Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
ano, hezky řečený a trefný. Holky jsou to samý, akorát bych je přirovnal radši k pomerančům (nebo mandarinkám?) na pomerančovníku (nebo mandarinkovníku?) a jinak hezkej stromek :)
|
fltk |
|
|
Skvělé, i když ne perfektní. Ale ani my dokonalí, tak proč by měla být poezie?
|
MalýČtenář |
|
|
"vyšplhat úplně vrchol na" ??? Tomu vyjádřit nemohu se k, něco vymklo nejspíš Ti se.
|
|
|
Příště to zkus sama, ju.
|
|
|
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
|
|
|
Jo jo, sebedůvěra je důležitá ;-)
|
|
|
Přendejte to do tvorby prosím. Autor
|
|
|