Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.311885, vloženo 08.06.2008 20:59:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Myslienka
pre tych co to este nepoznaju..,nieco na povzbudenie( nemusite odpisovat,je to len na precitko:))

"Vsetko sa raz dobre skonci. A ak to nie je dobre tak sa to este neskoncilo"
 dave11 Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.06.2008 19:18:25
to je pekne, to si musim zapamatat :)
Smajlík  Zemiačik Žena25 Kategorie
10.06.2008 12:04:15
heidi budem ti drzat palce
Smajlík  GAIAmesiah Žena28 Kategorie
09.06.2008 21:55:54
no ak sa tento skolsky rok pre mna dobre skonči tak sa picnem na moj dušu :D
Smajlík  HeidiHalloween Žena19 Kategorie
09.06.2008 20:51:34
Aj ja s tým žijem :))
 GrandeKatka Žena25 Kategorie
09.06.2008 20:10:18
Kebyže to je pravda, tak paráda ;)
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
09.06.2008 17:15:28
neverím tomu...

HEARTLESS ANGEL
Smajlík  Sepher Sephiroth Muž33 Kategorie
09.06.2008 13:36:22
och no to dufam ze rychlo skonci terajsie obdobie.idem sa dalej ucit:(
 SKdenisaSK Žena23 Kategorie
09.06.2008 10:46:24
suhlas
 aktyX Muž31 Kategorie
08.06.2008 23:19:28
Mile, ale nedrzala by som sa toho ako zivotneho motta. Ako sam pises: ,,Iba na precitko``.
 Tuulikki Žena23 Kategorie
08.06.2008 23:13:38
Celkom netypicky musím vyjadriť svoj názor takto expresívne: to je ale hovadina.
 Mycroft Muž48 Kategorie
08.06.2008 22:27:47
keby to vazne bola pravda...
Smajlík  hihiiii Žena21 Kategorie
08.06.2008 21:52:46
Pekna myslienka, ale nebezpecna. Rovnako ako tie typu stale sa treba usmievat i ked je to tazke. Nebezpecne.
 yuanko Muž29 Kategorie
08.06.2008 21:49:42
a čo tak : Všetko dobré sa raz skončí a ak to dobré nie je dobré,bude to dobré stále pretrvávať ?
:)))))
 sinuhe01 Žena22 Kategorie
08.06.2008 21:42:43
Pekná myšlienka..
Smajlík  Barbarita Žena Kategorie
08.06.2008 21:33:22
Nemyslim ze mas pravdu.
 Dagger Žena20 Kategorie
08.06.2008 21:20:13
no tak potom sa nic este neskoncilo..vsetko stale len prebieha...aj tak setko skonci smrtou..
 6weronika6 Žena27 Kategorie
08.06.2008 21:15:10
Výnimočne súhlasím s Udom.
 *anonym* Muž23 Kategorie
08.06.2008 21:12:25
pekny nezmysel :P
 Udo Muž33 Kategorie
08.06.2008 21:02:21
Heh jej to sa mi páči :))
Smajlík  From the inside Žena19 Kategorie
08.06.2008 21:02:09
tak čo si to nehodíš ako motto do profilu? ;)
myšlienka pekná
 Nextra Žena22 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk