Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.295829, vloženo 29.03.2008 13:31:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
příliš pořádkumilovný
připadá mi,že můj přítel je příliš pořádkumilovný.Bydlí v bytě se svými rodiči a bratrem,jeho máma je pořád doma,tudíž má čas každé 2 dny uklízet celý byt (všude vysávat,utírat prach,mýt koupelnu atd.) a přítel je na to z domova zvyklý.ale u nás doma je to jinak,bydlíme v baráku u silnice,takže pokaždé když otevřem okno,dost se tam práší.Moje máma chodí do práce,po návratu bývá unavená,tak generální úklid dělá jen v sobotu a já ve svém pokoji si taky uklízím tak jednou za týden.Ne že bych byla nepořádná,ale v mírném "bordelu" se cítím líp než když se všechno vyrovnané a na podlaze ani smítko.ale to se příteli nelíbí,skoro pokaždý když k nám přijede mi říká,že tu mám prach,že bych si měla pořádně zamést pod stolem atd. Hrozně mě to štve,vysvětlovala jsem mu,že všude to s uklízením nepřehánějí tak jako u něj doma,ale on tomu asi nerozumí.prý nesnáší žít v bordelu. Co s tím mám dělat? vím,že je to můj pokoj,takže tam v podstatě můžu mít cokoliv,co se mi líbí a na něj se nemusím ohlížet,ale ty jeho poznámky mi fakt lezou krkem.poraďte..
 Diplomka Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.03.2008 16:05:29
Asi bych silně zpozorněla. On je tvůj kluk nebo tvůj vychovatel?
 vancr Žena Kategorie
29.03.2008 16:02:42
Tak ho otravuj ze zit ve sterilni laboratori (= u nej doma) proste zit nedokazes ... ja teda taky ne ... :-)
 Phaedra Žena28 Kategorie
29.03.2008 15:07:34
Podle mě s tím nenaděláš nic. Taky by mě štvalo, kdyby mě na to pořád upozorňoval. Jak říkáš - je to tvůj pokoj, můžeš tam mít pořádek nebo nepořádek, jak jen chceš ty. Zkus mu to takhle říct a když toho nenechá - prostě ten prach utřít, když má přijít, ono tě neubude a aspoň nebudeš muset poslouchat hloupé řeči.
 vjoo Žena Kategorie
29.03.2008 14:39:35
Tak ty jeho řeší nevnímej, časem ho přestane bavit mluvit do dubu.. A jestli mi něco vadí, tak ať si zvyká, přeci tam nebydlí, ne?:-)
 velkej diblík Žena17 Kategorie
29.03.2008 14:24:13
No tak, ať neremcá, jak jednoduché:).
 EvaHebounka Žena32 Kategorie
29.03.2008 14:07:43
heleďte,to už jsem mu řekla.řekla jsem,že asi teda uklízet neumím,když se mu to nelíbí,a že mě to bude muset naučit. a ukázala jsem mu kde je smeták. a on se hrozně urazil a řek,že uklízečku mi teda dělat nebude:-D
 Diplomka
29.03.2008 13:52:28
Může Ti to pomoct uklidit, když se mu to nelíbí;).
 EvaHebounka Žena32 Kategorie
29.03.2008 13:52:13
Buť je to pedant nebo má obsedantní poruchu. Ani jedno není pro spořádané partnerství dobré.
Vem si mě, já jsem pečlivej bordelář :)
 bermondo
29.03.2008 13:47:34
Napadlo tě už mu strčit smeták do ruky? Je to jeho problém, že se u tebe necítí. Tak ať si to uklidí dle vlastní libosti :)
 Ušatá Kočka Žena20 Kategorie
29.03.2008 13:46:07
to chce čas. Jsem s přítelem 2 roky, a ze začátku jsem nesnnesla jeho požitek z uklízení, jeho maminka je puntičkářka-velká, musím mít srovnanou i pomazánku v misce. a můj přítel je něco podobného jen ve světlejším odstínu:) nesnese neuložené oblečení, nevynesený kož, neumytou lžičku, oblečení hozené přes židli a tak:) a já? příjdu unavená z práce, hodím kabát na židli, tašku do kouta, a je to. a to on nemůže přežít:) ze začátku mi to dost vadilo, bral mi kousek sebe sama...měla jsem ten pocit..ale později jsem si jeho potřeby zamilovala:) a toleruji ho stejně jako on mě:)
 bamberlok Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč