Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Jsem na zp, čtu si - nejen ve volném čase.
|
|
|
Sem bud na zpovědnici nebo sem se svím broučkem někde venku ale je plno možností jak se zabavit
|
|
|
Chlastám hulim fetuju a jezdim na akce.
|
|
|
jsem s přáteli, hraju volejbal, fotbal, jdu do bazénu, jezdim na kole, flákám se, čtu si, pustim si nejaky dvd, jsem u pc, spim :-D, premejslim, obcas neco napisu...
|
|
|
jsem na netu, čtu, koukám na TV, spím, hraju si s kočkama, křečkama, pracuju na zahradě, jsem u milého, jsem s kámoškama, drbeme.... nikdy se nenudím
|
|
|
Chyby.
|
|
|
Co se týče doma - válím šunky na gauči, sem na netu, sexuju, koukám na telku a v tomhle počasí ani není moc kam jít ven... :( Jóó to až bude léto panečku :))
|
|
|
Jezdím na motorce, kole, chodím se psem do polí, poslouchám muziku, filmy, pc, něco podniknu s přáteli...
|
|
|
sportuju
|
omgffgfsgdfsg |
|
|
Většinou se mě zmocní počítač... A je jedno jakýkoli, prostě je to moje symbióza s klávesnicí a myší. Už si bez něj nedovedu představit seč jen jediný den... :) Jinak co se Tvého trávení volného času týče, zní to romanticky... :)
|
|
|
Sedím v kině, v hospodě, u kafe s kamarádem/kou nebo u knížky. Nebo tančím.
|
|
|
vzdělávám se, poslouchám hudbu, čtu, chdodím na procházky... když už se mi opravdu nic nechce, tak si sednu k počítači a brouzdám všude možně...
|
|
|
Ve volném čase dřepím u kompu ačkoliv bych mohl dělat něco užitečnějšího ale to ty taky viď.
|
|
|
lidi já se tady poslední dobou fakt nasměju, díky za takové příspěvky, jen tak dál-))
|
|
|
sedím u zp, dráždím mé mašině šoupátko v karbecu, travím čas s jednou krásnou holčinou, případně to při kafi probloumám s kamošama
|
|
|
Píšu bakalářku, dělám věci do školy, chodím na step, takže pak doma trénuju, jdu někam s přáteli, čtu si knížku, někdy sedím na ZP (když se chci zašít před práci do školy:) ), uklízím, je toho moc...
|
|
|
Veverky nechodí po poli - a když už tak jsou chronicky samotářské a nemají sebou nikoho - takže ti to nějak nevěřím ale.. Ve volném čase sedím u ZP.
|
|
|
ve volném čase se snažím být co nejvíc se svým přítelem :)
|
|
|
Ve volným čase? Sedím..V hospodě, u pc, na balkoně a píšu..blbosti...
|
|
|
|