Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.283333, vloženo 05.02.2008 15:56:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
ROZPORY v rozhřešeních a UPŘÍMNOST
Dopředu podotýkám, berte to, co napíšu, spíše v nadsázce...domnívám se ale, že trocha pravdy v tom je....

Všimla jsem si zajímavé věci - a to, že když diskuze je například tom, jak je špatné, když se žena nechá "vydržovat mužem" (viz nedávná Řezníkova diskuze) a tím pádem se očekává, že se všichni budou od této "ošklivé" věci distancovat - jsou i odpovědi převážně v tomto duchu - "mně přítel nic neplatí..", "nejsem vyžírka..", "střídáme se v placení..," "platit bych si nikdy nenechala..!" "nesnáším, když za mě partner platí.."apod... Zkrátka nikdo není vyžírka, žádná si od partnera platit nenechává či dokonce nesnáší, když tento za ni platí.

Pak je tu ale zase jiná diskuze - např. včerejší od Bekzřídlého Anděla o placení HA v páru a najednou tu máme tolik uživatelek, které tvrdí, že HA si přece poch. platí sami, neboť přítel platí VŠE OSTATNÍ (večeře, benzin, vstupy), některým je prý skoro až trapně, že přítel všechno platí, tak proto tu HA už si platí sami..:-)

Když se podíváte na tyto dvě diskuze, působí to úsměvně... z jedné máte pocit, že na Zp jsou samé nezávislé ženy, kterým se takřka hnusí, když za ně muži platí..a ze druhé zase, že muži platí ženám ze Zp většinou skoro vše:-)...A teď se v tom vyznejte...

Mám ještě jeden příklad - Kdysi tady byla diskuze o tom, jak často se sprchujete - opět naprostá většina udávala, že ráno a večer, přece nejsou prasata, ne?:-) Ale pak tu zase byla diskuze od Mironiska - jak často navštívíte ráno koupelnu? - a tam všichni vypisovali aktivity, které ráno dělají v koupelně, proč se tam vrací atd..a mám dojem, že ani jeden (kromě mě:-) ) tam neudal - osprchuji se...většinou všichni spěchali, tak tak že si vyčistili zuby:-)). Jak to teda, vždyť na Zp se všichni sprchují ráno i večer??:-)

Takže to vypadá, že lidé ze Zp mají tendenci odpovídat tak, aby vypadali v lepším světle, je -li ta diskuze tak položena.. (já vím, že je to lidské, jen mi pak přijde úsměvné, když mě pak někdo zde poučuje či moralizuje)...v jiných dizkuzích toto ale zapomenou (neboť tam se třeba jedná o něco jiného) a jako vedlejší produkt jiného tématu napíšou pravdu o tématu, kde se předtím dělali lepší - a rozpor je na světě..:-)

Co myslíte, je to někdy tak?:-) Cítíte někdy něco podobného..tu neupřímnost? Hraní si na svatost samu?
A když pak napíše někdo něco upřímně, udá byť třeba i menšinový názor, ale je UPŘÍMNÝ, je zde odsouzen k ukamenování...
Máte někdy podobný pocit?


 kikiwhite Žena30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.02.2008 18:17:06
alpine: asi necekas ze s tebou na teto urovni budu diskutovat, zejo.
 od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
05.02.2008 23:21:39
spis si myslim, ze lide neprispeji, pokud by jim to mohlo byt pozdeji pripomenuto a to nejen virtualne.Zas tak me to neudivuje.Proc vytahovat vsechny prohresky...
 limon y sal.
05.02.2008 22:51:56
Naprosto souhlasím, je to tady plný moralistů. Nikdo nikdy nikoho nepodvedl, všichni jsou čestní, hodní, nikdy nelžou a jsou de facto svatí.
Smajlík  bjetuschka Žena Kategorie
05.02.2008 21:56:22
Jsme jen lidi, kdo jsi bez chyby hoď kamenem ......
 jan wat Muž Kategorie
05.02.2008 21:01:51
Alpine Pro: Domnívám se, že vyvracet sociopsychologické teorie aritmetikou I. stupně ZŠ dost dobře nejde. Trapas.
 jezevec mnoha tváří Muž30 Kategorie
05.02.2008 20:33:54
Je to tak, taky sem si toho všimla. Ale já přizpůsobuju svýmu životu jen zpovědi a to proto abych poradila co nejlíp
 Sovabobo2 Žena23 Kategorie
05.02.2008 19:54:18
Hodně lidí odtud si tu protiřečí a stáčí řeč i zájem tam, kde je více lidí a tudíž více bezpečno.... vlezprdelkové. Nemám takové lidi ráda, ale vždycky byli, jsou a budou.
 Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
05.02.2008 19:17:04
Ničeho takového jsem si nevšimla, těch diskuzí jsem se nezúčastnila. Ale na zpovědnici jsem vždy upřímná, protože je to tady takový jiný.
 Terou-jsem-já Žena21 Kategorie
05.02.2008 19:07:32
řezník

To neber jako urážku s tou vepřovou hlavou. Jenom konstatuju očividné. Podobně jako jsem si tipnul, že kluk, co chodí v růžovym svetru a košili, má rád růžovou, takže může mít třeba i růžovou peněženku..
 Alpine Pro
05.02.2008 19:05:19
Řezník

Prej komunikační teorie.. Ty tvoje masový komunikace si musej hodně hrát na vědu, když někdo fakt, že víc kuráže je třeba k nesouhlasu než k souhlasu, nazve teorií.

Kikiwhite mám výjimečnou chuť stírat, to sis všimnul dobře! Asi jsi čekal, že ti budu odporovat, viď? :)

Do profilu se mi nechce ti psát, protože mi vadí koukat se na tvou vepřovou hlavu. Kolik vážíš na ten svůj, jestli si dobře pamatuju, metr 85? 90-95, tipuju.
 Alpine Pro
05.02.2008 18:37:14
alpine: vpohode. kdo se zamysli, pochopi. kdo ne, zacne prirovnavat komunikacni teorie k syrum.
mam pocit z kazde diskuze kikiwhite ze mas neodolatelnou potrebu ji to nejak "natrit" at je to smysluplne nebo ne. ale co, uz jsem to tu zaplevelil dost, du se ucit
P.S. kdyztak na me reaguj do profilu at uz to tu neplevelime
 od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
05.02.2008 18:33:03
Braň pravdu,
mluv pravdu,
... pravdu. (Jan Hus 1415 Constance)

Pravda a láska musí zvítězit,
nad lži a nenávisti. (Jiří Havel 1989 Letná)


Hovoříš pravdu? (Jiří Pecha-Anděl z Kurvahošigutentág)
Smajlík  tower
05.02.2008 18:30:06
Řezník

Kdybys nebyl ješitný, nepokračoval bys ve svojí očividně nesmyslné argumentaci.

Ty mi tu tvrdíš, že pokud existuje zvučná teorie toho, že lidi, co jedí sýry, dostávají se zvýšenou pravděpodobností rakovinu, potom když máme před sebou člověka, co jí sýry, má rakovinu.. Dále už se k tomu nebudu vyjadřovat.
 Alpine Pro
05.02.2008 18:24:06
Tak jsem tu analýzu provedl. Platí to, co jsem odhadnul. Neplatí, co kikiwhite.

Nejprve jedno upřesnění. Co je důkazem, že lidé si převážně protiřečí u těch dvou diskuzí? Že více jak polovina lidí, kteří reagovali k diskuzi, ke které z obou reagovalo více lidí, si protiřečí.

Jedna jasná logická premisa. Pokud si někdo protiřečí u obou těchto diskuzí, nutně patří do podmnožiny lidí, kteří reagovali k oběma diskuzím. :)

Teď k číslům..
K diskuzi od B. anděla reagovalo více lidí jak k diskuzi od Řezníka. Proto bylo jednodušší zjišťovat, kteří z lidí, kteří reagovali k diskuzi řezníka, reagovali také k diskuzi B. A.
K řezníkově diskuzi reagovalo celkem 40 lidi.
19 reagovalo také u diskuze B. A.
21 nereagovalo u diskuze B. A.
Čili logicky: i kdyby všichni, co reagovali u obou diskuzí, řekli u jedné A a u druhé opak A, stále by procento těch, kteří si protiřečili, bylo pod polovinou všech lidí, co reagovali k diskuzi, ke které reagovalo více lidí.

Tady jsou konkrétní jména reagujících jen k Řezníkově diskuzi:
Mina
Šedá lvice
karek
Vercuruitë
Anathea
stemm
ganjys
jan wat
Moonek
jaaaaaaaaaaa
Zenový mistr Pi-Tcha
Zildjian
pan Mobil
alien-krysař
dfdgj
Jordanka
ka rina reeves
erteploid
gibraltar2000
slunic ko silvie

Reagující k oběma diskuzím:
Urvišu
LilyRejoice
kalkur
arj
ilustrace
Finrod
Tvůj nepřítel
thorn
Viconius
El chupito
celesta
žabka renča
Votrapa
limon y sal.
jezevec mnoha tváří
super pozorovatel
tupá žiletka
Heb dä Latz
Bezkřídlý Anděl
 Alpine Pro
05.02.2008 18:17:43
Alpine Pro: Tak já myslím, že porovnávat ty diskuze je zbytečné, bylo to podle mě uvedeno jako příklad a myslím že autorka diskuze něco v úvodu psala, že to máme brát s nadsázkou. Jde o to, že se tu lidi dělají lepšími - toto je podle mě jádro diskuze.
 tupá žiletka Žena22 Kategorie
05.02.2008 18:15:02
je to o tom ze vetsina lidi se zde boji psat svoje uprimne nazory protoze se boji konfrontace a upoutani pozornosti.tohle je mentalita tipickych cechu ktera je v nich hluboce zakorenena,ackoliv si cesi zakladaji na tom co si kdejaky vul o nich co mysli,a haji se tedy pokud jsou dotceni,tak nadruhou stranu se boji ukazat v pravem svetle.
pokud v diskuzi vidi ze se nikdo v "pravem svetle jeste neukazal" tak i oni se boji,a az teprve co to jeden zacne,tak az pak se oni pridavaji protoze v tom pak nejsou sami.
take spousty lidi tady maji svoji pseudoimage kterou si vytvorily,hrajou si na intelektualy,nezavisle zeny,sebevedome osobnosti,nebo verici a verny(aby se neschodily pred opacnym pohlavi na ktere chteji zoufale zapusobit)
a pak zde mas skupinu lidi co chodi na srazy takze na sebe nechteji moc prozrazovat.
a vem si ze pro tyto lidi je sraz nekdy jedina spolecnost v zivote takze si na povesti zakladaji.
tipek hrajici si na playboye neprizna ze byl v 25ti panic,holka ktera si tady hraje na slusnou neprizna ze by sla s nekym za penize ani kdyby to byla castka ze by ji to zaplatilo cely skolny na soukromy VS.pritom vime ze realita je zcela jina,a kluci co nadavaji zdejsim holkam do devek jsou z vetsiny ti co za nima chodi(zadna je nechce,musej platit nebo brat to co je)a sou to nejvetsi prasata.kdyby tady lidi byly daleko vic uprimnejsi,bylo by to zde zajimavejsi.jinak nuda nuda.:-)
 jaaaaaaaaa
05.02.2008 18:08:26
269667: Tolik k mé hygieně

:D
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
05.02.2008 18:07:00
Kde je ta Diskuze o sprchování?
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
05.02.2008 18:05:23
alpine a jeste k tomu "Myšlenka jakési tvé spirály jé zajímavá, ale nemáme důkaz, že se týká těch dvou diskuzí." ten dukaz budes mit az se seznamis s danou teorii proctes si ty diskuze a zamyslis se. jestli cekas na nejake zjeveni dukazu tak sorry, ale takhle to nefunguje. Aspon nas na skole ucili dukazy hledat ne cekat na jejich zjeveni.
 od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
05.02.2008 18:02:29
Ano, pěkný postřeh. Jistě, že to tak je. Sotva kdo strčí dobrovolně katovi hlavu na špalek.
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
05.02.2008 17:59:59
řezník - "Na tom postrehu je zajimave zejmena to ze skutecne funguje tzv. spirala mlceni tedy lide nevyjadruji nazor u nejz se ocekava ze narazi a posiluje se vyjadreni nazoru kompatibilniho. Jestli lide lzou nebo ne nevim, nicky jsem si neporovnaval ale tipl bych ze nelzou."

jo jo, tohle jsem měla na mysli, ale neumím to tak neukecaně vystihnout:-)

Děkuji:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 17:59:09
alpine: tahle moje reakce uz bude zavanet dusevni onanii ale neodpustim si to. Vyvraci to ze je v te uvaze logicka chyba, protoze tam je zajimavy postreh majici oporu v uznavane teorii. Konkretne treba s touhle pasazi "Když se podíváte na tyto dvě diskuze, působí to úsměvně... z jedné máte pocit, že na Zp jsou samé nezávislé ženy, kterým se takřka hnusí, když za ně muži platí..a ze druhé zase, že muži platí ženám ze Zp většinou skoro vše:-)...A teď se v tom vyznejte..." rozpor nevidim.
Ne nelogicka ale neprokazana je myslenka jestli lide lzou, protoze neni porovnani tech nicku.
P.S. nejedna se o nejakou mou spiralu ale o teorii patrici do oblasti masove komunikace a jeji autorkou je Elisabeth Noelle Neumann.
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
05.02.2008 17:58:06
Tak trochu, já občas taky píšu hrozný p**oviny!
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
05.02.2008 17:57:13
Porovnejte někdo rozhřešení u těch dvou diskuzí, jestli v souladu s jednou někdo tvrdí A a v souladu s druhou opak A. Bez toho jsou zdejší rozbory mlácením prázdné slámy.
 Alpine Pro
05.02.2008 17:54:15
Řezník - neřekl jsi nic, co by vyvracelo, co já napsal, ale je to podle tebe blbost. Myšlenka jakési tvé spirály jé zajímavá, ale nemáme důkaz, že se týká těch dvou diskuzí.
 Alpine Pro
05.02.2008 17:51:31
Já to tak neprožívám. Mně stačí někteří člověci v mém okolí a to bohatě..
Smajlík  Šedá lvice Žena57 Kategorie
05.02.2008 17:33:42
postreh to je zajimavy a myslim ze kdybych tu diskuzi pojal vice neutralne bylo by vice rozdilnych reakci. Rekl bych ze kazdy tady uzpusobuje svuj image, konecne jak jsem ti psal vcera vsichni hrajeme divadlo. Ja sam bych mel asi mensi motivaci napsat do diskuze o sprchovani ze si hodim sprchu 1x za tyden kdyz by tam kazdy psal ze se sprchuji kazdy den a kdo ne je prase.
Alpine Undra: ses s tou svou argumentaci vedle, jako koneckoncu casto. Ale cekat od absolventu VSE analyzu slozitejsi situace je marna snaha* :-) Na tom postrehu je zajimave zejmena to ze skutecne funguje tzv. spirala mlceni tedy lide nevyjadruji nazor u nejz se ocekava ze narazi a posiluje se vyjadreni nazoru kompatibilniho. Jestli lide lzou nebo ne nevim, nicky jsem si neporovnaval ale tipl bych ze nelzou.
* viz situace ze na analytickych a planovacich pozicich v bankach casto sedi absolventi matfyzu, tedy lide schopni slozitych analyz. Konec zlobiveho rypnuti.
 od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
05.02.2008 17:31:18
Tak v mých jednotlivých příspěvcích v diskuzi můžou taky být na první pohled nějaké rozpory (a taky že jsou), ale není to z toho důvodu, že bych si vymýšlel, ale z toho důvodu, že tam jsou ještě nevyřčené navazující věci, z čehož pak vznikne jednotný celek a ty případné rozpory viditelné na první pohled se tím vysvětlí. Myslím, že to tak je u spousty lidí :-)
 Unknown Human Being Muž27 Kategorie
05.02.2008 17:26:31
Málokdo tu říká pravdu
Smajlík  Kokosová pičinka Muž29 Kategorie
05.02.2008 17:24:15
Alpine pro - ty seš takovej roztomilej, jak si myslíš, že vždycky tak jako někoho odhalíš, udeříš hřebíček na hlavičku nebo vystihneš podstatu jeho nitra:-)). Zkrátka si myslíš, že někoho vždy ohromíš svým ojedinělým postřehem..:-)

BTW - Teď jsi mě teda, musím přiznat úplně dostal, až jsem se zpotila z tvého opět tak odhalujícího postřehu:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 17:14:48
Alpine Pro- A taky nevíme, jestli těch 30, co psali, že jim je horko, nepsali ze slunného Caribiku a těch 50 ze sev. pólu:)
 Acnelka-L Žena33 Kategorie
05.02.2008 17:14:28
Pěkný postřeh:)
Smajlík  Teya89 Žena19 Kategorie
05.02.2008 17:11:14
Jedna osobní otázka: proč tak často u lidí prokazuješ a odsuzuješ lhaní a přetvářky? Se říká něco ve smyslu: Podle sebe......
 Alpine Pro
05.02.2008 17:09:29
Bezkřídlý Anděl, omlouvám se :-)
 pamela Žena Kategorie
05.02.2008 17:08:47
Už jsem se vyjádřila v diskuzi od Bekzřídlý Anděl.
 pamela Žena Kategorie
05.02.2008 17:08:32
Error 283 - Logical Reasoning Failure
:)

Teď si na tobě smlsnu. :)

Mějme diskuzi s otázkou, jestli je lidem také zima, na kterou přijde 50 rozhřešení souhlasících, že je jim také zima.
Pak mějme po minutě další diskuzi, na kterou dorazí 30 rozhřešení, jejím obsahem je otázka, zda-li se lidi taky pečou, a těch 30 rozhřešení říká: ano, pečeme.
Tvůj závěr: lidi na Zpovědce lžou. Jednou odepíšou, že je jim zima, podruhé že horko.
Můj závěr: O protiřečení si lidé s uvedenými informacemi nelze soudit. Důvod: nevíme třeba, jestli těch 30, kteří napsali, že jim je horko, napsalo k té druhé diskuzi, že jim je zima.
 Alpine Pro
05.02.2008 17:01:52
fatalita - nikdo přece nepopírá, že jsme na internetu, že by si každý nemohl říkat, co chce ani že to bereme tak vážně, že kvůli tomu nespíme..:-) prostě si o tom povídáme, proto jsme si otevřeli Zp..jestli to ty nebereš teda vůbec vážně, proč tu vůbec jsi?:-)

Trochu mimo mísu tvůj příspěvek, promiň..to co říkáš, nikdo nepopírá a o tom není tato diskuze..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 17:00:11
Přece se tu nebudou ztrapňovat, když můžou mít takovou krásnou virtuální image...
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
05.02.2008 16:58:32
tower - ano, ti jazykotepci jsou nesnesitelní....:-)

"..a taky mně tady často prudí jazykotepci," - cituji tebe... má být MĚ (jako TĚ, nikoli TOBĚ)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 16:55:42
Asi je na tom něco pravdy,ale myslím, že na tom nezáleží. Jsme na internetu, každý si tu v podstatě může psát, co se mu jen zachce. Říkat pravdu, lhát, jen tak se do někoho navážet, svěřovat se, dělat věci, které by v osobním životě, kdy je sám za sebe, neudělal. Je to uvolňující. Nejde tu o pravdu, je to prostě jen ventil. Takže ať si každý dělá, co uzná za vhodné, hlavně když mu to pomůže... Zkrátka neberte to zas až tak vážně a nebo berte, jestli chcete.
Smajlík  fatalita
05.02.2008 16:55:22
Acnelka-L - ok, tohle jo..:-), to je poch. pravda.. já jen, že před tím to vyznělo, že připouštíš, že si třeba i úplně protiřešíš..ale stím, co jsi napsala teď...souhlas:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 16:53:34
Votrapa- Ano, ano, Češi jsou ve svém jádru negativisté.
Ovšem žít si jako průměrný američan (co tak aspoň znám z doslechu), tak ze mě negativismus zmizí.
 Acnelka-L Žena33 Kategorie
05.02.2008 16:50:41
kikiwhite- Ne, ale šikovní řečníci dokáží pomocí vhodně zvolených slov a otázek zmanipulovat odpověď. (platí to pro ovlivnitelnější lidi).
Jen jsem chtěla říct, že způsob otázky hodně ovlivňuje i způsob odpovědi. A na ZP samozřejmě působí ještě tzv. davový proud (čili radši jdu s davem, ať nejsem za blba).
 Acnelka-L Žena33 Kategorie
05.02.2008 16:46:30
..a taky mně tady často prudí jazykotepci, kteří neustále poukazují na pravopisné chyby. To je k vzteku...o)))


(které tvrdí, že HA si přece poch. platí sami) ŽENY
(že přítel všechno platí, tak proto tu HA už si platí sami..) ŽENY
Smajlík  tower
05.02.2008 16:40:12
Že by princip kolektivní viny? Je tady hodně lidí a do několika diskuzí nemusejí napsat stejní. Vlastně to vystihl, co chci říct, už Votrapa.
 realita2008 Žena Kategorie
05.02.2008 16:39:41
"co proto mohu udělat?" obávám se, že nic.
Smajlík  harakiri
05.02.2008 16:38:17
Acnelka-L: Tenhle negativismu není jenom za Zpovědnici. To je přirozený způsob uvažování čechů.

Spousta lidí ti na otázku "Jak bylo v ..." (doplň cokoliv), tak ti odpoví: "Nebylo to špatný ..." Už v samém podstatě odpovědi je negativismus. Najít někoho, kdo naprosto přirozeně ti řekne "Bylo to skvělý" tak to aby jel člověk do USA (protože čech si slova jako vynikající, skvělý, výborný šetří na něco Extra s velkým E) ;-)
 Votrapa Muž Kategorie
05.02.2008 16:34:18
Acnelka-L - to mi nějak mozek nevzal:-) - Takže jako klidně udáš i úplně protichůdnou odpověď na stejné téma jen podle otázky?? To myslíš vážně?
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 16:32:01
Způsob odpovědi je do jisté míry formován otázkou...
Př. Nechceš jít se mnou do kina? (tak nějak mi podvědomě negativně vsouvá, že nechci)
Chceš jít se mnou do kina? (Působí pozitivně). To samé funguje i na ZP.
Podle otázky i posuzuji svoji odpověď.
 Acnelka-L Žena33 Kategorie
05.02.2008 16:31:56
Votrapa, Celesta - mě to taky přijde přirozené, já jsem to jen tak vypíchla u těchto diskuzí, tam mi to přišlo takové vtipné..zvláášť u té HA...já měla vždycky dojem, že tady převládá názor, že platící ženy samy za sebe jsou nej:-) a tady mě trklo do očí, že je to najednou jinak:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 16:28:31
harakiri - ještě že máme milé anonymky (to jako zdrobnělina), aby nás poučili...

To víš, že máš plaaavdu..logické myšlení... co to je? To je nějaká nemoc? Pouč mě, plooosím..Já toho chci taky znát tak hodně jako tyyy a logické myšlení chci mít také jako tyyy...co proto mohu udělat?
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 16:26:52
kikiwhite: Proč by někdo šel dobrovolně s kůži na trh? Je jasné, že do diskuzí v podobném duchu si budou nejvíce přispívat lidé, kteří zastávají podobné hodnoty. Lidí, kteří dobrovolně půjdou do střetu jenom z toho důvodu aby vyjevili tu svou pravdu tady moc nebude ;-) Obzvláště když někde vedle je diskuze, kde můžou svůj názor vyjevit bez rizika, že je za to někdo setře ;-)
 Votrapa Muž Kategorie
05.02.2008 16:23:45
Jistou názorovou pružnost tady taky pozoruju, ale přijde mi to přirozené. Přece do diskuze, kde se pranýřují vyžírky, nenapíšu, že mě přítel živí, to bych to asi pěkně schytala.
 celesta
05.02.2008 16:23:43
Vždyť do každý z těch diskuzí přispívají jiní lidé. Logický uvažování nebude tvá silná stránka, co?
Smajlík  harakiri
05.02.2008 16:23:03
A není to jedno? Stejně všichni umřeme....
 ganjys Žena Kategorie
05.02.2008 16:20:49
Votrapa, Chlupatec - Ještě mě napadlo...Ok, jestli to nebyli ti stejní lidé v těch diskuzích, proč se tedy například to velké množství žen, za které partner platí (viz diskuze o HA), na Řezníka nevrhly a nepřekřikovaly se jedna přes druhou, že u nich je běžné, že vše platí partner a je to naprosto v pořádku?:-)
Jen si tak přemýšlím..;-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 16:19:33
*NeN* - JO, na to jsi přesně kápla!.. a to je to co mi tu hodně vadí...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 16:17:50
Tak jsem si přečetla, co jsem psala v diskuzi o HA a v diskuzi od řezníka a myslím, že si neprotiřečím.
Myslím, že z počátku má každý tak trochu tendenci tu psát tak, aby vypadal v lepším světle, ale čím déle tu je, tím víc je upřímný a tu tendenci už nemá. Myslím, že i já když jsem tu před několika lety přispívala poprvé jsem měla tu tendenci se dělat lepší, když se tak na to dívám zpětně:-)
Občas se musím smát, když to tady čtu, jak jsou všichni věrní, upřímní, nikdy nelhali, nikdy nepomlouvali, prostě ctnost sama:-)
Na druhou stranu jsou tu podle mě zase lidi, co se zbytečně moc podceňují a dělají se podle mě záměrně horšími než jsou, ale to už je jiná diskuze:-)
 tupá žiletka Žena22 Kategorie
05.02.2008 16:16:58
Tak ono jde taky o to, jak se ten názor podá. Myslím, že jsem reagovala v diskusi o HA i o placení... A ano, HA si platím sama a přítel platí benzín, přesto si myslím, že se finančně angažujeme zruba nastejno => dělíme se o výdaje. Jde o to, jak svůj názor podáš, je mi jasné, že o HA tvoje diskuse není. :-) Jinak já si nemyslím, že bych se přetvařovala, umím jít proti proudu, ale někdy třeba nemám chuť se s ostatními hádat a radši ani nereaguju. Nevím, jak moc je to pokrytecké. :-)
 McGruderová Žena21 Kategorie
05.02.2008 16:15:11
tak stane no...já myslím do žádných z těchhle diskuzí nepřispívala...
ale on si to třeba ani člověk neuvědomí, podívá se, co píšou ti před ním a aby nevypadal jako blbec, tak tam plácne něco podobného...
 *NeN* Žena25 Kategorie
05.02.2008 16:14:58
Tahle diskuze je o tom, že většina lidí si tu na něco hraje. Je to tak jednoduché a bijící do očí, že je to často až k smíchu.

Kdo nemá styl a image, jako by nebyl.
 ganjys Žena Kategorie
05.02.2008 16:14:41
kiki: Můj názor je že jsem nikdy nevšimla člověka, který by si v různých diskuzích protiřečil:-)
Smajlík  Slintoidní chlupatec Žena26 Kategorie
05.02.2008 16:11:54
Slintoidní chlupatec - tak zkus přemýšlet;-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 16:10:54
Máš pravdu, někteří lidé si tu protiřečí a to nejen v těchto dvou diskuzích.
 kalkur Žena26 Kategorie
05.02.2008 16:09:42
Pokud to nebyli vážně ti stejní lidé co tohle tvrdili tak nevím o čem je tahle diskuze:-D
Smajlík  Slintoidní chlupatec Žena26 Kategorie
05.02.2008 16:07:29
V diskuzi Ha jsem neodpovídala, jinak platím všechno já tj přítele si vydžuju.
Sprchuju se večer bo ráno nestíhám.
 ganjys Žena Kategorie
05.02.2008 16:06:25
kikiwhite: něco na tom určitě bude...lidé se rádi zavděčí a ukáží v lepším světle:)
 El chupito pequeňo Žena25 Kategorie
05.02.2008 16:06:15
Divné. Já myslel, že je to tady webíček samých milých a upřímných lidiček. Tady se přece nikdo nepřetvařuje a nelže, ať už se jedná o prkotiny nebo o vážné věci.
Smajlík  jezevec mnoha tváří Muž30 Kategorie
05.02.2008 16:02:51
Votrapa, pequeňo - jasně že úplně neprovnávala, taky proto to píšu o té nadsázce, ale stejně mi to přijde zajímavé...že by zrovna tam v té diskzui byli úplně jiná lidé, než v té další?:-))
Pořád si myslím, že na tom, co jsem napsala, něco musí být...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2008 16:01:33
Já jsem upřímný a nestydím se za to. Ostatně stejným způsobem jsem se seznámil se svou drahou polovičkou - než jsme spolu začali chodit, byl jsem tak upřímný a "svůj" jako vždycky, žádná přetvářka, prostě buď mě takového bude chtít, nebo nebude. A ona chtěla. Přetvařují se jen srabi, kteří nemají nervy na to být po právu srovnáváni se svým okolím.
 Finrod Felagund Muž24 Kategorie
05.02.2008 15:59:53
Tak s tímhle by se dalo souhlasit, protože kór v tý diskuzi o HA jsem si toho všimla taky.
Ale není to jedno? Podle mě to tady všechno moc řešíte a zbytečně, jelikož jde jen o internet.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
05.02.2008 15:59:38
A reagovaly v těchto dvou diskuzích stejné dívky? Porovnávala jsi to?

Jinak si taky myslim, že tu spousta lidí reaguje tak, aby se neshodili, aby nebyli něco méně a jsou v podstatě dokonalí.
 El chupito pequeňo Žena25 Kategorie
05.02.2008 15:59:09
Pokud nenastal souběh nicků, kteří tvrdili v jedné diskuzi to a v druhé ono, tak celý tvůj postřeh je naprosto o ničem.
 Votrapa Muž Kategorie
05.02.2008 15:58:01
Tohohle si nějak nevšímám :)

Ale jinak si stojim za tim, že si všecko platíme napůl, nebo spíš v duchu "dneska platim já, zejtra ty"
Smajlík  Amparka Aluminiová Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč