Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
nechci
|
|
|
Si pořád říkám, že lidi jsou úplě blbý... vůbec si neuvědomujou pravej význam Vánoc... ...honěj se po obchodech, jebaj se s úklidem vařením, pečením atd. ----Je to vcelku zbytečný----
|
|
|
Ono jak u koho, ti co je slavní komerčně...zaniknou brzo Ti, co odolávají a je to spíše duchovní svátek - pro ně nezanikne neikdy
|
|
|
Tak ještě sto let, pak konečně lidi přijdou na to jaká je to píčovina.
|
|
|
vánoce v dnešní době, obyčejný komerční svátek, lidi se předhánějí kdo koupí lepší dárek a dražší
|
|
|
No nepočítej s tím že se jejich zániku dožiješ :P
|
|
|
Mě to je fuk
|
|
|
Podstat Vánoc zanikla v těchto 50 letech. Dneska, už nikdo neví (krom skutečných věřících) co jsou to Vánoce. Ale Vánoce nezmizí, budou se slavit dál jako teď bez ducha a bez podstaty, jelikož obchodu to velmi prospívá.
|
grrrl |
|
|
V této souvislosti je spíš zajímavé zamyslet se nad tím , jak byly slaveny vánoce v minulosti , např. v 16. 17. století apod. a jak se to lišilo v jednotlivých krajích . Jinak nevím , jestli to tak přesně je , ale tradice vánočního stromku je prý stará tak 150 až 200 let . ´Takže z toho vyplývá , že vánoce se budou slavit dál , ale možná po pár desetiletích v trochu jiné podobě . Záleží na víc okolnostech .
|
|
|
No tak mohly by zaniknout v obchodech a hlavně supermarketech, dřív než nám je ta komerce úplně zničí. Opravdové vánoce doufám tak hned nezaniknou...
|
|
|
ešte zopár dní
|
|
|
no přece dokud budou ty malý, který mají vždycky při zmínce vánoc jiskřičky v očích;)
|
|
|
sem pro oslavu slunovratu a volno
|
|
|
Vánoce slavej jenom náboženský fanatici.
|
|
|
počůraná ruka: obchod jako krám dyt je to fuk
|
|
|
Záleží jak kde. V křesťanských zemích to jsou nejduležitější svátky, tam budou existovat ještě dlouho. Tady se divím, že vůbec existují. Jejich existence zde v druhé nejateističtější zemi světa odporuje logice.
|
|
|
Napadlo mě to samé, co detOxe...Ale pozdě no... jinak viz Narcomafia
|
|
|
do tý doby co budou děti
|
|
|
zakázaná love: já většinou chodím do obchodu, nikoliv do krámu, ale tam bývá taky spousta lidí k posrání
|
|
|
Pochybuji,že někdy zaniknou.A pokud ano,tak zaniknou až spolu s lidskou rasou :-p A to mě těší.
|
|
|
Kdyby v těch debilních krámech nebylo tolik lidí, tak mi Vánoce nevadí... Jdu si třeba pro rohlíky, nebo pro jogurt a hned čekám u pokladny půl hodiny...
|
|
|
Dávám Vánocům rok. Maximálně dva.
|
od det0xe |
|
|