Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.288560, vloženo 29.02.2008 12:02:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Psycholog a Persen
Když chci jít k psychologovi, musím mít nějaký papír (nevím jak se tomu říká, něco jako doporučení) od praktického doktora? Nebo tam můžu jen zavolat a telefonicky se objednat? A jak to u psychologa chodí? Mám z toho celkem strach. A navíc naši neví, že se tam chystám.

A ještě bych se chtěla zeptat, jestli tady má někdo s tímto lékem nějaké zkušenosti, mám v plánu si ho dneska pořídít.
 glu Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.03.2016 11:03:02
Mzslím , že je lepší se pokusit vyřešit problém u odborníka(psychologa) a to do hloubky . Než skrývat svoje vnitřní bolesti (většinou návykovými ) prášky , které Vás spíš otupí než vyléčí ...
Smajlík  holka9
20.05.2015 14:39:21
Já začínala z Persenem a ted jsem na Ritalinu

nebojte se persenu protože to proti ritalinu nic není
Smajlík  Lucie Kobesová
16.05.2015 21:49:51
Ahoj lidi k psichologovi můžete bez doporučení a Persen beru :-) Je to fajn lék
Smajlík  Barča šafářová
27.08.2014 17:11:41
ty vole třezalka, hodinka v posilovne, prasky na spani....
to je k nicemu, musíš zkusit něco co ma poradny grady....
dej si něco co te nakopne a uzij si poradnou jizdu...
Smajlík  mamut
29.02.2008 15:56:32
Mě vzala bez doporučení
Smajlík  Eresiel Žena20 Kategorie
29.02.2008 15:53:50
Ahojky tak ja persen normalne uzivam.. Myslim, ze je velmi dobry, me teda pomaha hodne.. Horsi je kdyz si ho nevemu. To jako je se mnou spatne to jsem uplne porad nastvana a bez nalady... Mylim, ze ty prasky ti hodne pomohou.... Utikej si je koupit paaaa
Smajlík  Nikoooolka88
29.02.2008 14:18:51
jj já :-) je bezva, já neměla absolutně žádné vedlejší učinky, seženeš ho i bez receptu a dobře se po něm spí...jsou to jen bylinky .-) K psychologovi stačí zajít, ale on sám bude chtít rozhodnout jaké léky bys měla brát. Být tebou zkusím persen dřív než se rozhodnu jít k psychologovi, třeba ti pomůže stejně jako mně :-) já měla už doktorů plný zuby a po persenu je mi fajn. čas od času, když se něco děje si vezmu třeba den dva za sebou a jsem v pohodě. :-)
držím palce abys doktora nepotřebovala...
 Akira-Angelina Žena26 Kategorie
29.02.2008 13:07:11
Podle mě můžeš jít i bez papíru. Maximálně kdyby měl moc lidí, bral by přednostě ty s doporučením od obvodního. Být tebou si tam nejdřív zavolám a na všechno se vyptám, případně rovnou objednám.
 vjoo Žena Kategorie
29.02.2008 12:57:04
Někdo mě zná
O to nejde, věřím, že ti můžou téct slzy, na tom by snad nic tak divného nebylo, šlo mi jen o ty účinky Persenu. Možná po něm taky cítím únavu, ale neusnu..
 Otrokyně Žena99 Kategorie
29.02.2008 12:53:20
Otrokyně - Srandu si nedělám a ani se mé odpovědi nevylučují. Píšu samozřejmě jen to, jak to znám já, věřím, že na tebe to může mít jiný účinek.

Persen je pro mě jako lék na spaní, mé tělo je po něm unavené. Takže snadno usnu a je pro mě dobré si ho vzít, pokud mě čeká druhý den něco špatného a vím, že bych se tím nervovala a nemohla kvůli tomu spát. ALE když je moje tělo až moc unavené, je taky zároveň přecitlivělé a pak třeba může i samovolně brečet. Rozumíš?
 Někdo mě zná
29.02.2008 12:53:17
Na apatii ...? No, tak to nevím. Možná marjánka.
Klíčové ja navštívit toho psychologa... Ty psychické důsledky něčeho jsou nejdůležitější a odstranit jejich zdroj.
 Otrokyně Žena99 Kategorie
29.02.2008 12:48:41
A proč třezalce nevěříš? Podle mě by byla nejlepší. Persen je taky z bylinek, nemysli si, že je v tom něco víc.

L-tryptofan je účinky podobný jako třezalka. Tj. působí hlavně dlouhodobě a upravuje hormony. Po jedné tabletce pravděpodobně neucítíš nic, ale dlouhodobě se budeš cítit líp. Je to želatinová tobolka a v ní je nasypaný nějaký prášek, podobně jako to bývá třeba u antibiotik vyrobených přímo v lékárně. Z toho důvodu může mít někdo s citlivějším žaludkem problémy tehle lék vstřebat. Mně je po něm dost špatně od žaludku, takže ho nepoužívám. Ale na psychiku by měl být hodně dobrý.

Jinak docela dobrý by mohl být lék Anxiolan (snad jsem to nezkomolila). Je to takový uklidňovák podobně jako Persen, ale nezpůsobuje takovou únavu. Je dělaný ze směsi bylin, obsahuje třezalku i něco tlumivého. Ale je to spíš taky na jednorázové použití, třeba před zkouškou.

Tyhle léky jsou všechny přírodní, takže nepůsobí nijak silně a navíc na každého mohou mít trošku jiný účinek. Musíš to asi vyzkoušet.

P.S.: Úplně nejlepší pro dobrou náladu je hodinka v posilovně. Fakt.
 Někdo mě zná
29.02.2008 12:46:02
Někdo mě zná
Promiň, že se k tomu vracím, ale už dvakrát jsi zasadila naprosto odlišnou odpověď : To je fakt náhoda, nevzala jsi jiný prášky? Byl to určitě Persen? Skoro to vypadá, jako když si děláš srandu... Z mého pohledu...
 Otrokyně Žena99 Kategorie
29.02.2008 12:31:48
Někdo mě zná: Tak to je pěkně v háji. A nevíš, co by mi teda pomohlo? S tou třezalkou nevím, nějak se mi jí nechce věřit. Našla jsem ještě nějaký lék na netu, jmenuje se to BRAINWAI L-TRYPOFAN. Jde o to, že potřebuju překonat těžší období a momentálně nemám čas to řešit přes doktora.
 glu
29.02.2008 12:27:33
Tak to bacha, mohl by mít přesně opačné účinky, než jaké si od něj slibuješ. Nezpůsobuje ani tak apatii, jako spíš únavu. Když jsem ho měla poprvé, vzala jsem si (pěkně hloupě) dvě tablety naráz. Pak jsem se cítila úplně vysílená a slzy mi tekly samy, podobně jako se mi to stává třeba na začátku nějaké virózy.
 Někdo mě zná
29.02.2008 12:26:25
timurek: A kdo tady mluví o tom, že už na toho doktora mám číslo?
 glu
29.02.2008 12:21:30
Když už máš ten telefon, tak tam zavolej a zeptej se, ne? OMMFG:
 timurek Muž39 Kategorie
29.02.2008 12:20:48
S tím psychologem bohužel přesně nevím, tak ti nechci radit špatně. Ale určitě se ničeho neboj. Bude to prostě normální rozhovor, maximálně vyplnění nějakého psychologiského testu.

Persen je přírodní lék na uklidnění, není to přímo na deprese. Nečekej bůhvíjaké působení, pocítíš ho nejspíš míň než třeba acylpyrin. Má tlumivé účinky, proto se hodí třeba na noc, pokud tě druhý den čeká nějaká hrůza a nemůžeš kvůli tomu usnout. Na to je výborný. Kamarádka ho měla před státnicema a byla úplně v pohodě. Na dlouhodobé pravidelné užívání při depresi se ale nehodí. Ne proto, že by to byl takový oblbovák nebo by byl nějak škodlivý... Ale léčí následek a ne příčinu, takže si moc nepomůžeš. Asi jako kdybys chtěla bolavý zub léčit Ibalginem, sice to krátkodobě pomůže a bolest utlumí, ale dlouhodobě je to na nic a je potřeba léčit ten zub.

Na dlouhodobé užívání by se lépe hodila třezalka tečkovaná. Ta působí jiným způsobem, netlumí a neoblbuje, ale vyrovnává hladiny hormonů, takže se pak člověk cítí dlouhodobě a bez jakýchkoli vedlejších příznaků líp.
Smajlík  Někdo mě zná
29.02.2008 12:16:20
Otrokyně: Já to chci brát hlavně na uklidnění, jsem poslední dobou šíleně přecitlivělá, místo toho, abych se naštvala se rozbrečím, tak jsem doufala, že tohle by mě trošku uklidnilo a byla bych po tom apatičtější.
 glu
29.02.2008 12:13:26
Ahoj. Doporučení mít nemusíš. Stačí se objednat.
Persen mám. Já jsem na dnešek spolkla zoufalá dvě tabletky (polyká se 2-3 celý den, nebo před spanim... -ale celý den- to se ti pak snižuje koncentrace přes den, to jsem nezkoušela), po tom bych se měla uklidnit, usnout... Spolkla jsem je ve 3,00 a jsem vzhůru do teď ;-((
(Abych nekecala, musela jsem si dopoledne vzít Redbull - ale to na neúčinnosti těch prášků nic nemění.)
Psycholog nebo psychiatr ti může napsat hypnotika...Hypnogen, nebo něco podobnýho. To je sice návykový jako prase, ale usnula jsem max. do 10ti minut. (Měla jsem je od známýho, kterej je měl předepsané) Ty byly fakt dobré...Než došly.

PS: Ale pokud nemáš hroší kůži jako já, když musim brát i horm.tabletky dvě naráz, je možný, že ti ten Persen zabere.... :)
 Otrokyně Žena99 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


SMOKIE – prosinec 2018 – největší hity se symfonickým orchestrem – 6 měst Česka.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk