Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.28597, vloženo 01.08.2004 11:47:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pro Autoritu s dominantnim muzem
Vymazala jsi svou zpoved, tak se musim vyjadrit vzkazem nejak mi to neda.
Rekla bych, ze ti rozumim, ale ty mas problem pochopit, ze urcite pozitivni rysy sebou vzdy nesou ty negativni: autoritativni clovek bude casto nesnasenlivy a poroucivy nebo primo manipulativni, od ticheho, placheho cloveka nemuzes cekat, ze se za tebe pujde porvat ap.
U silne dominantniho muze musis cekat to, cos popsala. Muze na prvni pohled imponovat tou zastitou a tim, ze na nej ulevne prepustis rozhodovani a zodpovednost, ale zaplatis za toto pohodlim, sebevedomim a samostatnosti.
Ty vlastne cekas nekoho, jako je milujici tatinek, ktery za tebe vse vyridi, ale pritom te necha rust, bude te povzbuzovat tam, kde to potrebujes a odhrnovat vsechna smitka z cesty...Kdo vzdy vyciti, a pozna, co je pro tebe nejlepsi a to bude nesobecky prosazovat.
Obavam se, ze dokud tohle nepochopis a neprevezmes zodpovednost za vlastni zivot do svych rukou, kdy se ty sama budes ridit tim, co chces a nechces a splnis to, co od sebe ocekavas bez moznosti se tomu vyhnout do teple, chranici naruce, ktera po case muze skrtit, tak asi budes vecne zklamana a pozenes se za hledanim preludu zvaneho DOKONALY MUZ.
 Swami Harashimi Žena Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.08.2004 12:00:53
žádnej přelud já su chodící důkaz
 kopr.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč