Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
už to nehul :D
|
|
|
Viz jan wat. A podle mě to patří do vzkazů.
|
|
|
Ty pi*o,bracho ty uz to nehul,leze ti to na mozek...
|
|
|
Nebereš drogy? A chat to také není :-)
|
|
|
jste vypatlany vsichni nebo co? tohle psal bud jezevec nebo nejakej jemu podobnej typ jako vysmech, chapete?! i-r-o-n-i-e
|
jdi do prdele |
|
|
To jseš takový optimista, nebo tak naivní???
|
|
|
jan wat to napsal skvěle...
|
|
|
jsem na sebe hrdá:D:D
|
|
|
Milý Salamandergothite, tvá víra v ideálního člověka je hezká ale zcestná. Lidé kteří zde působí nejsou andělé bez chyb a vad, jak se snažíš naznačit, ale lidé kteří žijí své životy jako mnoho jiných lidí a právě zkušenost vlastních chyb dovoluje tyto zkušenosti předat těm, kteří mají o ně zájem. Jak píšeš \"poskvrnka poslední dobroty\" je právě vykoupena někdy takovou trpkou zkušeností, že by si jí zpovědník ve svém životě rád odpustil, kdyby se tomu mohl vyhnout.
|
|
|
Zrovna dvakrát tvůj vzkaz nechápu... Doufám ale, že ta lahvinka (dvě, tři) byly dobrý a že sis užil fajn večer.
|
|
|
Dobrý joke ;) Ale když myslíš, já Ti tu iluzi vyvracet nebudu ;) ze zásady bych dal PRO protože to je FAKE, ale fakt se mi to líbí :-D
|
|
|
MYslím že je zde mnoho chytrých lidí,kteří poctivě pracují u zaměstnance... -------- Podle mě jich tady zas tak moc nebude :-D ale jinak originální myšlenka ...
|
|
|
Ty uz to nehul (((((((((-: Ale jinak krasne napsano (:
|
Pan Kac. |
|
|
Mám záchvat smíchu :D:D:D
|
|
|
Proboha Ty jsi blázen:D
|
|
|
Ses prašťenej nebo ulítlej?
|
|
|
Ó blahoslaven proslov tvůj, jenž chytl za srdce mne, ty pravdu díš, zde jest vše, po čem prahne srdce tvé jakož i srdce dalších nezkažených duší! Zde materiálno a vnější zjev nemá místo, nýbrž duchovní spojení oslavováno jest! Ó Zpovědnice, veleslavena buď!
|
|
|
New Start - on bude spíš ,,pravý´´ :D
|
|
|
To je vzkaz od Aštara Šerana?
|
|
|
Však si taky říkám, že ještě štěstí, že tu jsem :)
|
|
|
já chci ten matroš, co bereš
|
|
|