Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.302695, vloženo 29.04.2008 21:43:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Fakt TRAPAS!
Nejradši bych se zahrabala. Mám půjčené náhradní auto, neboť mé vlastní mi bylo nabouráno. Zítra si mám své opravené vyzvednout a zároveň vrátit auto náhradní. K náhradnímu autu jsem dostala jen jedny klíčky a proto jsem si stále říkala, že je nesmím ztratit, že by to byl problém. A dnes večer (okolo sedmé) jsem potřebovala odjet a klíčky (spolu s mými ostatními klíči) jakoby se do země propadly. Začala jsem panikařit - časový pres, zítra se auto vrací atd. Prohledala jsem všechno a po bezhlavém běhaní po domě usoudila, že jsem si je snad musela zabouchnout v kufru auta (a v duchu se modlila, aby to tak bylo), neboť ono náhradní auto bylo tak blbě uzpůsobeno, že toto (zabouchnutí) bylo možné.

Zavolala jsem tedy majitelce půjčovny a řekla, jí co se stalo. Bohužel ona firma sídlí na Praze 5 a já bydlím na Praze 9 (pro nepražáky - jízda téměř pčes celou Prahu). Uklidňovala mě, že se to může stát, ať ještě hledám a když tak že se nějak domluvíme na doručení náhkadních klíčů. Hledala jsem jako divá, nicméně výsledek žádný. Po té mi volal již manžel majitelky, že mi tedy klíčku dopraví až domů (něco po sedmé) - bylo mi šíleně trapně - že mi je poveze večer a přes celou Prahu, ale co jsem mohla dělat.

V duchu jsem si nicméně stále říkala, co budu asi dělat, když klíče nebudou ani v kufru auta. Musela bych asi potom zaplatit výrobu náhradních klíčů a bůhvíco ještě. A jak jsem tak čekala na příjezd onoho pána z půjčovny, tak jsem ještě chvíli cvičně prohledávala nějaká místa, kde by klíče mohly být a...pochopitelně je našla! Dala jsem je úplně nelogicky a nevím proč na věšák na bundy a pověsila pak na ně nějaký svršek. Prostě když myslím na jiné věci, jsem schopna dát cokoli na nesmyslné místa a pak to zoufale hledám.
Okamžitě jsem dotyčnému zavolala, že klíče mám, omlouvala se až na půdu a zároveň jsem se propadala hanbou. On už byl na 3/4 cesty k mému bydlišti, takže teď se otočil a jel zase zpátky. Pro mě teda fakt TRAPAS!
Zrovna nedávno jsem zde psala humornou diskuzi, jestli ztrácíte věci a tak - takže já mám zase jednu historku do sbírky.
Zažili jste někdy něco podobně trapného? Jak snášíte trapasy? Potěšte mě, že Vy třeba taky:-)
 kikiwhite Žena30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.04.2008 21:55:34
nejlepší by bylo do kufru se nahrnout jako první a nasypat je tam z rukávu když užs je měla;)
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
30.04.2008 00:55:55
Dneska jsem hledal tužkovou baterii, říkal jsem si, že jí jistě nenajdu. A nenašel. A když jsem se náhodně vrátil, byla na viditelném místě, přesně tam, kde jsem hledal. To se prostě stane. .. Příště zkusím míň panikařit. Když si vzpomenu. Nedá se to s tvým trapasem srovnávat, ale princip je podobný.
Navíc možná u tebe, ti je mohl přemístit někdo jiný (pokud nežiješ sama).
 rrrrr
29.04.2008 22:55:30
Třeba zrovna dneska - šla jsem na třídní schůzku kvůli ŠVP, měla jsem tam zaplatit a neměla s sebou peníze...
 Colorlight Žena35 Kategorie
29.04.2008 22:47:22
Já bych toho pána asi nechala dojet s nahradníma klíčkama ke mně a pak bych poslala auto vrátit manžela i s "náhle" objevenými klíčky. Ale já nejsem normální:-)
Smajlík  kalkur Žena26 Kategorie
29.04.2008 22:41:19
Jachne:
bouračka - úplně jednoduše, jela jsem po hlavní - krokem, neboť to bylo v malé frontě před semafory a nacouval do mě (z boku) z pneuservisu mercedes s ukrajincem za volantem:-)..nebylo to nic až tak hrozného, ale bude to stát ve finále 24 tis..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
29.04.2008 22:39:10
Rok 1994, mně 13 let, prohlídka palubních zavazadel RTG na letišti v Praze,
a až kdesi úplně dole v batohu dvacet centimetrů dlouhé, proklatě ostré a špičaté
nůžky - všechno ven, najít nůžky, vybalit, udělat zápis, odeslat jako speciální zásilku
(dnes by mi je rovnou vyhodili), na cílovém letišti se hlásit u ostrahy, předložit stoh
dokumentů, pas, převzít nůžky. A ty kecy kolem...

A za 7 let přišel Muhammad Ata a zaostřeným plastovým nožem podřezal letušky, pilota i kapitána, beze všech formálních procedur, a taky bylo dobře.
 Mard draM Žena43 Kategorie
29.04.2008 22:37:46
Stanou se horší věci, oni jsou zvyklí z té půjčovny. Mě si také objedná zákazník a pak není doma, druhý den se omlouvá, že zapoměl, takže neběžím hned na nuselák a řeším to jen 5 vteřin. Nelam si s tím hlavu.
 jan wat Muž Kategorie
29.04.2008 22:26:54
Jo, zažil jsem něco podobného:), ale rozebírat to tu nebudu. Jinak, trapas jak Brno:D:D:D
 prusvinek Muž28 Kategorie
29.04.2008 22:24:45
No muselo ti být ouzko, chápu. Mně se takové věci nestávají, ale jednou přece. Nebyl to trapas sice, věděla jsem o tom jenom já, ale stejně... odjela jsem z bytu a po půlhodině jízdy autem jsem se vrátila zpět, podívat se, jestli jsem fakt vypnula žehličku. Vypnutá byla. Takže jsem měla na sebe zlost a raději dělám věci tak, abych si je uvědomovala a ne potom zmatkovala.
Tak pán se projel Prahou, hlavně, že ty klíče máš.

a vy chytráci, co vás to (nebo vůbec nic) nezajímá, tak to nečtěte, přepněte nebo zmizte jinam. Dobrá rada, ne?
 realita2008 Žena Kategorie
29.04.2008 22:21:15
Před několika měsíci jsem se ztrapnila docela luxusně, když jsem si hrála na popeláře:)Psala jsem bakalářskou práci a potřebovala jsem si v jedné knihovně něco ofotit, docela jsem s tím měla problémy, ani ne tak problém, prostě bylo to ofocení trochu komplikovanější, zabralo mi to dost času a říkala jsem si, že bych to nechtěla podstoupit znovu. Pak jsem šla s kamarádkou na oběd a samozřejmě jsem to v té restauraci nechala. Vzpomněla si na to až na cestě k sestře, rychle jsem se vrátila do restaurace a oni to mezitím vyhodili do koše. No ale při představě, že do té knihovny budu muset znova a ještě jim to vysvětlovat jsem se radši košem prohrábla před celou restaurací (protože ten koš mi dali tak nějak doprostřed):-)))Nevím, jestli jsem byla víc rudá vzteky (na sebe) nebo ze studu:)))
 tupá žiletka Žena22 Kategorie
29.04.2008 22:15:07
Strčila jsem služební telefon do ledničky. A už jsem málem volala opraváře, protože divně bzučela. Naštěstí šéfová přišla a že se mě nemůže dovolat. Říkám, to není možné, mám telefon stále u sebe a z kapsy vytáhla babán. Koukali jsme na sebe jako blbky. Prozvomila znovu a ejhle ... lednice divně bzučela.
 OkoaokO Žena51 Kategorie
29.04.2008 22:07:37
Nojo, zavřít v kufru auta, to by mě nenapadlo. :-))) a nebo možná jo...každopádně jsem inspirována
Smajlík  Milé děvče Žena22 Kategorie
29.04.2008 22:03:52
hide and seek - ty jo, vidíš - to mě vůbec nenapadlo:-) ..asi jsem v jádru fakt poctivá:-))- já hned sáhla po telefonu a volala - neboli se ztrapnila..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
29.04.2008 22:01:31
Já bych je zavřel do kufru a dělal machra. A stejným způsobem řeším v podstatě všechno, co by trapně mohlo skončit.
 hide and seek Muž Kategorie
29.04.2008 22:01:25
no nepríjemné
tiež by som sa asi prepadla :D
Smajlík  jedowka Žena30 Kategorie
29.04.2008 21:51:24
a koho to zajímá?
Smajlík  se třeba poser
29.04.2008 21:48:36
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2