pak jinak!!..hodně štěstí:-)
Smajlík  alta Žena20 Kategorie
21.06.2008 21:54:49
Jak se začíná znova? Těžko:(Rány se hojí dlouho a zapomenout snad ani nikdy zcela nejde...
U mě je to většinou tak, že sedím doma a brečím, brečím, brečím a pořád mě někdo tahá ven až se mu to povede a pak naopak si najdu tolik aktivit, že nevím kde mi hlava stojí a nemám čas nad tím pořád přemýšlet, jsem v jendom kole:-)a pak trochu pálím mosty - mažu čísla, vyhazuju adresu, věci do krabice a do sklepa a tak (podle pravidla sejde z očí sejde z mysli - ale to vůbec nezabírá).
Držím Ti palce.
Smajlík  tupá žiletka Žena22 Kategorie
21.06.2008 21:54:08
Tak si zas užívej volna.
 Man In Work Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2