Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
kristusek Neser :o) To nejlepší máš ještě před sebou :o) Ano, cítím...
|
|
|
Cítím se být hrozně stará... nejmíň o deset let
|
|
|
Cítím se tak na 16 nanejvýš 17 let. Ale podle našich se chovám tak na 12 let! A pak si vyberte!
|
|
|
Cítím se starší, ale nevím přesně o kolik.
|
|
|
Ano. Těžko se mi vstává, berou mě záda, momentálně mám naražený palec, pravé rameno... stáří je sviňa.
|
|
|
o 5 méně
|
|
|
Jak kdy, ale spíš ne.
|
|
|
jo
|
|
|
Vždycky jsem se cítila na míň, ale teď nějak stárnu :-(.
|
|
|
Vlastně ne. Cítím se tak o 20-40 let starší (to podle okolností)
|
|
|
jak kdy, ale spis ne!! vlastne..NE! nekdy starsi..ale mam zajem o opak ...
|
|
|
ne vůbec.....možná tak 16 z jiný planety
|
|
|
Jak kdy...asi ten průměr na co se cítívám by vycházel...
|
|
|
kolostomie: :o)... velkou ji má kde kdo, důležité je nemít v hlavě adekvátně velké h.... :o) To se pak může ucpat díra v zadku... o tom však už ty víš své, kolostomie :o)
|
|
|
ano
|
|
|
Jo. Asi jo.
|
|
|
ne....idkyž jak v čem...
|
|
|
Váňa má velkou hlavu... necítím
|
kolostomie |
|
|
Jak kdy.. ale většinou teda asi jo.. :)
|
|
|
ne, cítim se mladší. Tak na 18.
|
|
|
jak v čem
|
|
|
spíše mladší :-)
|
|
|
ja se citim starší :-(
|
|
|
trebas na 18?muj skutecny vek jde mimo me hihihihi
|
jaaaaaaaa |
|
|
neni casto pocit spise jen takova para nad hrncem?? Jen si to tak hned ale uvedomit.
|
|
|
dnes tak na 160, jinak na 25
|
|
|
Ani ne :-)
|
|
|
Cítím.
|
|
|
Potřebuji ještě pár let, potřebuji si ještě něco srovnat v hlavě... a pak to bude OK! :o)
|
|
|
Připadám si starší...a starší a starší
|
|
|
jsem mentálně asi na takové úrovni, že teprve letos bych měla jít k maturitě
|
|
|
ne...citově tak na 16, fyzicky tak na 40 :D
|
|
|
Jak kdy .
|
|
|
Vždycky jsem byl starší než jsem chtěl být.
|
|
|
Nie, niekedy sa citim na 10.
|
|
|
Jo, docela v pohodě. Někdy mám spíš pocit, že se ke mě ostatní chovají jako ke starší a pak toho po mě i tolik chtějí a očekávají. Takže s biologickým věkem v porovnání s duševním já problémy nemám. Ale znám spoustu lidí v ''mém'' věku, kteří ale zaostávají za průměrem a jakoby uvízli někde v dětství (takových 11-13 let) a to ve všech směrech. A ti si naopak podle svých slov připadají velice vyspělí a kolikrát mají i naprosto neuvěřitelné sebevědomí, které je v jejich mysli povznáší nad ostatní (a někdy nezůstane jen u té mysli). Takže je ve výsledku na pováženou, co doopravdy znamenaj tvrzení lidí, zvlášť na netu, kde o sobě každý (až na vyjímky) rád řekne něco, co by ho mělo zvednout.
|
|
|
V některých věcech si připadám daleko mladší, v jiných naopak.
|
|
|
Jak kdy :-)
|
|
|
Chtěl bych být mladší.
|
|
|
Je mi patnáct pryč a na ten věk se cítím .(:-))
|
|
|
Ne, připadám si mladší. Vůbec nejsem tak zodpovědná a samostatná, jak bych asi měla být.
|
|
|
ne. cítim se o takovejch 10 let navíc
|
|
|
jak kdy. Ale spíš nepřipadám...
|
|
|
Jak kdy. Občas si připadám, jako bych už měla všechno za sebou, občas jako Alenka v říši divů, která svět teprv objevuje. A prý se chovám jako malej rozmazlenej fracek.
|
|
|
Nikoliv, chtěl bych být mladší, tak 17 až možná 18 let.
|
|
|