Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.302700, vloženo 29.04.2008 22:14:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Penis vs. Vagina
Už od dob starého Říma proti sobě stáli v nelístosném boji.
Na straně jedné podpůrci Penisů,na té druhé Vagín.

Ani v dnešní době není vítěze a proto přicházím s návrhem !

Pojďme to rozseknout jendou pro vždy !!

Já= "PENIS"
 Salamandergothit Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.04.2008 15:47:00
Já rád oboje.
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
30.04.2008 14:37:57
Ty = "KOKOT"
Smajlík  Rainbow Star Žena20 Kategorie
30.04.2008 13:02:59
navrhuji rozseknout jednou provždy boj mezi nocí a dnem.
Smajlík  Mimovesmir Žena32 Kategorie
30.04.2008 00:29:39
ANÁL!!!
 poi
30.04.2008 00:08:55
ja jsem rada ze mam svou vaginu..protoze dnesni doba Milenia preje nam,vaginam,a naopak s muzi si priroda pekne hraje.

hned vysvetlim proc.

muzu je daleko vice mezi luzrama:bezdomovci,alkoholici,dusevne nemocni,uchylove,vezni...
ale taky mezi velkymi umelci,vedci,mysliteli.....
jenze ta hranice mezi luzrovstvim a vytezstvim je docela tenka a muze se zmenit lusknutim prstu.
kdezto zeny jsou prumer.navic je na svete vice zen a mohou si vybirat z vicero samecku....no,narodit se jako holka ktera eni uplne hloupa ani oskliva neni vubec spatne...to vis ze bych nemenila brouku.ani nahodou.
 leguanice
29.04.2008 23:05:50
Já si penis rozseknout nenechám... Jinak děkuju za nabídku.
 rrrrr
29.04.2008 22:34:51
tvé starosti bych chtěl mít
Smajlík  dcsport Muž19 Kategorie
29.04.2008 22:33:04
kalkur: ja sem nenavrhoval narazy celem :-)
 Svejk Muž Kategorie
29.04.2008 22:29:42
viz karina reeves
Smajlík  vjoo Žena43 Kategorie
29.04.2008 22:29:19
Svejk
Chceš mi snad říct, že jsem pí.a?
Smajlík  kalkur Žena26 Kategorie
29.04.2008 22:26:15
kalkur: jo treba tebe a depresistu :-) nebo vionnie a komo :-) a nebo sosarian a Salamandergothit - eh vlastne to by neslo :-)
 Svejk Muž Kategorie
29.04.2008 22:25:28
Penis...
 prusvinek Muž28 Kategorie
29.04.2008 22:20:35
Pokud jsi heterosexuál, tak tě vagina vždy porazí, vždy vyhraje
a vždy má pravdu.
 Mard draM Žena43 Kategorie
29.04.2008 22:19:07
pravda, ja tiez radsej penis...vagina by ma neuspokojila......
 karina reeves Žena Kategorie
29.04.2008 22:18:02
Svejk
Myslíš nějaké dva konkrétní lidi? Od těhle druhů jich znám dost:-DD
 kalkur Žena26 Kategorie
29.04.2008 22:16:55
to je jako otazka "jsem teplej?"
 Sosarian Muž Kategorie
29.04.2008 22:16:44
jj navrhuju aby se spor rozsoudil celni srazkou penise a vaginy
 Svejk Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk