Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Já rád oboje.
|
|
|
Ty = "KOKOT"
|
|
|
navrhuji rozseknout jednou provždy boj mezi nocí a dnem.
|
|
|
ANÁL!!!
|
|
|
ja jsem rada ze mam svou vaginu..protoze dnesni doba Milenia preje nam,vaginam,a naopak s muzi si priroda pekne hraje. hned vysvetlim proc. muzu je daleko vice mezi luzrama:bezdomovci,alkoholici,dusevne nemocni,uchylove,vezni... ale taky mezi velkymi umelci,vedci,mysliteli..... jenze ta hranice mezi luzrovstvim a vytezstvim je docela tenka a muze se zmenit lusknutim prstu. kdezto zeny jsou prumer.navic je na svete vice zen a mohou si vybirat z vicero samecku....no,narodit se jako holka ktera eni uplne hloupa ani oskliva neni vubec spatne...to vis ze bych nemenila brouku.ani nahodou.
|
|
|
Já si penis rozseknout nenechám... Jinak děkuju za nabídku.
|
|
|
tvé starosti bych chtěl mít
|
|
|
kalkur: ja sem nenavrhoval narazy celem :-)
|
|
|
viz karina reeves
|
|
|
Svejk Chceš mi snad říct, že jsem pí.a?
|
|
|
kalkur: jo treba tebe a depresistu :-) nebo vionnie a komo :-) a nebo sosarian a Salamandergothit - eh vlastne to by neslo :-)
|
|
|
Penis...
|
|
|
Pokud jsi heterosexuál, tak tě vagina vždy porazí, vždy vyhraje a vždy má pravdu.
|
|
|
pravda, ja tiez radsej penis...vagina by ma neuspokojila......
|
|
|
Svejk Myslíš nějaké dva konkrétní lidi? Od těhle druhů jich znám dost:-DD
|
|
|
to je jako otazka "jsem teplej?"
|
|
|
jj navrhuju aby se spor rozsoudil celni srazkou penise a vaginy
|
|
|