Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.304252, vloženo 06.05.2008 21:10:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak moc jsou kliky samy ?
Znáte to,máte doma kliky a berete to jako samozřejmou věc. Ale! Přemýšleli jste někdy jak se kliky cítí ? Když na ně bez citu šaháte ? Zacházíte s nimi jak s poslední onucí ! Jen je využíváte a nic jim nedáváte,přitom jsou kliky plné citů !
Já tohle zacházení znám jsem taková malá klika od hajzlíku tudíž vím jaké to je !

Zamyslete se prosím nad tím ! Diskutujte !


Mimochodem cítí se tady někdo taky jako klika ?
 Salamandergothit Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.05.2008 00:22:03
Ne.
Smajlík  oiskin Muž22 Kategorie
07.05.2008 00:11:47
Ballab : good one :-)
Smajlík  Stormcatcher Muž24 Kategorie
06.05.2008 22:36:29
mám kliku, mám ji všude s sebou a máme spolu opravdu dobrý vztah, vím, že se na ni mohu spolehnout a ona zase na mě
Smajlík  ballab Žena Kategorie
06.05.2008 22:00:05
No vidim ze mas tazke uvazovanie nad vecami... Urcite by bolo zaujimave naco myslis ked ides vecer spat... Inac nad tym som nikdy nerozmyslal raz to skusim ked sa budem az tak moc nudit...
Smajlík  Chrobko78 Muž31 Kategorie
06.05.2008 21:43:54
Kromě toho, jestlis někdy rozebíral kliku, tak sis musel všimnout, že z druhé strany je druhá a ta jedna je vždycky do té druhé zastrčená... tak to třeba pro ně tak zlý nebude, s tou samotou...
Smajlík  bilej tygr Muž74 Kategorie
06.05.2008 21:41:55
A to si představ, když třeba někdo má "z prdele kliku..." jak se taková klika potom asi cejtí ???
Smajlík  bilej tygr Muž74 Kategorie
06.05.2008 21:37:51
Já bych nechtěla být klikou od záchodu.. Na tu šahají všichni a často..
Smajlík  velkej diblík Žena17 Kategorie
06.05.2008 21:31:18
No, jsem fakt ráda, že nejsem klika. Nesnesla bych, kdyby na mě neustále někdo šahal. Ale doma často používané kliky pravidelně pucuju - už pro ten pocit, že na ně šahá moc lidí a pak se jich mám dotýkat já.
Smajlík  Lilli
06.05.2008 21:26:21
Chtěla bych být klika.
Smajlík  počůraná ruka Žena Kategorie
06.05.2008 21:24:01
Necítím se jako klika a ani nevidím důvod, proč nad nimi přemýšlet. Cvoku. :-D
 vjoo Žena43 Kategorie
06.05.2008 21:21:35
A co takhle kdyz se rekne "Ty mas ale kliku". no ale takova klika od hajzliku, no potez prdel, ted kdyz si predstavim, jak na me saha naky prase, ktery si neumilo ruce, no cejtis se asi hodne blbe..
 Traficzko Žena Kategorie
06.05.2008 21:19:19
Nesahám na kliky, mám všechny dveře pootvíraný kvůli veverce.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
06.05.2008 21:18:38
Já jim nic zlýho nedělám, myslím že ty naše se cítí naplněné tím, jak věrně a dobře již řadu let slouží přesně k tomu, k čemu jsou určené:-)
Smajlík  Slintoidní chlupatec Žena26 Kategorie
06.05.2008 21:15:56
proti klikám nic nemám, spíš mě štvou zásuvky, jak se pořád vytahují
 Odpočinek Muž52 Kategorie
06.05.2008 21:15:51
co bych za to dala, aby na me nekdo tak casto sahal......
Smajlík  zoe-wamp Žena Kategorie
06.05.2008 21:13:28
zajímavý téma... :)
akorát kliky holt fakt nemají duši takže...
ale jinak jo, pokud bych se měla ke klice přirovnat, tak jenom někdy, a snad ne tak často..
 p1e2t3r4a5 Žena27 Kategorie
06.05.2008 21:13:03
ja doma nemam dveře...
 Sosarian Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk