Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Chodím do stromovky s kámoškou a psama... hodíme přes vysokou větev vodítko, dáme na to peška a ať se pittbull vyřádí...
|
|
|
Libózní? Co to? Jinak samozřejmě do lesů chodím., Na čundr a odpočnout si od lidí.
|
|
|
Procházívám se. Co znamená "libózní" nebo jak bylo to slovo?
|
|
|
relax
|
|
|
a já jsem si říkal co más les společnýho s prakem....
|
|
|
Do lesů chodím rád je tam krásnej vzduch a relativní ticho. Pěkně se tam relaxuje. Jinak se i vlese dá zažít dost zajmavejch situací. Jednou na vandru sem se vydrápal na takovej kopec v lese a zrovna tam kde sem vyšel tak trénovali střelbu nějací manželé. Překvapení bylo na obou stranách.
|
|
|
šermuju heh, nebo žeru
|
|
|
Pořádám tam akce se zaměřením na Foglarovské hry, popř. když jsem na nějaké akce já, tak tam plním všemožné úkoly...
|
|
|
v praku o sobe obvykle nevim. a do lesa nechodim
|
|
|
Mravenci polepsovna: nééé, to byla plánovaná akce :)
|
|
|
počůraná ruka : A tos jako byla tak šťastná, žes někoho potkala, že sis s ním musela hned zašukat?:D
|
|
|
Tam nechodím, není tam pro mě nic zajímavýho. .)
|
|
|
Tvůj nepřítel: jo. Ale kecala jsem, vlastně to tam bylo 3x, jsem si teď vzpoměla.
|
|
|
Sex v lese musí být zajisté krásný,ale není nad to tam být sám max s Džonym.
|
|
|
počůraná ruka-->> ale ale někdo to rád v lese.
|
|
|
Salamandergothit: děkuji za vysvětlení (avšak ohrazený les jsem ještě neviděla) Do lesa tedy chodím na houby a na procházky. Obvykle tam nikoho nepotkám. Viděla jsem tam párkrát nějaké zvířátko, a jednou jsem tam zažila sex.
|
|
|
počůraná ruka: Les který není ohrazen hrazením.
|
|
|
Tak vysvětlí mi už někdo co to je "veřený les" ???!
|
|
|
Vyrostla jsem v lese. Všechny prázdniny jsem trávila na horách na chatě a les byl náš, co jsme se tam s děckama nablbli... Pak jsem chodila s mamčou a babčou na houby. Sice jsem málokdy něco našla, ale taky to bylo fajn. Pak jsem se tam chodila odreagovávat. Prošla jsem se lesem, pak si sedla na louku, nikde nikdo, vždycky jsem si lehla do trávy, zapálila cigáro a vychutnávala tu pohodičku. Les mám vlastně i tady doma za barákem a tam jsem dřív chodila...no, nic slušnýho to nebylo, ale zapadlý lesní cesty posloužily dobře. Chození do lesa nebo vůbec do přírody beru jako odreagování. Mnohem víc si ho vychutnám úplně sama než s někým. Je to úžasný pocit, z ničeho nic se rozběhout a skákat jak pominutá, nikdo mě nevidí, můžu si i zařvat, miluju lesy, louky, přírodu! A teď jsem si uvědomila, že asi píšu úplně mimo téma, ptž nevím, co je to veřejný les. Jestli je to něco jako park, tak parky jsou vcelku na houby, je to malý, všude sám feťák nebo zamilovanej pár...I když, s tou velikostí...Jednou, když jsem zdrhala v Praze od otce se mi podařilo zabloudit ve Stromovce:D
|
|
|
Chodím tam, protože je to kousek přírody ve městě, je tam příjemněji obzvlášť v létě za horka a je to takové uklidňující...A dá se tam i docela dobře meditovat :-)
|
|
|
nechodím, ještě by mě tam někdo zakuchnul nebo bych mohl najít oběšence
|
|
|
Přes park někdy chodím někam, máme park vedle školy, takže tam zabíjíme volné hodiny, houpáme se, lozíme po pavoukovi, krmíme kačeny, sedíme, povídáme si, procházíme se, hrajeme veselé společenské hry... Do lesa chodíme na dřebo (na táboráky), na hřiby, projít se, někam přes les jdeme... Nevím, co znamená libózní, ale zažila jsem tam už mnohé věci, jsou to multifunkční místa. A chdím tam docela často, teď v zimě míň ale jinak...
|
|
|
Jo, do lesa chodím...ale nějak nechápu.. co to je veřejný les???
|
|
|
Chodim tam močit, když du z hospy. pocházim z vesnice a parky mi připadaj umělý. Není nad opravdovou přírodu.
|
|
|
Co je to za hnusný slovo? Libózní. Fuj.
|
|
|
Chodím tam jen tak se projít protože musím protáhnout nohy, také nadýchat čerství vzduch, vezmu i foťák a něco nafotím protože mě to baví, pozoruji zvířata a ták. Je tam příjemněji než třeba v centru města kde je miliarda lidí, nepotkáš tam kofoly ani podobnou havěť. Prostě krása. Nezažil jsem téměř nic zajímavého, jednou jsem v parku viděl píchat dvě veverky a taky za stromkem jsem viděl močit starou paní. :-)
|
|
|
Copak na novinkách tě vyhodili? Kdybys nechlastal nemusíš pak chodit v praku :oD
|
|
|