Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.273549, vloženo 27.12.2007 16:30:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
...len aby sa nezabudlo...
Luss!

..cul Ti pokazim vsetku radost, ale aspon splnim co som ako slubila :) viem ze popredu, ale aspon som nezabudla.. a kezde by som neskor nestihla tak..

Vseeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepsie k narodeninkam - ku krasny narodeninam az zavidim - :( vela lasky, stastia, zdravia, uspechov, kopec super kamaratov a schopneho priatela, a vobec co si zelas! A tiez vsetko len to naj v Novom roku!!! A ked tak premyslam.. ze ty sa vzdy tesis na december?! :))

Big kiss & hug

ego
 EGOMUSLI Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.12.2007 18:51:50
nepoznám ale pripojím sa ku gratulantom..všetko najlepšie nech sa ti splnia tvoje najtajnejšie sny :)
 *nirvanistka* Žena16 Kategorie
28.12.2007 13:42:21
bóóóóže ďakujeeem :-*
ramenko: Si bonbový...špica, king..

pa,úsmev.

®
Smajlík  --->L-u-c-i-n-q-a<-- Žena25 Kategorie
28.12.2007 10:19:35
eh?:D no tak vsetko najlepsie, neotrav sa z jedla a nevracaj darceky este cez sviatky, budes mat na to cas na novy rok heh?:D aa vela zdravia a stastia;)
 Euroovečka Muž21 Kategorie
28.12.2007 09:50:22
Niekto nám tu oslavuje...
Žeby svoje narodky?
Ďalší rok si pripisuje
asi úplne náročky.

Kto je táto niekto? Hmmm...

Uhm, plavá deva, nenápadná
čo rozdáva tu úsmevy
juuj, zbesilo len pobehujem
a hľadám vhodné nápevy.
Ale že nedarí sa rýmu môjmu,
neunikne nikomu.. :-/

Žeby z rozrušenia toho? Hmmm...

A čo ona? Oslávená?
Rada by už dospieť skoro. Možno...
Lenže...

Ešte rôčik chýba k tomu, aby bola veselá...
Zadumane zamyslí sa, to mi ver! :
"Ešte nie som dospelááá... (fňuk)
Áááááááááááále, čert to ber!" :D:D



Všetko len to NAJ NAJ NAJ, Lucinqa! :)))))
Smajlík  ramen Muž96 Kategorie
28.12.2007 02:19:10
od dobrého najlepšie...
a šťastný Nový rok zároveň
Smajlík  Isar Žena75 Kategorie
28.12.2007 01:42:55
Tak vsetko najlepsie Lucinqa...a vela,vela usmevu,aby ti nikdy nezmizol z tvare...cmukiss
Smajlík  sisterlike Žena30 Kategorie
27.12.2007 20:23:33
era1

®
Smajlík  --->L-u-c-i-n-q-a<-- Žena25 Kategorie
27.12.2007 20:21:18
No že jak stáva...moja no tak že budeš mať 17 a o rok už budeš dospelá, no niééé?? Ozaj akú krásnu fotku máš v profile:))))
Smajlík  era1 Žena39 Kategorie
27.12.2007 20:16:40
Júúj Ego, Ty si taká zlatá :o))
Som myslela, že zabudneš na mňa..:P...Ale niee..Ty by si nezabudla..
Dííki festii..:-))...
Aj ostatným..
A sestrička: Ja že dajaký nápadník a to ty :o))..Ňo,ale aj ja Ťa ľúbkam :-*
era1: Jak stáva?.. :-D

lOl

®
Smajlík  --->L-u-c-i-n-q-a<-- Žena25 Kategorie
27.12.2007 19:59:12
Aha z Lucinqui sa nám postupne stáva dospelá žena....Tak všetko len to najsamlepšie od starej Eriky....cmuky-cmuk :-*
Smajlík  era1 Žena39 Kategorie
27.12.2007 18:08:00
Lucinqa vsetko naaaaaj moja Ta lubim cmuuuuuuuuk!
Smajlík  sestrickaa
27.12.2007 17:36:24
Vsetko najlepsie a stastny novy rok
Smajlík  majsterko Muž37 Kategorie
27.12.2007 17:10:23
Tak nič...ja si tie dve dni ešte počkám ;)
 Nextra Žena22 Kategorie
27.12.2007 16:37:53
Aj ja sa pridavam... Tak nech sa ti splnia vsetky sny :P
Smajlík  LaurihoGirl Žena23 Kategorie
27.12.2007 16:33:18
samozrejme sa tiež pridávam.. všetulinko len to naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj
najsuprovejšieeeeeeeeeeeeeee....
n ech sa darí.
 offelia Žena21 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk