Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.272147, vloženo 21.12.2007 19:23:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
NUDA na Zp v poslední době..
Taky Vám přijde, že zde poslední dobou "chcíp pes" (a to dost výrazně a nemyslím tím jen tuto konkrétní dobu před Vánoci) a diskuze jsou jakoby o ničem? Já tady teď dlouho nebyla a nemám ani moc času sem chodit, ale pokaždé když otevřu stránku s diskuzemi a projedu ji, skoro nic mě nezaujme..tak ji zase zavřu a dělám si zase svou práci (na jednu stranu je to vlsatně pozitivní)
Čím myslíte, že to je, pokud máte obdobný pocit?
Asi zde chybí nebo sem už méně chodí některé výrazné osoby Zpovědnice, jejichž diskuze byly zajímavé. Nebo sem chodí a nepíšou..V každém případě mi připadá, že tak před půl rokem až před rokem, když jsem diskuze projela, skoro pokaždé mě nějaká zaujala..ale teď..:-( Taky už mám z původních osmi či devíti jen jeden bod:-(
To už mi přijde lepší nějaké téma, které se opakuje, ale strhne se u něj zajímavá dikuze s rozmanitými názory, ale diskuze typu - jak se jmenujete apod. (které se tu v poslední době množí), to už je fakt skoro úpadek..
Tak se lidi trochu snažte (do toho poch. zahrnuji i sebe:-) ) a vymýšlejte nějaká zajímavá témata (a klidně kontroverzní nebo i pobuřující:-), vždyť k tomu jsou diskuze), ať se tento server nestane nudným..Ať zde nezačnou převládat diskuze typu - co jste měli dnes k večeři ? (je to sakra vůbec diskuze, admini??)

Máte někdo podobný pocit?
 kikiwhite Žena30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.12.2007 12:05:46
No je fakt, že já už sem taky moc nechodím...
 bjetuschka Žena Kategorie
22.12.2007 11:12:03
Jo, proto už sem taky nechodím zdaleka tak často...úplně s tebou souhlasím...
 BlueberryShake Žena92 Kategorie
22.12.2007 10:58:05
Tak něco pravdy na tom bude. Asi všem nějak došly nápady.
Smajlík  oiskin Muž22 Kategorie
22.12.2007 01:49:05
No já si hlavně myslím, že pokud je někdo nespokojený s úrovni diskusí tak by měl sám aspoň jednou za několik dnů vytvořit to co on považuje za zajímavou diskusi místo těchto výkřiků do prázdna, které stejně nebudou mít žádný efekt. Jak jsem už psal - uvítal bych kdyby tady vznikaly zajímavé diskuse ve kterých by se dalo diskutovat o různorodých tématech. Jedním z důvodů, kvůli kterých to nejde je zřejmě skutečnost, že je tu málo lidí. V diskusi se většinou neobjeví víc než 30 – 40 příspěvků od 5 maximálně 10 osob.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
22.12.2007 01:37:52
A ještě si naposled štěknu:

Zildjian párkrát napsal: "je to jen net". A nebyl sám. Pokud to beru jako "jen net", tak si toho nikdy nebudu vážit ani brát vážně. Takže myslím, že když nemáš z něčeho respekt, není důvod něco měnit. Ale hlavně že je návštěvnost.
Zpovědnice kdysi byla určitým způsobem zaměřený server. Zildjian všude psal, že je zde víc a víc uživatelů - to je důvod úpadku. A já si myslím že taky je. Kdysi za Zildjiana se to tu otevřelo pro určitou skupinu uživatelů. A nejen pro ně. A to je taky důvod, proč je to zde takový... Pokud to sype, potom chápu. Pokud ne, tak nechápu vůbec. Klepu si na čelo.

Podle mě je cesta produkt zdokonalovat, nebo jej nabídnout všem. Ovšem potom také má menší chuť. A to se zde děje.
Ale jak píšu. Je zbytečný nad tím si lámat hlavu. JE TO JEN NET a gurmán není každý, že? :-P

Jinak pěkné svátky ;-)
Smajlík  Oshii.
22.12.2007 01:32:47
Souhlasím.
 Blackshield Muž26 Kategorie
22.12.2007 00:56:04
A jen tak bokem si rejpnu :)
Bohužel to že zde nejsi, je jedna z příčin. Málo lidí. :-P
 Oshii.
22.12.2007 00:53:15
Podívej se k diskuzi s tvými příspěvky, kolik se ti tam opakuje jmen. Záleží na tom, jak s nimi komunikuješ a kdo sem jak chodí. Nemyslím, že to je kvalitním tématem.
Zároveň je to i základ čistokrevnýho flamu o 260 příspěvcích - komunikace s lidma...
Lidé kteří zde tráví víc času, se naučí používat nejen přední stranu, ale i zároveň odpoví...
Takže to je důvod, proč sem tam psal stálice. V tomhle máš pravdu. Jenže za to, že zde bylo tolik flamů, mohl ten největší flamer.


Jinak tenhle úpadek je neodvratitelnej na každým webu. Přitáhneš tam jen toho, koho chceš zaujmout. A popravdě myslím, že zde jsou ti, kteří zde mají být.

Co se týká témat - teď sem si četl diskuze za dnešek - nevím. Já jich tam pár našel. A nebyly špatný.
Problém je taky v tom, že admini si hlídají chat, místo jiných "kravin". Takže se nezlob, už tak ti možná píšu offtopic. Dál ti psát nebudu :-P Ovšem s tímhle začali zbrojit ZILDJIAN s ALIENEM (právě kvůli alienovi): krotit offtopic a hlídat příspěvky než kvalitu obsahu zpovědi. Mají s tím víc práce a podle mě by se měl obsah začít kontrolovat jinak. Bohužel admin nejsem a naštěstí ani nebudu.To že zpověď se stejným tématem nebo diskuze je úplně mimo je bohužel smutný, ale s tím nic nenaděláš.
A tak to vždy bylo. Pokud je chyba v tom, že si admini podkopávají větev,je to jejich věc. Je tu jen to co chtějí. Jde to tam kam chtějí. Nic víc. Ovšem adminů je zde taky málo. Dost jich je jen ve všedním dnu...
 Oshii.
21.12.2007 23:45:51
Oshii - no, poctivě jsem se na své diskuze podívala a myslím, že kromě té o dárcích jsou ty ostatní o něčm naprosto jiném než "jak se jemenujete?". Nemluvila jsem o tom, že diskuze musí mít vysokou intelektuální úroveňa a musí to být co nejsofistikovanější téma, to teda ne! Diskuze musí být živá a aspoň trošku zajímavá a podívej se na počet příspěvků v mých diskuzích - myslím že nejsou tak nízké, ale v poslední době je úpěch je úspěch, když se "strhne" diskuze o 3O příspěvcích..tak o tom já mluvím...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 23:35:57
Mám pocit, že tu jsou hodně "diskuze" u kterých člověk ani nemusí moc přemýšlet, vyplní to a odpovědi ostatních, pokud ho někdo nezajímá, si stejně nepročte. Takové beze smyslu, no.
 Rainbow Star Žena20 Kategorie
21.12.2007 23:20:14
Stálice sem přestávali chodit od února. Vytlačil je Alien. Jak odešel zůstala Díra. Měli ste ho vypi**vat už dřív....
Reklama na stránkách jako Bravo taky moc nepřidala... ;-)

Jinak mi věci jako tvý posl. diskuze moc náročný nepřijdou. Spíš mě to připadne, jako další moralista. Zkus si někdy přečíst i to co píšeš.
Smajlík  Oshii.
21.12.2007 23:11:14
Wolfi Lippert : \"Kurva poďte podiskutovat jako normálni, kultivovaní mladi lidi a ne jako banda z prdele narozených kryplů nebo emo slečen co se řežou\"

tohle bych zařadil mezi perličky a skutečně to vystihuje současnou úroveň zpovědnice.
 cloister
21.12.2007 21:56:08
A co třeba téma o tom, proč se ženy, které jsou celé roky věrné jednomu partneru začnou dopouštět nevěry, ať skutečné, nebo jen v myšlenkách? To už by nuda nebyla?
Smajlík  žabka renča Žena99 Kategorie
21.12.2007 21:43:48
tady zadne zajimave diskuze nejsou,zrovna dnes jsem o tom premyslela.zadne filozoficke tema na hloubsi mysleni,samy sracky,ankety...
 soooul
21.12.2007 20:49:09
Červené rajče

seš tady 2 měsíce, já jenom dva roky ale ten rozdíl je obrovský
 mrdej me z boku Žena10 Kategorie
21.12.2007 20:47:30
Já jsem pročítala staré diskuze a trápení a nepřišlo mi, že by byly jiné než teď.
Nevím, co všichni máte s tím, že už to tady není to, co bývalo.
Nic ohromného jsem tam nenašla.
Smajlík  Červené rajče Žena Kategorie
21.12.2007 20:23:09
Moonek - ale knihovna není Zpovědnicová diskuze - mě baví ty živé diskuze, ale o něčem, ne o h...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 20:19:31
kikiwhite: já ti nic nevyčítám, ale jestli jsi náročný čtenář, choď do knihovny ;-) (nic ve zlým)
 Moonek Žena28 Kategorie
21.12.2007 20:14:56
Moonek - špatně položená odpověď Moonku - ti lidé, co sem chodí a píšou ty dotazníky se určitě nenudí, ty to baví a jistě mnohé další...já ale mluvím ehm..o o něco náročnějších čtenářích, ke kterým se nafoukaně hlásím:-)
A nechodit sem pochopitelně můžu, ale nejdřív si o té nudě chci popovídat a hlavně - jestli sis všimla - už sem téměř nechodím..když ale dovolíš chtělo se mi nad tímto faktem zamyslet a to jsem učinila...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 20:10:26
No tak sem nechoď... kdyby se tu všichni nudili, tak sem nikdo nechodí
 Moonek Žena28 Kategorie
21.12.2007 20:04:11
Researcher - to už je tady takový zvyk - taková ta poučovací mánie, to už jsem si zvykla, ale když jsem sem přišla asi před tím rokem, také mě to překvapovalo..asi se pak cítí důležití, když tě jakoby setřou, dělá jim to zkrátka dobře:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 20:01:38
Wolfi - já vím, že témata vnikají stále nová - já jsem se asi špatně vyjádřila - já měla namysli taková ta všeobecná témata, která stále trvají - kuřáci x nekuřáci, pavice x levice, pejskaři x nepejskaři, potratáři x nepotratáři...atd.. - rozumíš? U tohle se to všechno vždycky zhádalo:-), ale bylo to i zajímavé, tak takováhle témata, jsem myslela, že jsou vyčerpaná..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 19:58:28
kikiwhite: Pokud mohu někomu poradit ohledně programu, písničky, PC, odkazu na netu a podobně, udělám to rád. Nechápu, proč to některým lidem tolik vadí. Proč na podobné příspěvky reagují ve stylu: "A na co je google?" Chápal bych, kdyby vůbec nereagovali. Reakce tohoto druhu jsou totiž ještě zbytečnější, než byl ten dotaz. Bral bych to, kdyby ostatní příspěvky byly na úrovni, to ale bohužel už dávno není pravda.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
21.12.2007 19:57:36
kikiwhite - témata nejsou vyčerpaná. Ani nemůžou být protože pořád vznikají nové, ale nejsou tady lidi se kterýma by se dalo diskutovat. Pár jich tu je, ale málo. Jak říka Johanna ty výrazné osobnosti jsou pryč a já, Finrod a pár dalších to už asi nezachránime :-)
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
21.12.2007 19:54:27
Wolfi Lippert - tak nějaký to zajímavý téma už nahoďme:-), je ale fakt že je to teď mnohem težší, témata jsou už opravdu značně vyčerpaná, ale vždycky se dá něco najít, ne?:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 19:51:20
souhlasím, je to tu o hovně. Kurva poďte podiskutovat jako normálni, kultivovaní mladi lidi a ne jako banda z prdele narozených kryplů nebo emo slečen co se řežou ale stejně se nikdy nepodřežou a tedy se nepřestanou tady ptát jaký je nejlepší způsob sebevraždy protože se ve 13 dozvěděly, že jim od teď bude kapat z piči krev každých 28 dní až do jejich padesáti let. Tady by se mělo diskutovat o historii, o zbraních, o nových vynálezech, o společensko politických systémech ve světě a ne jen o výtocích z kundy a podobných velmi tíživých problémech lidstva.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
21.12.2007 19:50:13
Na Zp. chodím +/- už čtyři roky a po celou tu dobu si lidé stěžují, že už to tu není to, co kdysi bývalo. :-)) Jo, nuda tady je, ale to tady víceméně taky byla vždycky. Já sem prakticky chodím jenom z nudy a z lenosti. Kdybych měla co na práci, tak tu celý den nesedím.
 McGruderová Žena21 Kategorie
21.12.2007 19:48:18
Nepřítel - v tom máš nesporně pravdu:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 19:47:28
Researcher - to jsem ráda, že i ty máš ten pocit..a nechápu jednu takovou zvláštnost tady - ty debilní diskzue typu - jak se jemnujete?- tu zůstávají, ačkoliv to podle mě diskuze naprosto nejsou a když se já jednou v "dotazech!" zeptám na jednu písničku, kterou jsem potřebovala k výuce AJ a tys mi to poradil, pamtauješ, tak mi to vymažou, aby se nesnižovala úroveň Zp, že se zde vyhledávají písničky. Mně přijde, že když je to v dotazech, je to v pořádku. Podle mě úroveň daleko víc snižují tyto dotazníkopseudodizkuze, kde si každý jen vycitne, jak to on má, ale je to úplně o ničem - toto by se mělo mazat! No, nemám pravdu?
Co Kristůsku?:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 19:45:12
kikiwhite-->>být normální je nuda, divní lidé zažívají denně plno dobrodružství.
Smajlík  Tvůj nepřítel Muž Kategorie
21.12.2007 19:40:18
Mám přesně stejný pocit, jako ty.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
21.12.2007 19:38:21
poi - jaká 15ka???:-)), co napsat??

Mělasi - to poch. nemůžu posoudit, ale klidně ti to věřím..takže pro tebe to musí být superúpadek..

Tvůk nepřítel - ty jsi někdy do jisté míry zvláštní :-) v názorech (nic ve zlém), ale určitě patříš k těm originálnějším návštěvníkům Zp

Lenka - ano, bohužel jsem si všimla..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 19:35:41
Je to tady na hovno, ptž všechny ty původně výrazný osobnosti jsou v čudu. Počínaje alienem...přes nevímkoho pokračuje a nevímkým konče. Nebo je to prostě přirozenej vývoj. Obojí je možný, nejspíš je to kombinace obého.
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
21.12.2007 19:30:47
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
 plusminus Muž18 Kategorie
21.12.2007 19:30:13
At se tento server nestane nudným? Ale on už se stal... témata jsou celkem přečerpaná a vyčerpaná, nechodí sem takové ty "stálice" ...
 zakázaná love Žena Kategorie
21.12.2007 19:29:14
jahody s jogurtem - přesně tak, mě to taky neba..a to je právě ten důvod, mnoho těch zábavných sem už nechodí, protože je tu pro ně nuda, takže je to začarovaných kruh..:-(
Takže zbývají pisatellé diskuzí typu - jakou máte nejradši píseň? Proč se tomu sákryš říká diskuze?? Mělo by to být v sekci nazvané - DOTAZNÍKY!!
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.12.2007 19:29:07
No to vis, ted jsou tady v kurzu otazky o stavu hovna,zradla,vlasu a pod.
 Lenka.
21.12.2007 19:28:58
Já se snažím mít za každou cenu mít originální zpověď ale hlídám se abych se nedostal na úroveň mironiska nebo bhagavana.

No a bohužel jsem neslyšel moc názorů na moje diskuze takže nevím jestli jsou dobré či špatné, bohužel bez případně kritiky nevím kterým směrem se mám ubírat.

Takže asi tak.
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
21.12.2007 19:28:55
Měla si tady být v roce 2003 a poznala by si, že před rokem už to bylo v prdeli dávno.
 Mělasi
21.12.2007 19:27:16
tohle mohla napsat jen pitomá 15ka
 poi
21.12.2007 19:25:30
no mám taky ten dojem, ráda se měla dycky diskuze, teď se tu dobrá diskuze najde jednou za čas..
už sem ani tolik nechodím, jelikož mě to neba..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
21.12.2007 19:24:43
jasně, chybí mi tu alien, bhag, krotonka
 mrdej me z boku Žena10 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč