Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.310969, vloženo 05.06.2008 12:03:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vtipy o Romech
Napsala jsem sem včera vtip o Romech (310925 ). Zajímavé je, že tento vtip je z novin. Nicméně nikdy by mě nenapadlo, že se u toho strhne taková diskuze, kde bude propírána i má morálka. Je to zkrátka jeden z tisíce vtipů, které se říkají jak o Romech, tak o policajtech či blondýnkách.

Přijde mi, že vtipy o různých skupinách z populace jsou běžné, můžou být i povedené a ještě jsem fakt nezažila, že by se nad nimi někdo vážně pohoršil. Vždyť je to česká tradice dělat si legraci ze všeho.
Pohoršení z tohoto jsem zažila ke svému překvapení až tady a tak nějak mi to přijde zvláštní. To už jsme fakt takoví suchaři, že se budeme i bát vyprávět vtipy a budeme se za ně následně moralizovat? Budeme je rozebírat, jak to bylo myšleno a dělat z toho vědu? Vždyť i vtipy o smrti jsou běžné a poučujeme a káráme se navzájem kvůli nim?


Kdyby Vám někdo tento vtip řekl v hospodě, také byste ho pokárali a poučili, že to není pěkné a že se to neříká?

Na závěr bych ráda dodala, že jeden uživatel použil jako argument proti mě to, že učím na SŠ a jak je to možné, že říkám takové vtipy. To se mi ani snad nechce komentovat, neb mi to přijde jako úplně mimo.
Ale přesto - mé povolání nechte prosím stranou, jen Vám prozradím tajemství - i učitelé si říkají vtipy a to i dost drsné a představte si, že si říkají i ty o Romech stejně jako o blondýnách i policajtech. Dokonce si říkají i sexuální vtipy. To je co??
 kikiwhite Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.06.2008 23:57:32
Byli jsme v jedné restauraci, tak jsme tam byli dost dlouho. Ani nikdy nevíš, které lidi tam můžeme potkat. Mluvili jsme o všech tématech, které jsme vymysleli a hned podle toho diskutovali. A vrcholem bylo, když jsme mluvili o komunistech, že jsou to saláti a podobně. Byl tam jeden starý komunista co seděl o dva bloky a slyšel náš rozhovor a spustil, nadával. Odpověděli jsme mu, že je "jedovatý dědek". Dopadlo to tak, že vyhazovač nás vyhodil. Nebudeme tam žalovat, ale prostě do té restaurace nikdy nechodit. Teď si dáváme pozor, protože za zády je nespravedlnost.
 Klavírista Muž21 Kategorie
05.06.2008 21:16:18
Tak já nevim... mluvíme tu o CD-romech, nebo o cikánech?
Smajlík  mwmwm Muž24 Kategorie
05.06.2008 19:50:08
Lidičky si to vzali holt osobně. Nesmíš se divit. V dnešní době, kdy je diskriminace ze slov nejoblíbenější, kdy jsou minority z \"obav\&q uot; před diskriminací upřednostňovány.
Možná buď ráda, že nejsi v Holandsku a tam jsi nepoužila vtip s Mohamedány. To by jsi se nestačila divit.
Dnešní filozofie(?) nabádá k vyjadřování se oklikou, takže člověk mývá obavy, zda se vůbec časem s ostatními domluví. Mám na mysli slova (první ve sloupci je politicky nekorektní):
slepý - nevidomý
postižený - osoba se speciálními potřebami
cikán - občan romské národnosti
atd ...
Je načase si zvykat :(. Jen tak naokraj, kdo z vás znáte rozdíl mezi:
Přímá diskriminace
Nepřímá diskriminace
Subjektivní diskriminace
Objektivní diskriminace
Protidiskriminace
Obrácen á diskriminace
Pozitivní diskriminace
...každý má svůj význam :)
 xluke Muž25 Kategorie
05.06.2008 19:40:20
Nevidím v těch vtipech ať už o blondýnkách nebo o policajtech či cikánech nic špatnýho akorát holt si někdo hraje na mravokárce připadá mu to nevhodný ba přímo odporný a hnedka to rozebírá. Vtipy by se neměli rozebírat a zkoumat podrobně.
 a-k-x Muž36 Kategorie
05.06.2008 19:00:16
No já teda žádný vtip o Romech neznám, tak sem napíšu alespoň nějakej vtip o Cigánech

V roce 2156 přijde Američan do obchodu se zbraněmi a říká: \\\"Chtě l bych nějakou zbraň na střílení jelenů.\\\&qu ot; \\\"U nás se už jeleni nestřílejí,\\\ " odpoví prodavač. \\\"Tak co se u vás teď střílí?\\\&qu ot; \\\"Ciká ni!\\\" Tak si Američan koupí zbraň na cikány a když si ji prohlíží v hotelovém pokoji, uvidí najednou cikána venku, u popelnice. Namíří, vystřelí a cikána zabije. \\\"Proč jste střelil toho cikána?\\\&qu ot; táže se policista. \\\"Prod avač mi řekl, že tady u vás se střílí jenom cikáni!\\\&qu ot; \\\"Jo, střílí, ale ne u krmelce!\\\&q uot; odpoví policista.
____________________________ ___________________________________

J ede bohatý cikán autem a dostane defekt. Vyzvedne auto heverem a sundává kolo. Tu přiběhne druhý cikán, rozbije přední sklo a vytáhne rádi. Ten co sundává kolo, řve: \\\"Čo to robíš?\\\&quo t; \\\"Ty bereš kolo, já rádio!\\\&quo t;
Smajlík  Wild Dog
05.06.2008 16:28:40
Zpovědnice je virtuální svět, ale jak čtu, tak opravdu ji někteří berete moc vážně. Já si osobně myslím, že jste se většinou do kikiwhite obuli proto, že je učitelka. Ano, bude to asi tak. Když já tu napíšu diskusi o dětech, tak jsem pedofil, protože učím ve školce a když sem napíše vtip kikiwhite, tak je hned morálně špatná, protože učí na SŠ a měla by jít příkladem. No já nevím, ale vtipy o romech, blondýnkách a policistech si moc žáci na střední škole nepovídají. Tam řeší trošku jiné věci. Jak už psala kikiwhite, tak názor na Romy nebo policisty má už každý utvořený na SŠ sám. Pokud někdo dostane za vyčůrání u křoví, kde nejsou v blízkosti záchody od Policie pokutu 500 a tomu dotyčnému je např. 17 let, vracel se z čajovny a nemohl to vydržet domů, tudíž to někde pustit musel je proti mě menší pohoršení než bezdomovec, co pozvrací a pokálí kout vlakového nádraží a je policisty pouze vyveden (za rukáv, protože se ho štít) před nádraží a pokutu žádnou nedostane. Být ten, kdo se vyčůral u křoví a vidět bezdomovce jak jim to prochází, tak názor si na policisty si udělám sám a učitelka kikiwhite mi můj názor nezmění. Pokud je mi 18 a půjdu s rýčem do parku, kde vyryju růži, kterou si chci dát na zahradu a nachytá mě u toho policie a dostanu pokutu, přičemž chytnou roma s kárkou plnou železa na staveništi a pouze ho vyženou, přičemž železo vysype a kárku si odveze, tak na něho policista udělá jen Ty Ty Ty! V tomto případě bych si na policisty i na Romy udělal svůj názor sám a opět by mi učiteka kikiwhite můj názor nepřehodnotila. Kdyby mi řekla, že bydlí v rodinném domku a má problémy s Romy a dodala, že jsou i hodní Romové, tak budu mít stejný názor, než když mi učitelka kikiwhite povídala o svém rodinném domku. Jinak zajímavé je, že když se tu veřejně píše např. o MSACM2 a leckdo ho pomluvá, tak se na ty rejpálky nikdo nezlobí a neoboří se, přičemž jde o našeho kamaráda z řad Zpovědnice. A jeden vtip učitelky kikiwhite opsaný z novin u vás vzbudí pohoršení? Že se nestydíte :-(
 R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
05.06.2008 15:57:37
No jo.. když se z vtipu začne dělat věda, je to tragédie.
Smajlík  Anaya Žena22 Kategorie
05.06.2008 15:25:50
moralisovat... Ano přesně, zkus vysvětlit některým idiotům na zpovědnici, kteří nechápou tvůj humor a díky tomu tě neustále serou.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
05.06.2008 14:38:57
tak jo no

Prijede anglan do JAR a rozhodne se ze si zajde vecer do kina na film. Tak vchazi do toho kina a vytahuje portmonku ze si zaplati listek a cernoska u pokladny mu rika - vy jste tady prvne ze pane? Anglan odpovida ze ano a tak jej zena u pokladny zpravi ze v Afice chodi belosi do kina zdarma. Tak muz vstoupi do kina a rohoduje se za pujde na balkonek nebo dolu na sedadla kdyz jej zastavi chlapik co kontroluje listky a rika mu - vy jste tady prvne ze pane? Anglan jej utvrdi v tom ze tedy ano a dostane se mu odpovedi ze v Africe belosi chodi automaticky na balkon. Tak muz vyjde schody a usadi se na balkone prave kdzy zacina film. Po 20ti minutach se mu vsak zacne chtit jit na zachod tak neustale preklada nohu pres nohu a vselijak se osiva kdyz najdenou to uz nevydrzi a vstava a prichazi ke dverim balkonku kdyz se na nej otoci muz co vedle nej sedel a povida mu - vy jste zde prvne ze pane? Muz jenom zakyva hlavou a ten co sedel vedle nej mu rika - no u nas belosi moci z balkonku dolu na ty cernochy dole...Tak chlap rozepina puntek a moci kdyz se dole postavi cernoch a zavola na Anglana nahore - hej ty jses tady prvne co? Anglan mu odpovi ze ano a cernoch na nej znovu zavola - tak chciju aspon cik cak a ne porad na mne.
 teh Ane5ta Žena32 Kategorie
05.06.2008 14:37:30
A diky lidem jako jsi bude nakonec zapadni civilizace, nejdokonalejsi a nejlepsi spolecnost jakou kdy clovek vytvoril roztrhana pologramotnou, neprizpusobivou chatrou za nadseneho meceni a tleskani Tebe a Tobe podobnych.
------------------

no ten proces už bohužel na západě dávno začal a tady to pozvolna proniká spolu s ,,Kateřinami´´ a různým dalším multikulti odpadem angažujícím se ve zdejší politice a společenském životě.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
05.06.2008 14:04:36
Taky znam jeden hezky: Na lavicce sedi 3 zeny, jedna hnusna, druha blba a ta treti je taky ucitelka. (Ted se smejte!)
Smajlík  nEhE Muž Kategorie
05.06.2008 14:04:27
Mr Sally:
"...Jako dobrý člověk a učitel bys měla spíš děti učit že každý člověk má na světě stejnou cenu a jak spolu mají nejlépe vycházet...."

Tvrzeni ze "lide maji stejnou cenu" je nesmysl popirajici prirodni zakony. Cela evoluce a cely vyvoj lidskeho druhu od tupych opic az po dnesniho cloveka stoji a pada na tom ze lide nemaji stejnou cenu. Jsou lide lepsi a lide horsi a presne tohle by se meli zaci na skolach ucit spolu s tim jak se stat a byt tim lepsim clovekem!

Prave omezeni hloupi tupci, naprosto odriznuti od reality a utopeni ve svych naivnich pseudohumanistickych idealech jako jsi Ty jsou duvodem soucasneho upadku zapadni civilizace. Diky lidem jako jsi Ty jsme se dostali do sracek kdy trestny cin neni trestny cin ale "projev kulturni odlisnosti" a rasisticky a xenofobni bordel je "multikulturni spolecnost". A diky lidem jako jsi bude nakonec zapadni civilizace, nejdokonalejsi a nejlepsi spolecnost jakou kdy clovek vytvoril roztrhana pologramotnou, neprizpusobivou chatrou za nadseneho meceni a tleskani Tebe a Tobe podobnych.
 3DFX4eva Muž45 Kategorie
05.06.2008 13:56:41
Tak to určitě znáš i tenhle:

Jakej je rozdíl mezi pedofilem a učitelem?
.
.
.
... pedofil má děti rád!
Smajlík  DobreVlocky Žena Kategorie
05.06.2008 13:39:53
Smějící se Jack - čéče, taky mě to napadlo:-)..no co už..:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.06.2008 13:38:22
"Jako dobrý člověk a učitel bys měla spíš děti učit že každý člověk má na světě stejnou cenu"
Mr Sally

Ale mistře Sally, já učím an SŠ, tam by se mi na takovéhle řeči fakt vyprdli, velice jemně řečeno:-). Ti studentni již mají své vlastná názory i na Romy vytvořené nezávisle na nás učitelích, nebo myslíš že ne? Že nemají rodiče, kamarády, internet?

To, co píšeš, by možná platilo tak v první třídě, navíc já se o mém vztahu k Romům se studenty naprosto nebavím (natož abych jim říkala tyto vtipy, na to teda fakt nemám čas) - já jsem učitel AJ a máme tak narvané osnovy, že fakt nestíhám dávat studentům žádná životní moudra okolo, navíc by se mi na ně stejně vybodli, neboť je ovlivňuje tolik fakorů a mají již natolik utvořené své názory (myslím ti starší, které učím), že nějaká angličtinářka do toho fakt zasáhne jen velmi malou měrou:-)

Takže to od tebe zní sice hezky, ale taky trochu babičkovsky..

Jinak já si naopak myslím, že dnešná mladi lidé (mám poch.na mysli inteligentní mladé lidi) jsou hodně uvědomělí a opravdu jim nehrozí to, co Ty píšeš, alespoň většinou ne.

Takže nechme babičkovksého moralizování a buďme trošku svižní a nesvázaní...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.06.2008 13:37:32
Ok, nemám rád nácky, nemám rád cigány a vadí mi lidi kteří se nedovedou přihlásit a anonymně tlachaj. Jsem rasista? Asi ne, ale vycházím za svých zkušeností. Pokud to dělají i ostatní, tak se ptám není jich jaksi moc co cigány nemají rádi?
Zajímalo by mě jak by dopadl test, kdyby se vybralo tisíc lidí z čechů i ze všech menšin tady žijících. Výsledek: kolik je kryminálníků a kolik na sociálce z každé skupiny.
 Baskinsun Muž32 Kategorie
05.06.2008 13:34:41
To víš, pseudomoralistama se to tu jen hemží. Možná jsi to sama trošilinku vyprovokovala tou poslední větou. Třeba by pak ty takykorektní osoby nenapadlo se do toho vtípku navážet. Pochybuju, že kdyby jim někdo ten vtip řekl v reálu, že by kvůli tomu hned začli moralizovat.

Bezkřídlý Anděl: Tak to je hodně dobré. :-D
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
05.06.2008 13:33:53
Myslím, že celkově se lidská společnost setkává čím dál častěji s negativním rasismem a protěžováním menšin. Jak tu byla již včera podobná zpověď, za chvíli budou mít heterosexuální běloši(a bělošky samozřejmě) nejmenší práva...
 Bankladežo Muž24 Kategorie
05.06.2008 13:32:06
MrSally: ty seš dobrej :) Ty seš ten typ co někoho hají tak až se z viníka stane oběť a z oběti viník. Rvačky určitě nevyhledávám ale bohužel kousek od základní školy kam jsem chodil byla zvláštní škola takže sem bohužel cikánů potkával dost. A jak sem se do těch problémů dostal? Tak co se týče té rozbité hlavy tak to jsem šel s kámošem do obchodu, kamarád se zasmál mému vtípku a cikán co šel proti nám měl pocit že se směje jemu a skončilo to tak jak už sem psal. Co se týče toho oka tak to mě ani nevím z jakého důvodu jeden cikán mnohem větší než já pořád buzeroval a poté co mě na chodbě srazil na zem a já ho poslal někam mi dal facku a trefil mě přímo na oko. Jednou jsem dostal pěstí v autobuse poté co mi cikán kterýho sem do tý doby vživotě neviděl podrazil nohy při procházení uličky a po asi 5ti minutové debatě sem najednou dostal pěstí. Možná si to byl ty který mě od něho poté odtrhl protože ač já jako napadený sem byl ještě seřvanej za to že dělám v autobuse bordel :) Asi bych měl dodat že jsem nikdy nikoho sám nenapadl a problémy opravdu nevyhledávám.
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
05.06.2008 13:28:15
Unknown Human Being: Tak!
Smajlík  nEhE Muž Kategorie
05.06.2008 13:21:52
Jachne Polka - to je umění dělat si sám ze sebe legraci, které tobě chybí.
Proto ti taky nikdy nebudu vyprávět vtipy o dementech.
 kristusek Muž37 Kategorie
05.06.2008 13:20:38
Neřeš to.. tady se nezavděčíš všem.. lidi se prostě budou navážet do kohokoliv za cokoliv a když se budeš chovat "normálně" stejně něco vyšťouraj.. :))

Mám kamaráda Roma, co si z toho dokonce dělá srandu.... Při luštění křížovky zopakoval jeden vtípek.. bylo tam "černý pták na tři..." a on napsal " muj" :D
 Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
05.06.2008 13:19:35
nEhE : A když se těch obhájců člověk zeptá, jestli by je vzali k sobě do podnájmu nebo se přistěhovali do jejich sídlišť, tak najednou ti obhájci zarytě mlčí :-)
Smajlík  Unknown Human Being Muž27 Kategorie
05.06.2008 13:17:46
Podle me ted bude desne moderni obhajovat cigany. Kdyz je to obdobi, kdy se kazdy vymezuje vuci spolecnosti, tohle je idealni prilezitost nahonit si ego. Vsichni jste spatni a rasisti, jenom ja se chudaku ciganu zastavam.
 nEhE Muž Kategorie
05.06.2008 13:17:39
MrSally: díky tak debilním lide jako seš ty je celá evropa ve sračkách. děkujeme, upal se


Ňáátko: a cigáni vyžadují pozitivní diskriminaci která je jim dopřávána díky některejm debilům


MrSally: proč by je měl vyhledávat? proč by měl někdo chtět aby mu bylo ublíženo? cigáni jsou prostě problémová pakáž která je potřeba zpacifikovat protože jinak dělají bordel a je to o strach dostat se do jejich blízkosti. až budeš ležet na chodníku tak jim zkus říct že jim přece ty nic neděláš:o)
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
05.06.2008 13:15:14
Jako dobrý člověk a učitel bys měla spíš děti učit že každý člověk má na světě stejnou cenu
Mr Sally
----------------

Aha, takže masový vrah má stejnou cenu jako renomovaný vědec a příslušník polodivokého národa, nebo spíš kmene s parazitickou povahou, bez morálky a s dědičnými sklony ke kriminalitě má stejnou cenu jako příslušník vyspělého, pracovitého a kulturního národa? ... Nikdy nepochopím jak si může někdo myslet, že mají lidé, národy a etnika stejnou cenu. Je to blud vzniklý po druhé světové válce a nemá to logické opodstatnění.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
05.06.2008 13:09:37
Michal*1988: ještě jsem neslyšel že by se někdo denně s někým rval cestou ze školy až by byl zraněn pokud sám ne chtěl. Většinou se problematickým místům po jedné skušenosti vyhnul nebo se obrátil na policii, po případě změnil školu. Bez ohledu na rasu útočníka. Namlátit ti můžou třeba i fanoušci jistých klubů, čistě jenom pro radost. Pokud ty rvačky vyhledáváš tak nechápu na co si stěžuješ.
 MrSally
05.06.2008 13:03:45
o cikánech, o blondýnách, o doktorech, o policajtech, o somálcích, o židech, o Pepíčkovi, o o o o o o o....... vtip je jen vtip
 Ňáátko Žena33 Kategorie
05.06.2008 13:03:44
Memphis *je vůl*:
Smajlík  Baskinsun Muž32 Kategorie
05.06.2008 13:02:39
Já si dokážu dělat srandu naprosto ze všeho (včetně sebe) a jakékoliv zákazy nebo protesty mi v tomhle ohledu přijdou směšné. Jelikož i snahy o zabránění karikaturám Mohameda (které mi mimochodem přijdou dobré a vtipné) beru jako snahu o omezení svobody slova, tak vtipy o cikánech, židech, křesťanech, Skotech a všech možných dalších skupin taky klidně říkám a směju se jim. Lidi, co se snaží mermomocí omezit nějaký vtip směřující na určitou skupinu by se asi měli naučit brát život s nadhledem :-)
 Unknown Human Being Muž27 Kategorie
05.06.2008 12:59:34
A povídáte si i ty o učitelích:)?

Výbrky některých lidí neber až tak vážně, to, že mají smysl pro humor, že by se jim za nehet vešel ještě neznamená, že Tě odsuzujeme všichni. Lepší se smát celý den jednomu vtipu, než se mračit za hanobení určité skupiny obyvatelstva
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
05.06.2008 12:57:44
MrSally: to jsem nevěděl, že to říká svým žákům, nemohlo by to být náhodou výchovou ze strany rodičů?
Smajlík  Baskinsun Muž32 Kategorie
05.06.2008 12:55:48
MrSally: Jaký vyvolávání nenávisti? Ještě řekni že je to uměle vyvolaná nenávist lidí vůči cikánům. Mě teda nikdo neovlvňoval, mě stačila rozbitá hlava, poraněný oko a každodenní potyčky s cikány cestou ze školy. Takle bych tu mohl pokračovat hodně dlouho.
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
05.06.2008 12:55:13
Baskinsun: obžalovaný vstaňte!
Smajlík  Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
05.06.2008 12:53:23
Tak ti tam nádává jakejsi ostříž (anonymní pyčus) + Fildásek (hysterický reakce ve stylu, když mě zlej admin rozdupal bábovičku, tak ať jí rozdupe i kikiwhite) + ElMarněco (jeho snad může člověk akorát politovat) a přitakává tam Fildáksovi Špuntidlo (alien jí odešel, tak teď asi leze do prdele fildáskovi).
Co na tom řešíš?
Smajlík  dobytek Muž25 Kategorie
05.06.2008 12:52:52
Memphis *je vůl*: ten asi neznám, pokud to není "man in black"
 Baskinsun Muž32 Kategorie
05.06.2008 12:49:28
Baskinsun: přesně:)
a víš jak se říká cigánovi v obleku?
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
05.06.2008 12:46:42
Každý člověk by se měl taky občas zamyslet nad dosahem toho co říká nebo o čem vtipkuje a učitel obzvlášť. Vtipy o policajtech, Romech a blondýnkách patří zrovna k těm méně šťastným. Když budeš svým žáčkům vštěpovat do hlaviček že policajti jsou hloupí a zlí tak nebudou uznávat ani tvoji nižší autoritu. Stejně jako když budeš zesměšňovat pana ředitele nebo kolegyně. Za mých let držel sbor před žactvem vždycky na venek pohromadě a problémy řešili mezi sebou ve sborovně. Dneska to nedělají a pak se diví proč je mají děti na háku. Může se stát že tě jednou třeba i napadnou a pak se budeš divit proč to policajty nechává chladnými. Romové slouží jako vnitřní nepřítel jistému politickému směru. Na jednu stranu je podporují a na druhou vyvolávají proti nim nenávist aby zakryli jiné věci. Taktika stará skoro jak lidstvo samo, zeptej se kolegyně dějepisářky. Hitler to dělal taky aby se dostal k moci. Jako dobrý člověk a učitel bys měla spíš děti učit že každý člověk má na světě stejnou cenu a jak spolu mají nejlépe vycházet. Vezmi si kolik nenávistných reakcí vyvolávají. Třeba o plynu a podobně. Pokud máte ve škole někoho se světlými vlasy tak mu můžeš legráckami o blondýnkách znepříjemnit život a odstartovat šikanu. Taky by se ti pravdě podobně ne líbilo kdyby nějaká blondýnka říkala že známe holky chytré, blbé a z peďáku. Nebo že učitelka není povolání ale diagnosa. Skus svoje děti naučit znát nějaké normální fóry které nikomu neubližují, v našem národě téměř ne známé. Pokud si chceš někoho vzít na mušku tak skus nacisty a komunisty. Těch totalitních o zlatou mříž je spousta. Můžeš jim při tom vyprávět o té době. Spousta učitelů se v dnešní době u nás snaží přiblížit žactvu tím že se snaží ukázat že jsou na stejné úrovni místo aby je vychovávali. Nefunguje to ve škole ani v rodině. S rodiči s podobným přístupem obvykle děti jednají jako s nemocným psem a hluboce jimi opovrhují. I samy tím trpí když nemají mantinely a proti čemu vzdorovat.
 MrSally
05.06.2008 12:45:41
Memphis *je vůl*: Jó, to je taky slušný, že by to byl polda
Smajlík  Baskinsun Muž32 Kategorie
05.06.2008 12:41:07
Baskinsun: v autě jede cigán a ukrajinec, kdo řídí?;)
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
05.06.2008 12:40:47
Jachne Polka: tvůj příspěvek mě rozesmál:-)
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
05.06.2008 12:39:42
Vtip mě fakt pobavil a nedělala bych fóry s moralizováním, prostě to neřešte. Aféra s Novou byla krajně trapná.
Smajlík  shirley Žena27 Kategorie
05.06.2008 12:39:14
Mě už přijde naprosto přehnaný, jak se každý "člověk tmavší pleti" může posr*t z toho, když má někdo narážku.. Nevidím rozdíl v tom říci vtip na blondýnu a vtip na Roma..
je to prostě nepřiměřeně zveličovaný.. Začínají být zvýhodňováni na náš úkor..
Smajlík  jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
05.06.2008 12:39:02
kristusek - :-)))
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.06.2008 12:38:17
Já znám lepší:

Z přehrady vytáhnou mrtvolu Cikána. Má za zádama svázane ruce ostnatým drátem, nohy zalité v betonu a je přivaný k traverze. K mrtvému přistoupi policajt skinhead. Zakrotí hlavou a řekne kolegovi: ,,už 10 let jsem ve službě, ale takhle bizarní sebevraždu jsem ještě neviděl.´´
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
05.06.2008 12:38:11
kikiwhite: napsala jsi vtip, dobrá, neřekla jsem, že nemáš co na práci... Ale když vystartuješ jak raketa po nějaký reakci u vtipu, tak asi opravdu nemáš co dělat. Normálně by nad tím člověk mávnul rukou a neřešil to.

Jinak já toho mám na práci dost, od osmi od rána se učím a momentálně jsem zdárně po obědě...
Smajlík  twelwe Žena Kategorie
05.06.2008 12:37:47
To, že cigány hodně lidí nesnáší, tak za to si můžou sami. Rozhodně se to nedá brát jako rasismus, ale jako zkušenosti s nimi. Například větnamců je u nás taky docela hodně, jejich výrobky jsou dosti otřesný, ale že by je lidi nesnášeli tak jako cigány, tak to se říci nedá. Protože neobtěžujou a neškodí. A navíc na ně nikdo neutočil.
Když jsme u toho, znáte tenhle:
Jak udělat s cigána léčivou bylinu.
Uřežete mu péro a je z něho ČERNEJ BEZ.
 Baskinsun Muž32 Kategorie
05.06.2008 12:35:53
Kdybych věděl, že učíš na střední škole, tak to smáznu a máš ban nadosmrti!
Učitelé nikdy nežertují!
(já to musím vědět, koukal jsem na "My všichni školou povinní")
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
05.06.2008 12:34:35
twelwe - no, ty taky asi nemáš co napráci, když řešíš mé údajné píčoviny:-)

To každý, kdo sem občas neco napíše, nemá co na práci? Zajímavá logika:-)

Jinak já sem nikdy nepíšu žádná závažná témata, takže z toho vyplývá, že tohle je úplně stejná "píp ovina" jako ostatní "píp oviny"..

Jinak, hele jsi vždycky protivná jak činže, nebo máš i nějakou aspoň neutrální polohu?

Co si pamatuju Tvé rozhřešení, seš vždycky šíleně protivná..dle mě neadekvátně..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.06.2008 12:27:59
To ze se ti nekdo ohradi, je to jeho svobodny nazor stejne jako tvoje svoboda projevu...
Nerikam, ze sem se nezasmal, ovsem v hospode to reknes cloveku, ktery ma tenhle styl humoru a nevyrvavas to na cele kolo. Zde to prakticky vzkazujes vsem. ;-) V tom je virtualni prostredi jine - nevis kdo se skryva na druhe strane. A bohuzel smysl pro humor neznamena bavit sebe ale ostatni. ;-)

A nektery mravokarce, najdes bohuzel vsude. ;-) Ovsem na jednu vec se te zeptam. Vtip o slepci, reknes jej slepymu? :-P (tim nerikam ze ja ne...)
Smajlík  Umbra Muž Kategorie
05.06.2008 12:26:30
kikiwhite: Tak řešíš píčoviny, asi nemáš nic lepšího na práci, co?
 twelwe Žena Kategorie
05.06.2008 12:25:49
držím s tebou basu. víš, tomu se bohužel říká pozitivní diskriminace.
jinak lidově se to dá říct jako buzerace slušnejch lidí, aby mohla byt chráněná pakáž. promiň že můj příspěvej je dost "horkokrevnej", ale přestává mě tenhle stav bavit a když vidím nějakýho debila kterej poškozuje vlastní lidi tim že chrání cigány a ještě je v nějakým takovým prašivým spolku na jejich ochranu tak bych mu rozkopal rypák:o)

jestli někdo chrání cigány tak ho patří na měsíc nastěhovat na cigánský sídliště, on by dostal rozum!

a doufám že mně to zas ten vocas smaže a dá ban!
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
05.06.2008 12:21:23
Michal - jo, za čas si tam nějakou veslejší dám:-), aby si o mě teda nedejbože někdo třeba nemyslel, že jsem taky suchar:-))
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.06.2008 12:19:51
Vtip je vtip a vtipem zůstane. Od toho je to vtip, má za cíl lidi pobavit, rozesmát, ne vždycky se to povede, ale to je vedlejší. Ovšem rozhodně se nevypráví proto, aby moralizoval nebo filozofoval.
 Macíkbrouk Žena25 Kategorie
05.06.2008 12:17:17
Protože cikáni jsou zvláštní skupina. O nich se nesmí mluvit, vtipkovat a ani pravdu o nich nesmíš říct.

Mimochodem ta fotka mi prostě nesedí :) Dej si tam už nějakou veselejší!!!
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
05.06.2008 12:16:46
Super vtip :) Jinak těch ostatních, co to vadí, si nevšímej. Je to prostě jenom vtip :) Nic víc :) Jenom se snažej bránit něco, o čem sami ani nemaj potuchu ale jen obecnou představu. ;)

Pochopitelně, když sem hodíš vtip o homosexuálech... nikdo se rozčilovat nebude, protože podle většiny je homosexuálství špína... ale vtip o romech sem napsat nemůžeš? :)

Jo a jako protekci ti dávám PROTI ;)
 Fíla Muž37 Kategorie
05.06.2008 12:13:52
SMRT všem kriminálníkům!
Smajlík  mnmmn
05.06.2008 12:09:51
twelwe - ale já nevyšiluju, to by vypadalo jinak, kdybych vyšilovala:-)

Mně to přijde jako zajímavé téma k diskuzi..co se spustilo jedním vtipem..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.06.2008 12:08:33
No poslední dobou se nestačím divit.. :)

Ještě jim nezapomeň říct, že i učitelé na SŠ pijí alkohol a sexují, aby měli fakt důvod kárat. Jinak co se sucharství týče, je to na čím dál tím větší úrovni a je smutné, že se přemýšlí nad vznikem vtipu a dokonce se na jeho základě moralizuje.

Pusť to z hlavy.. :) A já si ho jdu přečíst.. :)
Smajlík  spaisee Muž29 Kategorie
05.06.2008 12:07:09
Tak si to tak neber, ten vtip je dobrej, o cigoších jich znám mraky, stejně tak o policajtech, blondýnkách, buzerantech i pánu Bohu a vtip je buď dobrej nebo blbej. Rozhodně ho nebudu rozebírat ze všech hledisek.
 šachovnice Žena34 Kategorie
05.06.2008 12:06:35
A nezdá se ti, že moc vyšiluješ kvůli kravinám?
Smajlík  twelwe Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč