Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.274012, vloženo 29.12.2007 10:34:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Inventura roku 2007
Tak jaký byl tento rok pro vás? Co se vám povedlo, co nepovedlo a kam jste se posunuli?

- konečně jsem našel nový přátele
- těší mě neskonale mnoho zážitků s nimi
- nemám tolik deprese
- sportuju
- studium v pohodě
- nekouřím
- začal jsem víc pít pivo a chodit po hospodách (spíš ale ze sociálních důvodů než důvodů pití)

- ale zažil jsem taky dva pohřby blízkých lidí!

Celkový výsledek: ZISK a velký
 gibraltar2000 Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.02.2008 12:32:11
Poznala jsem a začala plánovat budoucnost s nějúžasnějším človíčkem, jakého jsem kdy poznala. Zbytek mi nějak vymizel..
 vjoo Žena43 Kategorie
03.01.2008 11:08:12
domaci skritkove: Doufám, že to znamená, že jsi polovinu roku 2007 moc šťastná.
Smajlík  Aenigma Žena28 Kategorie
03.01.2008 08:25:32
Leden: odchazím ze špatně placeného přivýdělku
Únor: vzdělávám se v esvém oboru
Březen: vzdělávám se ve svém oboru a pracuji na lepším přivýdělku
Duben: pracuji na lepším přivýdělku a ještě se trochu vzdělávám
Květen: nevzdělávám se a odchazím z lepšího přivýdělku
Červen: odjíždím na raft
Červenec: jsem těhotná
Srpen: jsem těhotná
Září: jsem těhotná
Říjen: jsem těhotná
Listopad: stále jsem těhotná
Prosinec: zní to neuvěřitelně, ale polovinu roku 2007 jsem těhotná
Smajlík  domaci skritkove
31.12.2007 13:53:57
OK :o)


Leden: Odchazim z kapely, kterou jsem pred 11-ti lety zalozil

Unor: Odchazi pritelkyne, se kterou jsem 6 let zil

Brezen - Kveten : Stridave lezu po zdi a chlastam

Cerven: Lamu si pazouru a prst

Cervenec - Srpen : Deprese odeznivaji a kosti srustaji

Zari: Zanet okostice, skvela zkusenost, vsem doporucuji :o)

Rijen - Listopad: Pomalu se mi vraci krev do zil a zacinam byt zase rad na svete

Prosinec: Rozhodl jsem se, ze prestanu kourit, chlastat i hulit, tak snad mi to vydrzi :o)


Uz se tesim na rok 2008 :o)
Smajlík  Alkedos Muž69 Kategorie
29.12.2007 23:24:47
Pro mě naprosto výborný rok.

- začal jsem hodně sportovat
- změnil jsem přístup sám k sobě (včetně svého zevnějšku :-) a eliminoval jsem takovou tu dřívější apatii
- získal jsem sebevědomí, pozitivní náladu a energii a našel jsem sám sebe, což mi přineslo různé další dílčí úspěchy
- našel jsem si práci, která mě baví
- studium je zatím taktéž OK

Přiznám se, že ať hledám jak hledám, nemůžu na letošním roku najít žádné zápory. Pro mě byl tedy tento rok přelomový v dobrém slova smyslu, protože jsem za něj stihl většinu toho, o čem jsem dřív jen přemítal a snil, protože jsem neměl chuť a elán do toho šlápnout. Bilančně bych tedy řekl, že jsem ve velkém zisku :-)
 Unknown Human Being Muž27 Kategorie
29.12.2007 18:55:00
cely rok byl pro me premyslivy,relaxujici,dusevne jsem se vzdelavala.novy rok bude pro me hodne akcni.budu drit do potu a krve.
 jaaaaaaaaa
29.12.2007 18:48:40
Im Westen nichts Neu...
 DFJ2
29.12.2007 15:05:55
- jsem v maturitním ročníku, což je pro mě velký úspěch ;-)
- přestala jsem chodit na brigádu
- prožila jsem dva skvělé týdny se školou na sportovním a vodáckém kurzu
- měla jsem dva bolestivé rozchody
- začala jsem kouřit
- ostříhala jsem své dlouhé vlasy
- stal se ze mě třídní masér a šprýmař
- byla jsem ve Vídni
- a stejně jako ROCKer Forever jsem jako krásnou tečku našla lásku :-*

Celkově to počítám jako 50:50. Sice spousta smutku ale i štěstí a hlavně lásky
 Moonek Žena28 Kategorie
29.12.2007 14:47:48
- maturita na výbornou
- rozchod- to je za mnou
- zimní semestr na ZČU- paráda, celkově "nový" život v tý plzni, hodně nových lidí
- můj první zpovědnicový sraz
- a jako krásná tečka jsem našel lásku.
suma sumárum- zisk a velký.
Smajlík  ROCKer Forever Muž23 Kategorie
29.12.2007 14:17:16
- pohádal jsem se s fajn přáteli
- uvědomil jsem si, že v práci musím opět začít makat a dodržuji to
- na začátku roku jsem poznal skvělou ženu - pozdější kamarádku
- s přáteli jsem se usmířil
- opustily mě deprese
- nastaly zdravotní problémy
- zemřelo mi pár blizkých osob


tak že ... zavěrem ušlo to ... mohlo být hůř.
 Mitro Muž57 Kategorie
29.12.2007 14:07:15
- zjistila sem co opravdu nechci dělat
- zjistila sem co bych chtěla dělat
- ztratila sem odvahu
- rozpadla se mi rodina na všech frontách
- odhalila sem nevěru blízkýho člověka a nevim co s tim (netýká se přímo mě)
- umřel mi pes
- piju více a častěji alkohol
- začala sem pravidelně provozovat sport a chodit do sauny
- ztloustla sem
- začala sem někoho nenávidět
- řešim veškerý vztahy kolem sebe
- začala sem naplno řikat to co si myslim, i za cenu hádek

celkově to stálo dost za hovno, ale zároven mi to dost dalo
-
 cinie Žena22 Kategorie
29.12.2007 13:58:35
Ještě jsem se do inventování nepustil (radši ne).
Nebudu vypisovat nic konkrétního,
ale celkově jsem asi spíš spokojený, až na ten závěr -
jsem nějak znepokojivě líný.
Ale v globálu - O.K.
Mohlo by být mnohem hůř!
 midi Muž67 Kategorie
29.12.2007 13:39:25
Nejspis jsem si zadelal na nejakou rakovinu, ostatne jako kazdy
 nEhE Muž Kategorie
29.12.2007 13:26:01
pre mna bol rok 2007 jedna pohroma za druhou..sama katastrofa, samy neuspech, ako sa vravi v nudzi poznas priatela, tak som zistila ze priatelom som dobra len ked oni cosi potrebuju, same depky a ine problemy......takze.......ale rok 2008 je rok potkana co je moj rok, tak snad bude stat zato....
 karina reeves Žena Kategorie
29.12.2007 13:13:40
- 7.7.2007
- otěhotněla jsem v listopadu
- ad.2- z čehož vyplývá, že jsem konečně přestala kouřit
- nepiju ad.2
- letos ve škole opakuju ročník..doufám, že ho stihnu dokončit, než se malému bude chtít na svět
- dostala jsem v práci přidáno
- prodělala jsem dvě operaci, při jedné z nich mi konečně po dvou letech odstranili nádor ze žaludku
- Dostala jsem roli, kterou jsem vždycky chtěla od jednoho známého režiséra
- seznámila jsem se s naprosto skvělým klučinou, který je můj skvělý kamarád
-
 El chupito pequeňo Žena25 Kategorie
29.12.2007 12:32:11
- deprese se vrací
- svůj zdravé životní styl jsem si udržel
- udělal jsem vysněný papíry A+B
- najel jsem tisíce kilometrů
- byl čtvrt roku šťastnej
- jinak totálně promarněnej rok
- bohužel mě nevycházely finance na chlast
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
29.12.2007 12:29:02
Udělala jsem maturitu
Dostala se na školu, která mě opravdu, ale opravdu nebaví, což mě mrzí, protože kvůli tomu bylo plno zla
Přestěhovala jsem se o prázdninách ke kamarádce do Prahy, abych tam mohla pracovat
Mám perfektní zaměstnání
Přestěhovala jsem se do privátu do Prahy
Díky práci jsem poznala plno nových lidí a už to není takový nudný život, jaký jsem vedla
Zapomněla jsem konečně na minulost :)

Myslím, že tenhle rok byl až na nějaké hádky, které mě do dnes mrzí opravdu skvělý :)
Smajlík  Teromína Žena25 Kategorie
29.12.2007 12:23:19
- udělala jsem maturitu za 6 z 5
- dostala jsem se na VŠ na AJ, ČJ, baltistiku
- poslala jsem odvolání a dostala jsem se i na Bezpečnostní a strategická studia + Evropská studia
- jsem na VŠ na BSS+EVS a líbí se mi to
- nemusím nikomu moc ve škole pomáhat, ptž jsem lama a ostatní pomáhají mně (po 4 letech na střední je to docela dobrá změna)
- přestěhovala jsem se do Brna a jsme spolu s přítelem:o)
- ve škole se utvořila docela v pohodě parta
- tetě se po 8 letech snahy narodila krásná holčička

- samovolný potrat

Až na pár věcí to byl v pohodě rok...
 Zmrzlina Žena22 Kategorie
29.12.2007 12:17:58
-Přestal jsem skoro smažit.
-Stal se ze mě alkoholik.
 BI0T0X Muž26 Kategorie
29.12.2007 11:52:03
Rok 2007 byl ze začátku dobrý, ale v té druhé půlce se mi to všechno tak neuvěřitelně pokazilo... No aspoň vím co mě čeká v 2008. Nic jednoduchého to nebude.
 Aenigma Žena28 Kategorie
29.12.2007 11:47:02
-odmaturoval sem, dostal se na vejsku ktera me ted ale nebavi hehe
-kamose nemam a novy sem na vejsce nenasel
-nalada kazdym mesicem exponencialni krivkou klesa
-chtic po holce a po zivote exponencialni krivkou vzrusta->bolest hlavy

ale jo, mohlo byt i hur
 Telcontar Muž20 Kategorie
29.12.2007 11:21:36
- poznala jsem kupu nových lidí
- prožila jsem vztah, na který se nezapomíná
- oslavila jsem osmnáctiny
- začala jsem chodit do společnosti
- začala jsem závodit se psem a během jednoho roku jsme mohli přestoupit do vyšší kategorie
- zažila jsem nejlepší dovolenou svýho života
- našla jsem ztracenou sebedůvěru
- urovnala jsem veškerý průšvihy, který jsem si předtím nadělala

výsledek: letošní rok byl naprosto přelomový :-) k lepšímu
Smajlík  Scathia Žena25 Kategorie
29.12.2007 11:14:31
- nespravila som bakalara, opakujem rocnik
- uzkostne stavy cely rok pretrvavali
- padla som na dno, vystverala sa hore, dala k anonymnym alkoholikom a opat zacala pit
- stravila som absolutne neplodny polrok v hlavnom meste
- s priatelom sme to vydrzali dalsi rok
- s osobou, na ktorej mi zalezi, sme prekonali vaznu krizu
- schudla som, vymenila satnik a po 5 rokoch som navstivila kadernika
- zoznamila sa s niekolkymi zaujimavymi ludmi
- zistila som, ze mam priatelov, skutocnych priatelov
- opat som zacala tvorit
- cely rok som pomahala a stala po boku tych, co ma potrebovali
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
29.12.2007 11:14:12
- oslavila jsem s přítelem dva roky
- přítel má nový byt
- máme vysněná zvířátka

Jinak hodně stresu a napětí.. celkově tento rok 2007 nic moc a těším se na 2008 a doufám, že dopadne o 99% lépe...
Smajlík  Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
29.12.2007 11:05:18
Už to tu bylo mockrát.
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
29.12.2007 11:01:07
začala jsem více myslet na sebe, pečovat o sebe a rozmazlovat se :o)
rozpadl se mi můj partnerský vztah (ale vypadá to na začátek nového)
začala jsem znovu studovat a docela mi to zatím jde
velmi se mi zlepšily vztahy v rodině
koupila jsem si nový PC
změnila jsem zaměstnání k mé větší spokojenosti
vyřešily se u mě určité zdravotní problémy
úmrtí v rodině
a ještě i nějaké další drobnosti

sečteno a podtrženo: byl to bezva rok a věřím, že ten následující bude ještě o mnoho lepší :)
 Srdcová dáma
29.12.2007 10:59:48
Byl různý. První půlka roku byla báječná, měla jsem mozek ochromenej zamilovaností, málem jsem propadla ve škole, přičemž ve druhé půlce jsem se pilně odmilovávala a zlepšovala známky.. ale blbý pocity jsem přebyla sportem, takže jsem si zlepšila fyzičku, což beru jako pozitivní věc.. tenhle rok nebyl nejhorší, ale vím, že přijdou lepší roky!
 Only hope Žena28 Kategorie
29.12.2007 10:59:36
- odmaturoval jsem
- dostal jsem se na výšku
- z hlediska sociálního se nic nezměnilo
- depky přetrvávají, naštěstí koncem roku nejsou tak silný
- věřím že z toho nejhoršího sem se snad vyhrabal
- už jen doufám že příští rok bude ještě o něco lepší než ten letos
 Bablowski Muž Kategorie
29.12.2007 10:56:37
- v lednu na vysvědčení neprospěla
- v červnu prospěla s vyznamenáním (ha ha ha :D)
- překonali jsme nevěru
- pár nepřátelství se hodilo (jak z mý, tak z druhý strany) za hlavu
- odstěhoval se mi hodně dobrý kamarád
- konečně mě začala škola jakž takž bavit

prakticky jen leden, únor nebyly nic moc, zbytek roku supr :)
 makrelka Žena18 Kategorie
29.12.2007 10:53:10
Tenhle rok byl na jedne strane o nemoci, o smrti, o stresu a bolesti, ale na druhe strane jsem nasla neco, co me neskutecne bavi a naplnuje, poznala jsem, kdo je skutecny pritel a zjistila jsem, co je dulezite a co ne, co stoji za to, aby se clovek stresoval a doslo mi, ze jsem schopna se opravdu radovat (coz po predchozim roce byl opravdovy objev)......

Tezko rict, jestli byl ten rok dobry nebo ne...Ty dobre a spatne veci se dost vyvazuji
 zoe-wamp Žena Kategorie
29.12.2007 10:43:22
-konečně jsem se vzchopila a dal sbohem lidem, co mne jen využívali
-potkala jsem mnoho skvělých lidí
-zaplnila jsem si týden tak, že nestíhám
-začali jsme zkoušet dvě nové opery
-pořád bojuji s depresemi a paranoiou, teď už bez pomoci léků
-zemřela mi blízká osoba
-(nejspíš) jsem otěhotněla

Letošní rok nebyl špatný
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
29.12.2007 10:37:18
Byl dobrý. A příští bude ještě lepší.
Smajlík  Vlčice samotářka Žena26 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk