Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
tento problém trápí docela hodně lidí v čr, problém je v radikálním řešení a tou je kvalitní zubař. Zubař vyvrtá stoličku a dostane se k jádru věci, vyčistí zubní kaz který sahá až do mezizubního prostoru. Výplň bílá plomba, a vyčistí mezizubní prostor... cirka bílá plomba na 1 zub 800 kč (rok 2014) plus jednou ročně zubní hygiena 600-800 kč sezení.. Hlavní je připustit si to, nechodit k třicetikorunovým doktorů, ti vám tak akorát hrábnou do pusy a za 3 minuty vyhodí... musíte si připlat za kvalitní péči, jedna bílá plomba trvá i 30 minut, záleží na kvalitně odvedené práci... hmm ale moc lidí neznám kteří by si chtěli připlácet za kvalitní zubní péči... :( takže čechům bude smrdět z huby fest :( achjo češi jsou prasata.
|
|
|
dodržuji ustní hygienu ale stejnak mi smrdí z pusy. Večer nežeru čistim si zuby ráno i večer a žvejkám Winterfresh. Není to tim že ráno nesnídám? POMOC!!!! Poraďte pls co mám dělat. napište mi na mejl: vit.gaara@seznam.cz. Dik
|
vit gaara |
|
|
Kloktat hovna a zápach je pryč!
|
|
|
doufám že ne, zuby si čistím pořádně a taky vím co to je žvýkačka.. po česnekové pomazánce, utopenci apod. nechodím do společnosti, tyto lahůdky si nechávám na volné večery nebo víkendy :) třeba kamarádka se pořád cpe chlebem s cibulí nebo pórkem, což o to, mně to taky chutná ale ten závan je pak strašnej.
|
|
|
Nikdo mi žvýkačky nenabízí, tak asi ne.
|
|
|
Tady to nejak smrdi !!!!
|
|
|
Taky nemá ráda zápach čišící jak z mamutí řitě... většinou to řeším tak, že dotyčnému nabídnu žvýkačku, nebo mu i řeknu, ať se napije (to lze samozřejmě jen u blízkých doma nebo kolegům v práci). když se setkám s cizím, komu takhle táhne z pusy, tak se prostě odvracím, protože tohle je fakt humus.
|
|
|
Doufám, že ne. Zubní hygienu dodržuju, po jídle žvejkám.
|
|
|
Skoro vždy mám po ruce bonbony nebo žvýkačky.
|
|
|
Z pusinky mi smrdí jen ráno (obvykle pro prohýřené noci), jinak to jde.
|
|
|
já kouřim, takže o svý zuby dbam snad jao nikdo, zápach z ust neexistuje
|
|
|
já si to uvědomuju,proto si čistím zuby několiktrát denně a používám ústní vodu...jinak žvýkám přes den nějaký žvejky a cucám bombónky,protože vím,jak to může být nepřijemné,když někomu smrdí z pusy...
|
|
|
Ano
|
|
|
jo. a je to humus
|
|
|
Smějící se Jack : sem jsi měl dát odpověď na tvé choutky
|
|
|
Jen když sním cibuli nebo česnek. Ale to je zdravej zápach, proti němu nic nemám.
|
|
|
Ne. Taky mám žvýkačky vždycky u sebe. Je to nechutný když někomu táhne z huby.
|
|
|
Snad ne, ale pro jistotu udržuju odstup, abych ani já nemusel, ani druhá strana, kvůli tomu couvat. Vadí mi, když na mě někdo mluví hodně zblízka, i když nesmrdí.
|
|
|
Asi jo,ale čuchají to ostatní tak co...
|
|
|
fAKT NE... jestli je něco, co se mi přímo hnusí a nesnáším to, je to zápach z cizích úst.. od lidí, kteří mluví a smrdí jim z pusy se dost viditelně odtahuju.....
|
|
|
bez pravidelného rande s kartáčkem se neobejdu a orální praktiky se žvýkačkou provádím v jednom kuse :)
|
|
|
Strašně moc. Radši otevři kanál, než abys se mnou mluvil.. :D krásná diskuze
|
|
|
Jak kdy
|
|
|
Po cigarete jo.
|
|
|
žvejkam nebo kouřim - takže buďto foukam nikotin, nebo svěží dech :))) Zatim si nikdo nestěžoval ani se neodkláněl a blbě nekoukal :)))
|
|
|
Používám ústní vodu Žumpa
|
|
|
Kdepak:-) Neustále mám v puse žvýkačku:-P Když nežvýkám, jsem nervózní:-D A je fakt že někteří si to neuvědomujou a je to hooodně nepříjemný s někým takovým mluvit...
|
|
|
Zatím si nikdo nestěžoval. Ústní hygienu taky dodržuju, pořád něco žvýkám, takže myslím ne, nejsem prase a na druhé nefoukám svůj smrdutý dech. :P
|
|
|