Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Ne.
|
|
|
Ballab : good one :-)
|
|
|
mám kliku, mám ji všude s sebou a máme spolu opravdu dobrý vztah, vím, že se na ni mohu spolehnout a ona zase na mě
|
|
|
No vidim ze mas tazke uvazovanie nad vecami... Urcite by bolo zaujimave naco myslis ked ides vecer spat... Inac nad tym som nikdy nerozmyslal raz to skusim ked sa budem az tak moc nudit...
|
|
|
Kromě toho, jestlis někdy rozebíral kliku, tak sis musel všimnout, že z druhé strany je druhá a ta jedna je vždycky do té druhé zastrčená... tak to třeba pro ně tak zlý nebude, s tou samotou...
|
|
|
A to si představ, když třeba někdo má "z prdele kliku..." jak se taková klika potom asi cejtí ???
|
|
|
Já bych nechtěla být klikou od záchodu.. Na tu šahají všichni a často..
|
|
|
No, jsem fakt ráda, že nejsem klika. Nesnesla bych, kdyby na mě neustále někdo šahal. Ale doma často používané kliky pravidelně pucuju - už pro ten pocit, že na ně šahá moc lidí a pak se jich mám dotýkat já.
|
Lilli |
|
|
Chtěla bych být klika.
|
|
|
Necítím se jako klika a ani nevidím důvod, proč nad nimi přemýšlet. Cvoku. :-D
|
|
|
A co takhle kdyz se rekne "Ty mas ale kliku". no ale takova klika od hajzliku, no potez prdel, ted kdyz si predstavim, jak na me saha naky prase, ktery si neumilo ruce, no cejtis se asi hodne blbe..
|
|
|
Nesahám na kliky, mám všechny dveře pootvíraný kvůli veverce.
|
|
|
Já jim nic zlýho nedělám, myslím že ty naše se cítí naplněné tím, jak věrně a dobře již řadu let slouží přesně k tomu, k čemu jsou určené:-)
|
|
|
proti klikám nic nemám, spíš mě štvou zásuvky, jak se pořád vytahují
|
|
|
co bych za to dala, aby na me nekdo tak casto sahal......
|
|
|
zajímavý téma... :) akorát kliky holt fakt nemají duši takže... ale jinak jo, pokud bych se měla ke klice přirovnat, tak jenom někdy, a snad ne tak často..
|
|
|
ja doma nemam dveře...
|
|
|