Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Ale každý jednou umře, ona třeba na srdce někomu jinému může mamku srazit auto ... Možná že je ta pravděpodobnost podobná. Žij přítomností. V budoucnu se může stát víc věcí než jen tohle a zabývat se tim je bezpředmětný.
|
|
|
Zijte jako by KAZDY DEN BYL TIM POSLEDNIM! ( a dejte do toho vse)
|
|
|
možná je poblíž nějaký spolehlivý člověk, třeba babička, bližší než internet, sám je člověk jen sám.... ale srdce vydrží hodně, regeneruje se a léčí samo, nejen lékaři, ti snad mohou přispět.také se někteří lidé modlí...
|
|
|
zij pritomnosti a nemysli na to....
|
|
|
máš pravdu, je lepší na to raději nemyslet..............jj, svět je někdy krutý a hlavně nespravedlivý...........
|
|
|
musíš mamce hodně pomáhat a hlavně nezlobit přeju aby se to zlepšilo
|
|
|
Buď hodná holka, určitě to zvládne, moc na to nemysli a budem si spolu přát ať jí to dobře dopane a ono to určitě dobře dopadne
|
|
|
Víš ono je smrt možná někdy to nejlepší co může být pokud Tvoje mamka má nějaké bolesti a tak. Po smrti se jí uleví. Mně je 28 let a moje diagnóza je Bechtěrevova nemoc, je to nemoc která postihuje celé tělo ale nejvíce páteř která postupně srůstá k sobě, až má člověk hrb a nemůže se hýbat, otáčet atak. A to vše za strašných celodenních celoživotních bolestí. Tato nemoc je nevyléčitelná a není smrtelná. Mám to už rok, už rok mě sekundu od sekundy bolí záda nic na to nepomáhá prášky, cvičení, smích nic, nic nic....někdy bych si přála umřít.......představa, že tohle mě čeká ještě dalších 20,30,40 let..........je hrozná. A to jsem chtěla mimčo, teď ani nevím jestli kdy ho budu mít s touto diagnnózou..........
|
|
|
No jo. Môžem akurát potešiť tým, že moja mamka na tom bola celý čas podobne (jedna z prvých operovaných mitrálnych stenóz na Slovensku), ale stihla ma po tom porodiť, vychovať a je tu doteraz :). Nikdy nevieš, kedy kto umrie. Ľudia o ktorých by si to nečakal sú preč a rovnako nečakane sú nejakí ľudia stále tu. Netráp sa tým.
|
|
|
Asi je opravdu tezke jen tak prihlizet,je mi te i mamci moc lito, nezlob ji a co nejvic ji dokazuj, ze a jak ji mas rada :-((( promin,nic lepsiho me nenapada
|
Tender |
|
|
Tak buď hlavně hodná a ničím jí nestresuj, to by jí mohlo uškodit.
|
|
|
díky lidi.mamču nezlobim.lék je jen aby nekouřila a nepila alko,ale nepomáhá to
|
|
|
Ty zase nemáš co na práci, že? Co bude příště? Šikana ve třídě? Počůrávání? Prstění??? :o( Grrrr!
|
|
|
je mi to lito, tady asi zadna utecha nebude dostatecna
|
|
|
To mi je líto :o( Taťka má taky nemocný srdce, vím, jakej ten strach je! Není na to lék? To není možný, musí bejt aspoň něco, co by trochu pomohlo... Holka, drž se, je to těžký... aspoń trochu si dokážu představit Tvoji situaci. Držím Tobě a i mamce palce.
|
|
|
Tak ako vravíš.Snaž sa na to nemyslieť a snad sa jej to zlepší.Hlavne jú poslúchaj,nech sa zbytočne nerozrušuje.
|
|
|
A já si přeju at se to nestane a radši na to nemyslim. A to je dulezity. hlavne mamku nezlob, OK?
|
|
|