Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.272350, vloženo 22.12.2007 16:40:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Odpustit a jít dál...
Nejdřív mysli, potom jednej. Buď nemyslím vůbec, což má za následek to, že dělám jednu píčovinu za druhou nebo naopak přemýšlím tak usilovně, že závěry, ke kterým dojdu mě tak vydeptají, že si tas říkám, že někdy je lepší nemyslet. Prostě se řídit podle nějakých společenských pravidel a morálních norem a bylo by mi hej!

Při jedné z přemýšlecích chvilek jsem přišla na to, že mi nikdy nic neprojde jen tak, že nejsem to dítě štěstěny, kterému se věci řeší tak nějak samy. Ale já to řešení prostě nevidím, nevidím vůbec žádný východisko, vidím jen labyrint temných chodeb. Připadám si jako pokusná krysa, který slíbí, že pokud najde cestu z bludiště, dostane odměnu. A ona hledá a snaží se ze všech sil. A experimentátor se na to dívá shora a směje se, jak jsem naivní. Z toho bludiště totiž žádná cesta nevede. Pozoruje mě až do té doby, než se vysíleně schoulím u poslední vysoké stěny a budu odevzdaně čekat, zda přijde smrt.

Za blbost se platí, vím. Ale copak taky nejsou žádný výprodeje, slevy? Abych taky měla na to se z té své vykoupit? Asi už to nepůjde a budu muset začít úplně od začátku. Odpuštění se nedočkám. Říká se, že nejdřív musí člověk odpustit sám sobě, ale já se i toho nějak sekla. A u druhých jsem se taky s odpuštěním nesetkala. Prostě uděláš chybu - jdi do háje a nech mě bejt. Každý může šlápnout vedle, jenom já ne. Jakoby všichni číhali, až udělám chybu a oni se na mě konečně mohli vykašlat a otrhat ze mě všechno, co jde.

To toho chci tak moc? Být chápána a brána jako normální člověk. Člověk, který má právo chybovat. Člověk, který chce své chyby napravit. Člověk, který chce dostat příležitost.
 Mravenci polepsovna E-MAIL:   Žena17 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.12.2007 09:06:42
Souhlas. Znám to. Ono možná stojí za to chvilku bloudit v tom nekonečném bludišti. To si člověk pak uvědomí pár základních věcí. S tím odpuštěním máš pravdu. Člověk musí nejdřív odpustit sám sobě, až potom bude moct být zase šťastný a vyjít z toho bludiště připravený pokračovat dál.
Tak držim palec, aby ses z toho vymotala co nejdřív a byla zase šťastná :)
Smajlík  Sedra17 Muž25 Kategorie
23.12.2007 08:56:48
Saaakra, špatné okno - pardon :(
Smajlík  Sedra17 Muž25 Kategorie
23.12.2007 08:21:52
Ne všichni jsou takoví. Pokud někoho miluješ, nedokážes jenom tak odejít - nejde to. Nejspíš tě nemilovali a měli tě pouze rádi a v tom je dost rozdíl.
Láska není fyzická, láska jsou city, láska je především psychická záležitost. Proto nehledej kluka, kterému jde pouze o tvůj vzhled, ale především o to, jaká jsi, jak bereš rodinu, děti a vlastně celkově svět kolem.

Fyzická krása je pomíjivá, ta duševní zůstane navždy :)
Smajlík  Sedra17 Muž25 Kategorie
22.12.2007 18:00:33
Ale když jsi z polepšovny, a ještě brabenec, tak to asi bude těžký...
 hmyznesbírám
22.12.2007 17:37:06
Hezky napsáno!

A neboj, když je štěstí unavený, sedne i na Mravenci polepsovnu:-)
Smajlík  cmos Muž35 Kategorie
22.12.2007 17:28:16
To bludiště bylo dobrý příměr. Utěší tě, že tam nejsi sama, že mnoho lidí je v takovém bludišti? Těžko, protože to nevyřeší tvé problemy. Možná začít řešit krok za krokem a ne na počkání.
 jan wat Muž Kategorie
22.12.2007 16:55:54
Možná by nebylo od věci ten problém trochu blíže specifikovat . Protože na většinu problémů JE řešení, ať už ho ty vidíš nebo ne .
 Tachymetra Žena21 Kategorie
22.12.2007 16:52:00
čoveče, moc dobře napsáno, lépe bych to nedovedl :-)
jinak, co by hlodavec v bludišti se cítí spousta lidí, včetně mě, no snad tě tedy alespoň
potěšil fakt, že v tom bludišti neběháš sama :-)
hezké vánoce a šťastný nový rok :-)
Smajlík  snadnormálníchlap
22.12.2007 16:47:19
bohuzel nekteri lidi odpoustet neumi...a zadny vyprodeje a slevy nejsou
Smajlík  oujeePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2