Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.272843, vloženo 24.12.2007 14:28:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak dlouho budou ještě Vánoce slaveny ?
Kolik,podle vás mají vánoční svátky před sebou let,něž totálně zaniknou ?
Chcete aby zanikli ? "Já ano"
 Salamandergothit Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.12.2007 18:04:01
nechci
 Moonek Žena28 Kategorie
25.12.2007 19:33:31
Si pořád říkám, že lidi jsou úplě blbý...

vůbec si neuvědomujou pravej význam Vánoc...
...honěj se po obchodech, jebaj se s úklidem vařením, pečením atd.

----Je to vcelku zbytečný----
 Zachariáš Kule Muž17 Kategorie
24.12.2007 20:49:02
Ono jak u koho,
ti co je slavní komerčně...zaniknou brzo
Ti, co odolávají a je to spíše duchovní svátek - pro ně nezanikne neikdy
 Sergej nepřihlášen
24.12.2007 18:57:59
Tak ještě sto let, pak konečně lidi přijdou na to jaká je to píčovina.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
24.12.2007 17:51:20
vánoce v dnešní době, obyčejný komerční svátek, lidi se předhánějí kdo koupí lepší dárek a dražší
 verisecek Žena17 Kategorie
24.12.2007 17:45:38
No nepočítej s tím že se jejich zániku dožiješ :P
 Zítra vstávám v pět Muž Kategorie
24.12.2007 16:33:56
Mě to je fuk
 zuluzuk Žena26 Kategorie
24.12.2007 15:14:53
Podstat Vánoc zanikla v těchto 50 letech. Dneska, už nikdo neví (krom skutečných věřících) co jsou to Vánoce. Ale Vánoce nezmizí, budou se slavit dál jako teď bez ducha a bez podstaty, jelikož obchodu to velmi prospívá.
Smajlík  grrrl
24.12.2007 15:10:08
V této souvislosti je spíš zajímavé zamyslet se nad tím , jak byly slaveny vánoce v minulosti , např. v 16. 17. století apod. a jak se to lišilo v jednotlivých krajích . Jinak nevím , jestli to tak přesně je , ale tradice vánočního stromku je prý stará tak 150 až 200 let . ´Takže z toho vyplývá , že vánoce se budou slavit dál , ale možná po pár desetiletích v trochu jiné podobě . Záleží na víc okolnostech .
 cardano Muž40 Kategorie
24.12.2007 15:05:24
No tak mohly by zaniknout v obchodech a hlavně supermarketech, dřív než nám je ta komerce úplně zničí.
Opravdové vánoce doufám tak hned nezaniknou...
 bilej tygr Muž74 Kategorie
24.12.2007 15:01:34
ešte zopár dní
Smajlík  to je 2 Muž30 Kategorie
24.12.2007 14:47:54
no přece dokud budou ty malý, který mají vždycky při zmínce vánoc jiskřičky v očích;)
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
24.12.2007 14:45:26
sem pro oslavu slunovratu a volno
 Svejk Muž Kategorie
24.12.2007 14:41:20
Vánoce slavej jenom náboženský fanatici.
 BI0T0X Muž26 Kategorie
24.12.2007 14:37:17
počůraná ruka: obchod jako krám dyt je to fuk
Smajlík  zakázaná love Žena Kategorie
24.12.2007 14:36:21
Záleží jak kde. V křesťanských zemích to jsou nejduležitější svátky, tam budou existovat ještě dlouho. Tady se divím, že vůbec existují. Jejich existence zde v druhé nejateističtější zemi světa odporuje logice.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
24.12.2007 14:33:32
Napadlo mě to samé, co detOxe...Ale pozdě no...
jinak viz Narcomafia
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
24.12.2007 14:32:49
do tý doby co budou děti
Smajlík  opium22 Žena23 Kategorie
24.12.2007 14:31:05
zakázaná love:

já většinou chodím do obchodu, nikoliv do krámu, ale tam bývá taky spousta lidí k posrání
Smajlík  počůraná ruka Žena Kategorie
24.12.2007 14:29:49
Pochybuji,že někdy zaniknou.A pokud ano,tak zaniknou až spolu s lidskou rasou :-p

A to mě těší.
Smajlík  Narcomafia Muž25 Kategorie
24.12.2007 14:29:40
Kdyby v těch debilních krámech nebylo tolik lidí, tak mi Vánoce nevadí... Jdu si třeba pro rohlíky, nebo pro jogurt a hned čekám u pokladny půl hodiny...
 zakázaná love Žena Kategorie
24.12.2007 14:28:59
Dávám Vánocům rok. Maximálně dva.
Smajlík  od det0xe

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk