Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.303363, vloženo 02.05.2008 22:58:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Noční pochod Slavkovským lesem?Pche..

Njn,tak jsem se těšil,že s partou fajn lidiček,ať už známých,či neznámých vyrazím ven a bude zase fajně a příjemně bo člověk už nebude na chvíli tak sám..
Tak jsem pln očekávání v 19:20 nasedl do autobusu a jel do K.Varů na dolní nádraží.Vystoupil jsem v 19:42 a vzhledem k tomu,že byl čas,tak jsem si šel na chvíli sednout do nádražní budovy.Po pár minutách mě tam začal otravovat takovej bezďák na kolečkovým křesle,chudák neměl ani jednu nohu,ale to je věc druhá,chtěl po mně relativně slušně jednu cigaretu,jelikož nekouřím,odvětil jsem,že nemám,načež mě začal nadávat ať jdu do pi.i a další "příjemnosti" z něj poadaly a tak jsem se sebral a šel jsem ven čekat na výstupní,zda přece jen někdo nedorazí...Nedorazil..Jen ten bezdomovec pořád jezdil okolo a nadával všem..Nevim,asi mu už hráblo nebo byl nalitej...Možná mě už tohle mělo varovat,že tahle akce bude pro mě o5 sólo..
No,přijelo několik autobusů a vlaků,vystoupilo pár lidí s báglama,ale nikdo se na nic neptal a všici šli pryč..
Nedorazil nikdo a tak jsem přesně ve 20:35 nahodil batoh a vydal se směrem ke Křížíkově ulici..
Časově to bylo asi takhle:
21:05 vstupuji do lázeňských lesů kolem místa,kterému říkám rozcestí u knihy,podle pomníku zde stojícího
21:31 přicházím na chatu U obrazu (jeden z 49 altánů a přístřešků v lesích kolem K.Varů stojícího vedle božích muk s obrázkem pany Marie a malého Ježíše)
21:35 - 21:51 večeřím a přemýšlím,nakonec mě ten nezdar dožral a na rozcestí jsem odbočil (ve 21:55) místo ke sv. Linhartu směrem na Březovou.
22:10 došel jsem k vodárně nad březovou
22:15 Březová
22:32 potkávám lišku,nebojí se,patrně pod vlivem světla čelovky,ale člověk nikdy neví a tak z obavy,aby neměla vzteklinu jí raději na tři pokusy zaháním..až ten třetí zabral..
22:40 potkávám srnku,taky se nebála,ale měla rozum a odešla sama..
23:13 potkávám v lukách za Stanovicemi koně v ohradě,moc pěkní =)
23:17 v další ohradě pod přístřeškem jsou dva pštrosi,hustý..
23:30 jsem konečně doma,znechucenej a otrávenej..

Proč nás toulavejch je tak málo a já navíc musim patřit k těm,co jsou nucení samotáři,bo nemají s kým vyjet ven?Chjo..Někdy mě štve že jsem člověk a nejsem tím bezmocným zvířetem..Možná,že by to bylo lepší,než žít takhle..
 ElMariachi E-MAIL:   Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.05.2008 16:49:11
Nepletu si výraz čundráka, ale zaráží mě, že si čundráci chtějí dávat sraz v hospodě - které přeci nevymetají :) a zakázat tam lidem kouřit - když v hospodách už je beztak nahuleno :)
 misa
03.05.2008 14:56:29
Tyjo, ze ja zpovednici nectu castejs, vedet to tak bych klido dorazil, precijen z chodova to je kousicek :)
Smajlík  vlasaty muz
03.05.2008 14:34:38
R-I-K-I-T-A-N:Plný souhlas bráško,jen do toho =)

Misa:Myslíš si,že stojim o nějaké ožralé žvatlání?Jde o sraz čundráků,ne o pařbu..Trošku si špatně vysvětluješ pojem čundráka,protože čundrák není osoba,co na výletu vymete v každé vsi každou hospodu,to by nic neviděl a nikam nedošel..Nehledě o finanční zátěži..
 ElMariachi Muž25 Kategorie
03.05.2008 13:55:11
všechno je jinak: Je naivní stejně jako já, je to můj bráška!
Smajlík  R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
03.05.2008 13:40:22
R-I-K-I-T-A-N pozváni budou jen ti kteří nebudou kouřit? a dovoleno bude jen maximálně jedno pivko..............a toto setkání se uskuteční v hospodě?
Smajlík  misa
03.05.2008 09:30:32
To sis fakt myslel, že někam do K. Varů pojede půlka zpovědnice, aby šla na noční pochod s někým, koho v životě neviděla a ani od něj na zp nic moc nečetla? :D Buď seš naivní, nebo divnej.
Smajlík  všechno je jinak Žena30 Kategorie
03.05.2008 07:37:09
Jo Bobre, to je zivot...
 Mythology Žena Kategorie
03.05.2008 07:25:46
Souhlasím s R-I-K-I-T-A-Nem. Však už jsem ti říkala, že jít na čundr s lidmi, které jsem v životě neviděla, na to prostě nemám.
Smajlík  vjoo Žena Kategorie
03.05.2008 00:30:17
Ahojky bráško, takže vím kam si dával všude pozvánky, ale…

1) Ze stánek SPJF pochybuji, že by někdo s tebou šel. Sám víš jaká proběhla nedávno aférka a moc lidí tě tam nemá rádo. Myslím si, že by nikdo nešel, ani kdyby ta aférka neproběhla. Bydlíš na úplně jiném konci republiky a těžko by někdo tak daleko putoval.
2) Ze stránek Zpovědnice by ti asi také nikdo nešel. Lidi, kteří se sbalí a šli by na čundr s někým, koho znají jen přes písmenka a někteří jen ohledně pozvánky, tak těch je tak 2% a pochybuji, že právě ti tu pozvánku četli. I kdyby tě tu někdo moc dobře znal, tak ono jít někam na čundr přes noc, je ze začátku docela obtížné a zdá se mi to jako vysoká laťka.
3) Roli hraje i počasí. Tady celou druhou půlku soboty pršelo, a když se podívám na mapu, tak ještě jsou po ČR všude mraky a zítra to nemá být o moc lepší.


Takže když to shrnu, tak nevěřícnost lidí vůči tobě (tajemná osoba El Mariachi, co vystupuje pod nickem, přičemž napíše pár rozhřešení a zpovědí) – lidé tě neznají. Noční pochod – náročná fyzická akce. Počasí – vydatně prší.

Pokud chceš, tak uspořádáme TULÁCKÝ A TRAMPAŘSKÝ SRAZ ZPOVĚDNICE V PRAZE. Setkání bude v hospodě, přičemž pozvaní budou jen ti, co nebudou během celé akce kouřit a pít alkohol (1 pivko bude dovoleno, aby nám tam alespoň někdo přišel). Myslím, že tam přijde víc lidí, kteří nás poznají a pak na nějakou další akce (třeba noční pochod) rád přijdou. Myslím, že na takový sraz ti přijde 3-5 lidí odsud a bude to více reálnější než zvát lidi na okraj ČR na noční čundr.
 R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
02.05.2008 23:08:04
Je mi to líto
Smajlík  Funnyeyes Žena88 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk