Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Souhlasim......je mi zle z klučíků v růžové, či v jiné pastelové barvě. Kdyby si holili jen genitálie, tak to ještě nějak přežiju, ale čim dál víc kluků si holí podpaží, nohy, břicho... Třeba takový chloupky na břichu, vždyt to je jedna z nejvíc sexi věcí na chlapovi
|
|
|
Tak založ ligu Mužných mužů.. za pár let budete žádaní
|
|
|
Neber to tak tragicky:)
|
|
|
pokud je to s mírou tak proti tomu nic nemám..
|
|
|
jsem dostatecne sobestacna na to abych vedle sebe potrebovala muznyho chlapa.spis nez muzskou dominantnost ocenuji jine kvality.
|
|
|
možná trochu, ale spíš v jiných věcech než hygieně
|
|
|
Mně se líbí, jak podle některejch místních uživatelek paltí tato rovnice: chlap, co si neholí ptáka, nohy, hrudník, ruce a já nevim, co všechno = chlap, co smrdí na 100 metrů a lítá kolem něj hejno masařek
|
|
|
jj, všetko s mierou.. Čítam, že tu nikto nemá rád gel na vlasoch..ani ja..
|
|
|
Taky mám ten pocit. Mě se třeba líbí, když o sebe chlap do určité míry dbá, ale fakt stačí, když se pravidelně sprchuje, používá deodorant a tak. To holení, manikůra, pedikůra a gel na vlasy... je fakt zlý.
|
|
|
Metrosexuálové? Takhle, když je upravenej, tak je to fajn, ale nesnáším náušnice, zgelovaný vlasy, čpějící voňavky, růžový trička, bílý kalhoty, ee.
|
|
|
a víš proč? kvůli té posrané vlně homosexuality... ale takoví se okamžitě sesypou jak jde do tuhýho, v krizových situacích se vytřídí zrno od plev...
|
|
|
takže chlap má být zarostlý jak yetti ... smrdět a mít špínu za nehty nemám ráda metrosexuály ... ale když je všeho s míru, proč ne
|
|
|
vsichni takovi nejsou. preferuju prirozenost, ale zas mam rada, kdyz je chlap upravenej, krasne voni atd. ale to holeni se a manikura a tak, to uz je moc
|
oujee |
|
|
Memphis *je vůl*-->> souhlasím, strašně mě dojímá jak lidi nikdy nevidí zlatou střední cestu a vidí vždy jen extrémy, když řeknu můžu s velkým M tak se všem vybaví extrém v podobě špinavého mastného smradlavého chlapa a když řeknu šampónek tak se všem vybaví extrém v podobě úplně totálně navoňaného čistého vyholeného s gelem na hlavě. Ale to střední to si nikdy nevybaví a já se ptám proč ?
|
|
|
vayamos : Kouření = mytí péra.
|
|
|
Elvira Montana: nepřekrucuj to. když to vezmu na sebe.... sprcha? každej den. umyt hlavu? každej den. deodorant? ráno bych nevylezl. tričko? NANEJVÝŠ dva dny. JENOMŽE.... by mě ani ve snu nenapadlo oholit se níž než na krku. samozřejmě nejsu krakonoš, takže nějakou tu péči si taky věnuju, ale žádný holení se nikde jinde na těle, žádná kosmetika, žádný zkrášlovací procedury. mě prasetem nazvat nemůžeš ani kdybys chtěla, ale nad takovejma hermafroditama se mě zvedá žaludek a když ty \"holčičky\ " vidím tak mě svrbí pěsti. vypadat jako chlap neznamená smrdět na kilometry ale nevypadat jako nepovedená ženská- narozdíl od mnohejch dnešních příslušníků (nebo spiš ostud) trojnohýho pohlaví
|
|
|
Je pravdou, že máme ve třídě jednoho takovýho, co spotřebuje denně kosmetiky víc, jak stádo žnských, ale myslím, že je to jen pár takových jedinců. Možná by nebyklo odškody definovat rozdíl mezi být šampon x dodržovat zásady hygieny.
