Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.29001, vloženo 06.08.2004 14:02:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
smutek
Moje mamča může kdykoliv umřít,má totiž něco se srdcem.Na tohle umřel jeí bratr kdy mu bylo14.Pokaždé když je u doktora se to zhoršuje.Neni na to lék jen čekat a čekat.A já si přeju at se to nestane a radši na to nemyslim.Vim že člověk nežije věčně a je to tak lepší.
 *a*l*y* Žena11 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.08.2004 02:07:09
Ale každý jednou umře, ona třeba na srdce někomu jinému může mamku srazit auto ... Možná že je ta pravděpodobnost podobná. Žij přítomností. V budoucnu se může stát víc věcí než jen tohle a zabývat se tim je bezpředmětný.
 discoverer Žena21 Kategorie
07.08.2004 00:10:36
Zijte jako by KAZDY DEN BYL TIM POSLEDNIM! ( a dejte do toho vse)
Smajlík  strateny-pripad Muž26 Kategorie
06.08.2004 22:15:01
možná je poblíž nějaký spolehlivý člověk, třeba babička, bližší než internet, sám je člověk jen sám....
ale srdce vydrží hodně, regeneruje se a léčí samo, nejen lékaři, ti snad mohou přispět.také se někteří lidé modlí...
 michall
06.08.2004 19:26:39
zij pritomnosti a nemysli na to....
Smajlík  geri Žena25 Kategorie
06.08.2004 18:43:54
máš pravdu, je lepší na to raději nemyslet..............jj, svět je někdy krutý a hlavně nespravedlivý...........
Smajlík  HelloweeN Muž Kategorie
06.08.2004 18:05:33
musíš mamce hodně pomáhat a hlavně nezlobit přeju aby se to zlepšilo
Smajlík  Jujulinka Žena14 Kategorie
06.08.2004 17:46:56
Buď hodná holka, určitě to zvládne, moc na to nemysli a budem si spolu přát ať jí to dobře dopane a ono to určitě dobře dopadne
Smajlík  **Mája** Žena19 Kategorie
06.08.2004 15:32:23
Víš ono je smrt možná někdy to nejlepší co může být pokud Tvoje mamka má nějaké bolesti a tak. Po smrti se jí uleví. Mně je 28 let a moje diagnóza je Bechtěrevova nemoc, je to nemoc která postihuje celé tělo ale nejvíce páteř která postupně srůstá k sobě, až má člověk hrb a nemůže se hýbat, otáčet atak. A to vše za strašných celodenních celoživotních bolestí. Tato nemoc je nevyléčitelná a není smrtelná. Mám to už rok, už rok mě sekundu od sekundy bolí záda nic na to nepomáhá prášky, cvičení, smích nic, nic nic....někdy bych si přála umřít.......představa, že tohle mě čeká ještě dalších 20,30,40 let..........je hrozná. A to jsem chtěla mimčo, teď ani nevím jestli kdy ho budu mít s touto diagnnózou..........
 blablabal
06.08.2004 15:11:31
No jo. Môžem akurát potešiť tým, že moja mamka na tom bola celý čas podobne (jedna z prvých operovaných mitrálnych stenóz na Slovensku), ale stihla ma po tom porodiť, vychovať a je tu doteraz :). Nikdy nevieš, kedy kto umrie. Ľudia o ktorých by si to nečakal sú preč a rovnako nečakane sú nejakí ľudia stále tu. Netráp sa tým.
 Anino Muž41 Kategorie
06.08.2004 14:51:36
Asi je opravdu tezke jen tak prihlizet,je mi te i mamci moc lito, nezlob ji a co nejvic ji dokazuj, ze a jak ji mas rada :-((( promin,nic lepsiho me nenapada
Smajlík  Tender
06.08.2004 14:49:24
Tak buď hlavně hodná a ničím jí nestresuj, to by jí mohlo uškodit.
 Gotcha Žena28 Kategorie
06.08.2004 14:38:25
díky lidi.mamču nezlobim.lék je jen aby nekouřila a nepila alko,ale nepomáhá to
Smajlík  *a*l*y* Žena11 Kategorie
06.08.2004 14:26:43
Ty zase nemáš co na práci, že?

Co bude příště? Šikana ve třídě? Počůrávání? Prstění??? :o( Grrrr!
Smajlík  ShadowDancer Muž26 Kategorie
06.08.2004 14:23:28
je mi to lito, tady asi zadna utecha nebude dostatecna
 RastyNail Muž20 Kategorie
06.08.2004 14:18:29
To mi je líto :o( Taťka má taky nemocný srdce, vím, jakej ten strach je! Není na to lék? To není možný, musí bejt aspoň něco, co by trochu pomohlo...
Holka, drž se, je to těžký... aspoń trochu si dokážu představit Tvoji situaci. Držím Tobě a i mamce palce.
Smajlík  kachnitruksi Žena Kategorie
06.08.2004 14:18:17
Tak ako vravíš.Snaž sa na to nemyslieť a snad sa jej to zlepší.Hlavne jú poslúchaj,nech sa zbytočne nerozrušuje.
Smajlík  Udo Muž33 Kategorie
06.08.2004 14:11:26
A já si přeju at se to nestane a radši na to nemyslim.

A to je dulezity. hlavne mamku nezlob, OK?
 honzaGood Muž23 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk