Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
to je pekne, to si musim zapamatat :)
|
|
|
heidi budem ti drzat palce
|
|
|
no ak sa tento skolsky rok pre mna dobre skonči tak sa picnem na moj dušu :D
|
|
|
Aj ja s tým žijem :))
|
|
|
Kebyže to je pravda, tak paráda ;)
|
|
|
neverím tomu... HEARTLESS ANGEL
|
|
|
och no to dufam ze rychlo skonci terajsie obdobie.idem sa dalej ucit:(
|
|
|
suhlas
|
|
|
Mile, ale nedrzala by som sa toho ako zivotneho motta. Ako sam pises: ,,Iba na precitko``.
|
|
|
Celkom netypicky musím vyjadriť svoj názor takto expresívne: to je ale hovadina.
|
|
|
keby to vazne bola pravda...
|
|
|
Pekna myslienka, ale nebezpecna. Rovnako ako tie typu stale sa treba usmievat i ked je to tazke. Nebezpecne.
|
|
|
a čo tak : Všetko dobré sa raz skončí a ak to dobré nie je dobré,bude to dobré stále pretrvávať ? :)))))
|
|
|
Pekná myšlienka..
|
|
|
Nemyslim ze mas pravdu.
|
|
|
no tak potom sa nic este neskoncilo..vsetko stale len prebieha...aj tak setko skonci smrtou..
|
|
|
Výnimočne súhlasím s Udom.
|
|
|
pekny nezmysel :P
|
|
|
Heh jej to sa mi páči :))
|
|
|
tak čo si to nehodíš ako motto do profilu? ;) myšlienka pekná
|
|
|