Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.305822, vloženo 13.05.2008 17:49:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Na dně-něco je špatně.Poradíte?
Ahoj,tohle je už opravdu k zoufání.Připadám si jako největší tragéd, když sem píšu tyhle věci, když jiní mají větší problémy...:(

Jsem odhodlaná oslovit jednoho, o rok mladšího kluka, a dát mu svoje telefoní číslo.Poslední den, kdy ho uvidím bude pondělí 19.5.-takže za týden.Říkám si, že je to asi hodně trapný jít za klukem hned po jeho matuře a dát mu číslo jen tak, i když sem se s ním nebavila nikdy v životě.Určitě bude mít jiný věci na práci než poslouchat moje rádoby řeči.Takže se vás ptám..Kdyby jste byli kluk, který je nesmělý, tichý a málo mluvný a po zkoušce k Vám přišla úplně cizí holka, známá jen tak od vidění a dala vám svoje číslo, co byste dělali?Poslali byste mě někam?Já si říkám, že se mu tohle nikdy asi nestalo, že třeba bude rád..ale nevím mno.
Ad.2..mám za ním najít mezi pausama v jeho zkouškovejch předmětech nebo až po konci matury?

Mnohokrát děkuju za odpovědi.Vím, že v mým věku je tohle trapný..ale tady jde o hodně.Takže se vyjadřujte.Kdybych si tuhle zpověď přečetla jakoby ji psal někdo cizí, tak bych se tomu zasmála..ale já vás tady prosím, abyste se vžili do mojí situace a nebyli zlí.

*děkuju*

 Paperback Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2008 14:35:41
viz profik1111
Když se potkáváte živě, není důvod začínat virtuální komunikací.
Smajlík  Odpočinek Muž52 Kategorie
13.05.2008 20:27:32
ahoj..pokud je hodně nesmělý, tak bude opravdu lepší když mu dáš po KONCI maturity telefonní číslo....třeba to bude rozdýchávat...ale potom ti napíše..uvidíš..držím palce...a yslím, že nakonec bude rád :)držím palce
Smajlík  lalelilolu
13.05.2008 18:25:24
jj vjoo ma pravdu...
Smajlík  strazce noci Muž45 Kategorie
13.05.2008 18:05:33
. Píšeš , že ho znáš od vidění. Nejsi tedy pro něj úplně cizí . Jste vlastně z jedné školy asi . Já bych to neudělal na tvém místě tak , že bych mu jen dal tel. číslo. Já bych za ním přišel , třeba mezi předměty a začal konverzaci . Ta by záležela na tom , jestli už máš maturu za sebou nebo jestli taky maturuješ . Můžeš začít třeba takto : Ahoj , můžu se podívat , ajk máš vypracovaný maturitní otázky do .... Pak třeba improvizovat . Myslíš , že bych si je mohla okopírovat ? Třeba by jste zašli na kopírku a ty by jsi ho pak na oplátku pozvala na čaj , kafe , pivo apod. Nebo se zeptáš , jakej předmět už má udělanej apod. a řekneš třeba , já jsem tolik štěstí neměla , dostala jsem otázku .... Ale opravdu bych nedělal to , že bych mu jen dal tel. číslo. Možná ho znáš z povídání druhých , ale neznáš ho přímo , možná si ho idealizuješ . Zkus to přes ty maturitní otázky , třeba řekni , že kamoška bude za rok maturovat apod. Nebo se ho zeoptej na některé konkrétní otázky , třeba mu řekni že ti chybí tři otázky , jestli ti může pomoct . Když bude mít zájem konverzovat tak pak si můžete vyměnit tel. čísla , někde se sejít a blíž se poznat . Takto bych to udělal já na tvém místě.
 profik1111 Muž Kategorie
13.05.2008 18:04:57
Určitě bude rád. Ale jdi za ním, až po skončení.
 Lucianna Žena Kategorie
13.05.2008 18:01:32
Bože, ať jsem to já :)....

No to si piš, že bude nadšenej :D
 libik Muž34 Kategorie
13.05.2008 17:59:16
přemýšlím proč si na dně... jsou i horší veci v životě..
 Známá neznámá
13.05.2008 17:55:06
Během matury v pauzách za ním určitě nechoď, z toho by asi nadšenej nebyl.
 jkl
13.05.2008 17:55:02
Zkus to, jinak si to budeš vždycky vyčítat. Ale jdi za ním raději až na konci, v té pauze by se na tebe moc nesoustředil, třeba i by to číslo někam zašantročil.. nervozita je strašná věc, však to znáš sama. A taky by nebylo fér odvádět jeho myšlenky od učení, takhle ho psychicky rozhodit.
A být nesmělá atd., byla bych ráda, že si mě někdo všiml a sám od sebe oslovil. Psát si s někým smsky je strašně jednoduché. A zábavné. Pak se uvidí, jestli se z toho mezi vámi vyvine víc.
Smajlík  vjoo Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč