Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Poznala jsem a začala plánovat budoucnost s nějúžasnějším človíčkem, jakého jsem kdy poznala. Zbytek mi nějak vymizel..
|
|
|
domaci skritkove: Doufám, že to znamená, že jsi polovinu roku 2007 moc šťastná.
|
|
|
Leden: odchazím ze špatně placeného přivýdělku Únor: vzdělávám se v esvém oboru Březen: vzdělávám se ve svém oboru a pracuji na lepším přivýdělku Duben: pracuji na lepším přivýdělku a ještě se trochu vzdělávám Květen: nevzdělávám se a odchazím z lepšího přivýdělku Červen: odjíždím na raft Červenec: jsem těhotná Srpen: jsem těhotná Září: jsem těhotná Říjen: jsem těhotná Listopad: stále jsem těhotná Prosinec: zní to neuvěřitelně, ale polovinu roku 2007 jsem těhotná
|
domaci skritkove |
|
|
OK :o) Leden: Odchazim z kapely, kterou jsem pred 11-ti lety zalozil Unor: Odchazi pritelkyne, se kterou jsem 6 let zil Brezen - Kveten : Stridave lezu po zdi a chlastam Cerven: Lamu si pazouru a prst Cervenec - Srpen : Deprese odeznivaji a kosti srustaji Zari: Zanet okostice, skvela zkusenost, vsem doporucuji :o) Rijen - Listopad: Pomalu se mi vraci krev do zil a zacinam byt zase rad na svete Prosinec: Rozhodl jsem se, ze prestanu kourit, chlastat i hulit, tak snad mi to vydrzi :o) Uz se tesim na rok 2008 :o)
|
|
|
Pro mě naprosto výborný rok. - začal jsem hodně sportovat - změnil jsem přístup sám k sobě (včetně svého zevnějšku :-) a eliminoval jsem takovou tu dřívější apatii - získal jsem sebevědomí, pozitivní náladu a energii a našel jsem sám sebe, což mi přineslo různé další dílčí úspěchy - našel jsem si práci, která mě baví - studium je zatím taktéž OK Přiznám se, že ať hledám jak hledám, nemůžu na letošním roku najít žádné zápory. Pro mě byl tedy tento rok přelomový v dobrém slova smyslu, protože jsem za něj stihl většinu toho, o čem jsem dřív jen přemítal a snil, protože jsem neměl chuť a elán do toho šlápnout. Bilančně bych tedy řekl, že jsem ve velkém zisku :-)
|
|
|
cely rok byl pro me premyslivy,relaxujici,dusevne jsem se vzdelavala.novy rok bude pro me hodne akcni.budu drit do potu a krve.
|
|
|
Im Westen nichts Neu...
|
|
|
- jsem v maturitním ročníku, což je pro mě velký úspěch ;-) - přestala jsem chodit na brigádu - prožila jsem dva skvělé týdny se školou na sportovním a vodáckém kurzu - měla jsem dva bolestivé rozchody - začala jsem kouřit - ostříhala jsem své dlouhé vlasy - stal se ze mě třídní masér a šprýmař - byla jsem ve Vídni - a stejně jako ROCKer Forever jsem jako krásnou tečku našla lásku :-* Celkově to počítám jako 50:50. Sice spousta smutku ale i štěstí a hlavně lásky
|
|
|
- maturita na výbornou - rozchod- to je za mnou - zimní semestr na ZČU- paráda, celkově "nový" život v tý plzni, hodně nových lidí - můj první zpovědnicový sraz - a jako krásná tečka jsem našel lásku. suma sumárum- zisk a velký.
|
|
|
- pohádal jsem se s fajn přáteli - uvědomil jsem si, že v práci musím opět začít makat a dodržuji to - na začátku roku jsem poznal skvělou ženu - pozdější kamarádku - s přáteli jsem se usmířil - opustily mě deprese - nastaly zdravotní problémy - zemřelo mi pár blizkých osob tak že ... zavěrem ušlo to ... mohlo být hůř.
