Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.294065, vloženo 22.03.2008 23:50:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zpovědnice Poslední ostrůvek dobroty
Drazí muži !Drahé ženy!
Mám pocit že zpovědnice.cz je poslední místo kde jsou ještě neskažení idé,kteří netouží po tom míti vysoký pasivní příjem a vlastnit korporace aby mohli unikat daním.MYslím že je zde mnoho chytrých lidí,kteří poctivě pracují u zaměstnance a poté pomáhají bližním skrze tento chat.Jsem velice rád že v tomto skaženém světě plném nenávisti,kde se přirozená dětská touha dětí se mění z nádherného snění o kosmonautech,při skotačení v poli při rudém západu slunce a poté dívání se na nebesa,která jsou plných hvězd na gangsterské pochodování naparfémovaných primitivů,stále existují dobří lidé jako vy !Jsem nadmíru šťasten že tato poskvrnka poslední dobroty na tmoto světě dostala příležitost ke konání činů dobrotivých !
Ano pomáhejme,pomáhejme všem a ukažme že i poslední dozvuky lidskosti přežívají,a to i bez nutnosti stavěti jakékoli vesnice,kde budou lidé jako My žíti !
 Salamandergothit Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.03.2008 00:41:26
už to nehul :D
 greeny socks Žena23 Kategorie
23.03.2008 09:09:46
Viz jan wat. A podle mě to patří do vzkazů.
 vjoo Žena43 Kategorie
23.03.2008 08:49:57
Ty pi*o,bracho ty uz to nehul,leze ti to na mozek...
 Kildaaaa
23.03.2008 08:44:19
Nebereš drogy? A chat to také není :-)
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
23.03.2008 08:27:21
jste vypatlany vsichni nebo co? tohle psal bud jezevec nebo nejakej jemu podobnej typ jako vysmech, chapete?! i-r-o-n-i-e
Smajlík  jdi do prdele
23.03.2008 07:39:26
To jseš takový optimista, nebo tak naivní???
Smajlík  Evča Žena Kategorie
23.03.2008 06:27:14
jan wat to napsal skvěle...
 monikajablonec Žena30 Kategorie
23.03.2008 01:16:08
jsem na sebe hrdá:D:D
Smajlík  zzuzzuzzka Žena17 Kategorie
23.03.2008 00:36:21
Milý Salamandergothite, tvá víra v ideálního člověka je hezká ale zcestná. Lidé kteří zde působí nejsou andělé bez chyb a vad, jak se snažíš naznačit, ale lidé kteří žijí své životy jako mnoho jiných lidí a právě zkušenost vlastních chyb dovoluje tyto zkušenosti předat těm, kteří mají o ně zájem. Jak píšeš \"poskvrnka poslední dobroty\" je právě vykoupena někdy takovou trpkou zkušeností, že by si jí zpovědník ve svém životě rád odpustil, kdyby se tomu mohl vyhnout.
 jan wat Muž Kategorie
23.03.2008 00:25:32
Zrovna dvakrát tvůj vzkaz nechápu... Doufám ale, že ta lahvinka (dvě, tři) byly dobrý a že sis užil fajn večer.
Smajlík  muuufloniiicek Žena Kategorie
23.03.2008 00:10:04
Dobrý joke ;) Ale když myslíš, já Ti tu iluzi vyvracet nebudu ;)

ze zásady bych dal PRO protože to je FAKE, ale fakt se mi to líbí :-D
 Bankladežo Muž24 Kategorie
23.03.2008 00:03:51
MYslím že je zde mnoho chytrých lidí,kteří poctivě pracují u zaměstnance...
--------

Podle mě jich tady zas tak moc nebude :-D ale jinak originální myšlenka ...
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
23.03.2008 00:02:30
Ty uz to nehul (((((((((-:
Ale jinak krasne napsano (:
Smajlík  Pan Kac.
23.03.2008 00:01:48
Mám záchvat smíchu :D:D:D
Smajlík  ekekek Žena20 Kategorie
22.03.2008 23:59:27
Proboha Ty jsi blázen:D
 prusvinek Muž28 Kategorie
22.03.2008 23:57:47
Ses prašťenej nebo ulítlej?
Smajlík  Fíla Muž39 Kategorie
22.03.2008 23:56:14
Ó blahoslaven proslov tvůj, jenž chytl za srdce mne, ty pravdu díš, zde jest vše, po čem prahne srdce tvé jakož i srdce dalších nezkažených duší! Zde materiálno a vnější zjev nemá místo, nýbrž duchovní spojení oslavováno jest! Ó Zpovědnice, veleslavena buď!
Smajlík  Rainbow Star Žena20 Kategorie
22.03.2008 23:55:36
New Start - on bude spíš ,,pravý´´ :D
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
22.03.2008 23:55:09
To je vzkaz od Aštara Šerana?
Smajlík  vancr Žena Kategorie
22.03.2008 23:55:01
Však si taky říkám, že ještě štěstí, že tu jsem :)
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
22.03.2008 23:53:26
já chci ten matroš, co bereš
Smajlík  NewStart Žena23 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk