Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.280934, vloženo 25.01.2008 21:21:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Smrdí vám z pusy?
Přátelé, zajímalo by mě, jestli taky patříte k lidem, kteří si neuvědomují, že jim pěkně táhne z pusinky. Není to moc příjemný, když musím v rozhovoru s někým čichat rozkládající se zbytky jídla z jeho úst. Mně by se to samozřejmě stát nemohlo, protože dodržuju ústní hygienu, používám ústní vodu a skoro pořád žvýkám žvýkačky. (Jsem v tomto ohledu ještě dokonalejší než kolega Bhagavan.;) A vy? Jste prasata a foukáte na druhé svůj smrdutý dech?
 pejsek E-MAIL:   Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.05.2014 21:06:45
tento problém trápí docela hodně lidí v čr, problém je v radikálním řešení a tou je kvalitní zubař. Zubař vyvrtá stoličku a dostane se k jádru věci, vyčistí zubní kaz který sahá až do mezizubního prostoru. Výplň bílá plomba, a vyčistí mezizubní prostor... cirka bílá plomba na 1 zub 800 kč (rok 2014) plus jednou ročně zubní hygiena 600-800 kč sezení.. Hlavní je připustit si to, nechodit k třicetikorunovým doktorů, ti vám tak akorát hrábnou do pusy a za 3 minuty vyhodí... musíte si připlat za kvalitní péči, jedna bílá plomba trvá i 30 minut, záleží na kvalitně odvedené práci... hmm ale moc lidí neznám kteří by si chtěli připlácet za kvalitní zubní péči... :( takže čechům bude smrdět z huby fest :( achjo češi jsou prasata.
 DFAWFF
08.09.2009 19:43:34
dodržuji ustní hygienu ale stejnak mi smrdí z pusy. Večer nežeru čistim si zuby ráno i večer a žvejkám Winterfresh. Není to tim že ráno nesnídám? POMOC!!!! Poraďte pls co mám dělat. napište mi na mejl: vit.gaara@seznam.cz. Dik
Smajlík  vit gaara
26.01.2008 23:31:56
Kloktat hovna a zápach je pryč!
 Hahinnek
26.01.2008 19:43:04
doufám že ne, zuby si čistím pořádně a taky vím co to je žvýkačka..
po česnekové pomazánce, utopenci apod. nechodím do společnosti, tyto lahůdky si nechávám na volné večery nebo víkendy :)
třeba kamarádka se pořád cpe chlebem s cibulí nebo pórkem, což o to, mně to taky chutná ale ten závan je pak strašnej.
 greeny socks Žena23 Kategorie
26.01.2008 15:36:00
Nikdo mi žvýkačky nenabízí, tak asi ne.
Smajlík  realita2008 Žena Kategorie
26.01.2008 13:35:52
Tady to nejak smrdi !!!!
Smajlík  Pimulik Muž Kategorie
26.01.2008 13:32:26
Taky nemá ráda zápach čišící jak z mamutí řitě... většinou to řeším tak, že dotyčnému nabídnu žvýkačku, nebo mu i řeknu, ať se napije (to lze samozřejmě jen u blízkých doma nebo kolegům v práci). když se setkám s cizím, komu takhle táhne z pusy, tak se prostě odvracím, protože tohle je fakt humus.
 Evča Žena Kategorie
26.01.2008 12:53:21
Doufám, že ne. Zubní hygienu dodržuju, po jídle žvejkám.
 Eraser Muž27 Kategorie
26.01.2008 12:35:55
Skoro vždy mám po ruce bonbony nebo žvýkačky.
 Tachymetra Žena21 Kategorie
26.01.2008 12:13:50
Z pusinky mi smrdí jen ráno (obvykle pro prohýřené noci), jinak to jde.
 Anaya Žena22 Kategorie
26.01.2008 11:39:38
já kouřim, takže o svý zuby dbam snad jao nikdo, zápach z ust neexistuje
 LUMBERS Žena24 Kategorie
26.01.2008 10:34:10
já si to uvědomuju,proto si čistím zuby několiktrát denně a používám ústní vodu...jinak žvýkám přes den nějaký žvejky a cucám bombónky,protože vím,jak to může být nepřijemné,když někomu smrdí z pusy...
Smajlík  NahoruADolu Žena Kategorie
26.01.2008 08:02:57
Ano
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
26.01.2008 02:40:29
jo. a je to humus
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
26.01.2008 00:57:16
Smějící se Jack : sem jsi měl dát odpověď na tvé choutky
Smajlík  žabka renča Žena99 Kategorie
26.01.2008 00:52:51
Jen když sním cibuli nebo česnek. Ale to je zdravej zápach, proti němu nic nemám.
Smajlík  Smějící se Jack Muž33 Kategorie
25.01.2008 23:18:57
Ne. Taky mám žvýkačky vždycky u sebe. Je to nechutný když někomu táhne z huby.
 oiskin Muž22 Kategorie
25.01.2008 22:26:29
Snad ne, ale pro jistotu udržuju odstup, abych ani já nemusel, ani druhá strana, kvůli tomu couvat. Vadí mi, když na mě někdo mluví hodně zblízka, i když nesmrdí.
 erteploid Muž36 Kategorie
25.01.2008 21:54:00
Asi jo,ale čuchají to ostatní tak co...
Smajlík  Mina Harkerova Žena20 Kategorie
25.01.2008 21:51:55
fAKT NE... jestli je něco, co se mi přímo hnusí a nesnáším to, je to zápach z cizích úst.. od lidí, kteří mluví a smrdí jim z pusy se dost viditelně odtahuju.....
 Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
25.01.2008 21:38:25
bez pravidelného rande s kartáčkem se neobejdu a orální praktiky se žvýkačkou provádím v jednom kuse :)
 NewStart Žena23 Kategorie
25.01.2008 21:35:34
Strašně moc. Radši otevři kanál, než abys se mnou mluvil..

:D krásná diskuze
Smajlík  Amparka Aluminiová Žena23 Kategorie
25.01.2008 21:33:40
Jak kdy
 Bonsai Muž35 Kategorie
25.01.2008 21:31:27
Po cigarete jo.
 Shinu Žena Kategorie
25.01.2008 21:28:14
žvejkam nebo kouřim - takže buďto foukam nikotin, nebo svěží dech :))) Zatim si nikdo nestěžoval ani se neodkláněl a blbě nekoukal :)))
 ballab Žena Kategorie
25.01.2008 21:25:03
Používám ústní vodu Žumpa
 Moonek Žena28 Kategorie
25.01.2008 21:23:30
Kdepak:-) Neustále mám v puse žvýkačku:-P Když nežvýkám, jsem nervózní:-D A je fakt že někteří si to neuvědomujou a je to hooodně nepříjemný s někým takovým mluvit...
Smajlík  Slintoidní chlupatec Žena26 Kategorie
25.01.2008 21:23:29
Zatím si nikdo nestěžoval. Ústní hygienu taky dodržuju, pořád něco žvýkám, takže myslím ne, nejsem prase a na druhé nefoukám svůj smrdutý dech. :P
Smajlík  Terou-jsem-já Žena21 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk