Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.279130, vloženo 16.01.2008 21:07:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nenávist X - Doomsday
HEAR WHAT IS WRITTEN ON THE WIND!

Tak tohle bys nečekal, ty machýrku. Stačí se tě dotknout a rozpadneš se na prach. Stačí říct jedno slovo a mozek ti sežerou červi. Stačí napřáhnout ruku a odletíš deset metrů dozadu, než si zlomíš vaz o stěnu.

WE COME TO KILL AND KILL AGAIN!

To bylo ale hezké. Než se to rozpadlo na radoaktivní prach, sutiny a plameny. Ještě nějaká nařízení? Ještě nějaké rady? Ještě nějaké VÝHRUŽKY? NE! Držíš tlamu, protože jsi mrtvej. A mrtvější už nebudeš.

OUR ARROWS FALL LIKE HAIL...

Takhle, jo? Se vzděláváním a intenzivním začleňováním do tvýho posvátnýho šrotovacího kolektivu? Ani za boha, teď už ne. Vidíš to? To je Duriel. Seznamte se. Dokud máte čas, protože za dvě minuty už ti bude žrát střeva.

TRAMPLE ON THE DEAD, RIDE THROUGH THE...

Tak co teď? Ještě nějaká moudra? Ne. Došly ti slova. A další už nepřijdou. Stačí se toho dotknout a hoří to. Stačí pomyslet a rozpadne se to na kusy. Stačí se trochu zapřít a všechno v okruhu sta metrů se změní v trosky. Tos chtěl? Ale ne, nechtěl...

... GATE OF CLOUDS, STAND ON THE OPEN STEP!

A už! Už tě to nebaví. Něco ti padá z očí a ty máš podezření, že jsou to rudé brýle. A zas nic. Všechno stojí, všechno je připravené, až se s tím budeš potýkat. A teď si vyžer, cos napsal. Nech si vyčítat bezpředmětnou agresivitu, nevděčnost a těžký sviňáctví. Tak co bude? Co bude, sakra?
Půjdeš spát a probudíš se a půjdeš zas spát a zas se probudíš a zas půjdeš spát...
Přestaň už psát! Nemá to cenu, nevidíš? Jen tím někoho nasereš. Jo, ale ty to musíš napsat. Tak piš, sakra, piš! Ale co? Další nenávistný výkřiky? Sotva. Došly ti slova. Tak kapitulaci? No? Co ty na to?
Drž hubu.
Přestaň datlovat do tý zasraný klávesnice! Běž chrnět a zejtra koukej bejt na všechny milej, ty sralbotko, ty připosránku, ty bačkoro! Dělej! Všechno to smaž a vypadni.
Ne, nesmažu nic.
Tak aspoň zavři klapačku! A vypadni konečně!
OK... už jdu.
 Pan Nikdo Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.01.2008 18:09:30
Tuhle sérii Nenávist mam vážně ráda
 weroniquePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk