Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.273639, vloženo 27.12.2007 21:34:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Cítíte se na svůj věk ?
Toť otázka.
 Salamandergothit Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.12.2007 22:28:10
kristusek

Neser :o) To nejlepší máš ještě před sebou :o)

Ano, cítím...
 Alkedos Muž69 Kategorie
28.12.2007 22:04:55
Cítím se být hrozně stará... nejmíň o deset let
 Moonek Žena28 Kategorie
28.12.2007 21:18:55
Cítím se tak na 16 nanejvýš 17 let. Ale podle našich se chovám tak na 12 let! A pak si vyberte!
Smajlík  whisperwoman Žena22 Kategorie
28.12.2007 21:00:25
Cítím se starší, ale nevím přesně o kolik.
Smajlík  shirley Žena27 Kategorie
28.12.2007 14:17:54
Ano. Těžko se mi vstává, berou mě záda, momentálně mám naražený palec, pravé rameno... stáří je sviňa.
 kristusek Muž37 Kategorie
28.12.2007 14:04:40
o 5 méně
 Jazzy Žena29 Kategorie
28.12.2007 13:54:24
Jak kdy, ale spíš ne.
 ilustrace Žena33 Kategorie
28.12.2007 12:29:50
jo
 Neve Žena96 Kategorie
28.12.2007 10:40:34
Vždycky jsem se cítila na míň, ale teď nějak stárnu :-(.
 Sluník Buník Žena Kategorie
28.12.2007 08:00:53
Vlastně ne. Cítím se tak o 20-40 let starší (to podle okolností)
Smajlík  Šotouš Muž29 Kategorie
28.12.2007 00:45:12
jak kdy, ale spis ne!! vlastne..NE! nekdy starsi..ale mam zajem o opak ...
 sExsTaRVeD Žena17 Kategorie
28.12.2007 00:19:56
ne vůbec.....možná tak 16 z jiný planety
 Sovabobo2 Žena23 Kategorie
28.12.2007 00:03:08
Jak kdy...asi ten průměr na co se cítívám by vycházel...
 Špuntidlo Žena29 Kategorie
27.12.2007 23:16:17
kolostomie:

:o)... velkou ji má kde kdo, důležité je nemít v hlavě adekvátně velké h.... :o)

To se pak může ucpat díra v zadku... o tom však už ty víš své, kolostomie :o)
 Ivan Ducar Muž44 Kategorie
27.12.2007 23:05:48
ano
 klari Žena31 Kategorie
27.12.2007 23:01:39
Jo. Asi jo.
 Anaya Žena22 Kategorie
27.12.2007 22:45:06
ne....idkyž jak v čem...
 kalen Žena20 Kategorie
27.12.2007 22:35:36
Váňa má velkou hlavu...

necítím
Smajlík  kolostomie
27.12.2007 22:35:22
Jak kdy.. ale většinou teda asi jo.. :)
 lisseta Žena24 Kategorie
27.12.2007 22:34:41
ne, cítim se mladší. Tak na 18.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
27.12.2007 22:28:39
jak v čem
 Alexto Žena28 Kategorie
27.12.2007 22:27:25
spíše mladší :-)
 Charles Muž49 Kategorie
27.12.2007 22:10:35
ja se citim starší :-(
 zelený vodniček Muž25 Kategorie
27.12.2007 22:06:51
trebas na 18?muj skutecny vek jde mimo me hihihihi
Smajlík  jaaaaaaaa
27.12.2007 22:01:59
neni casto pocit spise jen takova para nad hrncem?? Jen si to tak hned ale uvedomit.
 Prakticky snilek Muž Kategorie
27.12.2007 22:00:51
dnes tak na 160, jinak na 25
Smajlík  žabka renča Žena99 Kategorie
27.12.2007 21:59:32
Ani ne :-)
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
27.12.2007 21:54:39
Cítím.
 Terou-jsem-já Žena21 Kategorie
27.12.2007 21:54:06
Potřebuji ještě pár let, potřebuji si ještě něco srovnat v hlavě... a pak to bude OK! :o)
 Ivan Ducar Muž44 Kategorie
27.12.2007 21:53:41
Připadám si starší...a starší a starší
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
27.12.2007 21:52:08
jsem mentálně asi na takové úrovni, že teprve letos bych měla jít k maturitě
Smajlík  katakata Žena25 Kategorie
27.12.2007 21:51:07
ne...citově tak na 16, fyzicky tak na 40 :D
 Zinazwi Žena32 Kategorie
27.12.2007 21:50:04
Jak kdy .
 Tachymetra Žena21 Kategorie
27.12.2007 21:50:02
Vždycky jsem byl starší než jsem chtěl být.
 Quintus Sucellus Muž Kategorie
27.12.2007 21:49:57
Nie, niekedy sa citim na 10.
 mliekarova dcera Žena24 Kategorie
27.12.2007 21:46:31
Jo, docela v pohodě. Někdy mám spíš pocit, že se ke mě ostatní chovají jako ke starší a pak toho po mě i tolik chtějí a očekávají. Takže s biologickým věkem v porovnání s duševním já problémy nemám. Ale znám spoustu lidí v ''mém'' věku, kteří ale zaostávají za průměrem a jakoby uvízli někde v dětství (takových 11-13 let) a to ve všech směrech. A ti si naopak podle svých slov připadají velice vyspělí a kolikrát mají i naprosto neuvěřitelné sebevědomí, které je v jejich mysli povznáší nad ostatní (a někdy nezůstane jen u té mysli). Takže je ve výsledku na pováženou, co doopravdy znamenaj tvrzení lidí, zvlášť na netu, kde o sobě každý (až na vyjímky) rád řekne něco, co by ho mělo zvednout.
Smajlík  Luciaska92 Žena18 Kategorie
27.12.2007 21:43:48
V některých věcech si připadám daleko mladší, v jiných naopak.
 Only hope Žena28 Kategorie
27.12.2007 21:43:05
Jak kdy :-)
 ekekek Žena20 Kategorie
27.12.2007 21:42:58
Chtěl bych být mladší.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
27.12.2007 21:41:17
Je mi patnáct pryč a na ten věk se cítím .(:-))
Smajlík  Dalek Muž99 Kategorie
27.12.2007 21:40:52
Ne, připadám si mladší. Vůbec nejsem tak zodpovědná a samostatná, jak bych asi měla být.
 Rainbow Star Žena20 Kategorie
27.12.2007 21:40:02
ne. cítim se o takovejch 10 let navíc
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
27.12.2007 21:38:45
jak kdy. Ale spíš nepřipadám...
Smajlík  zakázaná love Žena Kategorie
27.12.2007 21:37:44
Jak kdy. Občas si připadám, jako bych už měla všechno za sebou, občas jako Alenka v říši divů, která svět teprv objevuje.

A prý se chovám jako malej rozmazlenej fracek.
Smajlík  Mravenci polepsovna Žena Kategorie
27.12.2007 21:37:36
Nikoliv, chtěl bych být mladší, tak 17 až možná 18 let.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk