Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.272316, vloženo 22.12.2007 14:17:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co děláte obvykle v praku/lese ?
Chodíte často do věřejných parků/lesů ? Co tam děláte? Už jste tam zažili něco libózního ?
 Salamandergothit Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.12.2007 20:34:38
Chodím do stromovky s kámoškou a psama... hodíme přes vysokou větev vodítko, dáme na to peška a ať se pittbull vyřádí...
 Moonek Žena28 Kategorie
23.12.2007 01:33:01
Libózní? Co to? Jinak samozřejmě do lesů chodím., Na čundr a odpočnout si od lidí.
 TruckerFH12 Muž22 Kategorie
23.12.2007 00:35:40
Procházívám se. Co znamená "libózní" nebo jak bylo to slovo?
 Vercuruitë Žena Kategorie
22.12.2007 18:13:12
relax
 NewStart Žena23 Kategorie
22.12.2007 17:40:18
a já jsem si říkal co más les společnýho s prakem....
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
22.12.2007 17:32:57
Do lesů chodím rád je tam krásnej vzduch a relativní ticho. Pěkně se tam relaxuje. Jinak se i vlese dá zažít dost zajmavejch situací. Jednou na vandru sem se vydrápal na takovej kopec v lese a zrovna tam kde sem vyšel tak trénovali střelbu nějací manželé. Překvapení bylo na obou stranách.
 a-k-x Muž36 Kategorie
22.12.2007 15:58:49
šermuju heh, nebo žeru
 zuluzuk Žena26 Kategorie
22.12.2007 15:36:31
Pořádám tam akce se zaměřením na Foglarovské hry, popř. když jsem na nějaké akce já, tak tam plním všemožné úkoly...
 R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
22.12.2007 15:07:36
v praku o sobe obvykle nevim. a do lesa nechodim
 oujee
22.12.2007 15:06:54
Mravenci polepsovna:

nééé, to byla plánovaná akce :)
Smajlík  počůraná ruka Žena Kategorie
22.12.2007 15:02:20
počůraná ruka : A tos jako byla tak šťastná, žes někoho potkala, že sis s ním musela hned zašukat?:D
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
22.12.2007 14:54:42
Tam nechodím, není tam pro mě nic zajímavýho. .)
Smajlík  spaisee Muž36 Kategorie
22.12.2007 14:50:57
Tvůj nepřítel:

jo. Ale kecala jsem, vlastně to tam bylo 3x, jsem si teď vzpoměla.
Smajlík  počůraná ruka Žena Kategorie
22.12.2007 14:49:49
Sex v lese musí být zajisté krásný,ale není nad to tam být sám max s Džonym.
Smajlík  Salamandergothit Muž Kategorie
22.12.2007 14:42:38
počůraná ruka-->> ale ale někdo to rád v lese.
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
22.12.2007 14:40:36
Salamandergothit:

děkuji za vysvětlení (avšak ohrazený les jsem ještě neviděla)


Do lesa tedy chodím na houby a na procházky. Obvykle tam nikoho nepotkám. Viděla jsem tam párkrát nějaké zvířátko, a jednou jsem tam zažila sex.
 počůraná ruka Žena Kategorie
22.12.2007 14:36:07
počůraná ruka: Les který není ohrazen hrazením.
 Salamandergothit Muž Kategorie
22.12.2007 14:34:11
Tak vysvětlí mi už někdo co to je "veřený les" ???!
Smajlík  počůraná ruka Žena Kategorie
22.12.2007 14:33:05
Vyrostla jsem v lese. Všechny prázdniny jsem trávila na horách na chatě a les byl náš, co jsme se tam s děckama nablbli...
Pak jsem chodila s mamčou a babčou na houby. Sice jsem málokdy něco našla, ale taky to bylo fajn.
Pak jsem se tam chodila odreagovávat. Prošla jsem se lesem, pak si sedla na louku, nikde nikdo, vždycky jsem si lehla do trávy, zapálila cigáro a vychutnávala tu pohodičku. Les mám vlastně i tady doma za barákem a tam jsem dřív chodila...no, nic slušnýho to nebylo, ale zapadlý lesní cesty posloužily dobře.
Chození do lesa nebo vůbec do přírody beru jako odreagování. Mnohem víc si ho vychutnám úplně sama než s někým. Je to úžasný pocit, z ničeho nic se rozběhout a skákat jak pominutá, nikdo mě nevidí, můžu si i zařvat, miluju lesy, louky, přírodu!

A teď jsem si uvědomila, že asi píšu úplně mimo téma, ptž nevím, co je to veřejný les. Jestli je to něco jako park, tak parky jsou vcelku na houby, je to malý, všude sám feťák nebo zamilovanej pár...I když, s tou velikostí...Jednou, když jsem zdrhala v Praze od otce se mi podařilo zabloudit ve Stromovce:D
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
22.12.2007 14:24:19
Chodím tam, protože je to kousek přírody ve městě, je tam příjemněji obzvlášť v létě za horka a je to takové uklidňující...A dá se tam i docela dobře meditovat :-)
Smajlík  třpytka Žena24 Kategorie
22.12.2007 14:23:32
nechodím, ještě by mě tam někdo zakuchnul nebo bych mohl najít oběšence
 Bablowski Muž Kategorie
22.12.2007 14:23:28
Přes park někdy chodím někam, máme park vedle školy, takže tam zabíjíme volné hodiny, houpáme se, lozíme po pavoukovi, krmíme kačeny, sedíme, povídáme si, procházíme se, hrajeme veselé společenské hry...
Do lesa chodíme na dřebo (na táboráky), na hřiby, projít se, někam přes les jdeme...
Nevím, co znamená libózní, ale zažila jsem tam už mnohé věci, jsou to multifunkční místa. A chdím tam docela často, teď v zimě míň ale jinak...
Smajlík  Mina Harkerova Žena20 Kategorie
22.12.2007 14:22:33
Jo, do lesa chodím...ale nějak nechápu..
co to je veřejný les???
 počůraná ruka Žena Kategorie
22.12.2007 14:22:15
Chodim tam močit, když du z hospy.

pocházim z vesnice a parky mi připadaj umělý. Není nad opravdovou přírodu.
 Dr Benway Muž20 Kategorie
22.12.2007 14:20:10
Co je to za hnusný slovo? Libózní. Fuj.
Smajlík  Heb dä Latz Žena71 Kategorie
22.12.2007 14:20:07
Chodím tam jen tak se projít protože musím protáhnout nohy, také nadýchat čerství vzduch, vezmu i foťák a něco nafotím protože mě to baví, pozoruji zvířata a ták. Je tam příjemněji než třeba v centru města kde je miliarda lidí, nepotkáš tam kofoly ani podobnou havěť. Prostě krása.

Nezažil jsem téměř nic zajímavého, jednou jsem v parku viděl píchat dvě veverky a taky za stromkem jsem viděl močit starou paní.

:-)
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
22.12.2007 14:19:26
Copak na novinkách tě vyhodili? Kdybys nechlastal nemusíš pak chodit v praku :oD
Smajlík  Vojtík Mácha Muž Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk