Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.294343, vloženo 23.03.2008 21:32:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co děláte ve vloném čase ?
Já jsem spíš samotář a většinou sedím na zápraží a pozoruji vlnící se stébla kukuřice.Nic nedělám jenom sedím a piji nápoje a koukám do pole.Občas kolem mě proběhne veverka nebo zajíc,někdy mají s sebou i svého druha.Nikdo mi nerozmluví že se jdou pářit,jelikož jim to vždy vidím na očích ! Ty jiskřičky touhy co v nich mají,to já už poznám,ačkoliv jsem panic a nikdy jsem nic takového jako sblížení se s osobou jakoukoli nezažil.Ale lidské vnímání je od přírody takové že to chtít nechtít poznám.Často také sedím u svého laptopu a serfuju na internetu,ovšm zde je vtip v tom že většinou usnu :)) Sečteno podtrženo, buď spím nebo sedím a čumím do lánů.
A co dělate vy ?
 Salamandergothit Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.03.2008 14:24:14
Jsem na zp, čtu si - nejen ve volném čase.
 vjoo Žena43 Kategorie
24.03.2008 13:57:48
Sem bud na zpovědnici nebo sem se svím broučkem někde venku ale je plno možností jak se zabavit
Smajlík  prcek170 Žena16 Kategorie
24.03.2008 09:03:25
Chlastám hulim fetuju a jezdim na akce.
Smajlík  BI0T0X Muž26 Kategorie
23.03.2008 23:58:11
jsem s přáteli, hraju volejbal, fotbal, jdu do bazénu, jezdim na kole, flákám se, čtu si, pustim si nejaky dvd, jsem u pc, spim :-D, premejslim, obcas neco napisu...
 Airilka Žena18 Kategorie
23.03.2008 22:47:35
jsem na netu, čtu, koukám na TV, spím, hraju si s kočkama, křečkama, pracuju na zahradě, jsem u milého, jsem s kámoškama, drbeme.... nikdy se nenudím
 Moonek Žena28 Kategorie
23.03.2008 22:47:12
Chyby.
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
23.03.2008 22:42:29
Co se týče doma - válím šunky na gauči, sem na netu, sexuju, koukám na telku a v tomhle počasí ani není moc kam jít ven... :( Jóó to až bude léto panečku :))
Smajlík  Marťaskaaa Žena20 Kategorie
23.03.2008 22:19:00
Jezdím na motorce, kole, chodím se psem do polí, poslouchám muziku, filmy, pc, něco podniknu s přáteli...
 Nakazliva choroba Žena80 Kategorie
23.03.2008 22:16:46
sportuju
Smajlík  omgffgfsgdfsg
23.03.2008 22:03:33
Většinou se mě zmocní počítač... A je jedno jakýkoli, prostě je to moje symbióza s klávesnicí a myší. Už si bez něj nedovedu představit seč jen jediný den... :)

Jinak co se Tvého trávení volného času týče, zní to romanticky... :)
Smajlík  spaisee Muž36 Kategorie
23.03.2008 21:54:36
Sedím v kině, v hospodě, u kafe s kamarádem/kou nebo u knížky. Nebo tančím.
 Anaya Žena22 Kategorie
23.03.2008 21:48:57
vzdělávám se, poslouchám hudbu, čtu, chdodím na procházky... když už se mi opravdu nic nechce, tak si sednu k počítači a brouzdám všude možně...
 seeker Žena11 Kategorie
23.03.2008 21:44:53
Ve volném čase dřepím u kompu ačkoliv bych mohl dělat něco užitečnějšího ale to ty taky viď.
 jan wat Muž Kategorie
23.03.2008 21:42:13
lidi já se tady poslední dobou fakt nasměju, díky za takové příspěvky, jen tak dál-))
 prezident všeho
23.03.2008 21:39:57
sedím u zp, dráždím mé mašině šoupátko v karbecu, travím čas s jednou krásnou holčinou, případně to při kafi probloumám s kamošama
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
23.03.2008 21:39:27
Píšu bakalářku, dělám věci do školy, chodím na step, takže pak doma trénuju, jdu někam s přáteli, čtu si knížku, někdy sedím na ZP (když se chci zašít před práci do školy:) ), uklízím, je toho moc...
 tupá žiletka Žena22 Kategorie
23.03.2008 21:35:50
Veverky nechodí po poli - a když už tak jsou chronicky samotářské a nemají sebou nikoho - takže ti to nějak nevěřím ale..


Ve volném čase sedím u ZP.
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
23.03.2008 21:35:37
ve volném čase se snažím být co nejvíc se svým přítelem :)
Smajlík  třeštidlo nadruhou Žena19 Kategorie
23.03.2008 21:33:59
Ve volným čase? Sedím..V hospodě, u pc, na balkoně a píšu..blbosti...
 Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk