Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.275253, vloženo 02.01.2008 13:15:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
ve 20...?
Ahoj, jen se chci ujistit.... Ve 20 nemit jeste zadnyho kluka...neni to normalni, ze jo? Dik za odpovedi..jen doufam, ze mi to vsichni potvrdite :)
 Bacardi Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.01.2008 15:54:28
pesy: Dík... suprácká odpověď.... :))
 Bacardi
05.01.2008 21:29:56
hej holka to nehroť jsem to samý krom toho že já už něco měla asi s 8 vždycky jsem doufala že to vydrží dýl než 3 měsíce ale vždycky do toho něco vlezlo a jako musím přiznat,že si taky často říkám jestli nejsem divná,ale nejsem prostě spíš povrchní a asi chci to co mít nemůžu no ale hlavně kvůli tomu nebreč protože to nemá cenu hlavně užívej života chod pařit a tak a neboj nákej určitě přijde nebo když se ti nákej bude líbit tak jdi do něj zkus to za to nic nedáš jen se neboj jsou to stejně všichni šmejdi !
Smajlík  pesy
03.01.2008 00:06:06
kašli na to, nedělej si těžkou hlavu :) mám kamarádku co přišla o věneček v 26, úplně normální holka... divné by bylo spíše nechtít, nebo nepřát si někoho mít...taky jsem opravdový vztah zažil až v 23 letech...
Smajlík  hmmmm
02.01.2008 22:24:24
Nenormální je spíš nemít, nehledat a nechtít. Pokud teda nejsi chlap. Jestli jen nemáš, tak jsi úplně normální, jen jsi zatím měla trošičku smůlu. ;-)
Smajlík  Aenigma Žena28 Kategorie
02.01.2008 17:57:10
mě bude taky v létě 20 a nikdy jsem s klukem nechodila (a tudíž ani nespala), poslední rok mě to taky trápí, chápu tě....jiným se to řekne: "Neřeš to,až potkáš toho pravýho, tak se všechno změní" , ale já už tomu přestávám věřit....je těžký na tohle pořád spoléhat, když se mě pořád někdo ptá,jestli už konečně někoho mám a tak, já vždycky odpovídám na tuhle debilní otázku, že mi to takhle vyhovuje, že se nechci na někoho ohlížet a nebýt nikým omezována, ale sama vím, že je to jen taková moje obrana a že to není pravda, někdy si říkám, že už jsem prostě takhle zvyklá - být sama a že bych to ani "neuměla" s nikým chodit, sama nevím.... někdy mi to ale nevadí, ale poslední dobou už všichni moji vrstevníci někoho mají a já pořád nic, ...teďka například bych ráda šla na ples,ale nikam jít nemůžu, protože všechny moje kamarádky mají kluky a já na to,abych šla sama a chodila tam jak troska sama fakt nemám-a takhle je to se vším...a tak se pořád jen točím v kruhu-nikam nechodím, protože není s kým a tak se ani nemám šanci s někým seznámit, vím, že bych to takle dělat neměla, ale prostě nemám na to někam jít sama, jsem introvert
vždycky jsem si říkala, že mám pořád ještě čas, že až to přijde tak to přijde, ale ono pořád
nic...
Smajlík  rrrrrr
02.01.2008 16:35:50
Bacardi a mOBI:

Ze vas to bavi...jako mali...
Smajlík  hpd137 Žena25 Kategorie
02.01.2008 16:22:35
mOBI: milácku, uprimne..picoviny neresim... jen me to tak napadlo se zeptat, kdyz uz sem narazila na tudle stranku. Svoje moralni kecy si nech a di radsi makat, at muzes poslat detem do Afriky nejakej ten dobrocinnej darek.. (mimochodem, pravidelne posilam darcovsky sms, takze v klidu ;) )
BTW: k tomu zamysleni se nad sebou... spis ty se zamysli nad svym chovanim, odsoudis nekoho po precteni jedny vety...
 Bacardi
02.01.2008 14:49:15
...a proč si nějakýho nenajdeš, když v tom vidíš problém?!
Smajlík  websteny Žena23 Kategorie
02.01.2008 14:44:34
v Africe namaji deti co jist a ty resis takove picoviny.zamysli se na sebou
 mOBI
02.01.2008 14:41:58
Je to uplně normální
 Výkřik módy Žena23 Kategorie
02.01.2008 14:29:07
A vadí ti to?
 BlueberryShake Žena92 Kategorie
02.01.2008 14:21:44
co je dneska normální...pokud to nevadí tobě, tak proč bys to řešila??
Smajlík  ballab Žena Kategorie
02.01.2008 14:15:08
Ahoj, myslím, že je to ok. Svého prvního přítele jsem si našla před rokem. Sice byl překvapený, když jsem mu řekla, že je můj první (prý jsem taková bezvadná holka, tak jak je možné, že jsem ještě s nikým nechodila). Ale moc to neřešil, snažil se vyjít vstříc (nejít na mě tak rychle). A mám několik kamarádek, které ještě nikoho neměly a jsou stejně staré jako já. Také to začínají řešit, jako ty, ale máš ještě dva roky k dobru - proti nim :-D
 jemi22
02.01.2008 14:14:27
Jen se neboj, jednou tě nějaký sameček "přejede".
 JKJK-X Muž30 Kategorie
02.01.2008 14:12:26
Buď to řešíš a normální ti to nepřijde nebo to neřešíš a cítíš se normálně.
Smajlík  Only hope Žena28 Kategorie
02.01.2008 14:12:23
je mi 20 a nemam zadnou holku. JE TO NORMALNI ?!!? ..
 Telcontar Muž20 Kategorie
02.01.2008 14:08:41
Já si naopak myslím že to normální je,záleží na každém kdy ta láska příjde.A pokud se bojíš sexu tak až budeš mít svého přítele tak mu řekni že jsi ještě s někým nic neměla.Uvidíš jak na to bude regovat,pokud se ti bude vysmívat a nutit tě k TOMU už na první schůzce tak to není ten pravej.
 koumáček2222 Žena21 Kategorie
02.01.2008 14:04:37
No promin, ale normalni je tohle neresit. Dokud tohle budes resit, a myslet si podobny blbosti, lamat si hlavu nad tim ze nejsi normalni jen kvuli tomuhle, nebude divu, ze sama zustanes. Kazdy je jiny, nejaka vekova hranice neexistuje. Ve 20 bys tohle mohla vedet. A vzij se do druhe strany. Byt chlap a potkat holku, ze ktery citim ze si o sobe myslim ze neni normalni jen kvuli tomu ze je sama, nepomohlo by ani to ze by byla sebevic fajn. To je prirozeny ze.Zajem to asi moc nevzbudi.

Nejlip udelas kdyz se prestanes starat o to co udajne je nebo neni normalni. rid se podle sebe sama a ne podle obecnych mezi
Smajlík  hpd137 Žena25 Kategorie
02.01.2008 13:52:32
Není to běžné, ale však co..
 Rainbow Star Žena20 Kategorie
02.01.2008 13:44:04
Otaznik: mno... vztekla ne, místo 100, 50 KG studentka VS, ve skriptech nelezi... ale s tema nadejemi... v tom si se asi trefil :(
 Bacardi
02.01.2008 13:37:16
Víš příčinu? (Např. věčně vzteklá, 100 kg * studentka VŠ, co jen leží ve skriptech * kdysi někdo zklamal mé naděje a s muži nemluvím... a tak)
 Otazník.
02.01.2008 13:31:53
100 % souhlas s Incarnated. neboj, to přijde
 dovodo Muž23 Kategorie
02.01.2008 13:29:36
Incarnated: Dekuju :)
 Bacardi
02.01.2008 13:28:20
Jednou z největších brzd v životě lidí je možná to, že se moc starají o to, co dělají druzí a jestli zapadají. Když se člověk o tohle stará, nikdy nemůže být svobodný a opravdu spokojený. Dělej to, co uznáš za vhodný a nenech se okolím ovlivnit, hlavně ne v tom smyslu, že bys něco měla mít nebo něco dělat. Každej má jinou představu toho, jak by se mělo žít. Normální není nic. :-)
Smajlík  Incarnated Muž Kategorie
02.01.2008 13:23:25
Je to normální bud ráda aspon Tě nikdo nesere.
Smajlík  BI0T0X Muž26 Kategorie
02.01.2008 13:22:41
co je normální? mít prvního kluka už ve 12 a v den 15. narozenin nebo klidně ještě dřív se s někym vyspat? nějak dost dobře nechápu tvuj dotaz, jestli ti vadí, že sis ještě nikoho nenašla, tak neni problém jít zalovit a najít někoho aspoň na dva týdny chození nebo vyčkávej a najdeš dlouhodobější vztah
 icylemon Žena22 Kategorie
02.01.2008 13:21:21
Gramatický démon: To je pekne, dik... :) rovnou bych si to mohla napsat na celo :);)
 Bacardi
02.01.2008 13:19:15
jo je to normální
 mrdej me z boku Žena10 Kategorie
02.01.2008 13:18:18
Možná teda jen pro toho prvního. Tak mu kdyžtak řekni že je tvůj první, ať to nebere moc vážně, protože si to potřebuješ jen vyzkoušet a udělat všechny ty chyby který v životě udělá každej.
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
02.01.2008 13:17:10
lol, ne normální to není. Ale katastrofa taky ne.
 Gramatický démon Muž Kategorie
02.01.2008 13:16:23
Definuj mi normální. Prostě jsi neměla štěstí nebo dělala někde chybu. Ale ještě není všem dnům konec.
Smajlík  Jiffy Muž23 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk