Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
nepoznám ale pripojím sa ku gratulantom..všetko najlepšie nech sa ti splnia tvoje najtajnejšie sny :)
|
|
|
bóóóóže ďakujeeem :-* ramenko: Si bonbový...špica, king.. pa,úsmev. ®
|
|
|
eh?:D no tak vsetko najlepsie, neotrav sa z jedla a nevracaj darceky este cez sviatky, budes mat na to cas na novy rok heh?:D aa vela zdravia a stastia;)
|
|
|
Niekto nám tu oslavuje... Žeby svoje narodky? Ďalší rok si pripisuje asi úplne náročky. Kto je táto niekto? Hmmm... Uhm, plavá deva, nenápadná čo rozdáva tu úsmevy juuj, zbesilo len pobehujem a hľadám vhodné nápevy. Ale že nedarí sa rýmu môjmu, neunikne nikomu.. :-/ Žeby z rozrušenia toho? Hmmm... A čo ona? Oslávená? Rada by už dospieť skoro. Možno... Lenže... Ešte rôčik chýba k tomu, aby bola veselá... Zadumane zamyslí sa, to mi ver! : "Ešte nie som dospelááá... (fňuk) Áááááááááááále, čert to ber!" :D:D Všetko len to NAJ NAJ NAJ, Lucinqa! :)))))
|
|
|
od dobrého najlepšie... a šťastný Nový rok zároveň
|
|
|
Tak vsetko najlepsie Lucinqa...a vela,vela usmevu,aby ti nikdy nezmizol z tvare...cmukiss
|
|
|
era1 ®
|
|
|
No že jak stáva...moja no tak že budeš mať 17 a o rok už budeš dospelá, no niééé?? Ozaj akú krásnu fotku máš v profile:))))
|
|
|
Júúj Ego, Ty si taká zlatá :o)) Som myslela, že zabudneš na mňa..:P...Ale niee..Ty by si nezabudla.. Dííki festii..:-))... Aj ostatným.. A sestrička: Ja že dajaký nápadník a to ty :o))..Ňo,ale aj ja Ťa ľúbkam :-* era1: Jak stáva?.. :-D lOl ®
|
|
|
Aha z Lucinqui sa nám postupne stáva dospelá žena....Tak všetko len to najsamlepšie od starej Eriky....cmuky-cmuk :-*
|
|
|
Lucinqa vsetko naaaaaj moja Ta lubim cmuuuuuuuuk!
|
sestrickaa |
|
|
Vsetko najlepsie a stastny novy rok
|
|
|
Tak nič...ja si tie dve dni ešte počkám ;)
|
|
|
Aj ja sa pridavam... Tak nech sa ti splnia vsetky sny :P
|
|
|
samozrejme sa tiež pridávam.. všetulinko len to naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj najsuprovejšieeeeeeeeeeeeeee.... n ech sa darí.
|
|
|