|
|
|
máš naprostou pravdu. Ovšem problém kromě toho cos vypsal vidím hlavně v chováni a přístupu k ženám, těch kteří ani nejsou hodni aby je někdo označil za muže. Takzvané ,,bezkulcové´´ typy mám na mysli, které budou tu svoji pitku nosit na rukou a dělat jí ochotě vola. A současná feminismem otrávená evropská společnost představuje líheň takovéhoto poloteploušského hnusu, který je v rodině jen směšným poskokem a rozhoduje tam žena. Znám takové případy i ze svého okolí a je to strašné. Snad se to zase za nějakých 10, 20 let změní a nastane jiný trend tak jak tomu v dějinách pravidelně bývalo v mnoha aspektech společenského života a třeba i ve filozofii. Jedna generace něčemu věřila a něco vyznávala jako zprávne a když jejich děti dospěly tak si řekly, že ti jejich fotrové museli být úplni idioti a zase se společnost zaměřila na jiné hodnoty, pak to v další generaci pokračovalo obdobně a tak pořád dokola. Však se podívej na dějiny filozofie, jak se tam ty směry střídaly.
|
|
|
V přiměřené míře mi to nevadí, je to fajn když kluci nesmrdí a neškrábou neoholenou tváří:-) Ale nic se nemá přehánět;-)
|
|
|
cadger-->> to ty vlasy/dredy.
|
|
|
Všeho s mírou Ono je fajn, když cvhlap o sebe dbá. Ty bys snad vykouřil (být holk) klukovi co má smradlavý 3 dny nemytý péro?
|
|
|
Taky se mi to postupné smazávání rozdílů mezi muži a ženami přestává líbit. Chlap má být prostě chlap. Jinak je k smíchu. Samozřejmě jsem ráda, když se o sebe stará, když voní a tak nějak celkově se o sebe stará. Ale takový ty nedokonalosti jsou rozomilý. Vůči tzv, šamponkům jsem ale trošku předpojatá, automaticky je považuju za voly, ¨kterým gel z vlasů postupně prostupuje do mozku, přitom znám kluky, kteří požadavky být šamponem spmňují na 150% a přitom jsou docela v pohodě a i chytří. Ale chodit bych s nima teda nechodila. To už radši smradlavýho bohéma s mastnýma dredama!
|
|
|
vechno v mezích.
|
|
|
Tvůj nepřítel: To jsi ty, jak si tě důchodci pletou s holkou?
|
|
|
já šampónek nejsem.
|
|
|
To, že o sebe chlap pečuje neznamená, že není chlap. Doba kdy se mužnost posuzovala podle toho jak si kdo usere a jak daleko dochčije, nebo podle toho, že když si chlap sundá trenky tak vyletí hejno masařek je už pryč...
|
|
|
Ano, a pokud se snad dokonce denně koupou, to už hovoříme přímo o buznách, ne???
|
|
|
To je tím, že po tobě ještě žádný beďar nechtěl, abys mu vykouřil jeho zarostlýho smradlavýho čuráka. Pak bys změnil názor.
|
|
|
Já nevím, já se jednou denně osprchuju, jednou za 3 dny umyju vlasy (jsou dlouhý, potřebujou to), jednou za 3 dny si oholím xicht..... Co to vlastně znamená "být mužný"?
|
|
|
a z holek se stávaj ty rozmazlený brécy...well...tobě se nelíbí když je chlap...hezčí? myslím že když o sebe trošku pečuje a nepřehání to ....tak je to v poho....ale jestli je ti z toho blbě...tak si najdi nákýho..kterej je chlupatej potí se jak prase...má jebáky kde se dá...atd...když z toho ti blbě není...
|
|
|
Takoví chlapi se mi líbí. Pozorní, něžní, komunikativní, navíc co se o sebe umí starat a nevypadají jako Krakonošové.
|
|
|