|
|
|
- zjistila sem co opravdu nechci dělat - zjistila sem co bych chtěla dělat - ztratila sem odvahu - rozpadla se mi rodina na všech frontách - odhalila sem nevěru blízkýho člověka a nevim co s tim (netýká se přímo mě) - umřel mi pes - piju více a častěji alkohol - začala sem pravidelně provozovat sport a chodit do sauny - ztloustla sem - začala sem někoho nenávidět - řešim veškerý vztahy kolem sebe - začala sem naplno řikat to co si myslim, i za cenu hádek celkově to stálo dost za hovno, ale zároven mi to dost dalo -
|
|
|
Ještě jsem se do inventování nepustil (radši ne). Nebudu vypisovat nic konkrétního, ale celkově jsem asi spíš spokojený, až na ten závěr - jsem nějak znepokojivě líný. Ale v globálu - O.K. Mohlo by být mnohem hůř!
|
|
|
Nejspis jsem si zadelal na nejakou rakovinu, ostatne jako kazdy
|
|
|
pre mna bol rok 2007 jedna pohroma za druhou..sama katastrofa, samy neuspech, ako sa vravi v nudzi poznas priatela, tak som zistila ze priatelom som dobra len ked oni cosi potrebuju, same depky a ine problemy......takze.......ale rok 2008 je rok potkana co je moj rok, tak snad bude stat zato....
|
|
|
- 7.7.2007 - otěhotněla jsem v listopadu - ad.2- z čehož vyplývá, že jsem konečně přestala kouřit - nepiju ad.2 - letos ve škole opakuju ročník..doufám, že ho stihnu dokončit, než se malému bude chtít na svět - dostala jsem v práci přidáno - prodělala jsem dvě operaci, při jedné z nich mi konečně po dvou letech odstranili nádor ze žaludku - Dostala jsem roli, kterou jsem vždycky chtěla od jednoho známého režiséra - seznámila jsem se s naprosto skvělým klučinou, který je můj skvělý kamarád -
|
|
|
- deprese se vrací - svůj zdravé životní styl jsem si udržel - udělal jsem vysněný papíry A+B - najel jsem tisíce kilometrů - byl čtvrt roku šťastnej - jinak totálně promarněnej rok - bohužel mě nevycházely finance na chlast
|
|
|
Udělala jsem maturitu Dostala se na školu, která mě opravdu, ale opravdu nebaví, což mě mrzí, protože kvůli tomu bylo plno zla Přestěhovala jsem se o prázdninách ke kamarádce do Prahy, abych tam mohla pracovat Mám perfektní zaměstnání Přestěhovala jsem se do privátu do Prahy Díky práci jsem poznala plno nových lidí a už to není takový nudný život, jaký jsem vedla Zapomněla jsem konečně na minulost :) Myslím, že tenhle rok byl až na nějaké hádky, které mě do dnes mrzí opravdu skvělý :)
|
|
|
- udělala jsem maturitu za 6 z 5 - dostala jsem se na VŠ na AJ, ČJ, baltistiku - poslala jsem odvolání a dostala jsem se i na Bezpečnostní a strategická studia + Evropská studia - jsem na VŠ na BSS+EVS a líbí se mi to - nemusím nikomu moc ve škole pomáhat, ptž jsem lama a ostatní pomáhají mně (po 4 letech na střední je to docela dobrá změna) - přestěhovala jsem se do Brna a jsme spolu s přítelem:o) - ve škole se utvořila docela v pohodě parta - tetě se po 8 letech snahy narodila krásná holčička - samovolný potrat Až na pár věcí to byl v pohodě rok...
|
|
|
-Přestal jsem skoro smažit. -Stal se ze mě alkoholik.
|
|
|
Rok 2007 byl ze začátku dobrý, ale v té druhé půlce se mi to všechno tak neuvěřitelně pokazilo... No aspoň vím co mě čeká v 2008. Nic jednoduchého to nebude.
|
|
|
-odmaturoval sem, dostal se na vejsku ktera me ted ale nebavi hehe -kamose nemam a novy sem na vejsce nenasel -nalada kazdym mesicem exponencialni krivkou klesa -chtic po holce a po zivote exponencialni krivkou vzrusta->bolest hlavy ale jo, mohlo byt i hur
|
|
|
- poznala jsem kupu nových lidí - prožila jsem vztah, na který se nezapomíná - oslavila jsem osmnáctiny - začala jsem chodit do společnosti - začala jsem závodit se psem a během jednoho roku jsme mohli přestoupit do vyšší kategorie - zažila jsem nejlepší dovolenou svýho života - našla jsem ztracenou sebedůvěru - urovnala jsem veškerý průšvihy, který jsem si předtím nadělala výsledek: letošní rok byl naprosto přelomový :-) k lepšímu
|
|
|
- nespravila som bakalara, opakujem rocnik - uzkostne stavy cely rok pretrvavali - padla som na dno, vystverala sa hore, dala k anonymnym alkoholikom a opat zacala pit - stravila som absolutne neplodny polrok v hlavnom meste - s priatelom sme to vydrzali dalsi rok - s osobou, na ktorej mi zalezi, sme prekonali vaznu krizu - schudla som, vymenila satnik a po 5 rokoch som navstivila kadernika - zoznamila sa s niekolkymi zaujimavymi ludmi - zistila som, ze mam priatelov, skutocnych priatelov - opat som zacala tvorit - cely rok som pomahala a stala po boku tych, co ma potrebovali
|
|
|
- oslavila jsem s přítelem dva roky - přítel má nový byt - máme vysněná zvířátka Jinak hodně stresu a napětí.. celkově tento rok 2007 nic moc a těším se na 2008 a doufám, že dopadne o 99% lépe...
|
|
|
Už to tu bylo mockrát.
|
|
|
začala jsem více myslet na sebe, pečovat o sebe a rozmazlovat se :o) rozpadl se mi můj partnerský vztah (ale vypadá to na začátek nového) začala jsem znovu studovat a docela mi to zatím jde velmi se mi zlepšily vztahy v rodině koupila jsem si nový PC změnila jsem zaměstnání k mé větší spokojenosti vyřešily se u mě určité zdravotní problémy úmrtí v rodině a ještě i nějaké další drobnosti sečteno a podtrženo: byl to bezva rok a věřím, že ten následující bude ještě o mnoho lepší :)
|
|
|
Byl různý. První půlka roku byla báječná, měla jsem mozek ochromenej zamilovaností, málem jsem propadla ve škole, přičemž ve druhé půlce jsem se pilně odmilovávala a zlepšovala známky.. ale blbý pocity jsem přebyla sportem, takže jsem si zlepšila fyzičku, což beru jako pozitivní věc.. tenhle rok nebyl nejhorší, ale vím, že přijdou lepší roky!
|
|
|
- odmaturoval jsem - dostal jsem se na výšku - z hlediska sociálního se nic nezměnilo - depky přetrvávají, naštěstí koncem roku nejsou tak silný - věřím že z toho nejhoršího sem se snad vyhrabal - už jen doufám že příští rok bude ještě o něco lepší než ten letos
|
|
|
- v lednu na vysvědčení neprospěla - v červnu prospěla s vyznamenáním (ha ha ha :D) - překonali jsme nevěru - pár nepřátelství se hodilo (jak z mý, tak z druhý strany) za hlavu - odstěhoval se mi hodně dobrý kamarád - konečně mě začala škola jakž takž bavit prakticky jen leden, únor nebyly nic moc, zbytek roku supr :)
|
|
|
Tenhle rok byl na jedne strane o nemoci, o smrti, o stresu a bolesti, ale na druhe strane jsem nasla neco, co me neskutecne bavi a naplnuje, poznala jsem, kdo je skutecny pritel a zjistila jsem, co je dulezite a co ne, co stoji za to, aby se clovek stresoval a doslo mi, ze jsem schopna se opravdu radovat (coz po predchozim roce byl opravdovy objev)...... Tezko rict, jestli byl ten rok dobry nebo ne...Ty dobre a spatne veci se dost vyvazuji
|
|
|
-konečně jsem se vzchopila a dal sbohem lidem, co mne jen využívali -potkala jsem mnoho skvělých lidí -zaplnila jsem si týden tak, že nestíhám -začali jsme zkoušet dvě nové opery -pořád bojuji s depresemi a paranoiou, teď už bez pomoci léků -zemřela mi blízká osoba -(nejspíš) jsem otěhotněla Letošní rok nebyl špatný
|
|
|
Byl dobrý. A příští bude ještě lepší.
|
|
|