Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.272534, vloženo 23.12.2007 13:37:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Muži přestavají býti mužní
Také máte takový pocit že se celá populace západního světa ubírá k tomu,aby se muž stal panenkou na hraní pro nějákou rozmazlenou brécu ? Mylsím tím holení si přirození,(ped)manikůra,úchylná péče o pleť a jin.
Je mi z toho blbě....
 Salamandergothit Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.12.2007 08:30:21
Souhlasim......je mi zle z klučíků v růžové, či v jiné pastelové barvě. Kdyby si holili jen genitálie, tak to ještě nějak přežiju, ale čim dál víc kluků si holí podpaží, nohy, břicho... Třeba takový chloupky na břichu, vždyt to je jedna z nejvíc sexi věcí na chlapovi
Smajlík  Sovabobo2 Žena23 Kategorie
23.12.2007 15:58:00
Tak založ ligu Mužných mužů.. za pár let budete žádaní
Smajlík  Rainbow Star Žena20 Kategorie
23.12.2007 15:16:54
Neber to tak tragicky:)
Smajlík  Anaya Žena22 Kategorie
23.12.2007 15:13:37
pokud je to s mírou tak proti tomu nic nemám..
Smajlík  jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
23.12.2007 14:38:18
jsem dostatecne sobestacna na to abych vedle sebe potrebovala muznyho chlapa.spis nez muzskou dominantnost ocenuji jine kvality.
 soooul
23.12.2007 14:36:21
možná trochu, ale spíš v jiných věcech než hygieně
 fltk
23.12.2007 14:30:50
Mně se líbí, jak podle některejch místních uživatelek paltí tato rovnice: chlap, co si neholí ptáka, nohy, hrudník, ruce a já nevim, co všechno = chlap, co smrdí na 100 metrů a lítá kolem něj hejno masařek
Smajlík  dobytek Muž25 Kategorie
23.12.2007 14:24:29
jj, všetko s mierou..
Čítam, že tu nikto nemá rád gel na vlasoch..ani ja..
 to je 2 Muž30 Kategorie
23.12.2007 14:19:43
Taky mám ten pocit. Mě se třeba líbí, když o sebe chlap do určité míry dbá, ale fakt stačí, když se pravidelně sprchuje, používá deodorant a tak. To holení, manikůra, pedikůra a gel na vlasy... je fakt zlý.
 Aenigma Žena28 Kategorie
23.12.2007 14:17:35
Metrosexuálové? Takhle, když je upravenej, tak je to fajn, ale nesnáším náušnice, zgelovaný vlasy, čpějící voňavky, růžový trička, bílý kalhoty, ee.
 Heb dä Latz Žena71 Kategorie
23.12.2007 14:17:00
a víš proč? kvůli té posrané vlně homosexuality... ale takoví se okamžitě sesypou jak jde do tuhýho, v krizových situacích se vytřídí zrno od plev...
 poi
23.12.2007 14:14:55
takže chlap má být zarostlý jak yetti ... smrdět a mít špínu za nehty

nemám ráda metrosexuály ... ale když je všeho s míru, proč ne
 NewStart Žena23 Kategorie
23.12.2007 14:07:44
vsichni takovi nejsou. preferuju prirozenost, ale zas mam rada, kdyz je chlap upravenej, krasne voni atd. ale to holeni se a manikura a tak, to uz je moc
Smajlík  oujee
23.12.2007 14:04:33
Memphis *je vůl*-->> souhlasím, strašně mě dojímá jak lidi nikdy nevidí zlatou střední cestu a vidí vždy jen extrémy, když řeknu můžu s velkým M tak se všem vybaví extrém v podobě špinavého mastného smradlavého chlapa a když řeknu šampónek tak se všem vybaví extrém v podobě úplně totálně navoňaného čistého vyholeného s gelem na hlavě. Ale to střední to si nikdy nevybaví a já se ptám proč ?
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
23.12.2007 14:01:50
vayamos : Kouření = mytí péra.
Smajlík  Mravenci polepsovna Žena Kategorie
23.12.2007 14:01:10
Elvira Montana: nepřekrucuj to. když to vezmu na sebe.... sprcha? každej den. umyt hlavu? každej den. deodorant? ráno bych nevylezl. tričko? NANEJVÝŠ dva dny. JENOMŽE....
by mě ani ve snu nenapadlo oholit se níž než na krku. samozřejmě nejsu krakonoš, takže nějakou tu péči si taky věnuju, ale žádný holení se nikde jinde na těle, žádná kosmetika, žádný zkrášlovací procedury. mě prasetem nazvat nemůžeš ani kdybys chtěla, ale nad takovejma hermafroditama se mě zvedá žaludek a když ty \"holčičky\ " vidím tak mě svrbí pěsti.
vypadat jako chlap neznamená smrdět na kilometry ale nevypadat jako nepovedená ženská- narozdíl od mnohejch dnešních příslušníků (nebo spiš ostud) trojnohýho pohlaví
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
23.12.2007 14:00:57
Je pravdou, že máme ve třídě jednoho takovýho, co spotřebuje denně kosmetiky víc, jak stádo žnských, ale myslím, že je to jen pár takových jedinců.

Možná by nebyklo odškody definovat rozdíl mezi být šampon x dodržovat zásady hygieny.
Smajlík  spaisee Muž36 Kategorie
23.12.2007 14:00:38
máš naprostou pravdu. Ovšem problém kromě toho cos vypsal vidím hlavně v chováni a přístupu k ženám, těch kteří ani nejsou hodni aby je někdo označil za muže. Takzvané ,,bezkulcové´´ typy mám na mysli, které budou tu svoji pitku nosit na rukou a dělat jí ochotě vola. A současná feminismem otrávená evropská společnost představuje líheň takovéhoto poloteploušského hnusu, který je v rodině jen směšným poskokem a rozhoduje tam žena. Znám takové případy i ze svého okolí a je to strašné. Snad se to zase za nějakých 10, 20 let změní a nastane jiný trend tak jak tomu v dějinách pravidelně bývalo v mnoha aspektech společenského života a třeba i ve filozofii. Jedna generace něčemu věřila a něco vyznávala jako zprávne a když jejich děti dospěly tak si řekly, že ti jejich fotrové museli být úplni idioti a zase se společnost zaměřila na jiné hodnoty, pak to v další generaci pokračovalo obdobně a tak pořád dokola. Však se podívej na dějiny filozofie, jak se tam ty směry střídaly.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
23.12.2007 14:00:05
V přiměřené míře mi to nevadí, je to fajn když kluci nesmrdí a neškrábou neoholenou tváří:-) Ale nic se nemá přehánět;-)
Smajlík  Slintoidní chlupatec Žena26 Kategorie
23.12.2007 13:59:01
cadger-->> to ty vlasy/dredy.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
23.12.2007 13:58:52
Všeho s mírou
Ono je fajn, když cvhlap o sebe dbá.
Ty bys snad vykouřil (být holk) klukovi co má smradlavý 3 dny nemytý péro?
 vayamos Muž30 Kategorie
23.12.2007 13:58:30
Taky se mi to postupné smazávání rozdílů mezi muži a ženami přestává líbit. Chlap má být prostě chlap. Jinak je k smíchu.

Samozřejmě jsem ráda, když se o sebe stará, když voní a tak nějak celkově se o sebe stará. Ale takový ty nedokonalosti jsou rozomilý.
Vůči tzv, šamponkům jsem ale trošku předpojatá, automaticky je považuju za voly, ¨kterým gel z vlasů postupně prostupuje do mozku, přitom znám kluky, kteří požadavky být šamponem spmňují na 150% a přitom jsou docela v pohodě a i chytří. Ale chodit bych s nima teda nechodila. To už radši smradlavýho bohéma s mastnýma dredama!
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
23.12.2007 13:55:12
vechno v mezích.
 tystynek Žena15 Kategorie
23.12.2007 13:53:18
Tvůj nepřítel: To jsi ty, jak si tě důchodci pletou s holkou?
 cadger Žena Kategorie
23.12.2007 13:51:05
já šampónek nejsem.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
23.12.2007 13:44:50
To, že o sebe chlap pečuje neznamená, že není chlap. Doba kdy se mužnost posuzovala podle toho jak si kdo usere a jak daleko dochčije, nebo podle toho, že když si chlap sundá trenky tak vyletí hejno masařek je už pryč...
Smajlík  Maniac Butcher Muž30 Kategorie
23.12.2007 13:44:08
Ano, a pokud se snad dokonce denně koupou, to už hovoříme přímo o buznách, ne???
 Elvira Montana Žena26 Kategorie
23.12.2007 13:43:36
To je tím, že po tobě ještě žádný beďar nechtěl, abys mu vykouřil jeho zarostlýho smradlavýho čuráka. Pak bys změnil názor.
 cadger Žena Kategorie
23.12.2007 13:43:10
Já nevím, já se jednou denně osprchuju, jednou za 3 dny umyju vlasy (jsou dlouhý, potřebujou to), jednou za 3 dny si oholím xicht.....
Co to vlastně znamená "být mužný"?
 Egyptiläinen Muž32 Kategorie
23.12.2007 13:41:12
a z holek se stávaj ty rozmazlený brécy...well...tobě se nelíbí když je chlap...hezčí? myslím že když o sebe trošku pečuje a nepřehání to ....tak je to v poho....ale jestli je ti z toho blbě...tak si najdi nákýho..kterej je chlupatej potí se jak prase...má jebáky kde se dá...atd...když z toho ti blbě není...
 Deathbringer Muž20 Kategorie
23.12.2007 13:40:27
Takoví chlapi se mi líbí.
Pozorní, něžní, komunikativní, navíc co se o sebe umí starat a nevypadají jako Krakonošové.
Smajlík  Tamara Antonovna Žena21 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk