Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.287023, vloženo 20.02.2008 23:09:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Před deseti lety jsme dali Kanaďanům...
...v Naganu na prdel! Tak proč si ty krásné chvíle nepřipomenout, že...;)

http://youtube.com/watch?v=Py yc3Db8w7g&feature=related
 pejsek E-MAIL:   Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.02.2008 16:55:08
Pamatuju... jakoby to bylo včera
 Luciaska92 Žena18 Kategorie
21.02.2008 14:09:10
Jo jo, vzpomínám na to, jako by to bylo včera, přitom jsem tenkrát byl teprve čerstvej primán... smrk...
 Smějící se Jack Muž33 Kategorie
21.02.2008 12:42:56
mě je to taaaak u prdele.... až budeme mít vlatsní kosmodrom, urychlovač, či co já vím... pak budu hrdý... ale hokej je o ničem;)
 poi
21.02.2008 09:26:51
Je to fakt neuvěřitelný, že už je to tak dlouho. Ale ráda jsem se na to podívala a připoměla si to.
Smajlík  Lucianna Žena99 Kategorie
21.02.2008 09:10:07
Deset let?? Tipla bych tak maximálně sedm.
Smajlík  McGruderová Žena21 Kategorie
21.02.2008 08:54:37
vjoo: Holt jsi už stará rašple ;-) Mám ti držet místo vedle mě v domově důchodců?
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
21.02.2008 08:44:20
No jo. To je pomalu jediné na co můžeme být ve svých nejmodernějších dějinách hrdí?
 Jiffy Muž23 Kategorie
21.02.2008 03:47:05
To už je deset let? To snad ne.. (To už jsem tak stará?)
Smajlík  vjoo Žena43 Kategorie
21.02.2008 00:58:51
Až v pátek to bude 10 let
 Zachariáš Kule Muž17 Kategorie
21.02.2008 00:08:11
No jo, ten den si pořád dokonale pamatuju, to byla nádhera. nejlepší generace hokejistů, která tu kdy byla a bohužel ještě dlouho i bude.
 Blackshield Muž26 Kategorie
21.02.2008 00:06:43
Před 10? Pane bože, to to letí... Cože? To mi bylo deset? Nechce se mi tomu věřit. Odhadala bych tak 5 let zpět.
Smajlík  Heb dä Latz Žena71 Kategorie
20.02.2008 23:33:29
pamatuji si, jak jsme celá základka byla narvaná v učebnách s televizemi, my skončili v chemické laborce .... a učitelka češtiny vysvětlovala chlapcům ze sestřiny třídy, že teď se budou dělat penalty .... koukali na ní, jak na zjevení ... pak se jen ozvalo ... kua to myslela samostatný nájezdy? :))

dneska to dávali na čt4 :)
 NewStart Žena23 Kategorie
20.02.2008 23:32:40
Ten čas letí... Fakt deset let? Bylo to bezva.
 Dolido hidalgo Muž33 Kategorie
20.02.2008 23:31:11
Unknown Human Being: Nee, mně to před chvilkou řekl brácha. Jinak bych si na to ani nevzpomněl. Ale bylo to hezký, tehdy...:-)
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
20.02.2008 23:17:50
ekekek - mě nebylo o moc víc, ale pamatuju si to...:)

Jojo, taky jsem dneska koukala na sportu...Ale chtělo by to trošku jiný, aktuálnější repete:)
 eintopf Žena25 Kategorie
20.02.2008 23:16:20
Doufám, žes to výročí důstojně oslavil :-)
Smajlík  Unknown Human Being Muž27 Kategorie
20.02.2008 23:15:12
To už je to 10 let?
Smajlík  kalkur Žena26 Kategorie
20.02.2008 23:15:11
to je toho..
před 20 lety jsem se narodila a nemám potřebu si dokazovat jak ten čas letí...
 Syberie Žena Kategorie
20.02.2008 23:14:39
Dávali to na čt4 sport...koukala jsem stejně jako před deseti lety! Mazec!
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
20.02.2008 23:12:28
No tak před deseti lety mi bylo 7, takže to jsem ten zápas určo neviděla :-)) Ale ten gól byl pěkný :-)))
 ekekek Žena20 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk